Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Darianko sto lat, sto lat, sto lat :):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲:):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲:):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲]馃尲馃尲:):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲:):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲]馃尲馃尲:):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲:):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲]馃尲馃尲:):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲:):):):):):):):):)馃尲馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Darianko - w dniu Twoich urodzin 偶ycz臋 ci duzo zdr贸wka, szcz臋艣cia i zadowolenia z m臋偶a :D. 鉂わ笍馃尰鉂わ笍馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam:) Darianko sto lat,sto lat:)馃尲 nie by艂o nas ,bo pojechali艣my do J. rodzic贸w,dzi艣 wr贸cili艣my.Ja biegiem na koncert,a J. do domku,wracaj膮c wesz艂am do Mac Donalds(na wynos i teraz ogl膮damy film i zajadamy:) mi艂ego wieczoru

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale buba... zimnojak cholera! wsp贸艂czuje tym co mieli slub w ostatnia sobot臋 :-o bynajmniej w wielkopolsce by艂o ziiimno i wia艂o jak diabli :-(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Darianka sp贸xnione ale szczere zyczonka 100 lat 100 lat niech zyje zyje nam :-) duzo radosci szcz臋艣cia i niekoncz膮cej sie mi艂osci :-D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc dziewczyny darianko ode mnie tez przymij zyczenia urodzinowe 100 lat spelnenia marzen i wszystkiego naj naj. ja ostatnio zabiegana ten czas mi tak szybko plynie . ost bylam u lekarza i bede miala synka :) taat sie cieszy, poza tym wczoraj bylam 100 km od mojej miejscowosci kupic kabine do lazienki bo byla wielka promocja a teraz szykuje sie do pracy. u mnie tez strasznie zimno bry..... trymajcie sie cieplutko i herbatke z cytrynka pijcie. pa pa..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
HEJ DARIANKA P脫呕NIONE ALE SZCZERES STO LAT :) wSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SZCZ臉艢CIA I USMIECHU :) 馃尰 馃尰 Waikiki suuuper 偶e ju偶 wiesz kogo nosisz :) teraz tylko imie wybra膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
mia艂am napisac g艂upolku hehe tak mi sie pomyli艂o mo偶e to jaka艣 wr贸偶ba dla waikiki hehehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Darianko ode mnie r贸wnie偶 przyjmin najszczersze 偶yczenia urodzinowe :) U mnie te偶 marna pogoda. Siedz臋 i si臋 grzej臋 gor膮c膮 kawk膮. Weekend min膮艂 nam super. W sobot臋 ognisko ko艅cz膮ce sezon grillowy :D a w niedziel臋 sauny, studnie lodowe, bicze wodne itd a D dodatkowo masa偶. Pogod膮 staram si臋 nie przejmowa膰 i pociesza mnie fakt, 偶e ju偶 w przysz艂y wtorek wyjazd. Aaaaa jak si臋 ciesz臋 :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
W艂a艣nie siedz臋 z kawk膮 :) Mam 4 dni wolnego sob-wt i ciesz臋 sie z tego :). Przyjecha艂am do rodzinnego domu w towarzystwie mojego lubego i jego ojca......Ten ostatni zd膮偶y艂 mi w trakcie 1,5 h podnie艣膰 kilka razy ci艣nienie, ale trzyma艂am si臋 dzielnie i pok贸j pozosta艂 mi臋dzy nami. Przywie偶li艣my w贸dk臋 Polsk膮 80 butelek (stoi sobie w piwnicy pod schodami i czeka do grudnia) oraz garnitur M. Byli艣my u ksi臋dza, kt贸ry przyj膮艂 nas ch艂odna i wynio艣le, no ale tego si臋 spodziewa艂am.....Podczas rozmowy napomkn臋艂am o kartkach do spowiedzi, kt贸r膮 wola艂abym odby膰 we Wrocku. Ksi膮dz powiedzia艂, 偶e za艂atwimy wszystko w parafii skrzywi艂 si臋 na wie艣膰 o poradni i naukach we Wroc艂awiu, a nie naszym powiatowym miasteczku, doda艂, 偶e za艣wiadczenia z USC maj膮 by膰 tylko z niego, z innego miasta nie przyjmuje.....Ciekawe bardzo...... Rozmawai艂am z kole偶ank膮 kilka tygodni wcze艣niej -jej nie chcia艂 uzna膰 nauk odbytych we Wroc艂awiu- paranoja jaka艣...... Darianko- sto lat 馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ruda22 - jaki艣 nieciekawy ten ksi膮dz. Zupe艂nie jakby nie wierzy艂 swoim \"braciom w sutannie\" z Wrocka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie cieplutko w ten deszczowy dzien nota bene poniedzia艂ek :o zimno jak w dupie u murzyna :o reklamy k艂amia okrutnie na lakierze pisze ze trwa艂y do 7 dniu a nawet 24 godzin nie wytrzyma艂 (a jeszcze pranie przede mna i mycie naczyc) zmusii艂am tez mame do zapalenia w domu (temeratura zza okna to 8 stopni, w a domu 16) poza tym to moj luby w pracy (przynajmniej mi tu nie meczy ze zmeczony) Ruda jaki przemi艂y ksiadz Ci sie trafi艂 - oczywiscie w cudzys艂owiu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej ;) wr贸ci艂am :) wcze艣niej bo si臋 za ma艂ym st臋sknili艣my,a poza tym 艣nieg spad艂 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka:) u mnie te偶 bardzo zimno g艂upolek-gratuluj臋 :) fajnie,偶e ch艂opiec,a ju偶 wiecie imi臋 jakie? kati-ty to masz fajnie,te偶 bym sobie w ciep艂e kraje pojecha艂a,kiedy u nas tak zimno

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie :) Glupolek ....Gratulacje ,Maz napewno szczesliwy i dumny jak Paw a jakie imie dacie ...wiecie juz ???? Yzulka witaj po krotkiej nieobecnosci ....Snieg we wrzesniu KATASTROFA ....U nas tez zimno ale sniegu nie ma mamy tylko 3 stopnie .Ja chce jeszcze lato !!!! U nas nic nowego Na pierwszego Listopada jedziemy do Polski nie moge sie doczekac i wtedy odbierzemy nasza ksiazke ze zdjeciami slubnymi i kamere ..... Pozdrowienia i milego dnia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Darianka:) 馃尲 pami臋tam jak rok temu Ci sk艂ada艂y艣my 偶yczenia-ale ten czas mija szybko ;) Wojtek to dziecko kt贸re nie umie by膰 grzeczne :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Elo :) Yzulka Wojtu艣 mo偶e grzeczny nie jest, za to nadrabia urokiem osobistym ;) Glupolek gratulacje!!! Ma偶 pewnie p臋ka z dumy :) Rybnik-Iza u nas ciut cieplej- 6 stopni- ale ja, a konkretnie m贸j biedny kr臋gos艂up 偶le znosi takie nag艂e zmiany pogody. Wiem, 偶e 偶yje..... Dzi艣 robi艂am 2 raz w 偶yciu wieprzowe roladki- pierwsze robi艂am w rodzinnym domu w zepterze- wysz艂y pyszne, ale dzis mia艂am do dyspozycji tylko ci臋偶ki gar z czas贸w rozkwitu Rzeczpospolitej Ludowej i przypali艂am je 馃槶 . Pocieszam sie, 偶e tylko paktyka czyni mistrza :) Dzi艣 idziemy do poradni po raz pierwszydo wroc艂awskiej. Ksi膮dz b臋dzie musia艂 to jako艣 prze艂kn膮膰. Powiedzcier mi dziewczyny czy USC stanowi膮 jak膮艣 sie膰 z baz膮 informacji na ca艂膮 Polsk臋, czyli czy za艂atwi膮 obydwaza艣wiadczenia w moim mie艣cie, czy ka偶dy musi i艣膰 do swojego? Mnie si臋 wydaje, 偶e ka偶dy do swojego. A w poniedzia艂ek- pierwsza przymiarka :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ruda:) ka偶dy do swojego usc:) napiszcie mi jak to jest z wymeldowaniem?kto to musi zrobi膰??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzien dobry jestem pierwsza dzieki mezowi bo wlasnie wyszedl do pracy. maz sie cieszy ze bedzie synus bedzie mial malego pomonika a j sie smieje ze dwoje dzieci a to w zwiazku z tymi elektronicznymi zabawkami samochodziki i itd. imie dla dziecka nie zostalo jeszcze wybrane szczerze mowiac nawet nie ma czasu porozmawiac czesto za to rozmwiamy o naszym mieszkaniu ktore za dwa tygodnie powinno byc juz gotowe zostay by sie tylko meble i polozenie podlogi w pokojach. takze to juz kropla w morzu do tego co juz mamy zrobione :) a jak bedziemy u siebie to wtedy bedziemy myslec, u mnie z rana bry... bry.... zimno ale grzeja w bloku i az z lozka nie chce sie wstac.milego dnia kochane pijcie herbatke z cytryna i bierzcie witaminy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam:) u mnie jeszczenie grzej膮,a dodatkowo woda ,kt贸ra by艂a zawsze gor膮ca,teraz jest letnia,wi臋c poranny prysznic i wieczorny -nie rozgrzewa:( co do wymeldowania-my szli艣my i sami si臋 wymeldowywali艣my :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Heloo.Pamietacie mnie jeszcze? Jak zwykle melduje sie po paru miesiacach. :-) U nas bez zmian. Dalej w dwupaku. Do terminu zostalo mi 10 dni. Wiec czekam. Gratulacje dla Glupolka, bo wyczytalam, ze tez zostanie mama. Trzymajcie sie wszystkie cieplo i uwazajcie na siebie. No i dla swiezo upieczonych zon...wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Buzka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejo :) Zareczona witaj :) no juz za nied艂ugo nie ebdziesz w dwupaku :P hehehe wypakujesz sie :P ja jutro planuje zwolnic sie z pracy i isc do gina, znow przyplata艂a mi sie grzybica !! (podobno jak raz sie ja ma to wraca potem jak bumerang) moj maz znowu ma nocke :( i zimno mi w nocy. Jutro powinnismy miec zdiecia, ale gosciu poki co nie dzwoni. mam zaakceptowany plan pravy mgr - tylko zaczc szukac materia艂贸w i pisac :) ehhhh najgorzej zaczc :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Yzulka - wymeldowujesz si臋 sama. Idziesz z dowodem do urz臋du miejskiego i ju偶. My byli艣my u moich rodzic贸w na 25. rocznicy 艣lubu. Fajnie by艂o. Niestety dowiedzielismy si臋, ze tata Tomka mia艂 wylew - na szcz臋艣cie niedu偶y i powoli wraca do sprawno艣ci, ale wiadomo, 偶e taka wiadomo艣膰 przzybija. Aha, no i jestem mgr (magazynierem ;) ) - 5 z pracy, 5 z obrony :D.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Yzulka no to w takim razie ksi膮dz b臋dzie musia艂 zaakceptowa膰 za艣wiadczenie z innego miasta ni偶 nasze. Po kiego grzyba to zamieszanie.....Przecie偶 wcze艣niej powiedzieli艣my, 偶e M z innego regionu pochodzi.... Belletyn gratuluj臋 \"magazyniera\" :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
gagatku te偶 mam z tym problemy. Cholerstwo jedne z艂apa艂am na basenie i normalnie par臋 razy to si臋 a偶 porycza艂am, bo przez rok si臋 z tym m臋czy艂am.....teraz jest lepiej. M贸j gin poleca艂 lactowaginal bra膰 2-3 razy po zako艅czeniu @. Utrudnia nawr贸t choroby Zareczona jak tam samopoczucie? Macie wybrane imi臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej hej:) Zar臋czona:) tobie 10 dni zosta艂o,a m贸j 艂obuz nied艂ugo sko艅czy 10 miesi臋cy! dzi艣 mnie pogryz艂 i wrzuci艂 za 艂贸偶ko pilot-nie da sie go wyj膮膰 bo jest bardzo ci臋偶kie...tak wi臋c mamy zmieniark臋 r臋czn膮 :P ale wszyscy mi m贸wi膮,z臋 si臋 zacznie jak on sam b臋dzie chodzi艂 ;) czuj臋,ze to juz nied艂ugo :) Gagatka:) co do pracy-mojemu si臋 jutro ko艅czy urlop.... a ja si臋 na prawo jazdy zapisa艂am-od 23 zaczynam...my艣l臋,偶e do 2009 zdam :P to dobrze,偶e mog臋 sama i艣膰 i si臋 wymeldowa膰-bo my艣la艂am,ze tata musi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×