Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Calineczka ---->>>>w stopce napisałam - cieszymy się z Wami, a w suwaczku znajomi mają tekst - będziemy zgraną trójką :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka - juz wyjasnione:) tylko ze kazdy klika na link, a nie czyta pelna nazwe linku by dojsc do opisu:D moze pod spodem napisz duzymi literami?:) bo ja juz od tygodnia myslalam ze ty w ciazy jestes,hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi, Calineczka, gdybym była to bym się pochwaliła Wam :D No i pewno bym nie brała ślubu tuż po porodzie :P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darianka:) widziałam oba wpisy i właśnie to było dziwne. to : jesteśmy z wami...ale juz teraz wiem:) gagatka:) zaproszenia super my będziemy mieli podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się Yza cieszę, że rozwiałam wątpliwości. Iza, a powiedz jak się tam rozpakowujecie na topiku grudzień 2007???? Dużo Was jeszcze w dwupaku?? :) Aaaaaa, kiedy dorzucisz jakieś foto Twojego Wojtusia??? Juz się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpakowywanie zaczeioę w listopadie a skończy pewnie w styczniu:):) już tak około 20 maluszków jest...zostało moze 10...straiłam rachube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza a o których mówisz zaproszeniach?? Bo mi kolezanka powiedziała, ze te z tekturowym brązowym sercem sa smutne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Yza czekamy na fotki Wojtusia :) Kurcze powinnam isc w koncu do ginekologa bo wyniki wszystkich badan sa juz u pani doktor, tylko jak na razie wole nie wiedziec, na razie zyje nadzieja. Choc czasami łezka mi sie zakreci. A Babitek lepi bałwana czy jak?? Zapomniał o nas?? W ogole dziewczyn mało pisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mi bardzo smutno :( no ale nie bede sie wyzalac bo jakas \"pomaranczowa\" mi zaraz napisze ze \"nikt cie tu już znieść nie może, ciezko to zauważyć? jestes meczaca, rozdarta i zlosliwa. zmien sie!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi najbardziej podobają się zaproszenia te z 3 parami(tzn.z jedną ,ale wtrzech osłonach) Yza 23 -duże fury:) takimi wielkimi samochodami do ślubu:)fajnie.Wiem,że pisałaś wieczorem żartowałam,że rano:) calineczka 25-posłodź mi trochę:):D:P kati-pokaż zdjęcie jak wyglądasz po fryzjerze:),a to już próbne do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) nie mialam czasu nawet Was poczytac :( ale juz nadrabiam..to bedzie chyba strasznie dlugi post ;) Gosiaczku, w kwestii rezerwacji mi osobiscie mogloby brakowac zaufania - takie travelplanet to reprezentant roznych biur podrozy - nie maja swoich wycieczek, tylko sprzedaja oferty biur. balabym sie, ze albo sie im posypie wspolpraca, albo biuro sie sypnie przez ten czas..ale z drugiej strony oferta 40% mniej jest bardzo kuszaca :) Cafka, ja nie wynajmowalam nigdy mieszkania, wiec wlasnych doswiadczen nie mam, ale znajomi zwracali uwage na kaucje, stan \'zakamarkow\' i ogolnie \'typ\' wlasciciela - jaki czlowiek.. Gagatku, grat egzaminow :) Kala, przykro mi, u Ciebie od smierci Taty minelo duzo mniej czasu, niz u mnie, wiec inaczej to przezywasz, ale ja doskonale pamietam swoje uczucia... 🌼 Yza, nie daj sie kafeteriowym trolom :) jakby co, krzycz, uderzymy gromadnie! :) O napojach nic nie powiem, bo nie mam pojecia :) nie kupujemy. ojjjjj, i dotarlam do wymiany zdan miedzy Wami ;) mam nadzieje, ze nie ma toporkow wojennych? prawda obiektywna jest wylacznie to, ze kazda z nas robi po swojemu :) co do roznic zdan - zadne obiektywne nie jest, moje tez :P Gosiaczku, Cafko, ja nikogo staram sie nie pominac :) staram sie zawsze odpowiadac po kolei :) Gagatko, oczywiscie, ze musisz sie wypowiadac :) i lepic ze mna balwany :P Darianko, Wasze gniazdko wyglada przytulnie :) czesc gra w lapki :) bardzo mi przykro z powodu choroby. ale oczywiscie i ja sie przylaczam do zyczen zdrowia - jak najszybciej.. 🌼 Kocurku, jak bedziesz szla kogos lomotac, to pamietaj o mnie ;) Zonqa, mi tez prezenty ida pod gorke Aneczka115a, wodka podobno ma byc drozsza po nowym roku, sukienki nie mam :) Kati, jak pecherz? mam nadzieje, ze juz jestes zdrowa.. Darianka :( takiego postu sie nie spodziewalam...strasznie mi przykro 🌼 mam nadzieje, ze jakos sie trzymasz kochana.. moja rodzina jest bardzo malutka, dziadkowie nie zyja, tata nie zyje.. :( co to za wpis \'dzisiaj pomarancz\'? bez jaj, jesli ktos ma cos do powiedzenia, to moze odwazniej? bez kamuflarza? a jesli to mącenie wody, to spadówa! Gagatku :) 🌼 Ty wiesz, jak Cie lubie, prawda? :) Yza, smutne i piekne o Twoich dziadkach.. a dla Wojtusia 🌼 od cioci Kati, jesli dobrze rozumiem, to na kciuki jeszcze zdarzylam? Jesli tak - bede trzymac! Calineczko :) zgadzam sie w pelni z Toba, ze falszywe wazeliniarstwo jest do d.. a za szczerosc Cie wlasnie lubie :P Yza, a co to za mail? ja tez poprosze.. Darianko, trzymam kciuki za Ciebie w piatek..trzymaj sie kochana! Ja dzis robilam pierogi, ale ruskie :) jakas hurtowa ilosc..juz mialam dosc i chcialam wywalic ciasto, zeby wiecej nie robic :D ale adrian mnie zmotywowal i skonczylam :) Gagatku, mi sie podobaja te http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=twist%206&pozycja=16&katalog=katalogSlubne7.php i te http://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=C4106&pozycja=6&katalog=katalogSlubne11.php&kategoria= - wybierajac swoje nawet sie nad nimi zastanawialam :) Ostatnie, kt wkleilas tez fajne, ale ja chyba zrobilabym bez kropek na papierze, no i tak jak Ty - bez obraczek :) I nie placz kochana 🌼, nie na zapas.. Balwana nie lepilam, bo sniegu ani widu :P Nie zapomnialam, nie zapomnialam :) A zalic sie mozesz ile fabryka dala! choc lepiej by bylo, gdybys byla jednak wesola..co Cie smuci? Mam nadzieje, ze bedzie Wam sie chcialo to przeczytac :P ale nie chcialam nic i nikogo pominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze.. jestem na urlopie do swiat :) mamy w domu juz zaproszenia - bardzo fajnie wyszly :) i zaliczylismy porazke z hotelem. umowilismy sie na spotkanie, zeby go obejrzec na zywo. o czym zapomnieli nam powiedziec? o tym, ze to hotel przyszpitalny centrum zdrowia dziecka!!! wyobrazcie sobie rozbawionych gosci weselnych i zalamanych rodzicow chorych dzieciaczkow razem..przed wesjciem do hotelu male wozki inwalidzkie, pelno karetek, co chwila jakas na sygnale, obok wejscia taki maly trawniczek z tabliczka - \'pole nadziei\' - zrobione przez chore dzieci dla chorych dzieci...jak malo trzeba miec empatii i wyobrazni, zeby chciec fundowac tym rodzicom - kt jest tam bardzo duzo towarzystwo rozbawionych gosci weselnych? po swietach jedziemy do nastepnego hotelu..a czasu malo, w kazdym nam mowia, ze na poczatku roku chca miec rezerwacje (4 miesiace wczesniej) ze wzgledu na szkolenia, kt u nich organizuja..wiec mamy dokladnie tyle, ile chca, nie mozemy raczej juz zwlekac z decyzja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) do świąt 4 dni:) Babitku przeczytałam post -cały:P życzę miłego dnia gagatko-czemu jesteś smutna🌼-dla ciebie coraz bardziej cafe muli i nie idzie nic wysłać,może dlatego jest nas mniej(wpisów),bo ja po 8 razie daję sobie spokój ostatnio-gdy wyświetla \"za mało czasu...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ale miałam koszmaran noc (i poranek)!!Dobrze ze juz nie spie! Wczoraj przez wiekszak czesc dnia sprztałam, wziełam sie m.in. za kuchnie a ile rzeczy znalazłam (o ktorych moja mama nawet nie wiedziaął ze ma :) ) Dzis lece do babci, u niej bede sprztac. Darinka jak sie dzis czujesz?? Jak samopoczucie?? babitku ales sie napłodziła i tak w nocy (ja o tej porze probowałam zasnac, a mogłam wstac i Ciebie poczytac :) ) A Ty widze znów na urlopujesz :) A zaproszenia poka poka wiem, ze moze je widziałam juz pewnie ale chce jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tych hotelem to pieknie wyszło!!! Niektórym ludziom czasami brakuje wyobrażni.... trzymam kcikuki :) w poszukiwaniu nastepnych. A ja nadal nie dostałam umowy od fotografa, jak nie dostane do piatku to sie wkurze, juz miesica czekam... a kasa wpłacona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszów
hej!!! no i ja jestem na 2008 :P moze mi ktoś poleci jakąs sale w okolicach rzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny działam na pełnych obrotach i się nie wyrabiam :-o w pracy jak nigdy zawalili mnie robotą!!!!!!!!!!!!! codziennie latam jak głupia żeby wszystko pozałatwiać! Dobrze, ze już wczoraj skończyłam kupowanie prezentów. Ale czekają mnie drugie duże zakupy spożywcze... no i jeszcze choinke chciałam kupic, zeby był w mieszkanku klimacik :-) a do tego ozdoby dochodzą (w zeszłym roku mieliśmy miniaturową choinke ;-) ) kasa wylatuje z portfela jak dzika!!!!!!!!!!!!!!!! :-( chciałam tez jakieś pierniczki upiec, ale nie mam pomysłu... jak macie jakieś fajne, nieskomplikowany przepisy na jakieś pyszności świąteczne to poprosze!!!!!!!!!!! bardzo prosze :-D pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! p.s sprawy wesela na razie zamarzły, w styczniu będę chodzic za sukienką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki jeszcze!!! Jeszcze nie dostałam telefonu odwołującego je. Baaardzo się denerwuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati 🌻 jakiego telefonu odwołującego? bo czytam czytam i nie wiem o co chodzi :-o Babitek 🌻 jak tam stronka kkkik ??? bedzie po nowym roku? :-D bo chyba jeszcze nie ma... Darianka 🌻 ale namieszałaś z tymi suwaczkami ;-) małe zamieszanko wprowadziłaś... Yza 🌻 jak tam Wojtuś?? grzeczny jest? nie płacze za dużo? Kolki go nie meczą? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki przepraszam, ale nie pisałam na forum co to za sprawa, tylko co jakiś czas proszę o kciuki. Jest pewien problem, który nie dotyczy bezpośrednio mnie i dlatego nie chcę o nim pisać, ale baaaaardzo zależy mi na tym by został rozwiązany pomyślnie. Jeśli nie - sporo osób dostanie po tyłku. Łącznie ze mną niestety:( No i właśnie jest rozstrzygany kolejny etap. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to ostatni etap. Ale miało trwać pół godz. a już jest 1,5 godz. i się martwię :( Proszę trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :-) i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak na marginesie wysłałam Wam maila na poprawe nastroju :-D tzn tym przyszłym pannom młodym, do których mam maila, czyli: 🌻 Darianka 🌻 Iza-Rybnik 🌻 Kati 🌻 Babitek 🌻 Gagatka 🌻 Imili 🌻 Cafka (mam nadzieje, ze Wam się otworzy bez broblemu :-D ) a jak ktos jeszcze chce to podać e-mail potrzeba... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki dzieki za maila :) Kati ja trzymałam i tzrymam nadal :) No u babci lsni :) a ja padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można przestać trzymać kciuki. Poszło nieźle, ale nie rewelacyjnie. Mam nadzieję, że wystarczy. Decyzja za jakiś bliżej nieokreślony czas. Dziękuję za trzymanie kciuków. waikiki dzięki za maila. Jest taki mrrrr.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Babitek milo Cie znowu \"widziec\" :) a z hotelem to rzeczywiscie lipa, ale napewno wzysko bedzie dobrze. Kati ja tez trzymam kciuki :) Waikiki dzieki za maila- fajowe :D Gagatka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ:) juz po zakupach prezentu dal Sławka-swoja drogą to takie łatwe nie było:):): ale:) Waikiki:) jak narazie odpukać w niemalowane....nie ma kolek.trochę pomylił noc z dniem,ale próbuje go odzwyczajać... ogólne to mógłby już mówić:P:P:P YZASOBIERAJSKA@interia.pl to maine mailP:):) i tez poproszę i się zrewanżuje:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo ostaniego maila, to zostalam przylapana. Hehe. a tak w ogole to witajcie. Wychodze z siebie ze zlosci. Wlasnie rozmawialam ze szwagierka i okazalo sie, ze cala rodzina meza ok 12 osob przyjezdza do nas w drugi dzien swiat na obiad i kawe i ciasto. Masakra. Maz zapomnial mi powiedziec (bo to wcale nie takie wazne). Poza tym nasze mieszkanie (pol roczne) nie ma jeszcze naroznika i porzadnego pieca w kuchni. Wiec nie wiem co im ugotuje i gdzie ich posadze. Chyba nakusze meza dzisiaj na naroznik w kredyciku pod choinke. Masakra. Zeby swieta zmuszaly czlowieka do brania kredytow. To juz lekka przesada. Ostatnio na parapetowce mieslimy stoliki ogrodowe w duzym pokoju, ale teraz stoi wielki stol na 180 cm i ma tylko dwa krzesla. A chcialam sie nie stresowac przed swietami. Przepraszam, ze Wam tak marudze. Poza tym, zeby bylo weslej to druga szwagierka ma slub cywilny 28 grudnia i w ten dzien przyjezdzaja do nas goscie z Polski. Nie no super. W ogole bomba, rewelacja. Wesolych swiat dziewczynki. I nie mowci mi tu ze swieta to przemily czas. Hehe Bo trudno mi bedzie uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×