Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej:) gagatka:) pokazywała zdjecia psiaka mojemu Sławciowi:)ciężko mu było znaleźc głowę:):):) powodzonka na badaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Po pierwsze dziękuję wszystkim za życzenia. Przy nicku powinnam mieć 25, a od stycznia rocznikiem będzie 26. A niedawno było 18 :) ehh... calineczka nieciekawie masz z tą salą. Trzeba jak najszybciej to wyjaśnić, iść pokazać dowód wpłaty, umowę i negocjować. Musisz powalczyć. gagatka pies rewelacyjny :D A Ty w sukni wyglądasz pięknie :) Ja też zaczynam patrzeć na wystawy w sklepach i jakoś po nowym roku zacznę przymierzać. Acha i przestań już sprzątać w kurniku :P Tzn sprzątać w domu i grać na kurniku :P Yza Wojtuś śliczny. No i super że Sławek tak się stara i pomaga Ci we wszystkim :) kala biedaku znów do dentysty. Mam nadzieję że będzie ten przystojniak to łatwiej ból zniesiesz. Ale tfu tfu co ja mówię - nie będzie nic bolało. Kciuki dzisiaj należało trzymać, ale nie miałam jak Was rano powiadomić, a wczoraj zapomniałam :( Musze zadzwonić do domu i spytać czy wszystko ok. Wczoraj dowiedziałam się też, że moja mama ma mieć dziś zabieg :( Niby nazywają to zabiegiem, ale ma się odbyć w narkozie (sprawy ginekologiczne). Martwię się. Mam nadzieję że wszystko pójdzie ok. Dziś ma już wrócić do domu i odpoczywać, ale i tak siedzę i się zamartwiam. Nawet nie mogłam do niej pojechać do szpitala :( Wieczorem dowiem się co i jak. Co do wczorajszego dnia to: Obudził mnie mój kochany. Troszkę się \"poprzytulaliśmy\" i ruszyliśmy załatwiać sprawy. Zarezerwowaliśmy wycieczkę - jednak Egipt :) Potem wybraliśmy się do Warszawy, kupiłam 3 bluzeczki więc też jestem zadowolona. Zamówiliśmy też obrączki :) W Kruku. Jak znajdę w necie to pokażę. Odbiór dopiero za miesiąc, ale ważne że już będą. W międzyczasie odebrałam dużo telefonów z życzeniami także dzień był wyjątkowo udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati :-) ode mnie tez zyczenie, spoznione troche ale najlepsze 🌻🌻🌻🌻 sto lat sto lat :-) fajnie ze juz masz zamowione obraczki :-) my bedziemy zamawiac miedzy swietami a sylwestrem i to chyba bdzie pierwszy konkretny krok w strone przygotowan :-) na luty chcemy isc na nauki, w tym samym czasie sukienka, zaproszenia no i pozniej to juz chyba zleci :-) wklejam wam link do nasze aktualnej sali :-) http://www.restauracjamieszko.pl/ wiec opcje mamy taka (oczywiscie do ustalenia szczegoly) zaczynamy impreze ok 18 (na 15 mamy slub), jakis obiad, deser, tort weselny i konczymy ciepla kolacja w okolicach 23. do tego napoje i jakis alkohol ale w raczej \'normalnych\' ilosciach. mozna tez potanczyc, tylko musimy sobie zmajstrowac jakies plyty z muzyka. chcemy sie zamknac za osobe w 80zl, facet mowil, ze to mozliwe (alkohol liczony osobno)poki co jestem zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie strasznie mnie zawalila praca...a jeszcze za godzine maks musze wyjsc na spotkanie z doradca finansowym, rozmawiac bedziemy o naszej przyszlosci finansowej :) - ciezka sprawa.. Summer witaj :) date w kalendarzu ustawilam na 14.06 :) jak sie zmieni, daj znac :P Gagatka, slodki bardzo Twoj Roki :) pocmyraj go ode mnie za uchem :) Yza, Wojtus przeslodki :) sliczny chlopak! :) wyglada na bardzo spokojnego.. Gagatku, trzymam kciuki za usg! Iza, bardzo ladna sala :) elegancka. moja jest w zupelnie innym stylu.. Satellite - Twoja sala tez bardzo ladna :) Kati, skoro na poprzednie kciuki nie zdarzylam, trzymam za Mame! Zazdroszcze Egiptu :) my tez bedziemy chcieli wyjechac, ale to jeszcze nic pewnego, a Ty juz masz zaklepane :) Summer, i Twoja sala bardzo ladna i elegancka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te sale:) my też dziś zamówiliśmy obrączki i zrobiliśmy wpłatę,odbiór najpóźniej 2 tyg. co do dentysty-to trochę mam dziś pietra,tak się nasłuchałam w pracy o tym kanałowym:(( 5 wizyt-czyli jeszcze 4, a tamta była dodatkowa bo flek wypadł:() ale co tam jakoś będzie kati-mam nadzieję,że jest ok,czy już coś wiadomo? z mamą pewnie też dobrze,to się nazywa zabieg ,a są pod pełnym znieczuleniem ja też też tak miałam.Spoko będzie dobrze gagatko-kiedy wyniki usg,trzymam kciuki na ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jzu po badaniach, nie było tak zle, pan nawet nawet :):P i nawet nie byłam zdzwiwiona jak wyciagnał worek prezerwatyw zeby załozyc na ten przyrzad :) troche bolało ale nie trwało długo. Wyniki najwczesniej bede u pani doktor dopiero w piatek, wiec daruje sobie wizyte u lekarza w tym tyygodniu, pojde w przyszłym. Yza heheh moj pies tak czesto sie kamufluje :P Jestesm starsznie zmeczona łazeniem po miescie, spac bym poszła a tu tyle seriali trzeba jeszcze ogladac :P aaahhh ciezkie zycie telemaniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati gratluje zakupów, obraczek i wycieczki :) Babitku mnie zawaliło zmeczenie, juz bym wolała pracowac niz byc taak zmeczona (dobrze ze sprztac nie trzeba) Kala jak tam po dentyscie :) Summer sala ładna :D fajnie to brzmi \"wklejam link naszej AKTUALNEJ sali" heheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja byłam sie podowiadywac w kościele czy wszystko załatwione i zaklepane :) w styczniu idziemy na nauki :) a w kwietniu mam y przyjść z dokumentami spisac protokół :) :) hurra!!!! Jakoś zmeczona jestem pobiegałam troszke po miescie i padam już nie moge się doczekac aż mój Skarbek wróci z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatak85
Wieczór przed TV mam za soba :) i nawet sie rozbudziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) to miałas usg dowcipne:P:P:P ja też takie miałam ale w styczniu dawno temu... kati:) Egipt:):):):):) cudnie....a co do bluzeczek to ja pewnie jutro sobie jakąs strzelę na poprawe humorku:)nie to żebym miała zły ale tak na zaś:) dzisiaj ufarbowałam włosy i od razu sie lepiej i ładniej czuję:) no pedze spac:):) jutro prześlę fotke po mojej kuracji odchudzającej-CIążA-PORóD-polecam---10 kg w 5,5 godziny:):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Yza dowcipne usg miałam heheheh :):D:P:D:):P dobre :P Ja juz pojde spac (tak dla odmiany, bo juz mi sie znudziło chodzenie cały czas spac po 1) Yza napisz nam cos jak tam Wojtus ?? Czy grzeczny?? Czy płacze czesto?? czy duzo spi?? czy mówi juz mama (zartowałam -- ale na pewno słowo kafeteria umie powiedziec :P ) I jak Ci się w ogole teraz zyje :) Oczywiscie czekamy na Twoje nowe fotki :) Ja ostatnio jakas taka dziwna sie zrobiłam, juz w przyszłym tygodniu dowiem sie co z moim zyciem dalej bedzie!! (czy bede mogla miec dzidzie czy nie) Ja tez w kocnu musze zaczac sie odchudzac, bo jak tak dalej pojdzie na weselu bede sie mogla tylko kiwac :) a tego nei chce!! Dobranoc kochane :) A i dzis robie sobie świeto lasu czyli się nie myję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babiyku, dzieki za zmiane daty :-) teraz chyba juz sie nic nie zmiani... chyba ze przyszly maz ale to nie trzeba bedzie w kalendzarzu zmieniac :-D gagatka, mam nadzieje ze bedzie po badaniach w porzadku, nie stresuj sie :-) zabusia, my na nauki w lutym. marcin sobie zartuje ze juz ma przygotowane pytania do pani z poradni zycia rodzinnego :-D oczywiscie z grupy megaglupich :-P mam nadzieje ze bedzie siedzial cicho :-) yza, ale masz super ze masz juz takiego maluszka przy sobie :-) tez bym chciala taka kuracje odchudzajaca ....bez ciazy narazie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Gratuluje zakupow no i wycieczki super. Kolejnym osobom zycze zakupu obraczek . Yza na jaki kolor farbowalas wlosy . A ja wam sie musze pochwalic ....wczoraj przyszedl do mnie MIKOLAJ :D oczywiscie moj maz i otrzymalam zlote kolczyki sa sliczne :) POzdrowienia i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D mikołaj nie za szybko?falstart:) gagatko-będzie dobrze:)zobaczysz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja juz na naogach, wlasnie jem. Przeszedł mi ból gardła, głowy i kaszel, dostałam katar, urocze. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) bylismy dzis z małym na badaniu bilirubiny-jaki jest procent zółtaczki... nawet nie płakał...ale dzisiaj w nocy dał czadu,,,,nie mi ale Sławciowi...ja chciałam wstać ale on mi nie pozwolił..powiedziała ze po to jest w domu i ma wolne żeby do niego wstawać...jutro juz do pracy idzie na nocke... kocham Cie Sławcio... Izuś:) włosy na ciemny braz farbowałam ale wyszły prawie czarne:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. Z mamą wszystko ok. Czuje się dobrze - odpoczywa w domu. Za dwa tygodnie wyniki badania tego co tam wycięli (jakiś polip). Mam nadzieję, że wszystko ok. U taty też narazie ok. Jednak problemy jeszcze nie dokońca rozwiązane, ale na chwilę obecną jest dobrze. Dzięki za kciuki :) Oj jak się cieszę z tej wycieczki :) Słyszałam że powinno się zaszczepić przeciwko żółtaczce już pół roku przed wyjazdem. Nie jest to konieczne, ale wskazane. Czy wiecie może ile kosztuje taka szepionka? Zmykam na kawkę i śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mi zimno :o nogi mam lodowate!! Kati ciesze sie ze z mama dobrze, trzymam kciuki zeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj, ja tez tylko na chwile :-) kati, dobrze z mama wszystko w porzadku. wyniki tez pewnie beda dobre. ja takie strachy przezywalam z moja mama dwa razy, chodzilo tylko o znamiona ale okazalo sie ze to nic groznego, tyle ze musi sie regularnie kontrolowac. yza, normalnie cud swiata ten twoj slawcio :-) wstaje do dziecka, pracuje i jeszcze nie narzeka :-D kati, ja nic nie slyszalam zeby specjalnie do egiptu sie szczepic przeciwko zoltaczce. ja jestem zaszczepiona na zoltaczke chyba typu C, to jest ta ktora mozna zlapac np na operacjach. sa chyba jeszcze dwa inne typy albo jeden (chyba B) i na ten podobno nie ma szczepionki... nie wiem moze cos pomieszalam ale taka mam wiedze :-P lepiej to sprawdz moze u lekarza albo w informacjach MSZ lub NFZ jesli szczepienie jest wymagane powinni tam o tym wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko zauwazyc ze najwiecej sie ostatnio wypowiadam na forum, a suumer mnie pomineła :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane przyszłe panny młode :D przepraszam ze tak malo sie udzielam ale cos ostatnio zabiegana jestem :( nie wiem kiedy was nadrobie:( ale postaram sie! chcialam zapytac was o zdanie co sadzicie o tej sukni [url=http://img84.imageshack.us/my.php?image=lileazi3.jpg][img=http://img84.imageshack.us/img84/9854/lileazi3.th.jpg] z tym ze gore chcialabym prosta a nie z takim rozkami ;) i nie wiem jesli bym szyla to zastanowie sie nad 2 czesciowa suknia a w salonie hmm jednoczesciowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka to jest tylko ta jedna suknia tylko taki dziwny link mi sie wkleił. teraz na calego szukam sukni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) Cafka sukienka naprawde ładna :) właśnei takei mi sie podobaja :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gagatka :) Twoja równiez sliczna!! zastanawia mnie tylko dlaczego jak ja sie pojawiam to reszta dziewczyn znika :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×