Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

wiecie kto pomaa innym???? Ten kto ma problemy z sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja to wiem, a Wy to wiecie ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i Wy tak gracie od dawna?????? nie znudziło się Wam????? Jaka determinacja.......miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien swira, zeby nie bylo wszyscy jesteśmy chrystusami.....ciekawe... porabało Was wszystkich doszczętnie :) Wszystkim sterujecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za typy!!!!!!!!!!!!!! jak człowiek jest totalnie i nieodwracalnie popieprzony to nikt mu nie pomoże.... ...oprócz Was oczywiście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzostwo Świata..... ....troche źle się czuję z tym wszystkim.....ale oki.... nie popełna błędu ten, kto nic nie robi.... ja myśałam, że zabawa się skończyła.....a tu dopiero ciekawie będzie....pozwolicie, że Was wszystkich poźniej po tyłkach skopię.... ale na razie sobie odpocznę.....i żadnych slubów!!!!!!!!!!! zakonnicą zostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzostwo Świata..... ....troche źle się czuję z tym wszystkim.....ale oki.... nie popełna błędu ten, kto nic nie robi.... ja myśałam, że zabawa się skończyła.....a tu dopiero ciekawie będzie....pozwolicie, że Was wszystkich poźniej po tyłkach skopię.... ale na razie sobie odpocznę.....i żadnych slubów!!!!!!!!!!! zakonnicą zostanę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie Ania 868 suknia ladna lecz chyba nie w moim typie wole strojne tzn bez jakis drapowan ale szorokie doly heh jak Yza:) Babitek dobrze ze juz Ci lepiej :) Gagatka przekupuje dzieci:) Jeden burdny paluch...witaj wsrod nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie Ania 868 suknia ladna lecz chyba nie w moim typie wole strojne tzn bez jakis drapowan ale szorokie doly heh jak Yza:) Babitek dobrze ze juz Ci lepiej :) Gagatka przekupuje dzieci:) Jeden burdny paluch...witaj wsrod nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Ania 868 suknia ladna lecz ja wole jak juz pisalam szersze:) i z gorsetem :) jak nasza Yza:) Jeden brudny paluch witaj wsrod nas:0 Babitku dobrze ze sie lepiej czujesZ:) Gagatka nie ladnie dzieci przekupywaC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj imili, ja też preferuję z gorsetem, aczkolwiek prawda jest taka, że każda suknia wygląda wyjątkowo :-) bo założona w wyjątkowym dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodzwoniłam się do parafii. Ksiądz zaprosił nas w którąś niedzielę po mszy św celem ustalenia godziny. Dowiem się wszystkiego - jak z wyborem księdza itd. Powiedział że niektórzy zgłaszają się już 1,5 roku przed ślubem więc moje 8 mies. go nie dziwi. Tak więc w niedzielę mam wizytę w kościele i kolejny krok do przodu w przygotowaniach do ślubu :) Idę na trzecią kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nic nie dogadałam ale przynajmniej wiem, że bez problemu mogę już tam iść i nie pomyślą że głupia jakaś że tak wcześnie biegnie. Podpytam o ten protokół i księdza Marka :) No i zobaczymy czy będzie wolna godzina, skoro tyle par już się wcześniej zgłaszało. Narazie jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to mi chodziło, że ugadałaś z księdzem, że masz się kiedyś tam zgłosić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Kati już jest oki. tylko dograć wszystko trzeba... a Aniu868 ja tez miałam Twoją suknie pochwalić jakieś kilka post.ów temu ale mi z głowy wyleciało...ale tak jak imili pisze podobaja mi sie szerokie doła. rzecz gustu:) no i najważniejsze żeby każda z nas czuła się świetnie w tym wymarzonym dniu i w takiej sukni jaka tylko chce:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam slonca:D ja wlasnie ogladam mecz siatkówki POlska Holandia:D Boze ale te holenderki brzydki hehe takie szczurzyce:) polki najladniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja sie na dzis zegnam :-) co do tv to ogladamy dzis z m. katastrofy w przestworzach. tj ja ogladam bo uwielbiam a on biedak nie ma wyjscia, jak chce se do mnie poprzytulac :-P do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek82
zastanawiam sie nad 08.08.08 ale chciałabym wiedzieć co niesie za sobą ta data? czy to dobry wybór? gdzie mogę znaleźć coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to sie wydaje data jak data...a co ma przynoiesc hmm?? wiesz czy bedziecie szczesliwi po slubie to zalezy od was a nie od daty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupiłam ze Sławciem super małe śpioszki i koszulkę:):) oj jak już bym chciała być po... i pokazać wirtualnym ciociom małego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko bez skojarzeń proszę :):):) o pokazanie małego mi chodzi, a nie operacje mającą na celu zmienienie mnie w Miriam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki wielkie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×