Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no wiem wiem bede miala nie dlugo jeszcze ta niespodzianka z ta dzialka nie sadzilam ze tak szybko bedzie nasza eh:)...:D...cudownie sie uklada...przy okazji zaczniemy rozdawac zaproszenia eh super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) wrocilam zrabana totalnie... 2 wizyty u rodziny m. (dziadek, ojciec) a od 18 do teraz przy mamie w klinice bo miala niewielki zabieg, na szczescie wydaje sie ze bedzie wszystko dobrze... pozniej ja zawiezc do domu, jeszcze z nimi posiedzialam i jestem. przejrzalam co napisalyscie ale nie mam sily dzis odpisywac... jutro rano napisze wiecej, poki co ide spac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wlasnie sie obudzialm ,czekam na meza ktory wroci z pracy i jedziemy do POLSKI :) Chcialabym sie z wami pozegnac bo nie wiem czy bede miec czas do komputera w Polsce ,zycze ci ZABUSIA wszystkiego najlepszego na Nowej drodze zycia ...Aby ten dzien byl taki jaki go sobie wymarzyliscie i zebyscie pamietali go do konca swoich dni :) wam dziewczyny zycze milych przygotowan,wakacji,duzo zdrowka i nie zaopomnijcie o mnie !!!!! Pozdrawiam i do uslyszenia za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was:)... Iza to ja juz wam zycze teraz wszystkiego co najlepsze na nOwej drodze zycia...zdrowka szczescie spelnienia marze..usmiechu na twarzy no i dzieci:D...EMilia i Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś my też życzeymy Wam żeby ten dzien był piekny a przecież ślubowac będziemy całkiem niedaleko siebie :) TRZYMAJCIE KCIUKI DZWONIE DZIŚ BO CHCEMY WRACAĆ NA TAMTO MIESZKANKO OBY NAS PRZYJĘŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam :-) iza, dla Ciebie tez dobrych przygotowan i cieszcie sie pobytem w polsce :-) i zeby ten dzien slubu byl dla was najpieknieszy :-) zabusia, no to ja trzymam kciuki :-) emilka, no widzisz, super ze K. wraca szybko :-) a kiedy chcecie cos zaczynac budowac?? my z dzidzia raczej nie czekamy, tzn tylko tyle, zebym wrocila z wszystkich wyjazdow i od konca sierpnia zabieramy sie do roboty. nie bede nic mieryc, postaowilam, kupie testy owulacyjne. ja mam dosc dlugie cykle (35 dni) -ale regularne- i doktor mi powiedzial ze przy takich cyklach owu jest raczej bizej nastepnej @.. zobaczymy :-) dzis u nas piekna pogoda, jedziemy zaraz do tescia na ogrod polapac slonca, pozniej do mojej cioci pokazac jej fotki, bo jeszcze nie widziala, a pozniej ja do Mamy zobaczyc jak sie czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) starania o dzidziusie zaczęły si ana dobre-tym razem wakacje takie płodne(chyba 4 moje bliskie znajome są przy nadziei):) wiecie co wyczytałam w książce którą dał nam ksiądz!!! ze jak Wojtek dorośnie to mamy go przeprosić,za to ze daliśmy mu życie!!!Przed ślubem!!! imili:) a tyle nerwów było i jednak przyjedzie tak jak miała przyjechać-i fajnie z działeczka wyszło(to już jakiś postęp) gagatka:) jak chcesz to Ci pomogę-po ostatnim pakowaniu pudeł..urodziłam(ale sprawnie poszło P;P:P ja zamiast wyrzucić niektóre rzeczy -to je zostawiam-żal mi po prostu(z niektórymi takie fajnie wspomnienia są) izuś:)zabusia:) teraz czeka was najgorętszy okres:)ale życzonka będą w dniu ślubu nie dziś :):):):) znowu gdzieś babitka wcięło:) mam nadzieję,że ja nie ucieknę(nio tylko na tydzień we wrześniu) ale potem wrócę jako \"szalona żona\" wczoraj rozdane zaproszenia 3(dobrze,ze jestem taka uparta i jak sobie coś postnowie to tak zrobię) zaproszonych łącznie jest 88 osób w tym 5 dzieci. potwierdzonych mamy 48.odmówiły narazie 4,ale liczymy,ze jeszcze ok 15 nie przyjdzie! zostało jeszcze 30 zaproszeń do rozdania ( do niedzieli łącznie chcemy dać 9 i rodzice 4 szt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer podobno owulacja jest zawsze 14 dni przed okresem... czyli u ciebie powinna być około 21 dnia cyklu, a więc 19-20 dnia możecie już próbować zapłodnić jajeczko ;-) :-D tak mówił ginekolog z którym miałam zajęcia na położnictwie :-) (ale studiowałam to krótko, bo zrezygnowałam ze względu na strach ćwiczenia na sobie i kolezankach wszelkich iniekcji itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka ???????????????????????????????????? dlaczego musicie syna przeprosić, ze mu daliście życie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellllooooo. Ja jak zwykle z kawką :) Imili super wyszło z działeczką i \"mężusiem\" :D Super, super. A my byliśmy wczoraj z fretami u weta. Zostały zaszczepione i zachipowane i od razu 2szt oddaliśmy nowej właścicielce. Zostało nam 5szt małych łobuzów. Wracając strzeliło nam sprzęgło :( Właśnie samochód jest u mechanika - 600zł naprawa :( A do pracy przyszliśmy spacerkiem. Buu tyle kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No waikiki sama rozumiesz, niektóre wypowiedzi księży są niepojęte ;). Ja jutro idę na odpytkę z otrzymanych gazet i z małego katechizmu. Powiedzcie mi dziewczyny, kiedy u was się płaci za mszę? Rany, powoli zaczyna mnie łapa stresior - a moja mutter szaleje :-/. Zabusia - już tylko tydzień :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My płaciliśmy za mszę w środę przed weselem. Poszliśmy pokazać mojej bratanicy jak będzie wyglądała msza (niosła obrączki). Ostatnią spowiedź mieliśmy w piątek i po mszy daliśmy tylko wypełnione kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam xsiądz powiedział,żebyśmy przyszli w tygodniu przed ślubem i dali dane świadków-wtedy zapłacimy. waikiki:) wiadomo,ze dla xsięzy sex przed ślubem to grzech(nie chodzenie do kościoła to grzech śmiertelny-tak usłyszałam na spowiedzi-a dziecko przed ślubem to już wolę nie myśleć) ci xsięża mają takie samo podejście do życia jak bratowa mojego S :p normalnie śmiać mi się z niej chce(nie wspominając,że podczas tej wymiany zdań śmiałam się jej w oczy)gdyby ktoś mnie tak potraktował to bym chciała to wyjaśnić i powiedziałbym,ze nie tycze sobie takiego zachowania-a ona nie tylko powinniśmy brata na świadka--------no .... :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane... heh ze mna cos sie dzieje nie tak:P...znowu przywloklam do domu dwie bluzki i spodnie...a co sie bedE:P a wczoraj kupilam koszulka Karolowi na urodzinki...za 150 zl hehe koszulka z krotkim rekawkiem a mialam mu kupic trzy ale ze weszlam do jednego sklepu co maja ubrania takie niespotykane i firmowe gucci armani heh ale maja tez z Mondo..no i kupilam mu koszulke z mondo..ale zarabista..stwierdzilam jedna a porzadna:)>. wkleje wam zdjecia:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93d0dcb20eae890e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5f6fe513fdad507.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af49b6d59f6318bf.html jej jak ja sie ciesze ze jeszcze tylko tydzien praktycznie i bede w koncu z nim..eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki, no niby jest tak ze owu jest ok 14 dnia cyklu, ale wlasnie to sie stosuje bardziej do normalnych cykli miedzy 25-30 dni, a 36 to juz jest zaliczane jako cykl dluzszy. i podono owu pod koniec cyklu jest charakterystyczna dla dluzszcyh cykli, ale lekarz mowil zeby poki co sie tym nie stresowac tylko probowac :-0 kala, a czemu wkurzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona ,bo atmosfera w pracy coraz gorzej:( ale J.już mi humor poprawił:P w sypialni;) do tego duze lody:D jeszcze jutro na 8 godz. i w niedzielę odpocznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie:) zaraz wychodzę do pracy:) czy dziś jakaś Panna staje się Mężatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie ja wlasnie jem :) zaraz zabieram sie za sprzatnie :) chyba dzis nikt sie slubuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis ślubuje wredne to jakieś :) wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny :) ja dziś wyspana i zrelaksowana wrócilismy do poprzednio wynajmowanego mieszkanka wczoraj z moim tata przewieżliśmy wszystko dzis czeka mnie układanie Rafał w dobrym nastroju :) do slubu pozostał tydzien tylko 3 dni w pracy hurraaa Dzis mam troche pracy ale przyjemnej teraz jakos mi ulżylo miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Zabusia wrociliscie z powrotem na stare śmiecie?? to chociaz tyle ze sie dało :) A ja robie wszystko na raz: odkurzam po jednym pokoju, piore, bylam u babci, znosze pudla ze strychu (poki mama w pracy i nie widzie co wynosze - bo znajac ja na pewno by to sie jej przydalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moja 15 minutowa przerwa sie skonczyla :( ide dalej pracowac :) narazie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka weź do mnie przyjedź i uprzątnij pokój. Tylko jeden - no, plus łazienka. Normalnie wszystko jest szare przy remoncie. Wczoraj położyliśmy elektrykę w salonie :) Już coraz bliżej. Dziś jedziemy do teścia na urodziny, jutro do babci na imieniny. Ehh znów weekend w rozjazdach. kala ach tej Jarek to umie pocieszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam was z rana w sumie to juz za godz poludnie w ten duszny i parny dzien. chyba te siedem lat razem i slub w ten dzien przynosi mi szczescie :) po pierwsze udalo sie bo jestem w ciazy a wczoraj podpisalismy wstepna umowe o kupno mieszkania. kupilismy mieszkanie :) udalo sie jestem taka szczesliwa . malzenstwo i słuzy ;) milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :) ja wlasnie zajadam kielbaske z oscypkiem na cieplo:D....zaraz bede sprzatala eh nie chce mi sie... wczoraj dzwonilam do kuzynki z ktora mamy dzialke na pol bo ona jest podwojna eh i bede musiala wziac wujka i jechac do urzedu po odpisy ksiag wieczystych tych dzialek i zawiesc do mierniczego i dopiero po dwoch miesiacach od tego jak mu przekaze odpisy przyjdzie wymierzyc .. ok milego dnia nie zanudzam was juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×