Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kati ślicznie wyglądałaś - ależ ty masz figurę dziewczyno ;). Ja jestem lekko skacowana i niewyspana - wróciłam o 4 - postanowiłam jeszcze ostatni raz zakosztować \"życia studenckiego\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) ciociu gratuluje :) oj tak pojawienie sie w domu takiego małego szkraba, to istna rewolucja. Jak narazie stresu nie mam-myślę że dopadnie mnie w dzień ślubu jak będę wysiadać z auta pod kościołem i usmiechać się do wszystkich...inaczej to wyglada jak się jest gościem,a inaczej jak się jest głównym bochaterem nigdy nie lubiłam być w centrum zainteresowania,przed zdjęciami zawsze uciekałam..ech mam nadzieję ze się nie zbłaźnię ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję w firmie informatycznej. ale na stanowisku administracyjnym, obecnie jestem asystentką prezesa... :] mi na samo wynajecie mieszkania idzie tysiąc złotych... :/ ale cóż. lubię wygodę, nie wyobrazam sobie dojezdzac 50 km do pracy codziennie pociagiem :D:D cos kosztemczegos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jeszcze 2 godziny i weekend :) ja pracuje w urzedzie. nie wiem czy wam pisalam ale dzis ide do mojego lokalu dowiadywac sie tego i owego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane...wlasnie wrocilam z pracy...no i zrobilam maly zakup heh kupilam sobie klapki na malym obcasiku bo nie mialam zadnych... W ogole stalam 15 minut pod drzwiami od domu heh..bo brat spal a zostawil klucze w drzwiach i nie moglam otworzyc dostac sie do domu...a on jak zasnie to nie dobudzi go nikt... No i tak stalam pod drzwiami wyciagam tel a tam sms od Karola...KOcham CIe zaraz jade na policje... No to ja cala zestresowana..cala sie trzese pierwsze co za tel i dzwonie do niego...a ten cholernik nic mi wiecej nie napisal...a jechal na policje zeby pozalatwiac wszystko bo zostal zatrudniony legalnie a tam musi miec pozwolonie no i przy okazji zeby mogl sobie tam podatek odliczyc i te sprawy...ja myslalam ze zawalu dostane bo myslalam ze sie cos stalo a to na szczescie nie zla tylko dobra wiadomosc ... bo legalnie...wrrr jeszcze raz mnie tak w konia zrobi to jak wroci to mu doloze hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) My już po spisaniu protokołu. Na szczęście siedzieliśmy razem i odpowiadaliśmy po kolei na pytania. Ale stresik trochę był, kurcze to co będzie podczas ślubu.Jutro idziemy podpisać konkordat do USC. Bardzo się cieszę :) Już niedługo będą wisiały nasze zapowiedzi :) :) Kati ja też poproszę o zdjęcia niezapominajka0609@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - pewnie to zabrzmi brutalnie, ale taka jest kolej rzeczy - małżeństwo zawiera się z kimś, z kim się jest, a nie z kimś kto wciąż nie może się pozbyć złudzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka :) przykro mi:( Jestem tego samego zdania co Belleteyn-myślę że gdyby chciał być z Toba to by był! mi kiedyś ktoś powiedział: -jeżeli kogoś kochasz,to chcesz dla niego szczęścia-więc jeśli on będzie szczęśliwy z kimś innym to ciesz sie jego szczęściem! wtedy te słowa wydały mi sie okrutne,jak tak można pozwolić komuś odejść.skoro sie go kocha i chce z nim być.Ale nie można być samolubnym i zaborczym...i sie opamiętałam-a dziś nie żałuje tego kroku choć było strasznie ciężko... Przykro mi ze los spłatał Ci takiego okropnego psikusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka ja rowniez zgadzam sie z dziewczynami...tez rozpaczalam po pewnym chlopaku z ktorym byly jakies tam plany...ale ciesze sie ze tak wyszlo..bo teraz zrozumialam jaki byl...a dzieki temu ze tak sie stalo...jestem najszczesliwsza osoba na swiecie... zycze slodkich snow dobranoc wam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byalm na solarium i wlasnie wyygladam jak upior :) pomoglam sobie jeszcze ciepla herbatka (zachciało mi sie) Dzis odwiedzilismy lokal nasz, starsznie jedzowata baba byla potem juz stroszke przystopowala!! Wlasciwie to jestem padnieta, ale puscilam moja ciezarna skiostre do mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Imili :) Ja powiem tylko tyle, Malutka wiem ze go kochasz i tesknisz... ale olej go, nie zasluguje na Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka - i ty chcesz być z takim facetem? Współczuję... Poza tym rozumiem, że do ślubu przyprowadzą go siłą - i pewne to ona się jemu oświadczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze Ty tylko szukasz czegos by go usprawiedliwac....kiedys Ci przejdzie... W ogole to dzien dobry:).///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam wolne:) Malutka ja z J .też myslimy,że dziewczyny mają rację.Daj sobie spokój i zacznij żyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki zaraz jade do miasta a o 13 mam odbiór sukni slubnej :) bedą zdjęcia :) ale jestem podekscytowana a ślub hmm już za równe 21 dni :0) Malutka nie obrażając nikogo gluputka jestes olej tego dupka i zacznij zyc własnym zyciem dziewczyny miaja racje a on sie zeni wszystkie ci mówiłysmy daj sobie spokój a ty ciągle nadzieją żyłaś wiedziałam w 100% ze tak sie to skonczy a Toba sie bawił a Ty sie łudziałaś przykre ale prawdziwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie dzis pospalam :) do 10 wlasnie robie pranie :) potem bede dalej sprztac :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Zabusi25
Zabusia, bedziesz sie odchudzac do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Zabusi25
aha i jeszcze jedno- Twoj narzeczony nie ma nic przeciwko temu, ze wszystkie Wasze dane podajesz jak na tacy w necie i fotki Wasze dla ogolu? troche dziecinne te pamietniczki, jakbys zadnego innego celu w zyciu nie miala. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) miłego sobotniego popołudnia Wam życzę :) PS. Nienawidzę takiego wcinania się pomaranczowych, wścibskich paskud. Spadaj na bambus :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou :) ja juz po obiadku dziewczynki :) teraz zabiram sie za sprztanie znow :) ale mam takiego lenia ze hoohoohoo Belletyn a masz ajkeis podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma do slubu ajkies 35 dni i o dziwo tez sie jeszcze nie denerwuje :) choc czasami jak sobie pomysle to z wrazenia az mi gesia skorka wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do takiego wcinanie sie no coz pomarancze maja tutaj niestety wstep wolny, nikt tego im nie zabroni. Wiem ze twe docinki sa przykre (sama ich kiedys doswiadczylam od innej "życzliwej" pomaranczki trzeba je po prostu ignorowac i miec w nosie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam :). Ale po co siać ferment :P. Zaraz idę na lody do najlepszej lodziarni w Lublinie (mniammmm). Jutro idziemy do mamy Tomka, bo ma imieniny - macie jakiś pomysł? Teściowa jest osobą starszą (ma ok. 60 lat), siedzi w domu - ostatnio wciąż kupowaliśmy jej różne kosmetyki, więc byłyb czas na odmianę - ja sugeruję Tomkowi zestaw herbatek z herbaciarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ona lubi?? Belletyn nie kus mnie lodami :) mniam mniam Choc u mnie chłodno dzis, wieje wiatrek i to dosc mocno. A kto jest nastepny w kolejce na slubny kobierzec? (czy kobierec?? chuba kobierzec :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw herbatek to fajny prezent :) jak lubi czytac to mzoe ksiazki, nie wiem cos do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja wlasnie wrocialm z pracy z mama:)....cieplutko u mnie bardzo...:) az goraco...i zaraz bede myla okna oj jak mi sie nie chce..a pomranczki niestety wiecznie sie bede wcinaly w nie swoje sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×