Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

witam:) my u spowiedzi już byliśmy :) a co do rozmiaru 35 butów -rozumiem,też kupuję 34/35 zależy jak wypadają i też cieszę się jak coś znajdę;) u nas chyba też śnieg na święta będzie dziś odbieramy zawiadomienia i wtedy biegiem rozdać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJ JEDYNA DZISIEJSZA RADOŚĆ DNIA TO TO ZE ZOSTAŁY MI RÓWNO 4 MIESIĄCE :) NIESTETY Z PRACY NICI PRZENIOSĄ SOBIE NA TO STANOWISKO KOGOŚ Z FIRMY I JUŻ IM NIKT NIE POTRZEBNY ZNOWU NADZIEJA PRYSŁA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia przykro mi :( A mnie enegria rozpera :) pocwiczyłą bym sobie :) :D Byl u mnie m. w pracy i przyniósł mi hot doga :) mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia:) widocznie Twoje referencje były za wysokie dla nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja nadal cierpię :( Boli mnie dół brzucha (pod pępkiem). Trwa już 3 dzień, a zaczęło się od zjedzenia kebaba. Nie mogę dotknąć brzucha, tak boli :( I sama w pracy jestem nadal :( Buu :( Na dodatek znów mam jakieś plamienia :( Ostatnio okres zaczął mi się jak miałam do wzięcia jeszcze 2 tabletki, a teraz zostało 10 i już są plamienia :( Będzie trzeba pewnie zrobić przerwę w braniu tabletek. A do gina dopiero po świętach się dostanę :( Wszystko mi opadło - uszy, głowa i cycki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati biedactwo niech wszystko Ci wróci spowrotem do góry: uszy, glowa i cycki :) no ja tez ide do lekarza po swietach :) a jakie zazywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Cilest już kilka lat. Ale nie było z nimi problemu. Robiłam przerwy co jakiś czas i wszystko było ok. A teraz coś się wali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati- ja ci nie pomogę nie biorę i nie brałam nigdy tabletek ja też idę do gina po świętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jednak spróbuję się wcisnąć na wizytę w ten piątek. Poza tym naczytałam się właśnie o dziwnych objawach ciąży - ból piersi, ból brzucha itd. Może dzidzia? :) Ale co z tymi plamieniami? hmm... martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Kati - nie martw się :) A może to rzeczywiście dzidzia??? Chociaż jak mi się czasem zdarzy spóźnienie to podobno wszystko wskazuje na ciążę :) Tak mi się wtedy zdaje :D:D:D Yza-niesamowite że Wojtek ma już 4 miesiące :):):) Tak ten czas szybko zapierdziela :D Zabusia - 3maj się, bufony jakieś skoro Ci tej pracy nie dali :) olać debili !!!!!;) A do ślubu 9 dni :D Jeeeeeeeeeeeeeeny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł joł :D ja juz po spowiedzi i dostalam mniejsza pokute niz michale heeh :) dobrze mu tak :) Dzis lekka reka wydalam 80 zl (przeszlo) na 2 maseczkii, balsam, peeling!! Ale drzeba cos zadbac o siebie :) wiecej wydaje na kosmetyki niz na ciuchy :) Tearz wlasciwie to udaje sie spac :) Juz dawno nie czytalam elaboratów Babitka :) Kocurek nam gdzie zwial?? Waikiki?? Chyba jej wiadomosc stzrele na nk, co ona se mysli ze moze nas tak zostawiac czu co 💤 No i reszta kolezanek gosaiczek, Rybnik Iza cos iostanio zamilkla!! Czy mam wymieniac dalej?? Chyba nie winowajczynie prosze o szybkie zadośczuczynienie (kurcze chyba wiadc ze po spowiedzi jestem - zadośczuczynienie winowajczynie :) ) i pisac pisac pisac :D Darianka dni 9 jeeezuuu Kati hehe jak bym czytala siebie, nakrecasz sie czytajac o objawach :) (ile ja sobie juz u siebie tak chorób znalazłam) Ide spac mpje drogie, badzcie grzeczne, pieczcie mazurki, malujcie jajka :) i odgraniajcie snieg z wyjazdu :) hehe Czołem :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff padam na pychol.....9 godzin pacy w pewnym tanim supermarkecie....w ramach zarabiania na obrączki i kiece :) jutro też idę..na 8 godzin.....mam nadzieję, że nie wykituję :) Darianka tobie już niewiele zostało- zazdroszczę i życzę powodzenia:) kala321 no nareszcie jakaś bratnia dusza :) pierwsza rzecz o którą poprosiłabym złotą rybkę to nóżka o szlechetnym i często spotykanym 36.....ale nic to. szukam dalej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ ja sie troche odnalazlam :-) :-) kati, a czy cilest to nie jest ten \"na tradzik\"? ja kiedys slyszalam ze t=nie powinno sie go brac bardzo dlugo, tylko jak zmiany skorne zikna to sie przestawic na inny... ale glowy nie daje... Darianko, niesamowite to jest to, ze ty za prawie tydzien bierzesz slub!! :-) agatka, jasne jasne ze trzeba o siebie dbac :-) nic sobie nie zaluj, trzeba raz na czas sobie poprawic humor zakupami :-) ja jednak stanowczo wole ciuchy od kosmetykow :-D ja sie jeszcze do spowiedzi nie zebralam :-( strach jest :-P ruda, glowa do gory, jakos jutro wytrzymasz :-) powiem ci na pocieszenie ze ja dzis wlaciwie pracuje od 9 do teraz z malymi przerwami :-P :-P juz sie nie moge doczekac piatku, mam nadzieje sobie choc troche odpoczac chociaz pewnie trzeba bedzie mamie pomagac... a w poniedzialek ide na proszony obiad do czarownicy :-P (czyt. matki m. :-P ) a teraz sobie wloszylam moja obraczka i nie moge sie nacieszyc jak ladnie wyglada :-D dobrze ze m. spi bo by mnie opierdzielil ze pech bedzie :-) yza, rosnie ten twoj maly chlop jak na drozdzach :-) a jak tam przygotowania do chrztu, wszystko zapiete?? zabusia, nie przejmuj sie praca... chociaz to sie pewnie latwo mowi... kurcze ile razy ;pomysle o tej twojej historii to mnie cos bierze, jacy ldzie sa dzisiaj wredni i zdradliwi... niestety na bledach sie tez czlowiek najlepiej uczy.. teraz juz pewnie nigdy sie nie zgodzisz pracowac bez umowy. niestety iektorzy musza sie sparzyc zeby wiedziec ze ludziom sie nie ufa... (mowie tez o sobie i sprawie z przeszlosci)... no dziewczynki nie wiem czy tu ktora jeszcze dzisiaj zajrzy, ja pewnie zajrze.. niestety.. ide po kawke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja zaraz lecędo pracy ruda22-jak spotkasz rybkę to poproś też dla mnie o nr 36:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i spadam na herbatke :) no i se wykrakalam u mnie spadl snieg w nocy :) a poza tym leje mi sie z nosa, boli mnie glowa i kicham - jak nie urok to sraczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też jest śnieg:) gagatko trzymaj się z dala od chorubska:)herbatka z soczkiem malinowym lub cytrynką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jzu mie lepiej :) ale pochorowałabym sobie choc z dwa dni, tak po swietach :) nasz fotograf piodniosł ceny, a juz nie pamietam ja bylo na umowie i najgorsze jest to ze za sesje w inny dzien chce 250 zł wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a u mnie posunęły sie sprawy ślubne :) wxczoraj uzyskałam zgode mojego proboszcza teraz musze odebrac metryke Rafała w weekend i po swiętach idziemy spisac protokół :) ale sie ciesze A zaraz sie zmywam na rozmowe o prace :) trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer te tabletki na trądzik to Diana a nie Cilest :) Dianę często przepisują dermatolodzy. Cilest to typowy środek antykoncepcyjny. Dziś wraca mój D. Jak wróci odpowiednio wcześnie to biegnę do lekarza. Może uda mi się dostać bo brzuch nadal boli. Obmacałam go wczoraj i okazało się że boli mnie coś po prawej stronie jak nacisnę. I jak złapie mnie skurcz to cały dół brzucha czuję. Kurcze coś niedobrego się dzieje :( Zmykam na kawkę. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale to cichosza :) Kati i jak sie czujesz?? Jak brzusio?? Ja w ramach rozrywki ucielam sobie papierem palca!! :) Dzis bede pozno w domu :( ale przynajmniej jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) po wczorajszej konferencji okazało się że na chrzcie nie możemy przyjąć komunii. a co do tego jak idą przygotowania-zacznie sie w sobotę dopiero wszystko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam od gina. Okazało się że to jakiś stan zapalny. Dostałam trochę prochów i receptę na kolejne 3 opakowania Cilestu :) Przerwa w braniu tabletek wskazana, ale wezmę teraz te 3 opakowania żeby nie mieć niespodzianek na ślubie. No to tyle. Dziecka narazie nie będzie, na tamten świat też się nie wybieram. Tylko D nie pocieszony bo kuracja jest na 5 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kati:) ale po tych 5 dniach jak się do Ciebie dorwie to ...........:):) ciągle pada sama nie wiem czy sie cieszyć czy nie-mam nadzieję ze mały nie zmarznie-w kościele jest ogrzewanie i będzie w kombinezonie więc mam nadzieję że nie zmarznie:) wogule to chrzty są w pierwszy i drugi dzień świąt tyle jest dzieci:) a i xsiądz powiedział żeby niczego nie zapomnieć a zwłaszcza dziecka-podobno ktoś wywinął taki numer;) poza tym ojciec-bo w Łagiewnikach jest klasztor i są zakonnicy usadził wszystkich w ławkach i patrzył się na nas takim wzrokiem ze szok-wszyscy siedzieli cicho nio gorzej niż w szkole:P:P w pewnym momencie zadzwonił telefon-zirytowało go to-absolutnie sie nie dziwie-co jak co ale przynajmniej dzwonki można wyłączyć w kościele-powiedział zęby wyłączyć minęło parę minutek i znowu dzwoni -dla mnie jest to już szczyt bezczelności. co do przygotowań to tak jak pisałam wcześniej, w sobotę się zaczną takie porządne-nie ma sensu wcześniej bo jedzenie sie popsuje-nio i dziś musiałam posprzątać u mojego brata Karola w pokoju bo będzie musiał się zajmować małym w czasie jak my będziemy urzędować w kuchni-to kazał mi wymieść koty spod łóżka! na początku nie wiedziałam o co kaman a chodziło mu o kurz:P:P i tych kotów było duuuuuuużo:):):):):):):):):):):) zauważyłyście ze niektóre dziewczyny od dawna nie piszą;kocurek,gosiaczka,ostatnio babitka też brak.... nio i kupiłam dziś bluzkę z dekoltem do pasa-pewnie wcześniej o tym pisałam ale nie pisałam ze Sławek zapina mi guziki pod samą szyję:P:P:P i strasznie jest jak powiedziałam ze będzie odpięta troszkę bardziej,nio ale wy same piszecie (.)(.)do góry:P:P więc do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byle nie za bardzo do góry:);P trzymam kciuki za rozmowę w sprawie pracy i kupę kasy na wypłaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać szkoda dnia śpiochy,wstawać za oknem piękna zima:) ostatni dzień przed świętami do pracy potem szybkie zakupy i koncert zaczeliśmy rozdawać zawiadomienia:)wczoraj część wypisaliśmy miałam więcej napisane ale mi skasowało:( na święta idziemy do mamy i w drugi dzień do teściów,a wyjak spędzacie święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×