Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

czesc dziewczyny 🖐️ tak wpadlam wreszcie zostawic po sobie jakis slad mimo chronicznego braku czasu lujb sily :-P zareczona, 🌻 dla ciebie i malenstwa. dbaj o siebie, teraz to jest najwazniejsze. a jak wyjdzie ze slubem.. to chyba zobaczysz z czasem. slub mozecie zrobic zawsze pozniej, nawet juz z dzidzia. angela, witaj tutaj :-) sukienka tylko pierwsza sie otwiera i akurat mi sie podoba :-) taka w moim stylu. co do karteczek przy stole, u nas bede na pewno. chcemy uniknac sytuacji klopotliwych no i miec to jakos z gory zaplanowane. babitek, czy mi ie wydaje z dobrze pamietam? czy TY masz 14.02 urodziny? jutro mamy juz tylko 3 miesiace do slubu.... a w sobote spotkanie rodzicow... mam nadzieje ze nie poleca wiory :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, sukienka tez fajna :-) zaczyna nam sie ciekawie robic, coraz konkretniejsze propozycje kiecek :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam miesiace a nie 3 oczywiscie :-D jak sie dlugo nic nie pisze na kafe to pozniej czlowiek glupoty gada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,witam nową koleżankę🖐️ widzicie wy piszecie w pracy i jak wracacie,to już się Wam nie chce pisać:( a ja dopiero jak wracam z pracy to piszę,ale przynajmnije mam do poczytania Wasze wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wzięłam wolne by pozałatwiać w Urzedach(kiepskie godziny),mam nadzieję ,że wszystko załatwie:) dziś byliśmy w USC jutro pouczenie i odbiór, a potem do Biura parafialnego resztę ustalić i napisać protokuł,oraz ustalić spotkania nauk i spowiedzi termin) nam zostało 79 dni,brry zaczynam czuć presję czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę znów do dentysty może będzie przystojniak:P;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam te nowe i te stare dawno mnie tu nie bylo mam zaleglosci jak nie wiem co.ale obiecywalam sobie ze wszystko przeczytam. cafka prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam juz troche nie ktore juz maja kursy za soba a ja dopiero w sobote ide do ksiedza. we wtorek jade zamowic ciasto. aha zmienilam date slubu na 20 czerwca i mam w piatek weselicho :) wiec balowac bedziemy od czwartku....oprocz przygotowan do slubu szukamy takze mieszkania. obiecuje dziewczyny ze bede czesciej zagladala bo w koncu 2008 rok sie zaczal i juz sa pierwsze slubu. mam prosbe czy ktos by mogl podac ta liste gdzie sa daty naszych slubow :) prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajta Angela, mi tez sie otwiera pierwsza i jak dla mnie zbyt rozlozysta - ale bardzo ladna :) Summer, kope lat :) Nie wydaje Ci sie Summer - oglaszam wszem i wobec - jutro mam urodziny i 28 wiosen na karku :D (jeszcze nie jest to kompleksem ;) wiec moge sie chwalic publicznie :P) Z rodzicami bedzie na pewno lepiej niz myslisz, przeciez do oczu sobie nie skocza (chyba ;) ) bedzie git, ale i tak zycze powodzenia :) Glupolek, o raaany, Ciebie to juz wieki nie widzialam :) ja mam kochana kurs za soba, ale do slubu niewiele powyzej 2 miesiecy, wiec nie mam wyjscia :) (kurs zrobilam w ostatnia sobote). a skad zmiana daty? a nasz kalendarz: www.ilf.pl/kalendarz Kala - i co? byl przystojniak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, zapomnialam napisac :D widzialam sie dzis z krawcowa, ustalilysmy co szyjemy :) w sobote jedziemy po materialy i szyjemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja :O Anahita-już po! szkoda ,że się nie odzywa,mogłaby pewnie wiele opowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) kala a Ty co tak późno do dentysty chodzisz :) Ja też bym chciała już coś po przymierzać :) na razie to byłam tylko u nas w mieście i to tragicznie mnie obsłużyły bo nawet nic nie przymierzyłam :)wredne baby :(. Karola 13 fajne sukienki są na tej stronce co podałaś :) a powiedz jak cenowo to wygląda.... i też mam ślub 16.08. :) dobra idę spać bo jutro do pracy nie wstanę :) Tak, że kolorowych snów dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaa teżżżżżżż jestemmmmm w kalendarzu cieszę się :) dziewczynki a może mi się pokażecie :) ja wam oczywiście też mogę jeżeli chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka115-późno chodzę bo kończę pracę o 18,ale już kończę:) wiesz przed dzidzią trzeba wyleczyć:P zmieniam stare plomby z podstawówki i umówiona jestem na czyszczenie przed slubem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku:) to miała być niespodzianka z urodzinami:):) a gagatka ma 16 i też pewnie sie pochwali że niby to tak przypadkiem pisze ze ma urodziny-dziewczyny pamięć mamy super i wiemy:):) że gosiaczek ma 5 lipca---a właśnie gdzie ona??????????????????????????????????? kocurek 42 marca i jej też nie ma:):)24 miało być:P:P:P zabusia 24 czerwca...izuś w maju-13...pisać dalej???spoko ciocia Iza pamięta:):) darianka wrzesień imili-zna ktoś?:P:P 27 .08:):) waikiki-jak się pojawi to 23 sierpień:) summer24 .9:):) kati w grudniu 3:P:P reszta nie podała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty skubana Yzulko Tyyy :D:D:D ja przyznaje - slabsza jestem, nie zapisalam nigdzie dat urodzin :) aleeee za to zrobilam nasz kalendarz, wiec musicie mi wybaczyc :P i nie nie kochana, to nie bylo przypadkiem :) poczynilam publiczne oswiadczenie :) zwolalabym jeszcze konferencje prasowa, ale nie wiem czy byscie sie zjawily :P a kiedy ma Yzulka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o konferencję:P:P my mamy przed chrztem:):) a Yzulka ma w dzień fryzowania gagatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, Aneczka - wyslalam Babitka :) i poprosze Wasze :) Aneczka - jestes w kalendarzu jeszcze od poprzednich wizyt na forum :) zniknelas pozniej na dlugo, ale z kalendarza nikogo nie usuwalam :) wiec czemu mialoby Ciebie zabraknac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×