Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dzięki Iza w imieniu Rafałka :) Mojesz szczęście kończy dzisiaj 26 latek -- sto lat sto lat ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Nie mam czasu was teraz poczytać :) ale myślę że to nadrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Rafala....Spelnienia marzen i kupe kasy na meskie zabawki. :-) (Mam tu na mysli komputerki, samochody itd) No to lece do pracy, bo musze sie wzorowo zachowywac.Czekam na etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, nie wiem, czy w moim wypadku slowo umiem byloby odpowiednie apropo walca :D uczylam sie na studniowke :D (ale to 10 lat temu) wiec nauka przyda sie i adr i mi :) jol Iza :) milego i Tobie :) Żabusia - sto lat w szczesciu z Toba Rafalowi :) 🌻 Zareczona, no to wzorowego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Rafałowi,niech wypełnią mu się wszystkie marzenia,dużo miłości i radości z Tobą🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po i przed badaniami :) w koncu moge cos zjesc :) normalnie jestem w szkou, wyrobila sie w jeden dzien :P Rafał sto lat, sto lat sto lat :) i zadowoloneia z zony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja... Agatko wariatko :) a jakie badania Ci zostaly? Malutka, witaj 🌻 nie zgodze sie z Toba niestety (stety wg mnie :) ), nie jest prawda, ze milosc spotyka sie tylko raz. weryfikacje - ktora milosc byla zyciowa bedziesz mogla dopiero przeprowadzic na łozu smierci...nie wiesz, ile dobrego i pieknego jeszcze Cie moze spotkac, a nastepna milosc moze sie okazac tym, czego w zyciu szukasz. nie powinnas pozwalac sobie na dluzsza mete na myslenie o tym, ze to co mialas bylo tym co mialas miec do konca zycia - zamykasz sie w ten sposob na nowe mozliwosci. wszystko co zle stalo sie niedawno, wiec masz swiete prawo do slabosci i dolka teraz, ale powinnas isc w stone wyżyn, niz kolejnych dolkow kochana :) ja w jakis sposob wierze w to, ze nic nie dzieje sie bez przyczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi ile wazne są dokumenty (akt chrztu, bierzmowanie itd.) z kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, ja wierze, ze bedzie dobrze 🌻 Lara, chyba 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lata27 - wszystkie te dokumenty mają ważność 3 miesiące to samo z USC Malutka_81 - głowa do góry widocznie nie był wart twojej wielkiej miłości :) ja już jestem 3 raz narzeczoną :) z pierwszym byłam 3 lata zaręczeni plany na przyszłość itd. już zameldowana u niego i nagle trach wywinął taki numer że koniec. Drugi narzeczony - 5 lat razem w tym 2 mieszkania razem i tak się chłopina na swoim rozpił, że zapomniał że ma kobitę w szpitalu a jak wychodziłam to - nieważne bo same przykre potem historie. Jednak moja dewiza życiowa to żaden facet nie jest tego wart żeby po nim długo płakać. Teraz jestem zaręczona trzeci raz jesteśmy ze sobą rok i cztery miesiące, po roku podjedliśmy decyzję o ślubie. Co nigdy nie sądziłam, że się na to zdecyduję tak szybko. A tu trach poznałam tego właściwego przy którym nie czuję żadnych wątpliwości i obaw o wspólne życie i będziemy sobie ślubować 26 kwietnia :) oboje się niezwykle cieszymy z naszej decyzji. Przygotowania do ślubu same się układają. A jeśli kobieta ma choć cień wątpliwości nie powinna tego robić. Moje 4 kumpele tak miały i każda z nich jest drugi raz po ślubie i to teraz bez wątpliwości i są szczęśliwe i widać to po nich bardzo. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Rafala!!!:D ja sie wczoraj/dzisiaj w nocy rozpisalam i kurcze widze, ze tu sie nie pojawila moja wiadomosc. wiec napisze w skrocie: co do pierwszego tanca, to moj TZ jak narazie umie \'\'tylko\'\' sambe i salse kubanska, i twierdzi on ze mu to wystarczy. nauczylby sie wiecej, gdybysmy mieli wiecej czasu (czyt. TZ mialby checi). Mysle ze na pierwszy taniec zatanczymy rumbe, moze walca, a moze cos z laciny, dlatego ze bede miala suknie a\'la hiszpanska. albo polaczymy klika styli. Dan twierdzi zeby to bylo cos latwego, a ja jestem zdania, ze jak cos przygotowac, to juz porzadnie. staram sie byc profesjonalistka w swoim zawodzie. Malutka - glowka do gory, ja myslalam ze moja \'\'prawdziwa\'\' milosc tez kiedys stracilam, ale dopiero po jakims zauwazylam ze to bylo zauroczenia, i dopiero wtedy, gdy spotkalam osobe, ktora mi to uswiadomila. ps. zapodaje linki do bukietow slubnych, gdzie jest opis, dla jakiej panny mlodej pasuje, i z czego bukiet jest zrobiony:) (ulatwienie aby wyjasnic kwiaciarce:D) http://zakwitnij.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?391234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka, pieknie pieknie...rumba...no aleeee Ty masz predyspozycje i umiejetnosci :) na pewno wyjdzie zajebiscie :) ciekawe niektore bukiety :) choc niektore \'zbyt\' ciekawe jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_81 - wybacz za szczerosc, ale ''moja pierwsza milosc'' tez tak mowila, planowalismy slub itd, i tez bylismy ze soba 3 lata, ale on tak tylko mowil i byly to tylko puste slowa, bo jakby inaczej bylo , nie poszedlby do innej. jej pewnie to samo mowi. i tak to sobie tlumacze. i teraz wiem, ze to byly 3 lata stracone, a zaluje, ze moja ''terazniejsza milosc'', stala z boku i czekala na mnie (z cierpliowoscia), bo znamy sie dluzej. i za to mu dziekuje. trzeba sie wziasc w garsc! i zajac sie w tym momencie soba! wiem ze nie proste ale wykonalne! sama to przezylam i wiem. wiec glowka do gory!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - wlasnie, tylko ze, wolalabym byc z moim narzeczonym na jednym poziomie tanecznym . tak, to masakra jest. rumba- to taniec milosci i pelen uczucia, a Dan nie potrafi tanczyc z uczuciem:/ wiec chyba zatanczymy 30 sekund rumby, a reszte tanca cha cha, bo TZ ma predyspozycje tylko do ruszania tyleczkiem:P walc przy nim odpada. a glupio by bylo zatanczyc z partnerem tanecznym a nie z narzeczonym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, no tak, na pewno latwiej zatanczyc jak obie strony tancza na podobnym poziomie, ale z drugiej strony - Tobie na pewno trudno dorownac, bedac nie tanczacym profesjonalnie laikiem i to tlumaczy Dana :) no i fakt - nie powinnas tanczyc z partnerem zamiast narzeczonego :D skad inad...ciekawe bylyby od razu plotki...trojkacik, i to tak bez skrepowania - od razu po slubie, z akceptacja (juz) meza :D:D:D Malutka, ja caly czas powtarzam - trzymaj sie dzielnie, ciemne chmury sie rozejda i wyjdzie slonce 🌻 a teeeraaaaz ide na wodke :P (idziemy z adr do mojego kumpla ze szkoly sredniej - wreczyc zaproszenie, a przy okazji... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka_81 :) jak już wcześniej pisałam ja już 2 razy myślałam że to to :) też były plany, a racja jest taka zaciąg chłopa do ołtarza jak wcześniej lub pod samym się nie rozmyśli to wcale cię nie kochał tylko gadał bo mu tak było wygodniej i tak jak wcześniej napisały kobiałki - szkoda tylko tego zmarnowanego czasu. A czas to jest teraz tobie potrzebny żeby to ogarnąć tylko go dalej nie marnuj bo już przeleciały ci 3 lata. A co to znaczy żyć z kimś 3 lata myśląc że kocha a wyjść za mąż i dowiedzieć się po 10 że nie kochał cię wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ26
Dzieki dziewczyny za życzenia Narzeczony Żabusi dzisiejszy solenizant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka widze ze bardzo przezywaz to rozstanie i ze cierpisz. Nie wiem co napisac... chyba tylko ze jestem z Toba... i trzymam kcikuki zeby kiedys znow bylo dobrze... Ja juz we wtorek ide do pracy :( nie dalo sie wiecej juz wolnego zalatwic, cudem poniedzialek wywalczylam :) Jutro zaliczenie, w niedziele wyklady do pozna!! Dzis sobie zrobialm wyzerke z michalem, fryteczki mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka nie napisalam tego złosliwie ze przezywasz, zle mnie zrozumials. Powrocilam do bromergonu, jak znow urosnie mi wokol brzuszka oponka, i bede miala nadal skutki takie jak mam to niestety bede musiala zmienic lekarstwo o 95 zł drozsze :o ide spac, grzecznie pocwiczylam 8 miunt, grzecznie zazylam lekarstwo, teraz grzecznie do wanny a potem siku, paciorek i wypierdalamy do łózeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro się przeprowadzamy do wspólnego mieszkanka :) tzn. zaczynamy znosić graty he he he Malutka - ja też po pierwszym związku myślałam że to już koniec pewnie powiesz że u ciebie było inaczej ja po rozstaniu chciałam do zakonu ruszać i to takiego w zakopane z dala od ludzi bo bolało to wszystko bardzo. Jednak z czasem się zmieniło miałam przyjaciół co pomogli. Mnie też staropanieństwo wróżono jako że mam cholernie feministyczne poglądy :P Po roku jak się rozstałam wzięłam odwet na panach i bawiłam się ich kosztem tak jak to robi wielu panów igrając z naszymi uczuciami dało mi to wiele nabrałam cholernej pewności siebie zaczęłam się otwierać na świat, przeżyłam świetnie całe lata 20 i niczego nie żałuję. Teraz będę kończyć 31 i jak by mi kto powiedział w zeszłym roku że będę brać ślub w tym to bym go wyśmiała i rzekła, że jest niepoważny i mnie się tam nie śpieszy he he he a tu się okazuje że los miał dla mnie co innego :) Malutka nie zamykaj się chociaż na nowe znajomości wiem że jeśli o uczucia chodzi to będziesz bardzo ostrożna ale pamiętaj nie na tych 3 cudownych latach się kończy i nie można żyć przeszłością bo wtedy nie ma cię w teraźniejszości i nie dowiesz się nigdy co przyniesie przyszłość bo cię ominie. POWODZENIA i nie rozdrapuj. ktoś kiedyś powiedział po każdym rozstaniu jest czas na żałobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłych snów:) jutro praca:( i samotny weekend:( J. wyjeżdża:( nadrobię z prasowaniem:) a teraz idę spać,bo gadać nie mogę(wizyta u dentysty:) i \"paraliż\" po zastrzyku-głupie uczucie:P:) a więc miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja tylko na chwilke uciekam zaraz do pracy ale nie uwierzycie u nas jest bialo i nadal proszy snieg dzisiaj trzeba bedzie sie wybrac na spacer.Pozdrowienia,Milej soboty Aha do Schwerte jedziemy do za tydzien bo niestety musialam isc dzisiaj do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej soboty lecę do pracy a potem spróbuje zakończyć na 100% listę gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez juz nie spie, dostalam z samego rana okres i tak mnie brzuch boli ze szok, tzn. juz mniej bo jestem po 3 tabletkach juz. Zaraz ide do szkoly :o czesc Rybnik-Iza, czesc Kala :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) calineczko:) nio z tym welonem-jak ja złapałam welon a Sławek muchę to młodzi nam dali:) a z waszym pierwszym tańcem podoba mi się bardzo oryginalne:) Babitku:) nowy stary:P:P:P tatuaż:) Zabusia:) spóźnione życzonka dla Twojego połówka:):):):):):):) Kala:) nio my nie eksperymentujemy z pierwszym tańcem bo jedna wielka lipa by wyszła-po pląsamy sobie delikatnie:P:P welonka:) gratuluje mieszkanka:) a dla pozostałych fajnych kobitek:):):):):):):):):):):) uderzyłam się wczoraj w palca u stopy-kłóciłam sie z S:)NIO I MAM ZA SWOJE JEST CAłY FIOLETOWY---I 210 DNI:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×