Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Pewnie :) biedroneczko zapraszamy :) a kiedy ten wzny dzień ?? Oj tak Zabusia ta kasa stażowa jest okropna, siedzisz 40 godzin tygodniowo w pracy, caly miesiac wychodzi Ci jakies 470 zł !! No chyba ze wiecej??!! Ja w tej chwili za 12 godzin tygodniowo mam 590 zł!! Dlatego za cholere bym sie nie wrocila na staz, no chyba ze ktos by mi zagwarantował na pismie ze mnie przyjmie potem na stałe, to juz moge sie pomeczyc przez to pol roku :) A jak bym dostała ta prace w mieszku (w tym sklepie co ide na dzien probny w poniedzialek) to by mi tez wychodzilo 100 godzin w miesiacy i kolejne 500 zł!! I juz byłby 1000!! Zawsze to cos!! :) A z tymi orzeszkami to strasznie podejrzana sprawa!! Hmmm Trzeba to zbadac :):P Dziwne bo miseczka tez mi nie wróciła!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze nadal Ci sie moja suknia podoba :) mi tez :) a podoba mi sie tez ze juz od razu bede miec buty do niej, ozdoby na szyje i włosy, rekawiczki i welon. I wszystko za 650 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatku, no sama nie wiem, co myslec..jak mowilam - zawineli orzeszki - razem z miska, dolecial jeden i to taki jakis poobijany byl..luzem był doleciał :D powinnysmy chyba zlozyc reklamacje? zrobic dym? komus wpierd..? :D A z sukienka trafila Ci sie naprawde fajna okazja, caly komplet, wszystko dobrane i w bardzo dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Ehh... smutna jestem przez tą okropną pogodę :/ - żyć się nie chcę przez taką szarugę .... noo i jestem troche przemęczona załatwianiem różnych ważnych rzeczy i na studiach i na stażu :/...ALE - mam nadzieję, że humor niedługo mi się poprawi ... mój Najszczęśliwszy Dzień w życiu odbędzie się 5 lipca 2008 r. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle chciałam przeczytać od początku całą tą Waszą debatę ;) od początku ... i trochę zaczęłam, ale za szybkoodpisujecie i nie nadążam :P ;) bo robią mi się zaległości ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D pamietacie mnie?? chyba tak skoro dzisiaj o mnie wspominacie ;) miło z waszej strony 🌻 u mnie troszke sie działo, przyznam ze nawet nie zagladalam na kafeterie :( znowu szukam pracy, wczoraj liczylam na rozmowe z prezesem ale niestety mnie olał, wiec tylko zostawilam cv, a nie lubie zostawiac bo oni olewaja, wole od razu te 10 minut pogadac, ehhh :( ale nie bede wam tu smucic!! mialam tez troszke problemow wszystko sie nawarstwilo, miedzy innymi to ze mialam stłuczke :( ale wychodzi wszystko na prosta... a jeszcze zeby tego bylo malo, wczoraj sie zatrulam czyms i nie wiem meczylam sie chyba do 1 zanim zasnelam, ale cale szczescie dzisiaj mi juz lepiej... sprawy weselene ucichły, ale mamy zamiar sie w koncu wybrac do ksiedza, zreszta narazie o tym tak bardzo nie mysle, znaczy jakos nie szaleje specjalnie... zreszta wymyslilismy sobie ze zrobimy przyjecie na okolo 40-50 osob, ale i tak moze sie to jeszcze tysiac razy zmienic, i poleciemy na ful wypas podróż poslubna, na 2 tygodnie gdzies zagranice, nie bylismy jeszcze na takich prawdziwych wakacjach wiec sobie zafundujemy w koncu powod jest dosc duzy: Nasz ślub :D a co! wiec podroz poslubna napewno bedzie!! witam wszystkie nowe dziewczyny, nie wiem na co odpisac, bo tyle mnie tu nie było, ale postaram sie byc na biezaco ;) pozdrawiam goraco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku no chyba musze komus zrobic wpierd... bo tak tego nie zostawie a ni mi sie sni!! To była moja ulubiona miseczka :) Jak ładnie poprosisz Biedroneczko to moze Babitek dopisze Cie do naszej listy :) :) Kurcze ja sie tam ciesze :) chyba dalej ta sukienka :) i mam nadzieje ze bede sie jeszcze jarac przez pare tygodni!! :) a jak juz bede ja miala w szafie hohohoho :D Tylko mam nadzieje ze juz nic innego mi sie nie spodiab!! Ale mam na tio rade :) nie szukac :) i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haa cafka ja to mam nosa!! :) telepatycznie Cie zwabiłam tutaj :) A tymi wszystkimi przeciwnosciami losu kochana sie nie martw :) wszystko bedzie ok :) i prace znajdziesz :) jest juz nas tutaj pare co pracy szuka!! Moze same jakis biznesik rozkrecimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku tez moze byc :P heheheh :D a skad klikasz?? :) Ja sie tutaj teraz ładnie przedstawie mam 22 lata, slub 2 sierpnia 2008 o 15:00 :) w tarnowie. Studiuje IV rok, albo jak ktos woli I magisterski, 12 w tygodniu cchodze do pracy, a pozatym reszte czasu spedzam na kafe :) Z Michałem chodze juz 4,5 roku (bedzie 4 listopada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) Ja klikam z Olkusza ..właściwie to z jego okolic ;) mam 21 lat , studiuję pedagogikę wczesnoszkolną i nauczanie zintegrowane(zaocznie) na IV semestrze w Sosnowcu ;), szukam pracy- bo kończy mi się staż :/ ale teraz będę odbywać praktykę w szkole podstawowoej w klasach 1-3 :D a ja z moim MICHAŁEM :D chodzę 2 lata i 9 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wejsc na strone np abcslubu (poszukaj w googlach) albo wpisz w google suwaczki ślubne i znajdziesz tam duzo suwaczków wybierz sobie jeden, tam jzu Cie pokieruja co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko, zaklepalas sobie nick Smutna Biedroneczka, i co Ty z nim poczniesz jak slonce wyjdzie? ;) Zaraz dopisze Cie do listy :) Cafka :) joł! powodzenia z praca! mam nadzieje, ze to juz koniec Twoich klopotow.. Z podroza slusznie :) my tez zamierzamy zaszalec (bynajmniej ja :D ) Gagatku, zrobimy dym! jest za co! :) Sukienka bedziemy sie jarac z Toba...Aleeeee masz zaje.. sukienke! :) a jak w niej bajecznie wygladasz, pieknie bedzie.. :) (to wciaz szczere - zeby nie bylo!) Co do Gagatki - Gagatka - ja zwykle Ją nazywam Gagatkiem, bo to jest Gagatek :P A co do \'krotko o sobie :)\' - to jestem z wawy, z adrianem mieszkamy od ok 3 lat, od 5 jestesmy razem, slub w kwietniu, studia skonczylam 2 lata temu - jestem politologiem. pracuje sobie radosnie od wielu lat w tej samej firmie i mam 27 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje, że sie wszystko ulozy dlatego moj zapal i szalenstwo jest zminimalizowane... ja niestety nie widzialam Gagatki w sukni :( ale suknia na tej dziewczynie ładnie wyglada, jest taka prosta subtelna, lubie takie i naprawde jest śliczna :) a Ty Babitku po wakacjach, mam nadzieje ze udane :) moze uda mi sie cos nadrobic i poczytam, teraz natomiast nie mam sił ;) a jak tam Twoja strona? pewnie pisalas na biezaco, no ale prosze wybacz mi :) ja juz szczerze to nie umiem sie doczekac tej podrozy poslubnej :D mam kilka miejsc: Chorwacja, Hiszpania, Portugalia,Wyspy Kanaryjskie, no ewentualnie Egipt, a tak najbardziej to chcialabym na Dominikane albo na jakas wysepke, ale nie wiem jak bedzie z finansami, tamte miejsce sa bardziej realne a te bardziej marzeniami ale kto wie... moze wygram w totka i pojedziemy ;) pojedziemy we wrzesniu wiec moze beda jakies fajne okazje, bo to juz prawie po sezonie ;) pogoda u mnie straszna, zimno i caly czas mzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko, niech sie ulozy, jak najlepiej! trzymam kciuki Wakacje - pewnie, ze udane :) ale co mile, szybko sie konczy, wiec..zlecialo za szybko. A strona - w sumie nie pisalam :) grafika sie robi caly czas :) a w miedzyczasie struktura, opisy, nowe pomysly itp itd. Ja nie wiem jeszcze, gdzie uderze w podroz, pewnie zobaczymy, co bedzie fajnego w przyzwoitej cenie w danym momencie - my z kolei bedziemy sie wybierac w okolicach maja, ale to tez jeszcze nizsze ceny - sezonowe zaczynaja sie od czerwca. Pogode mamy podobna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze sie, że wakacje sie udaly :) mimo ze tu nie zagladalam to myslalam o Was :) i ciesze sie ze jeszcze nalezy do tego cudownego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Babitku - pytałaś o mój temet ;) to Naturalne metody planowania rodziny :) Witaj biedroneczko - mamy ten sam dzień ślubu :) Cafka - kope lat :) miło, że znowu jesteś z nami! gagatku - suknia piękna :) coprawda nie widziałam Ciebie w niej ale na tej dziewczynie wyglądała bardzo ładnie rybnik - jesteś WIELKA!!!🌻 naprawdę mnie zainspirowałaś tymi pomysłami grawerki - spisałam sobie 3 i teraz zrobię casting na najładniejszy (podobało mi się więcej ale niektóre są za długi bo powiedział mi jubiler, że max 20 znaków) yza- hmmmy wiesz co no u nas paski do glukometru to są po 1 groszu :( ale i tak współczuję Ci tego nakłuwania siebie!Trzymaj się kochana :) i uściskaj Wojtusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wpadlam jeszcze cos skrobnac ;) Gosiaczku hej hej :) zazdroszcze wam ze macie juz tyle pozalatwiane, ja dalej nie mam koncepcji na suknie, ale jest czas ;) Yza trzymam kciuki za Ciebie i Wojtusia :) uściski dla wszystkich dziewczyn!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczek24
czesc dziewczyny dołaczam sie do tematu, jesli przyjmiecie jeszcze jedna z planami na 2008:) szczeslliwy dzien szczesliwego 13 wrzesnia! na razie nie mysle o slubie, tyle załatwiania w zwiazku z szukaniem pracy...jak na razie zanosi sie na staz :/ zobacze jak bedzie pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guziczek witaj :) zaczernij sobie nick, a Nasz Babitek wpisze Cie na Nasza slubna liste, jesli oczywiscie chcesz :) z ta praca to rzeczywiscie ciezko jak widac na naszym topicu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to napisałam smiesznie, ze jak sobie zaczernisz nick to Babitek Cie wpisze hehe :) oczywiscie mi chodzilo o to zebys zaczernila sobie nick zeby nikt sie nie podszywał a Babitek i tak Cie wpisze i tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×