Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej-ja już zaraz wychodzę do pracy:( a wy co jeszcze leniuchujecie? będzie dobrze znajdziesz krawcową:) a płaszczyk jak zależy im na klientce to zamówią tak,że głowa do góry i uszy też:) dzis nie pomylę;P;) Yzulko-wszystkiego najlepszego,co tylko sobie wymarzycie,niech miłość Wasza zawsze trwa i bądźcie szczęśliwi:)🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) chociaż pogoda sie poprawiła,stresu dalej brak-wogule nie czuje się jakby to był nasz slub ;p glodna jestem a w lodówce malowanie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka ....Dzis wasz wielki dzien zycze wam z calego serca,W dniu tak wielkiej decyzji podjęcia Waszego ślubu dla serca i szczęścia chcemy złożyć Wam życzenia niezmiennego powodzenia , jak ogień gorącej miłości, co dotrwa do późnej starości , wyjścia z każdej sytuacji i pozytywnych wibracji. zycza Iza i Tomek:) Ja tez tak mialam ,,,dopoki nie pojechalismy do kosciola ...zycze ci aby stres u ciebie wogole sie nie pojawil i czekamy na szybka relacje:) Witam nowa osobke napisz cos wiecej o sobie !!!! Zabusia sliczne zdjecia na Nk :) Tez wczoraj dodalam nowe :D Uciekam sprzatac reszte was mocno sciskam.pa Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęścia na nowej drodze życia życzę :) Mam na imię Wanda, 29 lat, Warszawa, ślub tylko cywilny, ale z przyjęciem, tańcami i zabawami :) sukienki nie będę miała białej, właściwie mogłabym, ale nie chciałam, zakupiłam typowo balową, ale jest śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yzula 🌻 zycze Tobie i Slawkowi, aby to byl najpiekniejszy dzien w Waszym zyciu. Cieszczie sie kazda malenka chwila i zapamietajcie ja na zawsze. juz niedlugo bedziesz Żoną swojego Slawcia :-) badzcie szczesliwi kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec dziewczyny, u mnie bez zmian. niedlugo bedzie 3 miesiac od slubu... ech zazdroszcze tym co maja to jeszcze przed soba. co do @, to przyszla tydzien pozniej, ale na szczescie sama bez zadnego wywolywania wiec sie baaardzo ciesze :-) co do sukienki, to moja tez wyprana i wisi u rodzicow... musze ja zamiescic na allegro, ale nie bardzo umiem sie tym ustrojstwem obslugiwac wiec pewnie jeszcze troche musi to poczekac ... kala :-) no to udanej zabawy :-D a co sukienke chcesz zatrzymac na wszelki wypadek jakby sie miala jeszcze raz przydac :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer.o dzieciątko się już staracie? My też zaczęliśmy żebym tak przed 30-stką zaszła w ciążę chociaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Yzulko i Sławku wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia, duzo milosci, szczescia, milosci i jeszcze raz milosci, cierpliwosci :) kochajcie sie :) ja meza swego oddelegowalam na 7 do pracy :) tzn ja go tylko obudzilam i zapytalam sie czemu nie robi sobie sniadania do pracy!! a tak to zasnelam :P no :) Obawiam sie ze to nie pora na sukienki nasze slubne, trzeba ruszyc z akcja w maju dopiero. Dzis mamy grilla pozegnalnego tescia, ale chyba bedzie musial odbyc sie w domu bo zimno na polu. Yza nie zazdroszcze okresu :o ja swoj dostalam 2 tygodnie przed na szczescie (za to na wieczorze panienskim) ruda zazdroszcze tel. tez bym chciala nowy :( a tu mam samsunga ktory notorycznie sam z siebie mi spada na siebie przynajmniej raz w tygodniu, gubi zasieg i do tego czasami sie zablokuje jak pisze sms, nie dobry telefon!!! witam triumfa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Yzulka wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia zdrowka szczescia spelnienia marzen :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer-nie:P sukienka była szyta na mnie przez moją świadkową i od początku zamiar był taki,że zostanie,żakieciko-bolerko noszę czasem,gorsecik też planuję może na jakiś sylwester ubrać z innymi dodatkami,tylko spódnica bedzie sobie wisieć,może kiedyś coś z niej zrobię:P np do chrztu dla dzidzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szykuję się i zaraz uciekam:) na imprezkę:) Wam też życzę udanego wieczoru a Yzula Wam imprezki i nocy poślubnej;);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, kochana, wszystkiego najpiekniejszego, fury milosci, cudownego wspolnego zycia Tobie i Sławkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się obudziłam,ale widzę,że Wy nie:P,bo nikt nie pisze:) a więc pierwsza jestem nie tak źle ze mną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuzulka szczer5e życzenia z okazji sluby aby wasza miłość zawsze była taka jak teraz Marta i rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - napisz jak tam :). Niestety nie mogłam napisać życzeń ze względu braku neta, ale myślałam o Was :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a gdzie Was wywiało? my właśnie wróciliśmy z ZOO,było super szukałam wrazie czego wolnej klatki dla męża,ale nie było:P;) ale spoko rozpieszczał mnie dzis,więc nie musiałam zabierać zwierzątka zamiast niego do domu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a dzis pierwsza :0 odbieram dzis nowy dowód :0 jupii potem bank, książeczka mieszkaniowa i urząd skarbowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) pierwszy dzień szkoły(mieszkamy koło gimnazjum więc widać i słychać) pamiętaj o książeczce zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) zacznę od najbardziej nieprzyjemnego:(:( okradziono nas:( byliśmy w parku i robiliśmy zdjęcia,po jakimś czasie dochodzi do świadków jakaś kobieta i mówi ze w BMW jest szyba wybita-a nasz kierowca zamiast siedzieć na dupie(W MIEJSCU PRACY) poszedł po sok!!!! ukradli mój telefon,świadkowej telefon,jej aparat(nowa lustrzanka)portfel z kasa i dokumenty! moja tampony i pończochy .......wina po obu stronach(chociaż ciężko się zastanawiamy czy kierowca nie maczał w tym palcy bo żartował sobie,a na koniec dupek powiedział,ze mamy mu zapłacić za wybitą szybę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miał taki tupet-jak się goście dowiedzieli o tym to od razu mówili,ze to on!!! poza tym mam kuzyna który kiedyś jak był młody i głupi bawił się w takie rzeczy i powiedział,ze bankowo to ten koleś zrobił-mówił,ze takie numery to juz 10 lat temu sie robiło!!!!! w kazdym bądź razie odkupujemy świadkowej aparat-bo dziewczyna poszła do pracy specjalnie po to,żeby na niego zarobić!!!! w sobotę wstałam około 6 rano-pokręciłam sie po domu .pisałam do was:) niewiem kiedy była 10 i do fryzjera czas-siedzę na fotelu i zaczyna lać!!!no pięknie-ale potem przeszło:) z fryzury jestem super zadowolona,makijaż piękny:)::) w domu byłam ok 12-założyłam suknię-bez problemów się nie obyło :) :P przyjechał Sławek i pojechaliśmy do fotografa(tutaj muszę powiedzieć,ze cudowny człowiek-bardzo się przejął całą sytuacja,nie zrobiliśmy tyle zdjęć ile było w planie:( ale nadrobił w domu i w kościele) po zdjęciach przyjechaliśmy do domu-goście się powoli zjeżdżali-czułam się bardzo dobrze,nawet mimo @. potem błogosławieństwo-moja mam ledwo powstrzymała łzy :) i do kościoła :) msza dla mnie minęła momentalnie :) dziewczyny które grały na gitarze i na skrzypcach---bosko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja miałam łzy w oczach podczas przysięgi :) Sławek też :) kościół pięknie ubrany :)świece sie paliły,a ja się bałam żeby mi kiecki nie schajcowało :P potem xsiądz złożył nam życzenia(wogule w trakcje mówił,żebym sie więcej uśmiechała) ;) potem życzenia :):):) pieniążki i na sale:) pees. po nas był slub i goście tamtych młodych patrzyli na mnie jakbym im niewiadomo jaka krzywdę zrobiła,za to,zę mamy slub wcześniej!!!!!!!!!!! przed sala powitanie chlebem i sola-Sławek wniósł mnie na salę i zaczął kręcić w koło ;):):) no i zabawa-myślę,ze sie udało :) często goście podchodzili i pytali czy za tydzień tez robimy imprezę :) moja siostra cioteczna tak wyrżnęła glebę ze złamała obojczyk:( ale zaczęło ja boleć dopiero w niedzielę w południe-jak znieczulenia minęło .... bez ofiar się nie obyło :) wogule mój brat-świadek mnie zaskoczył-kroił torta tak szybko ze 5 kelnerek nie nadążyło go nosić:):) wesele trwało do 5 rano-ja byłam zgon!!!w domu byliśmy o7 :) spaliśmy do 14 i na poprawiny:):):)::) tutaj towarzyszył nam Wojtuś:) tyle było ciotek do pilnowania :):):) wpisy w xsiędze gości urocze :) np."poilismy konia '' :P moja chrzestna pierwszy raz w życiu brała udział w konkursie :):):):):) zgubiła buty i wracała na bosaka :) ogólnie nasze rodziny bawiły się wspólnie i to mi się bardzo podobało :) zespół skończył grać o 22:) potem Sławek podłączył kolumny i mieliśmy swoja muzykę-nawet z panami z zespołu taczyliśmy...do tego mój brat cos im pokręcił w sprzęcie i musiał karniaki pić :) poprawiny skończyły się o 1:) szybko minęło bardzo:):)jedyne czego bym chciał znowu to ślubu bo było pięknie :):):):):):) i wiecie ,że na slub 100km przyjechała kumpela z forum na którym pisze-forum ciążowe!!!byłam w tak ciężkim szoku :):):) przyjechała specjalnie z mężem i synkiem jako reprezentacja forum!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) I znow poniedzialek ,niedawno wrocilam od szwagierki bo bylismy z mala Chantalka u lekarza .Zaraz zmykam do pracy ,,,,ale musialam do was zajrzec Yzulka swietny opis z wesela a co do kradziezy po prostu brak mi slow ....:( Jak mozna takie cos zrobic .... Czekamy na zdjecia :) Pozdrowienia .Milego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka - mieliście wesele z przygodami ;). Ależ ślicznie wyglądałaś - masz figurę dziewczyno :). A ten twój Sławek to szczęściarz. No i obłędna dekoracja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzus gratuluje:)...pieknie wygladalas i faktycznie wesele z przygodami:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było zgłoszone na policję i dziś świadkowa była na i policjant powiedział,ze kierowca powinien siedzieć jak pies i pilnować auta ...a i stwierdził,że kierowca maczał w tym palce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Yzulka wygladaliscie przeslicznie ....a moze faktycznie ten kierowca mial cos z tym wspolnego :( TRAGEDIA :( A ja sie wczoraj troche zdenerwowalam,przychodzimy do domu dzwonek do drzwi ...wlasciciel mieszkania z jakims pismem ...nic no otwieramy go i .....doplata 500 euro za smieci i wode ...myslalam ze mnie dzlag trafi :( Zycze wam milego dnia . Ktora nastepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×