Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

calineczko, wiem ze to nie jest dieta tylko sposob odywiania :-) moze sie wczesniej niejasno wyrazilam :-) ale skoro stosujesz to powiedz mi, jest to do zrobienia tak normalnie na codzien? proste dania to wiadomo, ale np jakies obiady.. jak przygotowujesz z roznych skladnikow to musisz sie zastanawiac co jast bialko, co weglowodany...? no i czy faktycznie widzisz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eksperymentuję z cieniami:):P makijaż ślubny( w końcu brak kosmetyczki-muszę poćwiczyć i będzie ok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zapomnialam :) aneczka, wyslalam ci wczoraj zaproszenie na NK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, a to juz pewne, ze nie bedziesz mialam makijazystki?? a co z fryzjerem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dziewczyny mam pomysł:P:Pa moze dodam link do stopki:P:P dzięki wogule o tym nie pomyślałam:):)kochane jesteście:):):) ja dziś po umyciu wieluuuuuuu okien padam na twarz...miłej nocki kofane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłyśmy z ur najpóźniej w niedziele mamy mieć wydrukowane zawiadomienia,wtedy wypiszę i rozdajemy:) Zaproszenia wszystkie rozdane.Oficjalnie zakończone rozdawanie:) Niestety Summer-pewne co do makijażystki a co do fryzjera to czekam na odp.Jutro sama zadzwonię i już,mam dość czekania:)najwyżej powie,że nie.Gorzej być nie może najwyżej lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz po tancach. mialam od 16.30,a skonczylam jakies 10 minut temu. summer. - wysle ci zasady i jadlospis na maila, ok. dziewczyna z ktoregos topiku mi wyslala. i tego staram sie przestrzegac. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :-) :-) calineczko, baaardzo ci dziekuje :-) moj mail powininen byc przy nicku :-) kala, no to lipa z kosmetyczka :-( ale moze chociaz fryzjera znajdziesz... swoja droga to niebywale, ze ludzie sami rezygnuja z zarobku i to w koncu wysokiego, bo przeciez wszystko \"slubne\"... yza, glos oddany :-) dzisiaj rozumiem ze odpoczywasz po wczorajszej harowce? :-) ja dzisiaj bede miala romans z panem od lodowki :-P cos mi tam okropnie smierdzi ma sprawdzic... mam tylko nadzieje ze naprawi a nie okaze sie za trza kupowac nowa 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi, czy zaproszenia rozdawaliscie we dwoje? bo ja najchetniej dalabym m. czesc do jego rodziny zeby sam im wreczal... ale nie wiem czy to wypada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jeszcze w domu niestety a wolałabym już w pracy no ale trudno Co do zaproszeń to rozdawaliśmy we dwoje wszystkie :) a no i wiekszość już nam potwierdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja :) Yza głos oddany :) Kala trzymam kciuki zeby fryzjerka była na tak :) summer milego romansu z panem od lodówki :) i zeby był skuteczny :P a zaproszenia tzreba rozdawac razem :P czesc Zabusia :) kuruj sie kuruj :) Ja od wczoraj mam nowy komputer :) i normalnie mi smiga ze hoho :) A odnosnie naszej przybudówki postanowlismu poki co odlozyc na rok 2009 bo podobno maja sie przepisy zmienic i juz nie bedzie tzreba miec pozwolenia na budowe!! :) oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie wlasnie popijam herbatke wisniowa pyycha :-) lodowka niby sprawna a smierdzi jak cholera .... mechanicy 😡 kazal wymyc, wlozyc tam jakis pochlaniacz i kawe mielona.. kurde chyba kawa ma byc zamknieta... zapomnialam zapytac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) summer -kawa ma być otwarta,na spodku lub czymś podobna.Kawa ma właściwości neutralizowania zapachów:)tak,żezamknięta nic nie da.Często w perfumerii jak wąchasz zapachy, to po 3 nic nie czujesz i wtedy pomaga kawa i dalej możeszwąchać:) zaproszenia rozdawaliśmy razem,ale zawiadomienia mam nadzieję rozdać osobno lub wysłac. z fryzjerem jeszcze nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, kala :-) herbatka juz do was idzie :-) pycha sypana prawdziwe wisienki w srodku :-D dzieki za rady :-) czyli jednak jestem malo inteligentna, trzeba sie przyznac :-P :-D agatka ------------------ jak to do lodów?? do zamrazarki chodzi tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie zadzwoniła i przejechałam się jesteśmy umówione jutro na próbną i na tonowanie potem jeszcze w połowie kwietnia próbna i w dniu ślubu na ślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer. - prosze:) ja rozdaje sama zaproszenia. bo Tz zostaje w Uk, a ja reszte spraw jade zalatwiac do Pl w kwietniu. takze przyjdzie mi samej kpowac obraczki, i rozdawac zaproszenia. ale moze i lepiej, zorbie to szybko:D zeby w lodowce nie smierdzialo, wklada sie kawe, pietruszke i cytryne przekrojona, bo to eliminuje przykry zapach. ja dzis znow od 18 do 23 mam trening, dobrze ze jutro mam wolne, ale nie od porzadkow:/ ja tez chce wisniowki!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, suuper :-) :-) agatku, no tak, lodowyyy :-P sorry jakos dzis ze mna nie jest najlepiej :-) :-D calineczka, prosze wisniowka dla ciebie :-) o pietruszce i cytrynie tez nie slyszalam :-) widzicie, nie jestem super \"pania domu\" :-) :-P tak podejrzewalam, ze napiszecie ze trzeba zaproszenia razem :-( trudno jakos zdzierze :-P nam zostaly 3 miesiace a praktycznie nic jeszcze nie rozdane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam, ze nie trzeba koniecznie razem:P ps. ja tez bym nie zniosla rozdawac zaproszenia po stronie TZ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka, przepraszam wiem ze Ty osobno ale ja sie zasugerowalam odpowiedziami dziewczyn, ktore (tak jak ja) maja swoich polowkow na miejscu.. Ty to mozesz latwo wytlumaczyc czemu rozdajesz sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie całkiem załamałam nie mam pracy :( masakra Nie maja na moje utzymanie bo 1000 zł to dla nich teraz duzo potrzebują na co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, przykro mi strasznie.. ale masz chyba z nimi jakas umowe? chyba nie moga cie zwolnic tak z dnia na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna15
jest tu ktos teraz?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer. - moja kolezanka jakies 3 tygodnie temu tez rozdawala sama, choc chlop na miejscu, ale poprostu nie chcialo mu sie chodzic po pracy zmeczony rozdawac zaproszenia, poza tym nie sprawialo mu przyjemnosci chodzic po \'\'jeszcze obcych \'\' ludziach. wiec jak kto co lubi:) ZABUSIA25 - bardzo mi przykro. napewno znajdziesz cos lepszego. i napewno masz jakis okres wypowiedzenia, plus 2-3 dni wolnego platnego na szukanie pracy. bo jesli zwolnia tak odzaraz, to Sad Pracy i wygrasz sprawe i odszkodowanie. nie popusc im!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×