Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Cześć :) już tu kiedyś pisałam, ale miałam małe zawirowanie z datą ślubu. Teraz już jest pewne - 26 grudzień 2008 :) Wczoraj załatwiliśmy salę, dziś mamy spotkanko z zespołem. Wszystko jest fajnie, chcemy tego itd, tylko jest jeden problem... Problemem tym jest..moja mama :/ Słuchajcie, jej nic nie pasuje, ciągle się czepia, robi z igły widły i niz jej nie pasuje, momentami to przestaje mieć siłę i odechciewa mi się wesela, tylko mam ochotę zwiać gdzies daleko z A. w górki na przykłąd i tam wziąć ślub w małym gronie :D Ta kobieta doprowadza nas do szału, niby oczywiście chce dobrze itd, ale nic, kompletnie nic jej nie pasuje... Mieliśmy brać ślub w walentynki (akurat w 2009 wypadają w sobotę) to jej było źle że nie w boże narodzenie. Po namyśle zdecydowaliśmy sie na święta to jej teraz nie pasuje że drugiego a nie pierwszego dnia świąt. No oszaleś można... Cały czar przygotowań pryska bo skąd wiem czy jak coś wymyślę lub już załatwię to nie zrobi mi o to awantury... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unusal-głowa do góry i uszy też.Pamiętaj to Wasz dzień i reszta się nie liczy.Postaw sprawę jasno i trzymaj sie waszych marzeń:)To Twój dzień,a nie Twojej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ruda:) ale oni rozdawali cukierki przy życzeniach jak już było po ślubie. Zabusia:) 🌼 sto lat🌼szczęścia radości,udanego wesela,zero stresu na ślubie:):) kala:) czy Ty tez miałaś swoje święto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual, kochana, nareszcie ktos taki jak ja! Nasza data to 27.12.2008 :D :D :D Mamy panien mlodych przeżywają slub tak samo ja my, albo nawet ciut więcej. My mamy podobne zawirowania z rodzinka M ze szczególnym wskazaniem na Sz.P. Teścia. Tez miałam ochote rzucić to wszystko w cholerę, ale po pewnym czasie, kiedy już rodzina pogodziła się z tym conajmniej dziwacznym ;) pomysłem na slub w zimie- uspokoiło sie wszystko, spojrzałam na to z dystansu i stwierdziłam, ze ciesze się na to całe weselicho. Nigdy się tego po sobie nie spodziewałam. Zawsze chciałam skromna imprezę, ale bylo to niewykonalne ze wzgledu na dużą liczbe przyjezdnych gości. Każda PM ma takie chwile poczytaj sobie : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3705806 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3522104 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3684276 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3529238 to tylko mała probka, nie umiem znależć najlepszego :) Na rodzinke najlepsza jest metoda zdartej płyty \"to Nasz ślub, będzie tak ja my chcemy\" lub wersja lajtowa do częstego stosowania \"Dobrze mamo, przemyslimy to\" kala, zabusia Wszystkiego dobrego :D Rozsądku w życiu, umiaru w piciu. Dobrego zdrowia, pieniędzy mrowia. Ciągłej radości, szczęścia w miłości. Wspaniałej pracy, wysokiej płacy. Pomysłów wielu, dojścia do celu. Rekordów bicia i 100 lat życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to miło że jest tu jakaś inna grudniowa panna młoda :D Witaj Ruda. No niby tak, może i to jest sposób, tylko ja już momentami boje sie cokolwiek powiedzieć, o jakimś nowym pomyśle, bo już z góry wiem że coś nie przypasuje. Najbardziej to ja się boje kupowania sukni :D rany to dopiero będzie masakra, wielka awantura będzie oto że jakaś kokardka nie po tej stronie jest po kórej byc powinna :D Boże, daj mi cierpliwość :D Jeszcze nie wiem co z suknią, czy wypożyczać, czy kupić. A skąd jesteś Ruda? Ja z Warszawy. Tzn z okolic Warszawy, ale generalnie mieszkam w Wawie bo tu studiuję i pracuję. Słyszałam że w Ząbkach jest jakis salon gdzie szyją suknie w całkiem sensownych cenach... Rany!! Jeszcze tylko pół roku zostało, nie ma co zwlekać :D A z tą całą datą to nie wiem czy być może nie zmienimy na 1szy dzień świąt i to wcale nie z powodu mamy, tylko nasz zespół grałby u nas 26 grudnia a 27 to jest sobota i też ma juz zaplanowane wesele, i być może zdecydujemy sie na 25 grudnia żeby dać im odpocząć..ale to będe wiedziała dziś wieczorem ;) najgorsze jest to ze mama będzie triumfowala myslac ze wygrala bitwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy 27 własnie dlatego, że to sobota. Ciekawe w jakiej atmosferze miną święta (ktore uwielbiam) Jestem z okolic Wrocławia, tez studiuję, wesele bedzie w mojej rodzinnej miejscowości. Suknię mam juz zamówiona u krawcowej, pierwsza przymiarka w sierpniu. Wybrałam ja sobie sama. Mama nie wiedziec czemu nie miała nigdy nastroju, kiedy przyjeżdżałam do domu z plikiem z sukniami na mp3. Ostatecznie sama podjęłam decyzję, swiadkowa powiedziała, że ok, załatwiłam krawcową, kupilam koronke i dopiero wszystko pokazałam mamie.Na szczęście zaakceptowała wybór. Największy problem to okrycie do kościoła.....pięknie wygladaja długie plaszcze ala królowa sniegu, ale 1. drogie 2. trzeba mieć figurę, jestem zbyt niska Jak na razie wygrywa krótki plaszczyk z satyny z rozszerzanymi rękawami i obszyty futerkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam te wypowiedzi.. rany... to chyba norma że wesele , tzn organizacja wesela to żadna kolorowa bajka tylko jeden wielki horror :D:D a na samym weselu wszyscy sie slodko usmiechaja i udaja ze nic sie nie wydarzylo, ze nie byl ozadnych kłótni i problemów :D rany, ja mogłabym zorganizować ślub bez żadnych problemów, do swojej córki jesli będę ją kiedyś miała to wcale się nie będę wtrącać :D a na co mi te nerwy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda, podeślij jakieś fotki z sukniami, czy płaszczami zimowymi jak coś Ci się rzuci w oczka. Ja też marzę o długim płaszczu, jestem wysoka (180 cm) wiec moze mnie to troche.. jeszcze w góre podnieść :D ale to nic... :) Niewiele w neciku jest opcji na zimę (suknie, płaszcze). Ja myślę, że już jakoś w przyszłym tygodniu zacznę się rozglądać... to w końcu tylko 6 mcy. Chrobcia, zawsze mnie wkurzało jak czytałam na forum to co wypisywały panny młode o takich detalach organizacyjnych, że np kolor balonów to nie taki, albo jakas haftka na zaproszeniach nie w tę stronę :D cholera mnie brała, wydawały mi się one jakieś.. prymitywne :D:D a teraz..już sama wiem że to najważniejszy dzień w życiu i wszyściusieńko musi byc perfecto! :D:D:D i sama pewnie niedługo będe wypisywała tego typu rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3756832 to jest podobny temat (mam dodane do ulubionych) ostatnia pozycja podana przez Belletyn jest sliczna, natknełam się na nią kilka razy i wszystkim się podoba. co do detali organizacyjnych- to ja jakaś dziwna jestem, bo jakos tak nie męczy mnie to. Nie mam natury perfekcjonistki i mam nadzieję, że chociaż pod tym względem będę miała spokój (salę stroja właściciele, my dodamy chyba kilka lampek choinkowych na słupy, żeby nastrój świąteczny podkreslić, ale nie zbyt natrętnie. Kościół też ustrojony, nie ma sensu dodawać morza kwiatów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak wciągnęłam sie bardziej w to wszystko niz myslałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem nieżywa bo o 12 wyjechaliśmy z Lublina zawieźć znajomych na lotnisko. Wróciliśmy o 5.30 rano i ja oczywiście musiałam się obudzic po 9, zupełnie jakbym sobie nie mogła pospać. Zabusiu - wszystkiego najlepszego, dużo zdrowka i szczęścia, niech Twój ślub uda ci się, tak jak go sobie wymarzyłaś. Kala - to co się nie chwalisz? Tobie też wszystkiego co najlepsze i aby wam się w małżeństwie zawsze układało tak wspaniale jak teraz. Poniżej link do tematów z sukniami ślubnymi na zimę: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3756832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belletyn, właśnie oblookałam całą tę stronę :D ja chyba zostanę przy długim płaszczu do ziemi, jakimś cały misiowym, albo tylko po wewnętrznej stronie mógłby być miś i na wykończeniach... superr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzieki za zyczonka :) Własnie dzwoniła do mnie teściowa szykują dla mnie niespodzainke jak przyjedziemy pewnie zrobi mi pyszny torcik :) uwielbiam jej torty :) i babcia dzwoniła i wogóle a mój Skarbek nic ani me ani be :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza suknię założyłam na górze. Zeszłam na dół w niej gdzie czekał kamerzysta. Świadkowa zakładała mi biżuterię i welon. Przyjechał D i założył buty (wkładając kasę do środka) i podwiązkę. Tak to wyglądało :) unusual w Ząbkach jest salon i szyją bardzo tanio - jak oglądałam w tym roku suknie to max 1300zł, a były i po 800 czy 900zł. Jednak z ich modeli nie podobało mi się nic i kupiłam w Tłuszczu. Też nie daleko, a dla mnie dużo ładniejsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-kati a mozesz podac namiary na salon w Tluszczu? Ja dopiero zaczynam poszukiwania, moja siostra cioteczna tam sobie ponoć szyje, że właśnie ponoć szyją tanio... ale takie \"tanio\" to mi sie kojarzy właśnie z jakąś kichą :D zresztą, ja sama płacę za swoją suknie więc musi byc taka jaką ja chcę musi być.. śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek...Na pewno pamieta tylko niespodzianke chce Ci jakas zrobic:) ja tak mialam z nasza 2 rocznica Karol sie nic nie odzywal specjalnie....a o 17 punktualnie przyszedl kurier z kwiatami pieknymi rozami i dopiero wtedy zadzwonil do mnie :)...jak napisalam mu podziekowania za piekny bukiet:)... Kala dla Ciebie tez najlepsze zyczenia...:)...zdrowka szczescia i zadowolenia z meza:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual proszę http://www.suknie-adria.waw.pl/ Tylko nie sugeruj się galerią. Nie jest odnawiana od dawna. W salonie jest duużo innych modeli. Mają spory wybór w katalogu itd. Ze strony weź sobie mapkę dojazdu i podjedź - warto wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati strona jak na nie uaktualniana czesto i tak wiele modeli ktore mi sie np podobaja bardzo:).... a kiedy beda zdjecia kochana co:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia właśnie zbieram do kupy, że tak powiem i niedługo coś powysyłam. Narazie mam strasznie dużo załatwiania, rozliczania i pracy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj mialam do was napisac ale bylam 7 godz w plenerze wiem ze to brzmi fatalnie ale 7 godz ta siodemka teraz mi towarzyszy wszedzie:) po siedmiu latach wzielismy slub 7 godz w plenerze a to dopiero poczatek. kochane kolezanki jutro wysylam chociaz po dwa zdjecia :) jak wroce z pracy wiec prosze o cierpliowsc. buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nic sie nie wyspalam ..A na dodatek teraz mamy burze i pada mocno deszcz ....co za pogoda ...No to czekamy na zdjecia naszych \"Mlodych Par\" Zabusia i co Jak tam Twoj Rafal ....Pamietal i zrobil niespodzianke:) pOZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×