Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

...dla pytającej teoretycznie to pan młody powinien przyjechac po Ciebie z kwiatkami Gagatka ja też chyba będę miałą goździki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg.mnie tez młody przyjeżdża z bukietem po Ciebie :) to nikt nie chce zobaczyc moich butów...ok FOCH!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajniczek slubny -mój mąż odbierał kwiaty jak ja byłam u fryzjera,tak,że jak przyszłam to czekał w domu,razem z \"butonierkami\":)(ale my mieszkamy razem) Yzulka -pokaż te butki:) Gagatko-zdjęcia śliczne:) ja też już w domku jestem,ale u nas leje i wiatr szaleje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Co tam u was panny,mezatki ? Co do bukietu to zwyczaj jest ze to mlody przywozi go ze soba !!! Dobrze ze dzisiaj sroda juz ...bo nie chce mi sie pracowac a w piatek bede musiala tam siedziec caly dzien (od 8-19:30)zwariuje i w sobote chyba tez bo szefostwo idzie na wesele (tez by sie poszlo) Kto chce kawe ??? Pozdrawiam. Ciekawe jak tam nasze przyszle mamusie -Glupolek i Zareczona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza pokazuj buciki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nie fochuj nam tu ;-) ja mam zwykłe najprostsze na swiecie gładkie białe... przestałam się nad tym rozczulać w momencie jak moja kumpela na weselu pokazała mi swoje buty o 23ciej - całe podeptane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki;) ja też mam zwykłe-ale musiały byc z zaokrąglonym czubeczkiem(zeby mi stopy nie wydłużały) mały obcas-nie chcodze wcale na obcasie i ecri-i te były jedyne takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza bardzo ładne buciki! Bardzo mi sie podobają. Ja też nie mam wysokich :-) bo kto to w wysokich by wytrzymał ;-) chciałam czółenka a w efekcie mam zwykłe w szpica, ale kit z tym ;-) Twoje są śliczne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce buciki :) moja sa w oplakanym stanie reaczej!! (załatwil mi je maz poniekad tak!!) suknie tez nie lepsza, ale na sesje jej nie bede specjalnie czyścic!! po sesji do czyszzcenia i sprzedaje :) a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje buty ślubne są czyściutkie i mogę je założyć w każdej chwili natomiast sukienka wiadomo zabrudzona na dole ale prać jej nie będę bo i tak nie nadaje się do sprzedaży pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) Wlasniem jem Magnuma mnuam mniam,Ale upal!!!!!!!! co do butow moje sa w idealnym stanie az sie sama zdziwilam a sukienka wyczyszczona i od wczoraj jest w komisie,zobaczymy czy sie sprzeda.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu mam wybraną sukienkę mam nadzieje ze będzie dobrze zdecydowałam się na tą: http://www.rzeszow.lisaferrera.pl/public/gow n/430/Cosmobella_7244.html mi sie bardzo podoba, ta modelka jest tu za szczupła, u mnie nie ma aż takiej różnicy miedzy biustem, dołem a talia!!! ale wcięcie jest oczywiście, ślicznie sie prezentuje!!! ktoś jeszcze ja mierzył??? albo jakieś opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje buty były wysokie,białe-niestety poszły już do kosza sukienkę miałam szytą(wiedziałam co za materiał),wyprałam w pralce i wyprasowałam-teraz wisi w szafie:) bolerko-marynareczkę miałam ubraną już teraz na poprawiny do innej sukienki:) a Twoje buty sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam dziś śliczne anioły z szamotu taką figurkę na komodę 38-39 cm wysoka chorowałam na nie,ale się cieszę,choć kosztowały nie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny - t ja zalatana na maksa. Dziś ustaliliśmy jaka dekoracja przyozdobi nasz kosciol (notabene remontują ołtarz :( ). Będą to pomarańczowo-biało-kremowe kwiaty (margaritki, eustoma, lilie, mieczyki i róże). Wybrałam także swój bukiet (pomarańczow i bordowe róze i słonecznik) oraz bukiet świadkowej (kremowa eustoma i pomarańczowe róże). Raaaany - mam trochę stresika powoli - nikt już nie został, tylko ja następna na topiku :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kala:) aniołki te w linku sa cudne-a cena!!!wow:):):) ja własnie szukałąm butów które zmniejszą stope-rozmiar 40-41 mam:( ecri i mały obcas:) i są=mam nadzieję,ze będa takie zonqi i izki :) słuchajcie odzyskalismy czesć zdjęć ;) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) dzis zapłaciliśmy za ślub 450 zł i organiście 100-ale głównie będzie grałą moja koleżanka na gitarez i jej koleżanka na skrzypcach:):):):):):):):):):):):) mówi wam cos OBLUBIENIEC albo MIŁOŚĆ TWA???????piosenki do fryzjerki sie umówiłam na 21 na farbowanie a 23 panieski :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzulka -nasze kosztowały 150 zł piosenki znam -piekne,szczególnie\"Oblubieniec\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ja już w pracy dalej czekam na laptopa :) Moja suknia jeszcze brudna hehe wisi w pokoju jakoś nie moge sie zmusić żeby oddac do prania :) buty super chodze w nich czasem do pracy wkońcu skórzane Ryłko :) Kurcze nawet nie mam czasu zrbic fotki z grzywką żeby wam wkleić :( musze sie zmobilizować :) Ale fajnie byc zoną polecam ten stan hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloo suknia ładna, ale modelka na zdjęciu jest na 100% komputerowo wyszczuplona... moje kwiatki to najprawdopodobniej: białe goździki (duże), eustoma i cos zielonego, na sali i na aucie dojdą do tego jeszcze seledynowe goździki... my będziemy tańczyć przy \"endless love\", chcielibysmy bardzo zatańczyć do \"oczarowania\" Wodeckiego, ale do tego potrzebowalibysmy się nauczyć walca, bo to typowy walc jest...a chyba nie zdążymy wziąć kursu tańca na 2 tyg przed weselem 😭 jak myślicie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza rybinik a dziekuje u mnie wszystko dobrze jutro ide na wyniki kontrolne krwi ciekawa jestem jakie beda, klucze od mieszkania juz mamy sprawy papierkowe i wszystkie oplaty zrobione jednym zdaniem jestesmy z mezem wlascicielami :) jutro do pracy po 3 tyg chorobowym juz tesknilam za praca bo ile mozna siedziec w domu w pracy wsrod ludzi czas przynajmniej szybko plynie. dzis jade do mieszkania zrobic pomiary ile czego potrzebujemy no i w weekend na zakupy i sie zacznie remoncik. dobrze ze teraz mi blok ocieplaja przynajmniej niech robia poki mam remont podwojnie sprzatac nie bede musiala. buziaki i milego dnia aha gagatka o tobie bym zapomniala zdjecia slicznie super para z was bukiecik tez mi sie podobal. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że ktos tu jeszcze zaglada hehe bo ostatnio sie jakos pusto zrobiło ale mam nadzieje że sie poprafi frekfencja po wakacjach :0) Ja zaraz zmykam urywam sie 20min przed czasem hehe Głupolek napweno wynii bedą ok :) my można powiedzieć hmm wczoraj zaszlelismy ciekawe ciekawe co z tego bedzie lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane,,, :D ja juz u siebie w domku potem wrzyce zdjecia moich bucikow i sukienki na poprawiny:)....wczoraj kupilismy obraczki a raczej zamowilismy za miesiac do odbioru..:D agatka zdjecia sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imilii-a ta sukienka to na poprawiny? śliczne buciki-2 pary takie słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×