Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Darianko sto lat, sto lat, sto lat :):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼:):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼:):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼]🌼🌼:):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼:):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼]🌼🌼:):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼:):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼]🌼🌼:):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼:):):):):):):):):)🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Darianko sto lat,sto lat:)🌼 nie było nas ,bo pojechaliśmy do J. rodziców,dziś wróciliśmy.Ja biegiem na koncert,a J. do domku,wracając weszłam do Mac Donalds(na wynos i teraz oglądamy film i zajadamy:) miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale buba... zimnojak cholera! współczuje tym co mieli slub w ostatnia sobotę :-o bynajmniej w wielkopolsce było ziiimno i wiało jak diabli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka spóxnione ale szczere zyczonka 100 lat 100 lat niech zyje zyje nam :-) duzo radosci szczęścia i niekonczącej sie miłosci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny darianko ode mnie tez przymij zyczenia urodzinowe 100 lat spelnenia marzen i wszystkiego naj naj. ja ostatnio zabiegana ten czas mi tak szybko plynie . ost bylam u lekarza i bede miala synka :) taat sie cieszy, poza tym wczoraj bylam 100 km od mojej miejscowosci kupic kabine do lazienki bo byla wielka promocja a teraz szykuje sie do pracy. u mnie tez strasznie zimno bry..... trymajcie sie cieplutko i herbatke z cytrynka pijcie. pa pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DARIANKA PÓŻNIONE ALE SZCZERES STO LAT :) wSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SZCZĘŚCIA I USMIECHU :) 🌻 🌻 Waikiki suuuper że już wiesz kogo nosisz :) teraz tylko imie wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam napisac głupolku hehe tak mi sie pomyliło może to jakaś wróżba dla waikiki hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko ode mnie również przyjmin najszczersze życzenia urodzinowe :) U mnie też marna pogoda. Siedzę i się grzeję gorącą kawką. Weekend minął nam super. W sobotę ognisko kończące sezon grillowy :D a w niedzielę sauny, studnie lodowe, bicze wodne itd a D dodatkowo masaż. Pogodą staram się nie przejmować i pociesza mnie fakt, że już w przyszły wtorek wyjazd. Aaaaa jak się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie siedzę z kawką :) Mam 4 dni wolnego sob-wt i cieszę sie z tego :). Przyjechałam do rodzinnego domu w towarzystwie mojego lubego i jego ojca......Ten ostatni zdążył mi w trakcie 1,5 h podnieść kilka razy ciśnienie, ale trzymałam się dzielnie i pokój pozostał między nami. Przywieżliśmy wódkę Polską 80 butelek (stoi sobie w piwnicy pod schodami i czeka do grudnia) oraz garnitur M. Byliśmy u księdza, który przyjął nas chłodna i wyniośle, no ale tego się spodziewałam.....Podczas rozmowy napomknęłam o kartkach do spowiedzi, którą wolałabym odbyć we Wrocku. Ksiądz powiedział, że załatwimy wszystko w parafii skrzywił się na wieść o poradni i naukach we Wrocławiu, a nie naszym powiatowym miasteczku, dodał, że zaświadczenia z USC mają być tylko z niego, z innego miasta nie przyjmuje.....Ciekawe bardzo...... Rozmawaiłam z koleżanką kilka tygodni wcześniej -jej nie chciał uznać nauk odbytych we Wrocławiu- paranoja jakaś...... Darianko- sto lat 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda22 - jakiś nieciekawy ten ksiądz. Zupełnie jakby nie wierzył swoim \"braciom w sutannie\" z Wrocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cieplutko w ten deszczowy dzien nota bene poniedziałek :o zimno jak w dupie u murzyna :o reklamy kłamia okrutnie na lakierze pisze ze trwały do 7 dniu a nawet 24 godzin nie wytrzymał (a jeszcze pranie przede mna i mycie naczyc) zmusiiłam tez mame do zapalenia w domu (temeratura zza okna to 8 stopni, w a domu 16) poza tym to moj luby w pracy (przynajmniej mi tu nie meczy ze zmeczony) Ruda jaki przemiły ksiadz Ci sie trafił - oczywiscie w cudzysłowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) wróciłam :) wcześniej bo się za małym stęskniliśmy,a poza tym śnieg spadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) u mnie też bardzo zimno głupolek-gratuluję :) fajnie,że chłopiec,a już wiecie imię jakie? kati-ty to masz fajnie,też bym sobie w ciepłe kraje pojechała,kiedy u nas tak zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Glupolek ....Gratulacje ,Maz napewno szczesliwy i dumny jak Paw a jakie imie dacie ...wiecie juz ???? Yzulka witaj po krotkiej nieobecnosci ....Snieg we wrzesniu KATASTROFA ....U nas tez zimno ale sniegu nie ma mamy tylko 3 stopnie .Ja chce jeszcze lato !!!! U nas nic nowego Na pierwszego Listopada jedziemy do Polski nie moge sie doczekac i wtedy odbierzemy nasza ksiazke ze zdjeciami slubnymi i kamere ..... Pozdrowienia i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka:) 🌼 pamiętam jak rok temu Ci składałyśmy życzenia-ale ten czas mija szybko ;) Wojtek to dziecko które nie umie być grzeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo :) Yzulka Wojtuś może grzeczny nie jest, za to nadrabia urokiem osobistym ;) Glupolek gratulacje!!! Maż pewnie pęka z dumy :) Rybnik-Iza u nas ciut cieplej- 6 stopni- ale ja, a konkretnie mój biedny kręgosłup żle znosi takie nagłe zmiany pogody. Wiem, że żyje..... Dziś robiłam 2 raz w życiu wieprzowe roladki- pierwsze robiłam w rodzinnym domu w zepterze- wyszły pyszne, ale dzis miałam do dyspozycji tylko ciężki gar z czasów rozkwitu Rzeczpospolitej Ludowej i przypaliłam je 😭 . Pocieszam sie, że tylko paktyka czyni mistrza :) Dziś idziemy do poradni po raz pierwszydo wrocławskiej. Ksiądz będzie musiał to jakoś przełknąć. Powiedzcier mi dziewczyny czy USC stanowią jakąś sieć z bazą informacji na całą Polskę, czyli czy załatwią obydwazaświadczenia w moim mieście, czy każdy musi iść do swojego? Mnie się wydaje, że każdy do swojego. A w poniedziałek- pierwsza przymiarka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda:) każdy do swojego usc:) napiszcie mi jak to jest z wymeldowaniem?kto to musi zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jestem pierwsza dzieki mezowi bo wlasnie wyszedl do pracy. maz sie cieszy ze bedzie synus bedzie mial malego pomonika a j sie smieje ze dwoje dzieci a to w zwiazku z tymi elektronicznymi zabawkami samochodziki i itd. imie dla dziecka nie zostalo jeszcze wybrane szczerze mowiac nawet nie ma czasu porozmawiac czesto za to rozmwiamy o naszym mieszkaniu ktore za dwa tygodnie powinno byc juz gotowe zostay by sie tylko meble i polozenie podlogi w pokojach. takze to juz kropla w morzu do tego co juz mamy zrobione :) a jak bedziemy u siebie to wtedy bedziemy myslec, u mnie z rana bry... bry.... zimno ale grzeja w bloku i az z lozka nie chce sie wstac.milego dnia kochane pijcie herbatke z cytryna i bierzcie witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u mnie jeszczenie grzeją,a dodatkowo woda ,która była zawsze gorąca,teraz jest letnia,więc poranny prysznic i wieczorny -nie rozgrzewa:( co do wymeldowania-my szliśmy i sami się wymeldowywaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo.Pamietacie mnie jeszcze? Jak zwykle melduje sie po paru miesiacach. :-) U nas bez zmian. Dalej w dwupaku. Do terminu zostalo mi 10 dni. Wiec czekam. Gratulacje dla Glupolka, bo wyczytalam, ze tez zostanie mama. Trzymajcie sie wszystkie cieplo i uwazajcie na siebie. No i dla swiezo upieczonych zon...wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) Zareczona witaj :) no juz za niedługo nie ebdziesz w dwupaku :P hehehe wypakujesz sie :P ja jutro planuje zwolnic sie z pracy i isc do gina, znow przyplatała mi sie grzybica !! (podobno jak raz sie ja ma to wraca potem jak bumerang) moj maz znowu ma nocke :( i zimno mi w nocy. Jutro powinnismy miec zdiecia, ale gosciu poki co nie dzwoni. mam zaakceptowany plan pravy mgr - tylko zaczc szukac materiałów i pisac :) ehhhh najgorzej zaczc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - wymeldowujesz się sama. Idziesz z dowodem do urzędu miejskiego i już. My byliśmy u moich rodziców na 25. rocznicy ślubu. Fajnie było. Niestety dowiedzielismy się, ze tata Tomka miał wylew - na szczęście nieduży i powoli wraca do sprawności, ale wiadomo, że taka wiadomość przzybija. Aha, no i jestem mgr (magazynierem ;) ) - 5 z pracy, 5 z obrony :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka no to w takim razie ksiądz będzie musiał zaakceptować zaświadczenie z innego miasta niż nasze. Po kiego grzyba to zamieszanie.....Przecież wcześniej powiedzieliśmy, że M z innego regionu pochodzi.... Belletyn gratuluję \"magazyniera\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatku też mam z tym problemy. Cholerstwo jedne złapałam na basenie i normalnie parę razy to się aż poryczałam, bo przez rok się z tym męczyłam.....teraz jest lepiej. Mój gin polecał lactowaginal brać 2-3 razy po zakończeniu @. Utrudnia nawrót choroby Zareczona jak tam samopoczucie? Macie wybrane imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Zaręczona:) tobie 10 dni zostało,a mój łobuz niedługo skończy 10 miesięcy! dziś mnie pogryzł i wrzucił za łóżko pilot-nie da sie go wyjąć bo jest bardzo ciężkie...tak więc mamy zmieniarkę ręczną :P ale wszyscy mi mówią,zę się zacznie jak on sam będzie chodził ;) czuję,ze to juz niedługo :) Gagatka:) co do pracy-mojemu się jutro kończy urlop.... a ja się na prawo jazdy zapisałam-od 23 zaczynam...myślę,że do 2009 zdam :P to dobrze,że mogę sama iść i się wymeldować-bo myślałam,ze tata musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×