Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Ruda - wszystko poszło na meila. Mam nadzieję, że jeśli coś od tej pani zamówisz będziesz zadowolona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Myśle, że skorzystam. Ciesze sie, że można zdjać samą siateczkę, nie chciałabym po kilku głębszych oglądać świata w krateczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)... Gagatku ja za koki zawsze w salonie tam gdzie robie na kazde wesele place 100 zl...takze wiem bo dzwonilam do salonu i pytalam sie i nie robia roznicy i slubny mi powiedziala ze tez 100-110 zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he czyli norma :) no trudno przeyje jakos :) dzis bylam po kartke potwierdzjaca czytane zapowiedzi, boze ale moj proboszcz to gaduła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię naleśniki,która chce:)?? przykrywka od pojemnika mi spadła i mąka mi sie wsypała i robię prawie z kg maki,dla całego kafe i bloku starczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się chetnie przylącze bo u mnie ostatki....a obiadek resztki z resztek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wysyłam naleśniczki:) idę do łózka ,bo padam a jutro 10 g w pracy,a potem wieczorem do gina. zobaczymy jakie badania bedę miała zrobić i co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się z Wami zegnam do połowy sierpnia. Zabusia, Izabela-Rybnik, agatka-wariatka, Belletyn zyczę Wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, byscie byli dla siebie oparciem w trudnych chwilach, by w TEN WIELKI DZIEŃ wszystko udało się jak sobie tego wymarzyłyście i by reszta życia u boku ukochanego była równie wspaniała. Wszystko, co piękne na tym świecie, Wszystko, co tylko szczęście wróży, Niech się Wam razem w jedno splecie, I będzie słońcem w życia podróży Do zobaczenia (właściwie poczytania :) ) pstrykajcie dużo fotek, bedę Wam kibicować z dalekiego kraju (ale będę miała duuużooo czytania jak wrócę) Buziolaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ruda:) udanych wojaży :):):) xsiądz powiedział,ze nie musimy chodzić do poradni):):)::):):):)::):) właśnie wróciliśmy z zapraszani gości-3sztuki sie odliczyły na wesele:):):) a dzis na środku drogi pękła mi torba wyleciało 2 kg.ziemniaków:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Ruda dziekuje za zyczenia a Tobie zycze milej podrozy i Nie zapomnij o nas bo my nie zapomnimy o Tobie. U dentysty nie bylo az tak zle ...Mam szyste i zdrowe zabki :-) Co do fryzury slubnej to sama moj aprobna kosztuje 50 zl a makijaz probny 20 wiec mysle ze slubna bedzie kosztowala z 100 a makijaz slubny 60 .Nie wiem czemu to takie drogie. Mimo ze wczoraj poszlam spac o 21 (bylam zmeczona)wstalam przed chwilka ale jestem nie wyspana a musialam wczesniej wstac bo szef musi do mnie przedzwonic na ktora mam przyjsc bo wczoraj wyszlam wczesniej a jego nie bylo . Zzadroszcze wam upalow w Polsce my od 2 dni mamy chlodniej i deszczowo mam nadzieje ze jak przyjedziemy do Polski to tez bedzie cieplo. POzdrowienia dla wszystkich.Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ruda powodzenia w dalekim kraju:P...i racja nie zapomnij o nas:) Iza no wczoraj byl upal niemilosierny ale dzisiaj w nocy byla taka burza ze hej...a teraz pada:(... Kurcze jeszcze @ dostalam zadzwonilam do taty ze nie przyjde bo brzuch mnie napierdziela..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do fryzury juz mowilam...a makijaz robi mi kuzynka wiec problem z glowy z droga cena :)...kosmetyczka jest wiec na spokojnie w domu mnie pomaluje jak wroce od fryzjerA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie tez fryzjerka i makijazystka przyjada do domu w dniu wesela. WLasnie widzialam w wiadomosciach ze pada i burze byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje :( jak ja nie znosze deszczu :( U nas jakos nerwowo od rana R. wstał lewą noga i o wszystko sie czepia i sprawia mi przykrość pewnie nawet o tym nieiwedząc :( To przez ta pogode...buuu Ruda dzięki za życzenia mam nadzieje ze bedzie super :) Ja zmykam popracowqać bo potem impreza biurowa imieniny szefa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda udanej podróży :-) Dziewczyny ale mam jazdy teraz z tym załatwianiem, dobrze chociaż, ze zaproszenia mam już z głowy. Łącznie 5 osób powiedziało nam, ze nie przyjdą (2 pary i jedna pojedyncza). Ale jedną parę zaprosiliśmy nadprogramowo :-) hm... najgorsze, ze napisałam sms do zespołu i nic mi nie odpisali!!!! grrrrrr Chyba będzie trzeba zadzwonic do nich. Fotograf bez problemu odpisał i poprosił o kontakt tydzień przed weselem. Dziewczyny a to co się załatwia w USC to ile kosztuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia - a u mnie w wlkp. duchota!!!!!!! dobrze, ze u Ciebie pada, to chociaz roslinki wody dostaną! u mnie trawa jest żółta, spalona, taka tu susza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia olej go, z facetami tak juz jest że sie nie zastanawiają czasem nad tym co mówią i robią, a póxniej dopiero do nich dociera... z tym, ze niektórzy nie potrafią się do tego błędu przyznać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) izuś:) dla mnie ten upał jest koszmarny-nie mogę z dzieckiem wyjść na spcer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - trzymaj się ciepło! U mnie pogoda brzydka - a ja się właśnie po południu nad jezioro wybieram - buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłam w sklepie odebrac rybke dla naszego szefa :) kupilismy całą ekipą zestaw kula, rybka, roslinka, napowietrzacz i jedzonko z okazji imienin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny orientujecie się ile kosztuje ten papier w USC ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płaciliśmy chyba 85 zł. Odpis aktu urodzenia chyba 25 (jeśli bierzesz z innego urzędu, niż w tym mieście, w którym bierzecie ślub, czyli jesli urodziłaś się w innym mieście, niż to, w którym się chajtacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście oboje jesteśmy z tego samego miasta i w nim się rodziliśmy ;-) Belleteyn powiedz mi, bo Ty obcykana jesteś i zawsze mi pomagasz w tych sprawach, co tam trzeba tam podać odnoścnie swiadków?? tzreba podac ich nazwiska ale jakieś numery pesel też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W USC nic a propos świadków nie pytają. W sumie nas jeszcze nikt o świadków nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! dzieki!! to pewnie w kościele pytają dopiero... :-) 🌻 🌻 🌻 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że dane świadków podaje się już jakoś w okolicach ślubu. Mam w sumie taką nadzieję, bo mój świadek (tzn. Tomka) siedzi w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×