Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej:D ale jestem ostatnio zaganiana, już mam dość:( Gagatka, Waikiki następnym razem nie korzystajcie z kuriera UPS - mam z nimi złe doświadczenia;) ale mój brat cioteczny ma firmę przewozową - może się nada:D:D:D i jakiś rabacik załatwię...;) Poza tym to łóżko nie powinno wjechać przez drzwi tylko się zmaterializować - to dopiero byłby czad!!!:D:D:D:D:D Zonqa dzięki:) sprawdzę:) ostatnio mi się spodobały niektóre z nowej kolekcji Demetrios lub Cosmobella, ale tych to chyba nie szyją w Polsce? Gosiaczku z literatura to tak zawsze, ja też mam problem:( A temat świetny!!! :D:D:D Może nam poradnię na kafe poprowadzisz - byłoby już z głowy:D:D:D A tak na poważnie to temat naprawdę ciekawy:) Gagatka - ten fotograf to jakiś ściemniacz.... Jak byś była z warszawy to bym ci załatwiła nowego, ale Tarnów to trochę za daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja bedę miała na dwa okna takie uszyte w kształcie rolet rzymskich jak na 7 zdjęciu tej strony http://www.agora-firany.pl/pl/wystroj_wnetrz.html i na srodkowym balkonowym (dużym) takie dwa długie do podłogi szale, uszyte na satynowych metalowych kółkach,które sa nakładane na karnisz, dzięki czemu można rozsunąć lub zasunąć firane jak zasłonę. a materiał ecri z dlikatnymi brązowymi mieniacymi się paskami, cholera cięzko to opisać! ale chyba bedzie ładniutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sciemnacz :o ale cóż zrobic!! mi sie zdaje ze on po prostu powiedzial nam za mało, a trafiło mu sie ze zarobi wiecej i zrezygnował (bo to miało byc po znajomosciach) no ale nie ma co sie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co jestem w euforii sukienkowej i nic mi na arzie humoru nie popsuje :D Fajnie ze wam sie podoba, bo ja wlasnie taka chcialam w kształcie litery A nie z gorsetem, ładna prosta i tania :) a ta spelnia wszystkei wymaganai :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Gosiaczku, powodzenia w pisaniu :) jaki masz temat - jesli to nie tajemnica? (ja do pracy licencjackiej nie mialam ani jednej ksiazki :D nie bylo latwo, ale z mgr juz bylam sprytniejsza i mialam sporo materialow) Gagatku - wow :) bardzo fajnie, kosciol, sukienka, welon, buty.prosze prosze :) Z fotografem Gagatku, mi wyglada to na to, jakby ktos mu wiecej zaplacil, wiec chcial sie \'subtelnie\' wycofac..nie mieliscie zadnej umowy? powinien dostac po tylku! niepowazny debil! Joł Imili :) Gosiaczku, wspolczuje snu, ja ostatnio nie mam - od tego z barmanem ;) Temat chyba fajny, co? Jak wymysle cos fajnego obraczkowego, dam znac.. (w sekrecie Wam powiem, ze ja nie lubie zaslon i firanek ;) wiec sie nie wypowiadam ) Gagatku, pieknie - jak na Ciebie szyta. Ciemne troche zdjecia, w ladnym jasnym swietle bedzie bajecznie! Super wygladasz kochana. A Wasz Babitek sakramenty ma za 6 dni :D 30 pazdziernika o 18.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurku, a z tym lozkiem - czy Ty nie ogladalas czasem ostatnio harrego pottera? :P Ty sobie sprobuj wyobrazic, gdyby tak mozna bylo wszystko i wszystkich materializowac..spedzasz sobie upojna noc z ukochanym, a tu bach, nagle materializuje sie obok Was mama - bo upiekla pysznego kurczaka i chciala Was poczestowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harrego nie oglądałam nawet ostatnio...ale ja mam taką głupią wyobraźnię, która zawsze ma szalone pomysły;) :D:D:D Ale widzę, że nie tylko ja tak mam - z tą mamą i kurczakiem to już przegięcie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mamusiu, przepraszam, ale jestesmy teraz troszke zajeci..moze zmaterializujemy sie u Ciebie troche pozniej, co? - O nie nie, drogie dziecko! Nie po to sie taki kawal drogi materializowalam, zebys mnie teraz splawiala, majtki na tylek i jesc kurczaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek 🌻 ja tez do niedawna nie lubiłam firanek i zasłon. mój pokój u rodzców ma żaluzje na oknach. Od kiedy mieszkam z moim trolem (jakieś ponad 2 lata) to cały czas nie mamy nic na oknach :-D... żaluzje mi sie nie podobaja juz, bo takie biurowe. I sie tak przyzwyczailiśmy, ze okna sa gołe i nawet nam to nie przeszkadzało do niedawna, kiedy to zauważyliśmy, ze sądziedzi z naprzeciwka wieczorami palą fajki w oknie i wlepiają gały w nasze mieszkanie! kuźwa!! wkurzyłam się! a że pracuje w firmie, która jest jednym z większych w Polsce przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż hurtową i detaliczną firan, gipiur, tkanin zasłonowych, bieżników, serwetek, obrusów, konfekcji okiennej i karniszy. (bynajmniej tak się reklamuje ;-) ) i jest tu ogrom przepięknych tkanin, no i to zaczeło mi sie to podobać!!!! a że moje miejsce pracy (sekretariat) jest obok gabinetu dekoratorki wnętrz, to sama rozumiesz... ;-) jak dla mnie to ta kobieta jest czarodziejką!!! choc w jej gabinecie jest giga bałagan, bo pełno tam róznych tkanin zasłonowych, sznurów, pomponów, poduszek, tasiemek i innych cudów... jakie piekne rzeczy upina na oknach to szok, ale kase bierze też za to sporą! Babitek jakbys tu posiedziała, to tez bys sie zaraziła ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka nie słyszałam, ale zaraz ide do salonu sprzedaży detalicznej po dokumenty, to się zapytam dzieczyn :-D może one mi powiedzą jak to wygląda... kurde, nie wiem czemu Ci nie pomogło! może ty powinnas zrobić 50 przysiadów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku hahahahaha...dobre:D:D:D:D Jedyne wyjście to na 0,5 do X godzin (w zależności od wariantu:P ) zmaterializować u mamy w pokoju i/lub kurczaka w piekarniku wywieszkę \"nie przeszkadzać, zakaz materializacji do godz.....\" ;) Firanek i zasłonek też nie lubiłam dopóki nie okazało się, że przez moje okno widać wszystko ze szczegołami... np kiedy się przebieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wystarzcy juz tych cwiczen na dzis :P wieczorem porobie brzuszki :) w sumie juz bym teraz mogla sobie pocwiczyc, ale z leniem nie wygrasz!! taka jedna zasłona panelowa z drazkiem, z szynak to koszt jakies 200 zł !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co mam rolety :), firanke i zasłone :) fuull wypas :P jak to mój michał mówi, brakuje mi tylko zalzji i rolet!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka byłam i pytałam i mi powiedziały, że to takie zasłony na prosto, że latem zakładały z dekoratorką u kogos takie na trzech torach i każda w troszke innym odcieniu, że sie tak cieniowały :-D juz kumam o co loto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ta wizyta u dziewczyn mnie tez załamała, bo moja firanke wykupili!!!!! jak te zołzy mogły mi sprzedac komuś moją firanke!!!!!!!!! ale na szczęście zamówia mi na nowo tą tkanine. terz firanki mają czasem niewiele wspólnego do tych co kiedys sie wieszało na oknach. na przykład ta moja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... nie wiem, czyba nie... bo to wybierasz sobie po prostu zasłonówke taka jak Ci się podoba, tylko Ci musza na dole wszyć usztywnienie, no i karnisz musi miec kilka rzędów, w zależności ile chcesz miec warstw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - wcale sie nie upieram i nie zapieram :) Byc moze bym polubila. Na dzien dzisiejszy jestem jednak zwolenniczka prostosty, proste meble, jak najmniej gadzetow poustawianych tu i tam - slowem - minimalizm :) na moich oknach sa rolety - zwykle takie, po to, aby zaciemnic i zaslonic sie przed ciekawskim swiatem :) w kazdym pokoju inny kolor - dopasowany do wystroju pokoju. Kocurek - \'zakaz materializacji\' :D:D:D noooo, albo lewe ogloszenie (fikcyjne) - \' z powodu modernizacji kanalu materializacyjnego, uzytkownikow prosimy o wstrzymanie wszelkich materializacji poza miejscem zamieszkania do odwolania - podpisano - ministerstwo materializacji i transportu pozadrogowego\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku taaaaa.... i kto tu sie ostatnio naczytał Harrego - \"ministerstwo materializacji i transportu pozadrogowego\" :D:D:D:D:D Ja tez mam zamiar zalożyć sobie takie roletki;) ale na razie trwa akcja oszczędzanie i nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam przepraszam, nie czytalam cale wieki :) chyba nawet nie doczytalam ostatniej czesci (obecnie juz przedostatniej). czasu brak :) niemniej - przyznaje, zbierznosc skojarzeniowa moze nie byc przypadkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×