Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

szczepienia mam z głowy,bo miałam wszystkie możliwe choroby zakaźne w dzieciństwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednego dnia chcę,a drugiego mnie przeraża,że to mabyć już niedługo... nie jestem jużtaka młoda :P mam huśtawki nastojów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, ja prosze fotki, mail w nicku :-) wiecie co ja tez sie zastanawiam, raz bym chciala a raz nie ale chyba jednak bardziej jestesmy z marcinem na tak :-) tz juz nie jestem najmlodsza :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, z praca to naprawde przefajdane. ale powiedz, bo ja pamietam, ze sie kiedys radzilas czy zmienic czy nie - co w koncu zrobilas? tak kiepsko jest w tej starej czy nowej pracy? nie dziwie sie ze nie chcesz juz tam wracac po dziecku, klimat jest wazny w pracy szczeggolnie jak sie siedzi z tymi samymi ludzmi przez 8 godzin dziennie... wiem, bo tak kiedys pracowalam, ale nie wytrzymalam dlugo wlasnie tez z powodu klimatu w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zmieniłam.Jestem w starej pracy.Nie było sensu zmieniać jeśli oboje chcemy dzidzię .Tak rozmawialiśmy i J. stwierdził,że na przyszły rok;)zobaczymy co wyjdzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) summer:) myśleliśmy o Czechach i o Słowacji-a z Zakopca nie jest daleko więc można sie wybrać na jeden dzień :):)choć na pewno nie zdążymy wszystkiego obejrzeć.... kala:) chora atmosfera w pracy!!wczoraj byliśmy po garniak w hurtowni i tam to jest po prostu strasznie-ja jako klientka to nawet zauważyłam(pracują tam osoby dwulicowe,obgadują siebie n a wzajem,żeby tylko szefowej sie podlizać) co do staranek o dzidziusia(gratuluje decyzji) ruda) tak ja mam suknie ecri-do tego będzie bordowy bukiet(albo coś ala brąz bo kamizelka jest brązowa;) głupolek:) ja nie dostałam Twoich zdjęć i od Zabusi tez poproszę :):):) YZASOBIERAJSKA@interia.pl muszę pogadać z xsiędzem odnośnie poradni rodzinnej-na co nam to skoro mamy rodzinę???nie widzi mi sie płacić 210 zł za coś o czym wiem!!!!wolę te pieniążki na maluszka przeznaczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Rany ale narzucacie tempo :D a ilości jakie.. potrzebowałabym dobrej godziny żeby nadrobić... ;) w weekendy raczej nie bywam przy netku, w ogóle staram sie unikać komputera, mam go całe dnie w pracy więc już mnie tak nie ciągnie :D ale za to słuchajcie mam ostatnio fioła na punkcie simsów :D znacie tę grę? ja ją mam od bardzo dawna i gram jak mnie najdzie, czasami to mam tak, że kilka wieczorów z rzędu potrafię przesiedzieć i grać :D ale najbardziej kręcą mnie tylko ogromne domy i ich urządzanie.. potem jak zaczynam ich ożywiać to już mi sie odechciewa :P Mam ostatnio taki mały problem... Bo.. wynajmuje od jakiegoś czasu kawalerkę..sama... No i... troche zaczyna mnie wkurzać, że nie wyrabiam się z kasą... :/ Fakt, jestem rozrzutna.. Za mieszkanie płącę tysiąc złotych plus jakieś tam niewielkie rachunki i zostaje mi trochę ponad tysiąc na życie.. W tym mam jeszcze samochód.. i to na benzynę :D:D i zastanawiam się czy nie darować sobie tego wynajmowania i nie wrócić do rodziców... Miałabym całą forsę dla siebie wreszcie mogłabym mieć te pieniądze i sprawiać sobie przyjemności.. Wkurza mnie to że musze tak uważać z wydawaniem :/ TYlko musiałabym dojeżdzac do pracy 50 km codziennie... w jedną stronę samochodem (bo miałabym z kim) a w druga pociągiem... Nie wiem też na jak długo to mi przypasuje, bo z kolei pół życia spędzać na podróży... Nie wiem kompletnie co mam robić... Czekam też na wyjaśnienie mojej sytuacji w pracy, być może troszkę awansuję i dostanę lepsza kasę.. ale to tylko moje gdybania, nie wiem jak wyjdzie ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany dziewczyny czy u was tez sie tak kurzy w domu??? 😡 wczoraj sprztala i jakby nie to ze Znowu musiam odkurzac i scierac kurze to juz bylby syf 😡 unusual, ja bym wrocila ale to bardziej dlatego ze nie lubie mieskzac sama :-P no a serio, to chyba ci sie nie oplaca nabijanie komus kieszeni a wynajem.. juz bym wolala czesc tej kasy przeznaczyc na dojazdy autem np w zimie zeby nie jezdzic pociagiem. a i pociagiem nie jezdzi sie wcale zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabia, sukienka barzo ladna :-) dopiero na tych fotkach zauwazylam ze u gory jest taka ladna koronka :-) i widze ze raczki pod biustem tez mialas obowiazkowo przy zapinaniu sukni :-) :-P a bedzieszmiala jaka fryzure? cos we wlosach poza welonem?? aa i chciala sie spytac, czy twoj rafal widzial sukienke? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer Rafał nie widział sukienki wcale :) Bede mieć we włsach stroik z trzech różyczek z takimi wąsikami z koraliczkami szklanymi ale nie wiem jak upiet :) 9 lipca mam probną fryzurke taką jakbym chciała na wesele wiec napewno bedą zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer obejrzałam fotki- piiiiięęęęęękneeeee na luzie, uśmiech od ucha do ucha, świetna sceneria (jaki to zamek? Bo znajomo wyglada) gratulacje! zabusia ja bardzo proszę o fotki asmic85interia.pl unusual ja bym zrezygnowała z wynajmu. Raty za kupno nowego lokum będą porównywalne, a jaki komfort- po X latach wynajmu można się spakować, dziękuje do widzenia i tyle a jak się mieszka \" na kredyt \" to mieszkanie w końcu staje się naszą własnościa. Powrót do rodziców zależy od tego jacy Ci rodzice są :) żeby czasem nie byl to powrót do dzieciństwa ;) W simy też grałam (jedna z kilku gier ktore mnie w ogóle zainteresowały) i też najfajniejszy był etap urządzania- już od dawna wiedziałam, że to taki mój mały świrek ;) Ozywione simy często kończyły w basenie- sprzedawałam barierkę i tak sobie pływały aż padły :D Wiem, okrutna jestem :) Yzulka to u was się taką kasiorę płaci za poradnię? Sporo....ale może Wam darują (choć księża sądzą, że każdemu sie to przyda i jest w tym szczypta prawdy.....) A my dzisiaj mamy spotkanie z naszym fotografem- kumplem M ktory ma smykałkę, sprzęt i stosowne wykształcenie- to będzie jego debiut, mam nadzieję, że się zgodzi nam pstryknąć kilka fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice - najlepsi na świecie;) jeśli chodiz o kwestie mieszkania sytuacje będzie prosta, dam im 200, 300zł miesięcznie a do tego będę miałą uprane i ugotowane :P rodziców mam na prawdę fajowych jeśli chodzi o takie codzienne rzeczy. Nie wiliczam organizacji wesela gdy to moja mama za bardzo się wczuła i troche schrzaniła pare rzeczy między nami a nią samą;) ale wybaczyłam jej to, teraz jest wszystko po naszemu :P no zobaczę, porozmawiam jeszcze z A. poradzę się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda, dziekuje :-) zamek w bedzinie i palac rowniez w bedzinie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer w bedzinie byłam kiedyś, w podstawówce chyba. Musze poszukać zdjęć, tylko nie mam kiedy.....ehhhhhh zabusia sukienka ogladnięta :) podoba mi się 2 warstwowość i to, że nie ma gorsetu (przejadły mi się...) unusual a gdzie macie zamiar mieszkać po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie z halka warstewek jest 6 więc dwuwarstwowość górą hehehe Nie chciałam gorsetu typowego bo sie fiżbiny wcinają a jak bede chciała być prostrza to bardziej zasznuruje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kupił niedawno działkę i chce się jak najszybciej zacząć budować:) a że sam pracuje w branży budowlanej, to może będzie miał trochę lepiej z tego tytułu.. Działka jest w Warszawie... zobaczymy co wyniknie;) a ja sie już ciesze niezmiernie, bo mam jutro urlop :):) dziś po pracy wsiadam w moją zieloną strzałę i pędzę do domku! CO prawda w domku jest tylko babcia bo rodzice wypoczywają na majorce do końca tygodnia, ale już sobie troche zorganizowałam jutrzejszy dzień:) pośpię ile się da, na 11 idę na paznokcie, brewki ( u mnie to wszystko jest tańsze o połowę niż w wawie:D) może jakieś małe zakupki... Potem może z babcią pojedziemy na cmentarz, potem może jakiś obiadek, a potem będe simsować :D i wieczorem spowrotem do Warszawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek wysyłałą zdjęcia???????????????????????????? tak właśnie doczytuje :-) ja tez chce :-) (e-mail: ewkka@wp.pl) wyobraźcie sobie że ja jeszcze nie byłam w kościele pozałatwiać te papierkowe sprawy ani tymbardziej spisać protokołu :-O a do ślubu niecałe 2 m-ce zostały :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, to zdążysz??? tzn ale pewnie mają Was już jakoś wpisanych w terminarz?:) u mnie 6mcy i nie mam nic procz sali i zespołu... ale do kościoła to może w niedzielę się wybierzemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnie kościelne formalności czyli piniądze i zaświadczenie o spowiedzi donosze dzień przed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual, tak mają nas wpisanych w terminarz, ale mieliśmy 3 m-ce przed przyjść z dokumentami. Chyba nas ta siostra ochrzani jak sie zjawimy. miałam za to niedawno fryzurkę próbną zerknijcie jak macie chwilke i powiedzcie co sądzicie proszę :-) ...w ten rulon po oczepinach wsadzę kwiatek, zeby tak łyso nie było ;-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab1b82e6eb87484d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d72e26887e671742.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/071e45a03adf93cd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80936f238681b1b6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3346b48c285ad5f0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia ale my jeszcze nie zaniesliśmy tych wszystkich zaświadczen itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna fryzurka szkoda że te wsówki tak z tyłu widać może jakieś ozdobne kup :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widacje bo trzeba było te włosy gdzieś upchnąć, bo mam bardzo duzo włosów i gęste są, tak mi fryzjerka mówiła, dlatego dzis idę na podcięcie i pocieniowanie, żeby ich było troche mniej i żeby sie lżej upięcie robiło następnym razem... a jak mi wtedy pół włosów upieła, to nie wiedziął co z drugą połową zrobić :-D dlatego tyle tych wsówek było (40szt.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unusual, wiesz jak to jest jak sie ma duzo, to by sie chciało mniej, a jak ma się mało, to więcej. Jak się ma kręcone to sie chce proste, a jak proste to się chce kręcone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie ja musze mieć włosy cieniowne, bo w przeciwnym razie mi się puszą i wyglądają kiepsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×