Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dziendoberek.Gratulacje nastepnych krokow w sprawie wesela. My za miesiac chyba do Polski sie wybierzemy i zakupimy wodke i zaproszenia. Gosiaczek no to teraz do dziela z praca licencjacja. Ah przypomnialy mi sie czasy studiow. Lec e do pracy.Buziaczki dla Was wszystkich i przepraszam Was za brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAGATKA NO TO SUPER :-d JUZ MASZ COS Z GłOWY ;-) A TEK KURIER (sorry za caps lock) wczorajszy to jakiś oszust był, a szkoda.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no waikiki oszust!! Starszny!!! JUz wiecej nie bede z ich fifmy korzystac !! Gosiaczku gratuluje do tematu, teraz tylko siadac i pisac :P A mi fotograf zrezygnował, jak nie urok to sraczka!!!! Bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was po dlugiej nieobecnosci :( gagatka masz ta sama godzine co ja:D ja akurat nia jestem przerazona ze sie nie wyrobimy hehe ale ok co ma byc to bedzie:) boze ale zaniedbalam forum...:( az mi glupio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czesc :) coś to forum ostatnio swieci pustkami :( imili ja tez sie nie martwie ze sie wyrobie, na sesje i tak jade w inny dzien :) takze jest ok :) czy u Was tez tak zimno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno zimno i pada...no my mamy sesje w ten sam dzien na 12 lub 11.30 jeszcze mamy da cznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Ja ide na 12 do pracy ...u mnie zimno ale nie tak jak juz ostatnio juz mamy plus 4 a bylo minus 4.U nas wszystko dobrze .Wczoraj przyszly Firany ktore sobie zamowilam ,teraz czekamy na stol i obraczki. Co u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Mnie męczył po raz kolejny ten sam sen - jest 17.40 ( a o 18.00 mam ślub) a ja nieuczesana, nieumalowana i nie UBRANA!!!!!Boszeeeeeeee wstałam strasznie zmęczona po tym śnie :( Temat mojej pracy to :naturalne metody planowania rodziny :) gagatka - gratuluję postępów ślubnychy :) pokaż tą sukienkę jak już będziesz mogła :) jak to fotograf Ci zrezygnował?????? Iza - a te firany podobają Ci się?? My 5 listopada jedziemy zamawiać obrączki, a ja ciągle nie wiem co mam wygrawerować!!!!DZiewczyny pomóżcie - jakąś myśl chcę (napewno nie data ślubu ani nie imiona!!!!Bo wiem jak mam na imię) podsuńcie jakiś pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek tak firanki mi sie podobaja :) A co do obraczek moje propozycje _ \"to wszystko co moge ci dac...\" dla niej: \"Bądź grzeczna...\" dla niego: \"Bądź grzeczny...\" Dziś i na zawsze\" Chcialabym sie z toba zestarzec Kiedy spojrzysz-Pamietaj data-nadal wybralbym ciebie Jestesmy (nazwisko) Nie wiem co jeszcze my mamy tradycyjnie imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze kilka znalezionych Imiona i data ślub Inicjały i data ślubu damska: Mój ..(imię)... i datę ślubu męska: Moja ..(imię)....i datę ślubu \"Z miłością ..... (imię) i data ślubu Tylko Ty i data ślubu Składam swe serce w Twoje ręce i data Z miłości i data ślubu Zawsze na mnie tak patrz damska: Całym sercem... męska: ...aż do końca świata Kiedy spojrzysz - pamiętaj Ja Ciebie też... Na zawsze, amen Na zawsze razem i data damska: Chciałbym się z tobą zestarzeć męska: Chciałabym się z tobą zestarzeć Serca złączone... w jedność uchwycone W końcu cię znalazłem (znalazłam) Kochałem, kocham, będę kochać Dziś i na zawsze damska: Bądź grzeczna... męska: Bądź grzeczny... To jest właśnie odwaga Zakochani....nierozłączni damska: Twój wariat męska: Twoja przytulanka damska: Zmusił mnie imię i data męska: Zmusiła mnie imię i data Warto było czekać Bez reszty twój Jesteśmy Kowalscy damska: Ubi tu... męska: ... Ibi ego (co znaczy: Gdzie ty , tam i ja) Amor vincit omnia (miłość zwycięży wszystko) i data ślubu sic itur ad astra (tak się idzie do gwiazd) alter ego (drugie ja) Ama, si vis amari, (Kochaj, jeśli chcesz być kochanym) And nothing else matters All you need is love You\'re still the one!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet moge sie Wam pokazac w sukience :) podobno mial juz kogos na ten dzien i dopiero teraz sobie przypomniał hmmm!! dziwne Gosiaczku fajny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka :-d gosiaczek jaki temaciek hm... jestem pod wrażeniem :-) Iza a jakie te firany????? ja tez kupuje firany w piątek. mam juz wybrane, tylko czekam az mi projektantka wymierzy ilość na ten projekt który mam narysowany :-) a znacie przysłowie \"szefc bez butów chodzi\" czy jakoś tak, to sie mnie tyczy odnosnie tych firan ;-) jeszcze mój trol musi karnisze kupić - bo taka była umowa! ja akurat mam te rzeczy po cenie hurtowej, ale kurde rok sie do tego zabieram i nie moge w końcu tego zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ale chamidło z tego fotografa! jak cierpi na amnezje to powinien sobie zapisywac takie rzeczy!!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiki to sa firanki do kuchni Akurat nie moge ich znalezsc wtym katalogu co ich zamowilam ....ale teraz zastanawiam sie czy nie kupic sobie foranki do pokoju i mysle o czyms takim http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=280166045967&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=018 A takie by mi sie jeszcze podobaly :http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=280165629183&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kole juz nie mam zrobionych :) ale jak sobie ja kupie :) to na pewno zrobie :):) juz nie moge sie doczekac az bedzie u mnie wisiec w szafie :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagtka ładna ta sukienka bo taka delikatna i bez zbednych udziwnień!! super, takie są najładniejsze! bedziesz piekną panna młodą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nie az taka sliczna :) bez makijazu, blada i podkazonymi oczami i grzywka impresja (Mam krzywa grzywke jak cholera wczoraj sie kapnełam ) ale ciesze sie ze Wam sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o 3 kg za gruba, moze to smieszne ale jak sobie siadlam zeby ubrac buty to balam sie ze mi strzeli ta sukienka :P no ale sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×