Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Babitek - dziekuje serdecznie a przepisy!:) napewno zostana przeze mnie spozytkowane:P 7+7 w Triadzie widzialam, to jest plus, ale chodzi nam o miejsce. aczkolwiek wczoraj poklocilismy sie o miejsce - on sie uparl na Cypr, bo powiedzial ze nie moge leciec z nim samolotem do Miami, a ja chce zobaczyc sfinksa,piramidy,pustynie,i Beduinow. czy to moja wina ze jestem aktywna?? jak bylismy na Majorce we wrzesniu, to ja sie uparlam na delfinarium i morskie safari, a on ciagle jeczal bo chcial albo do Aquaparku, lub lezec nad basenem do gory brzuchem, ma 32 lata a czasem jak dziecko:/ ja chce miec wspomnienia i pamiatke! on jest bardzo cierpliwy, i od 3 lat powaznej klotni nie bylo, ale wczoraj niestety nie wytrzymal:( nie wiem co sie stalo,heh. Wkurzyl mnie dzis na naukach przedmalzenskich, dzis akurat mielismy spotkanie z pania z poradni rodzinnej, i kazala glosno sobie powiedziec nawzajem, za co w ostanim tygodniu partnera docenilismy - a moj Tz, nie zrozumial ze chodzi o zachowanie, powiedzial, za \'\'pyszne obiady\'\':/, a jak ksiadz zapytal, \'\'jak myslisz, czego partnerka teraz potrzebuje,fizycznego?\'\' to on odp. \'\'caluskow\'\':/ a ksiedzu chodzilo i fizyczna bliskosc-ale o przytulanie,itp. ksiadz na nas dziwnie patrzal:/ ja tez ostatnio zyje w stresie, poza tym dzis w nocy snil mi sie nasz slub,porazka normalnie:/ snilo mi sie, ze zaprosilam gosci do restauracji,a tam stoly puste, bez obrusow, wolam kelnerow a oni przynosza jeden talerz. ja nie mialam przystrojonego siedzienia i siedzialam wsrod gosci. wtedy poprosilam o obrusy, i kelnerzy zaczeli dopiero dzwonic i zalatwiac obrusy. a ze goscie siedzieli przy pustym stole, to zaczeli po poltora godzinie wychodzic. masakra:/ co to moze znaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczko, naprawde sie nie przejmuj, nie ma co sie klocic o wakacje, odczekaj troche, az sie oboje uspokoicie w temaciei i jeszcze raz na spokojnie pogadajcie, znajdziecie jakies wspolne rozwiazanie (moze nie cypr i nie egipt? ) z ksiedzem i naukami - wyszlo dziwnie, ale to niezrozumienie przeciez - domyslam sie, ze palnal - ale chyba bez zlych checi... a sen nie oznacza nic wiecej, jak tylko przedslubny stres :) ja mialam juz kilka takich durnych snow, w ktorych okazywalo sie, ze goscie nie przyszli do kosciola, bo stoja w korkach, ze mam czarne buty, za krotka sukienke, ze odpadaja mi tipsy i ktos je depcze - łamiąc itp. i choc na codzien nie wydaje mi sie, zebym sie slubem stresowala (jeszcze), to takie sny swiadcza o tym, ze gdzies z tylu glowy stres siedzi i daje tak o sobie znac :) a przepisy - nie ma sprawy :) no i smacznego - daj znac, co smakowalo :) (obudzilam sie i nie chce mi sie spac z niewiadomych mi przyczyn :) ale chyba wroce jednak do lozka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej niestety nie moge z Wami za wiele popisać bo komp padł w doku a w pracy nie mam czasu ale co do podróży to my wybieramy miedzy polanicą zdrój a Bługarią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) widzę temat wycieczek my to planujemy Zakopane tylko, że ja chciałabym coś lepszego może Grecje .... Dobrze wam że macie swoich narzeczonych przy sobie mój dalego ode mnie :( kurczę chyba tęsknię do niego :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumemr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczko, taj jak pisze Babite, odczekajcie kilka dni, odlozcie temat wakacji. to kolejny stres. niepotrzebny. wiadomo, ze ma to byc wymarzona wycieczka was obojga, wiec moze ani cypr ani egipt? jest duzo miejsc stosunkowo niedaleko innych.. nie wiem, tak sobie glosno mysle ze jak nikt nie umie ustapic to najlepiej zupelnie cos innego moze wybrac. z naukami dziwnie, ale tez mysle ze niespecjalni tak powiedzial. jestescie oboje poddenerwowani wiec wszysykie sytuacje narastaja do wielkich nieporozumien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) my najprawdopodobniej do Czech i na Słowację sie wybierzemy:) poza tym dziś chyba jedziemy do S brata zaprosić na chrzest-nie będzie to miła wizyta:(:(jak zadzwonię to są dwa rozwiązania: albo nas łaskawie przyjmie... albo powie ze przez cały rok go w domu nie ma... postanowiliśmy że jeśli nie przyjdzie na chrzest to na wesele go nie zapraszamy! ja sie nie będę przed nim płaszczyć i prosić zęby przychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jest postęp odebrała bratowa:) i możemy jechać:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuu, ale tu dziś puściutko :D Ja właśnie wróciłam z kościoła. Byłam niestety sama, Tomek wiadomo - w pracy, eeeeeeh... :( Ale przynajmniej się trochę przespacerowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja postanowiłam zadbać o siebie jeszcze bardziej i od przedwczoraj chodzę na fitness :) Właśnie wróciłam z drugiego spotkania. Było TBC - cięęęęężkooo, ale ja mam tak, że im więcej wysiłku i im bardziej bolą mięśnie tym lepiej :) Taki czubek ze mnie pod tym względem :) Zaraz zmykam do domku. Muszę jeszcze na pocztę skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko:) ps. jak ktos bedzie chcial przepisac na chinszczyzne, np.chicken chow main, lub salatke gracka, lub salatke gyros, spaghetti a;la carbonara z lososiem, lub na paste ze szpinakiem, to moge podac te wyprobowane przepisy:P ps. nastawilam sie na Egipt i na jego atrakcje, i przedstawilam mojemu lubemu. i wyszlo tak, ze na 4-5 dni jedziemy do Zakopanego, bo nigdy nie bylismy w gorach, a to jedyna taka okazja bedac w Polsce, i na 10 dni do cieplych krajow. Powiedzialam narzeczonemu, ze tez moze lezec do gory brzuchem w Egipcie, i jezdzic squodami po pustyni, i nurkowal na rafie koralowej, tak jak lubi:D zobaczymy co z tego wyniknie. Moj Tz jest brytyjczykiem, ale umie jezyk polski, poniewaz studiuje i bedzie teraz robil tlumacza przysieglego. Ale musze mu tlumaczyc niektore rzeczy zeby nie bral doslownie. Takze wyjasnilismy sobie wczorajsza sprawe, i mi powiedzial, ze wczoraj nie zrozumial pytan ksiedza i babki od poradni. wzial doslownie pytanie sobie przetlumaczyl i tak tez odpowiedzial:/ A ja czasem sie zapominam i sie denerwuje ze czegos nie rozumie, i to ze zawsze musze do niego mowic wolno i wyraznie, z kilka razy i objasnic:/ wiem, zolza jestem:( ale czasem brak mi cierpliwossci:( ale staram sie jak moge. ale jest juz troszke lepiej, odkad zaczelam cwiczyc joge. ps. nie wiem ile sie u nas placi ksiedzu?? kiedys bylam przy roznych parafialnych wspolnotach, wiec nie placilo sie nic. po 2, szukam kraju, ktory jest nablizej, zebym nie musiala dlugo leciec samolotem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menu w restauracji-ustalone:) teraz tylko 21 kwietnia podać ostateczną ilość osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:0 jestem w takim SZOKU głębokim ze ...szok:):):) bylismy u S brata i było ok-żadnych kłótni,miła rozmowa -zaproszenie przyjęli,podziękowali i teraz zobaczymy czy przyjadą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz calineczko, wszystko sie powoli wyjasnia :-) to dobrze. kati, tez planuje zaczac chodzic na fitness ale od marca, jak cieplej bedzie :-) w zeszlym roku chodzilam na.\, chyba sie to nazywalo tae bo czy cos takiego, fitness z elementami boksu. suuuper. niestety babka sie zwolnila z tamtego klubu i sie skonczylo. teraz myslalam isc z ciekawosci na taniec brzucha :-P zobaczymy yzus, widzisz jak ludzie czasem potrafia nas zaskoczyc :-D pozytywnie oczywiscie :-) spadam do wyrka powoli, dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie witam i lece do pracy :-) milego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie jestem już w pracy i jem śniadanko a potem do roboty Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i Ja :) Wstalam z bolem glowy ...nie mam sily wstac ...ale i dobrze bo dzis nie co pozniej do pracy - Milego dnia . Zareczona co tam u Ciebie jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) summer:) oj masz rację-ale okaże się wszystko 23 marca czy nas zaskoczą i przyjdą:) jedną noga bujam młodego a on się cieszy:):) no nic mykam przygotować sie psychicznie do stomatolog---też w ciąży jest:):)i może mnie nie przyjmie bo akurat rodzi-:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Siedzę w pracy i marznę. Mojemu D zachciało się powiesić drugą świecącą reklamę na zewnątrz i wietrzy mi cały sklep. Co chwilę wychodzę, coś trzymam, podaję itd. No, ale faceci muszą coś robić przecież. Ehh.. Wczoraj było TBC. Dziś bolą mnie wszystkie mięśnie. Superrrrr... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) mam chwile wolnego :) zaraz bede jadla w sumie 3 sniadanko :P 50 dni o fuck Darianka :P moja siostra zaczyna juz miec koszmary zwiazane z moim slubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) właśnie moja siostra cioteczna rodzi Julię:):):):):):):):):):):):):):)::):):):::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):);:):):):):):)::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, fajowo :D:D:D:D:D:D:D:D Popatrz, jak to śmiesznie, Wasze dzieci prawie w tym samym wieku, a Twój syn rocznikowo starszy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Iza sie pytala jak sie czuje. No wiec....wczoraj gruzowalam w toalecie jakies 3 razy, bo za duzo ogorkow kiszonych sie najadlam. Hehe.A tak to spoko. Jedzonko stoi w gardle caly czas, ale da sie przezyc. Herbatka ze swiezym ingwerem dziala. No i pocieszenie, ze po 12-stym tygodniu mdlosci przechodza. Wiec zostalo mi jeszcze tylko 6 tyg. Oby fasolce bylo przyjemnie i tam zostala juz do 9-tego miesiaca. Maz zakochany chodzi. Oczywiscie we mnie i fasolce. Smieszne uczucie. Wiedziec a nie widziec. To zanczy widzialam na USG, ale chodzi mi o to, ze brzuszek nadal swoich rozmiarow. Co do przygotowan to stanely deba. Czekamy....jak bedzie sie cos dzialo - odpukac to odwolujemy slub. Trudno. Wiec najblize miesiace pokaza co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Zareczona:) nie pociesze Cię-ja tez myślałam ze mi mdłości przejdą w 4 5 mcy a były do końca ciąży i jeszcze miesiąc po:(:( ale niektóre kobiety wogule nie maja mdłości,zgagi i innych dolegliwości... a ja Tobie życzę najspokojniejszej ciąży i zero dolegliwości-zobaczysz że to najcudowniejszy okres w życiu kobiety---to jest cud-największy na świecie:):) a mój cud właśnie śpi:)ja i S popijamy drinki i czekamy na wieści od Ewci:):ale cisz jak narazie... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7307310ef404e3df.html [serce❤️❤️ nasz Misio już tak wysoko trzyma główkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem ciocią czarnowłosej Julci:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis ja pierwsza:) nic do zobaczenia,lecę do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×