Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam:) Babitek 👋 :D zabusia, duzo zdrowka zycze!:) skoro u mnie przygotowania dopiero zaczna sie od konca kwietnia, postanowilam zalozyc ''zeszyt slubny'' zapisac co wazne do zrealizowania i kupienia, i jak mnie Dan wkurzy to dam mu taki zeszyt i zeby wszystko pozalatwial i odhaczyl wzystko co zalatwi. a wiem ze on tego nie lubi, nawet listy zakupow w spozywczym:D u mnie w miejscu stoja przygotowania, i zle mi z tym. zwlaszcza, ze poki jeszcze mam ochote cos robic ze slubem:P kati, niestety nie znam, ja mam za to wielka pralke indesit na 4 kg prania i z jakimis bajerami, ktore jeszcze nie obczailam:D za mycie okien wezme pod koniec tego tygodnia, bo u mnie teraz ulewa jest i wichura. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili - ja tez powinnam umyc - nawet nie z okazji swiat, ale z okazji brudu :D, ale mi pod gorke ;) hej Summer :), jesli wyslalas zdjecia - ni ma - wyslalam Ci na maila inne adresy, tak bedzie lepiej :) kinderbal dla skacowanych ochlejusow :D:D:D na placu zabaw dla dzieci :) cieeeekawie by bylo :P tak tak Summer - wiesz, ten to pierwszy kt biore i organizuje - ale przy nastepnym pojdzie mi na pewno lepiej :P Jol Calineczko :) malo ktory facet lubi listy spraw do zalatwiania ;) kochana, jak masz ochote, to zalatwiaj co sie da zalatwic teraz. ja juz chyba jestem po panice - ale ze 2 tyg temu mi sie wydawalo, ze przynajmniej z polowa spraw nie zdarze - teraz juz widze swiatelko w tunelu :) u Ciebie ulewa i wichura - a w wawie wiosna :) ja wlasnie wrocilam od dentysty, ubozsza o 1 dziure, i korzen zeba (brrrrrrrrrr), siedze z jakims tamponem w ustach a adrian sie ze mnie cieszy ;) ze sprowokuje zaraz klotnie, zeby zobaczyc jak sobie poradze sepleniąc :) (a, i ubozsza o 220pln)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitku, wyslalam przed chwila na obydwa maila ktore podalas , jak teraz nie dojdzie to juz nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Yza - głos oddałam :D to zdjęcie jest prześliczne :) Summer - wtedy jak mi wysłałaś fotki nie zdążyłam obejrzeć, bo wyjeżdżaliśmy do Olsztyna. Sukienka ładna, podoba mi się. Z pewnością będziesz w niej wyglądała powalająco :) Ja np. źle bym wyglądała z takim dołem, ale... właśnie dlatego takiej nie mam :D A ile płacisz za kieckę??? Dziewczynki, kiedyś Tomek tez się niezbyt interesował ślubnymi sprawami, ale im bardziej dni ubywało tym bardziej on wykazywał zainteresowanie :D Więc ... myślę, że wszystko przed nimi :):):) Zostało 17 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, zapomniałam Wam napisać, że naszym przyjaciołom, i jednocześnie naszemu świadkowi 9 marca urodziła się córeczka :D:D:D:D Lenka... śliczna jest, hihihii. Bardzo się cieszymy. Ta stopka, co ją jeszcze mam to właściwie się już zdeaktualizowała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko, place za sukienke 2200... nie wiem czy to ogolnie duzo czy nie.... ale zamierzam poznije sprzedac :-P jeju darianka, 17 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle co ja się orientowałam, tak z ciekawości, ile kosztuje sukienka, tak średnio, to uważam, że nie płacisz jakiejś kolosalnej ceny :) Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze nic nie wiadomo z fryzjerem nie dzwoniła:( jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer, nie doszlo :(:(:( nie wiem o co kaman.. Darianka, czesto masz glupie sny? :) duzo jeszcze spraw do zalatwienia zostalo? :) pewnie nie mozesz sie doczekac.. :D Gratuluje Lenki :) Kala, mam nadzieje ze fryzjer wyjasni sie po Twojej mysli 🌻 a zagladalas moze na wizaz.pl? tam sie oglasza masa fryzjerow i wizazystek - nie kazdy pracuje w salonie - moze znajdziesz kogos w swojej okolicy tam..niezmiennie trzymam kciuki! Aaaaaaaa, zeszlo znieczulenie po wyrwanym korzeniu i boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam tance. mialam do 23.30,heh Babitek - w takim razie duzo zdrowka ci zycze i zero bolu!!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć czołem, kluski z rosołem :) Imili ja tez na razie nie mysle o porzadkach!! Zreszta nie wiem kiedy!! Na pewno jak wroce ze szkoly w sobote to moze cos posprztama :) wczorajj \"mylam\" auto z michalem, tzn przygladalam sie :) 2 godziny pozniej zaczeło starsznie padac hehe Kati ja tez nie znam sie na pralkach :) Babitek wspołczycia z powodu zubozenia o jedna dziurke i korzen no i o 220 zł !! Darianka 17 dni!!!!! Jak Ty sie kobieto czujesz?? Pogratuj Lenki :) Calineczka tance do 23.30 hmmmm :) podziwiam :) Ja jzu w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatka 👄 Babitek i Sumer :) macie racje z tym fryzjerem, bo właśnie po co się zapisać i potem w stresie żyć... a wsumie czasami to taki zwykły fryzjer potraktuje mnie lepiej niż jakiś drogi i super który uważa że wie wszystko najlepiej. Imili mówisz myłaś wczoraj okna :) ja też :) muszę się szybko streszczac bo mój e. wraca w środę :). A dobrze zrozumiałam Twój wyjeżdż do Norwegii :):) bo mój e. to w Szwecji. Yza :) zagłosowałam, na zdjęcie super jest :) Miłego dzionka [ serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dziękujemy za głoski:):) sama bym oddała tak parę tysi ale mogę tylko jeden dziennie:(:( ale co tam... dzisiaj spadam tyrać -okna myć,sprzątać itp-więc pewnie do wieczora👄 Darianka:) już dziś 16 dni-nerwki są???????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Dziekuje Calineczko :) dzis juz jest lepiej :) (Ty wyczynowcu! :P) Gagatku, dziekuje dziekuje :) U nas bedzie padac dzis (juz jest szaro buro) - ale nasz samochod jest brudny :) Aneczka, na pewno bedziesz spokojniejsza majac pewnosc, ze masz fryzjera - to przede wszystkim. a jesli umowisz sie na probna fryzure, to i bedziesz spokojniejsza o umiejetnosci fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Yzulka :) zaglosowalam ponownie dzis i ja :) wklejaj kochana ten link codziennie, bedziemy go klikac :) - ja dwa razy dziennie - z domowego kompa i w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ DZIEWCZYNY JA DALEJ CHORA NIESTETY ALE TRUDNO SIE MÓWI HEHE NAM DO SLUBU POZOSTALO 129 DNI DARIANKA TY TO SIE MASZ SUPER JESZCZE TYLKO 16 DNI :) POZDRAWIAM I UCIEKAM GOTOWWAĆ KRUPNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wlasnie wrocilam od fryzjera :-) babitku, nie wiem o co biega z tymi zdjeciami ze nie dostajesz :-( inne dziewczyny chyba dostaly... trudno, zobaczysz moja kiecke na fotach slubnych :-P :-P yza, tez zaglosowalam dzisiaj :-) wstaw sobie moze linka do zdjecia do stopki to bedzie nam latwiej znalezc :-) gagatku, pracuj pracuj, ktos musi :-D zabusia, zdrowiej :-) hmmm dobry krupniczek.. zjadlabym :-) aaa ja dzis mam diete oczyszczajaca (tylko pije ) a od jutra zaczynam sie odzywiac wg \"diety nielaczenia\".. wczoraj jak nasiebie spojrzalam to stwierdzilam, ze musze cos ze soba zrobic. a ze za bardzo dyzum wysilkiem fizycznym nie przepadam, dokopalam sie do tej diety i niby jak sie jej przestrzega to spala sie nadmiar tluszczu inie efektu jo-jo.. zyczcie mi wytrwalosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwałości:)🌼 ja właśnie zajadam galaretkę w czekoladzie i babkę cytrynową,a wieczorem jedziemy na ur. też jestem wytrwała w diecie+ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwałosci :) ja pracuje se heheh :) Summer ja tez sie odchudzam, ale to nie jest takie łatwe przez tabletki!! Wlasnie Yzulka zamiesc w stopce to bedziem y glosowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ale Wy mnie stresujecie :P wszystkie mi odliczacie dni, hihihihi. Ale ja się \"zemszczę\" już niebawem ;) :D:D:D:D Okna, porządki, święta...hmmmm.... ja w tym roku o Wielkanocy nie myślę w ogóle :) Ani ja , ani Tomek, ani rodzice, hihihii. Będzie w tym roku bardzo symboliczne śniadanie, bez uginającego się stołu :P Yza- nie, nie denerwuję się jeszcze. Póki co to czekam, czekam, czekam ;) Rzeczywiście, najlepiej wklej linka to ja też będę głosowała :) Zabusia, nie choruj, wiosna za oknem, szkoda chorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My?? Z Ciebie widze przemawia oaza spokoju!!! Ja bedac na Twoim miejscu 9a juz za 5 miesiecy bedac na swoim) byłłabym i bede strzepkiem nerwów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeee, póki co to się nie denerwuję, no bo w sumie nie mam powodu :) To co miało zostać załatwione to załatwione jest, tam gdzie miałam zaklepać termin to to zrobiłam :) więc... czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie No mylam okna....bo byly od tych deszczow tak brudne i swieta to trzeba bylo umyc... Aneczka tak moj Karol do Norwegii jezdzi..tyle ze jezdzi od marca do pazdziernika...z moim wujkiem..wiec pol roku mam go przy sobie..:) na szczescie.. Eh w ogole to juz bym chciala pazdziernik..:D chociaz najpierw maj zeby pojechac w koncu obejrzec i zamowic ta upatrzona moja suknie:) zazdroszcze dziewczyna ktore maja wczesniej swoje sluby eh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole co do diety...to tez rozpoczelam w poniedzialek tydzien temu..eh i narazie 2 kg ubylo..tyle z eja odrzucialam ziemniaki chleb...i makarony itp:) duzo owocow i warzyw...bo nie moge patrzec na siebie...jak zawsze 55 kg to teraz 62 :/ ZALAMANA jeste m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie juz nas tutaj sporo nazbierało odchudzajacych :) ja poki co mniej jem :) wiecej nabialu :) i ćwicze :P Ale na arzie nic mi nie ubyło!!Ale jestem dobrej mysli!! Ja poki co mam 58!! A zwaze sie dopiero po 1 kwietnia :) Dobra czas do domciu :) jutro juz czwartek jupi :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Babitek - jasne akurat :P to moja praca, a wiadomo, ciesze sie ze robie to co lubie, ale tak codziennie, po kilka godzin, to mozna ryjem po ziemi jezdzic,heh:D summer. - to nie jest dieta. zasada nielaczenia, to metoda zdrowego odzywiania, ale sama w sobie dieta nie jest. te ja stosuje, i raczej jest to dlugotrwaly sposb odzywiania, a diety co na max 2 tygodnie. ja tez ja stosuje. ja wazylam 4 lata temu - 38kg, rok pozniej 45 kg i utrzymywalam ta wage do pamietnego czasu , czyli do leczenia hormonalnego :( bralam tabsy, inhalatory na astme, i leki hormonalne, dzieki ktorym mial zniknac guz. i kuzwa przez to woda zatrzymala mi sie w organizmie, i byl czas kiedy wazylam 60kg:/ teraz juz powoli schodzi woda, ale zbyt powoli. lekarz powiedzial ze samoistnie mi zejdzie, a ja ja chce przyspieszyc forsownym wysilkiem, by jak najwiecej wypocic. ale kurka trzyma to sie prawie 5 miesiecy:/ no mam nadzieje ze jak czlowiek bede wygladac na swoim slubie:/ pomimo tego staram sie usmiechac sie do zlej gry. pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, co do diety to ja uwielbiam chleb i makaron niestety.. a wlasnie przy tym nielaczeniu nie trzeba rezygnowac z tego calkowicie... zobaczymy jak to bedzie w praktyce.. ja tez bym chciala wazyc 53-54 a waze 61 :-( takze trzymam tez za ciebie kciuki a za gagatke to chyba nie ma co bo ona wyglada suuuper :-) ale jak chce gagatka to tez trzymam :-P ja to nie bede oceniac po wadze tylko po tym jak bede sie czuc i wygladac. darianko, ja to bym juz baaardzo chciala zeby byl ten czas, jak bedziesz sie na mnie \"mscila\" (czyt. bardzo juz sie nie moge doczekac 14 czerwca :-P) agatka, co do tabletek to moge ci powiedziec, ze biore yasmin i nie widze po tym zeby mi jakos strasznie przybylo wagi, one nawet zapobiegaja zatrzymywaniu wody.. niestety koszt troche nieciekawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×