Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

kala dziękuje za przepisy :-D najbardziej jestem happy z tego na blok :-D baaaardzo dziękuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! obawiam się ,z ę do jutra już tu nie zajrze :-( dlatego Życzę Wam wszystkim duuuuzo zdrówka, szczęścia i wszelkiej pomyślności na nadchodzacy Nowy 2008 Rok oraz każdej z Was wspaniałego ślubu i szalenie udanej imprezy weselnej!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za życzenia właśnie wróciłąm z koncertu z Gdańska jestem padnięta i zmarznięta idę do łóżka z ciepła herbatką.Jutro więcej napiszę😴 smacznego bloku waikiki:D kati super zdjęcia fretek:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Już mam dość tych przygotowań do świąt:( teraz dobrze by było zająć się nicnierobieniem;) Widzę że wgryzła się nam wczoraj tu jakaś larwa... A ze świątecznym słownictwem to oczywiście Babitka popieram:D A teraz życzenia dla was bo nie wiem kiedy będę miała tu czas wejść w najbliższych dniach:) Zdrowia, szczęścia, pomyślności, nie połykaj z karpia ości, nie jedz bombek, nie pal siana, jedz pierogi, lep bałwana,a w Sylwestra pij do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam z całego serca aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a pod choinką byście znaleźli mnóstwo fantastycznych prezentów. Niech Nowy 2008 Rok przyniesie Wam i Waszym Połówkomi radość, miłość i zdrowie :) DARIA i TOMEK To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych, bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru zło ze wstydu umiera, widząc, jak silna i piękna jest Miłość, gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu wieków, pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam DZIŚ WIGILIA :D hurra!!!!!!!! wesołych wesołych,spokojnych i szczęśliwych świąt,niech Dziecina obdarza Swoimi łaskami,bądźcie szczęśliwi i niech miłość będzie zawsze w Waszych sercach:D. a wszelkie przygotowania do ślubu i sam ślub niech będzie taki jaki sobie wymarzyłyście:D❤️!do życzą Kamila i Jarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane wpadlam wam zyczyc cudownych świąt, zdrowych pogodnych, przezytych w milosci no i zeby kazdej z Nas ten czas do ślubu szybko uciekał a po ślubie się dłuuuuuuzył :D dla Was wszystkich 🌻 a szczegolnie dla \"naszego\" Wojtusia, bo to w koncu Jego pierwsze święta 🌻 :) tylko szkoda ze bez śniegu... trzymajcie się cieplutko!!!!!!!!! u mnie śniegu nie ma ale za to mroz ze hej :( jeszcze raz WESOLYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez Wam juz złoże choc i tak pewnie bede to dzis zagladac (na złość niektórym) Wesołych, zdrowych, pogodnych, rodzinnych i ciepłych Świąt Bozego Narodzenia :) dla Was kochane przyszłe Panny Młode (po raz ostatni spedzamy te święta jako panny :P ) i dla Was kochani drogo Wojciechu :) i drogi Jarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) no i w końcu dostane prezent:P:P Sławcio myśli ze ja nie wiem co,a ja wiem::)::) położył w aucie na tylnej półce a ja właśnie z tyłu siedzę:):):) czarny sweterek,ale jeszcze cosik ma być ale tego nie odkryłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec dziewczyneczki ode mnie rowniez cieplych, rodzinnych i wesolch Swiat, mnostwa milosci, dobra w Nowym Roku.. no i ogolnie wszystkiego naj naj naj dla nas wszystkich na ostatnie panienskie Swieta i Sylwestra :-) a pozniej to juz tylko szybkiego odliczania do tego jedynego dnia :-) aaa no i bogatej Gwiazdki dla Wojtusia 🌻 pozdrawam Was niestety bezsnieznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,oj yza-nie wolno podpatrywać:P bo więcej gwiazdor nie przyjdzie,grzeczna musisz być i przykład Wojtusiowi dawać:D ostatnie prezenty popakowane leżą pod choinką,bo jak J. wróci z pracy zabieramy część i jedziemy do mojej rodzinki,a potem do teściów ja się lenię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju życzą Marta i Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza nunu podpatrywac!! :) Ja zabieram sie za spolerowanie parkietów :) w tym roku Wigilie mam koło 16 bo tato do pracy idzie na 19. :o Dziekuje za zyczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, wszystkim Wam razem i kazdej z osobna zycze pieknych, rodzinnych, wesolych i radosnych swiat :) spelnionych marzen pod choinka i kupy swiatecznej radosci :) buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) my już po wigilii, mały całą przespał i prezenty też:P:jutro dalszy ciąg zabawy jedziemy do moich rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobryyy wszytskim :) jak sie czujecie w pierwszy dzien swiat?? Ja sobie zjem sniadnko, pobycze sie a potem jade na obiad do rodziny Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.poee.yoyo.pl/oplatek/?od=Kamila żabusia dzięki za pomysł:D,też łamię się z Wami my po śniadanku,niedługo idziemy do mojej mamy życzę miłego dnia i może śniegu.U nas jak wracałam z Pasterki padał śnieg,wyśpiewaliśmy go sobie,ale dziś już nie ma jest tylko mróz. :Dwesołych,wesołych ode mnie i J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaraz sie zbieramy i jedziemy do rodzinki rafała wracamy za rok hihihih tzn 1 stycznia 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaraz sie zbieramy i jedziemy do rodzinki rafała wracamy za rok hihihih tzn 1 stycznia 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i żegnam:) lecę na ślub śpiewać i koncert:) życzę miłych świąt nie objadajcie się za dużo:P kati-ty jedz jak najwięcej;D napiszcie coś czasem:)🌼-;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) a my właśnie wróciliśmy od rodziców:):)buziaki dal was:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) ja niedawno wrocilam od tesciowej z obiadu.. przezylam i ciesze sie ze mam spokoj na dluzszy czas z wizytami. wybralismy tez hotel na podroz poslubna, wien na 99% tunezja i ten wybrany hotel. pojutrze idziemy do biura zaplacic zaliczke. wyjazd bedzie ok tydzien po slubie wiec mysle ze fajnie :-) nie wiem jak Wy po swietach ale ja jestem tak przezarta za przeproszeniem ze od jutra odchudzam sie na powaznie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×