Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

...nie było mnie troche, bo szukałam w necie materiałów na sobotnie ćwiczenia z pedagogiki psychologicznej. Babitek 🌻 tak sobie ciągle powtarzam, ze szybko zleci... ;-) cafka :-) witaj 🌻 witam nowe kolezanki jeszcze smutna biedroneczkę i guziczkę24 ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczka jak chcesz soie suwaczka zrobić, to najłatwiej jest wpisać w google \"suwaczki\" i wtedy pokażą się strony na których możesz sobie cos takiego założyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Dziewczynki :* :* :* !! Gosiaczku - właśnie zauważyłam, że łączy nas nie tylko dzień ślubu,ale chyba i studia (?) :) :D Również witam serdecznie Wszystkie nowe koleżanki i dziękuję, za miłe przyjęcie mnie do Waszego grona :) 🌼 🌼 🌼 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, a cos Ty myslala - ze tak latwo sie stad wymiksowac? :P Biedronka - nie ma za co :) Gosiaczku, zamotko :) pytalam o temat, Ty odpowiedzialas, ja odpowiedzialam, ze wg mnie bardzo fajny :) :) ale ale - tak, nadal uwazam, ze bardzo fajny :) Cafko, nie uciekaj nie uciekaj - ja ogolnie jestem caly czas ;) co jakis czas zagladam, siedze w pracy.. witaj Guziczek :) zapraszamy. juz jestes wpisana na liste http://kalendarz.ilf.pl/ - daj jaki opis, jesli chcesz - tak samo Radosna Biedronka :) Waikiki, zleci na pewno, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze mam pytanko .... czy wszystkie Panie, które przygotowują się w ciągu powiedzmy tych 8-6 miesięcy mają już zakupioną, wymarzoną , gotową (wybrać właściwe :P ;) ) suknię ?? :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna Biedronko :) (na smutną jednak sie nie moge zgodzic ;) ), suwaki Ci dzialaja. A sukienka, ja sukienke szyje - nie jest gotowa, nie zaczela sie nawet szyc, nie mam jeszcze materialu, ba, nie do konca sprecyzowana mam jeszcze koncepcje :) (a slub w kwietniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku ja wiedzialam ze do was wroce ;) Biedronko :) ja nie mam w ogole pomyslu na suknie, ale nie przejmuje sie narazie tym ;) skoro Babitek ma czas to ja tym bardziej hihi :D Waikiki :) ide cos wykombinowac na obiad, dzisiaj trzeba zdrowo bo zoladek cos szwankuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko, pieknie - pozniej bedzie na mnie, jak pojdziesz na swoj slub w dzinsach :D :P Ale ja jednak mam nadzieje zdarzyc..wlasnie chyba po sakramentach (w przyszly wtorek) pora odwiedzic krawcowa i jakos sie z Nia poumawiac madrze, zeby wiedziec co, jak i kiedy. Ona pojedzie ze mna po material - zeby dobry gatunkowo wybrac - fajna ta krawcowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... ja właściwie też nie mam pomysłu na suknię :( w ogóle boję sie,że dla mnie się nic nie znajdzie ;) Babitku- teraz to ja chyba naprawdę będę już tylko Radosną Biedroneczką :D ;) aż chce mi się fruwać ;) hihi ..ale nic z tego -mam grypkę i bolą mnie wszystkie kości :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obaw Babitku :) rzeczywiscie masz fajna ta krawcowa, a nie chce miec tak czasem jakies fuchy na slasku? :D Biedronko jak nic musisz zmienic nick na radosna! :) bo smutna to jakos tak nie pasuje, zreszta jestes przyszla panna mloda to tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Babitka nie ma rzeczy nie mozliwych :) i pewnie z checia poprawi, na radosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze Kasiatko juz po ślubie 13-go pazdziernika, gdzies mi sie zachowal link do jej bloga i przez przypadek tam weszlam ma tam fotki ze slubu :) mogłaby by wpasc do Nas i poradzic co nieco, ale pewnie juz Nas nie czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowka Biedronko zycze :) Cafko, powiem krawcowej, ze mam dla Niej propozycje nie do odrzucenia :) wycieczke na slask :) Radosna Biedronko, nie problem to :) jak rzekla Cafka. Moze jak juz bede tam grzebac, to daj od razu jakis opis tekstowy, ktory wyswietli sie z boku? czy nie chcesz? Cafko, poka link do Kasiatka, chetnie popatrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku nie mysl ze przywlaszczylam sobie prawo do Twojego kalendarza, jesli nie moge go miec w stopce to wykasuje! dalam go zeby był łatwiejszy dostep do niego :) i zeby kazdy mogl go zobaczyc na naszym topicu ale powiedz tylko słowo a wykasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko Ty opisu nie dajesz, Babitek ma dostep tylko do tego kalendarza, Ty piszesz na forum co chcesz a Babitek dodaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ladnie Kasiatko wygladala :) super :) Biedronko, spokojnie, napisz jak cos wymyslisz. Cafko, to nie moj tylko nasz kalendarz :) bardzo mi milo, iz jest godzien stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest Nasz, ale gdyby nie Ty Babitku to by go nie było, wiem ze nie ładnie zrobiłam i nie zapytałam najpierw, ale jesli moge go miec to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×