Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no dodowu 2 potrzeba chyba (ja dawaam 2) prawko jedno, a poszporty to niew iem. mam cale 3 dni aby nastawic sie pozytywnie do szkoły- w soboet zaczynamy wyklady!!!suupeeer :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 16.09 mam obronę. Dziś potwierdziłam na 100%. Pytanie do obronionych - jak myślicie, na obronę o godz. 10 nie ma sensu robić kateringu jako-takiego (obiad). Myślę o zamówieniu kawy/ herbaty plus kupnie ciastek i ciasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka fajnie, że budowa rusza. Też bym chciała, ale to jeszcze dużo czasu...... kati miłego wypoczynku i owocnej pracy ;) gagatka co do osławionego feela to mamy podobne zdanie .... Belletyn jak dla mnie to obiad o 10-11 jest bezsensu (co nie znaczy, że tak nie jadamy :P jak mamy na 12 do pracy to owszem :P ale z własnej nieprzymuszonej woli to nie) Właśnie siedzę na przerwie w pracy- chodzę teraz na 2 zmianę (trochę więcej płacą...) i na cały etat. Tak więc pochłania mnie spanie, praca i ....gotowanie :) Nawet mi dobrze idzie, zrobiłam 4 w swoim życiu zupę i nareszcie była dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przesadzam kwiatki- zabieram się za to od pół roku ehhhh marna ze mnie ogrodniczka. Umówiliśmy sie na poradnię rodzinną we wtorek...okropieństwo :O ale trzeba przeżyć. A w pracy dostałam @ :O Ale tu cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyneczki :) Nie było mnie sporo czasu, ale mnóstwo się dzieje ostatnimi czasy i kociokwik istny. Od początku... Tomek miał tydzień urlopu, więc pojechaliśmy do moich rodziców. Byliśmy tam w sobotę, a już w niedzielę biegalismy po Castoramie i szukaliśmy farb, tapet itp. bo rodzice biorą do siebie moją babcię na zimę i... przyszła pora na remont. No i tak w poniedziałek znów pobiegalismy po sklepach, tym razem meblowych, bo szafę trzeba było kupić do przedpokoju i regał na książki by się przydał :D Remont praktycznie cały tydzień. Jedynie w sobotę wybraliśmy się we czwórkę do Ustki na spacer i lody :) Chociaż troszkę odetchnęliśmy. Wcześniej pisałam Wam, że ubiegam sie o staż w urzędzie. No ale DUPA!!! Urząd pracy zgody nie wydał i zostałam na lodzie. Wkurzyłam się niemiłosiernie, bo tu już mieszkanie wymówiłam i Tomek wypowiedzenie złożył. Wsiadłam wiec w autobus (3 dni po powrocie z urlopu) i pojechałam do Słupska. Poszłam do urzędu pracy, zarejestrowalam się jako bezrobotna, a godzinę później już miałam papiery stazowe :) Tyle że w zawodzie!!!! Hura!!!! W agencji restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa w Słupsku mi się udało dostać :D:D:D Na pół roku, z możliwością przedłużenia na rok, a może i zatrudnieniem na etat :) Pracowała będę od poniedziałku do piątku od 8.15 do 16.15 :) No i ja staż zaczynam 15 września, ale mój mąż musi tu zostać do końca września. Będę więc słomianą wdową :( Nie wiem jak przezyję tę niedługą bo jedynie dwutygodniową rozłąkę :( Mieszkanie w Słupku już znalazłam, bo będziemy wynajmować. Cena podobna jak tutaj, układ również, tyle metrów więcej :) No i czeka nas przeprowadzka :) Tomek łazi nerwowy, bo czeka go szukanie pracy. Ale ja poprawna optymistka go pocieszam i wierzę, że dobrze będzie :) Waikiki, ale mieliście wyprawę w przygodami :) Ale fotki śliczne, no i te krajobrazy :) Gagatka, pisanie pracy jest niestraszne :) Z pewnością pykniesz ją w kilka dni :) A jaki masz temat pracy? Widze, że feel \'kochasz\' równie mocno jak mój mężulek ;) :P Imili, aż mi trudno uwierzyć, że za chwilkę już Wasz ślub :) Az się boję tego tak szybko upływającego czasu :) Belleteyn, myślę że kawa i ciasto to wystarczy i bedzie jak znalazł :) I nie ma co szaleć z ilością, bo i tak zostanie :) Będę 3mała kciuki i połączę się z Tobą duchowo, bo ja wciąz bardzo wyraźnie pamiętam swoją obronę :) W koncu dopiero 2 miesiące minęły :) Yzulka, zazdroszczę Wam budowy domku i jednocześnie cieszę się razem z Wami :):):) Ruda szczęściaro, więcej płacą :) super!!! No i urząd na stażu będzie żołd płacił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być, że MI będzie urząd żołd płacił :) literkę mi zeżarło :D:D:D Aaaaaaa, no i zapomniałam Was pozdrowić :D:D:D 🌻 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) W koncu u nas zaswiecilo sloneczko i zrobilo sie cieplo:) Jeszcze lato do nas zawitalo. Wazna informacje to to ze otrzymalam w pracy podwyzke niby mala ale zawsze cos :) W listopadzie prawdopodobnie pojedziemy do Polski juz nie moge sie doczekac .....A w niedziele ide do fryzjera bo nie moge na siebie atrzec jeszcze od slubu nie bylam wiec najwyzszy czas. Milego dnia wam zycze i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) fajnie ,że podwyżki dostajecie:),może tak pójdzie dalej i wszystkie dostaniemy;P u mnie bez zmian,ostatnio tyle napisałam,patrzę,a nic nie wyświtliło:( nie wiem czemu tak jest czasem,a czytać czytam Was codziennie:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Darianko- gratulacje wielkie!!!!! Będziesz mieszkać w pięknym miejscu- szcześciaro :) Obyt Twój mąż znalazł pracę jak najszybciej :) Rybnik-Iza podtrzymuj dobrą passę :) kala mi też sie czasami jakieś cuda dzieją. Był taki czas kiedy pisałam w wordzie i kopiowałam (przynajmniej moje posty nie miały błędów :P ) A mnie coś wzięło na kupno mieszkania i puścić nie chce.....Przeglądam oferty - rynek pierwotny obniżyl ceny w stosunku do poprzedniego roku, wtórny też, ale mniej. Ale i tak tanio nie jest- wiadomo, Wrocek :O . Ale jak pomyślę, że tyle kasy za wynajem/akademik pójdzie w eter (po 5, 6 latach -a tyle min zamierzamy jeszcze tu przebywać- mogę się wyprowadzić, powiedzieć dziekuję do widzenia i koniec. A tak możemy choć częściowo spłacić swoje własne.) Wymagałoby to wiele poświeceń, jeszcze dłuuuugooooo bym ciągnęła ta pracę.....ale chyba warto. Umówię się chyba z jakimś agentem od kredytów na pogadankę czy to w ogóle możliwe.....bo na razie to strefa ostrożnych marzeń.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaale tu cisza :D:D:D Ruda, oby Wam się udało. Bo wiedząc że się będzie wynajmowało ileś tam lat to rzeczywiście lepiej płacić na swoje :) A ja pakuję i pakuję i pakuję... bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka gratuluje :):):) i wiesz co :) dopiero w takich chwilach okazuje sie ile człowiek tego wszystkiego ikisi i chomikuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam spac :) jak sobie pomysle ze zaczynma znow szkołe i ze znow nie bede mogla sie wysypiac!! ehhhh studenci zaoczni to maja jednak ciezko!! good night :) kala a co to za hi5???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Milego dnia zycze ja zaraz uciekam do pracy Kala dzieki za zaproszenie ...Ale co to jest? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu spokojnie, powolutku brniemy do przodu :-) chyba wszystkie (już) żonki zajmują się mężami ;-) u mnie sie dzis schrzaniła pogoda, zimnooo sie zrobiło :-( pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no właśnie Kala dzieki za zaproszonko :-D tez za wiele z tego portalu nie kumam, ale może z czasem skumam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez paskudna pogoda. A my wciaż zbieramy się do zrobienia sesji plenerowej - a tu pupa pogoda ohydna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) powiem wam,że sama za bardzo nie wiem,cos pewnie w rodzaju naszej klasy lub grona(ja dostałam zaproszenie od koleżanki wczoraj i nawet nie oglądałam za bardzo,tylko zatwierdziłam jej zaproszenie,a wtedy(co się dowiedziałam dziś) z automatu wysłało z mojej poczty do wszystkich osób ,których miałam meila zaproszenia.Także sorki, może to i coś fajnego,bo można wsatwiać zdjęcia,muzykę,pamiętnik itd itp,ale chyba też więcej czasu trzeba mieć,aby to poprowadzić nie wiem,czy będę w to się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) ja juz wykapana (choc w wannie nie siedziałam tylko stałam pod prysznicem) teraz ide do mego meza bo zasypai juz (trzeba go obudzic delikatnie) jutro do szkoły :) juupi nawet zeszytu nie mam :P buziaki :****** i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie ostania pisze i pierwsza pisze dzis michala zaspał do pracy ( z mojej winy) wiec mu wstalam jako dobra zona i zrobilam sniadania :) a wiec praktycznie od 6;15 jestem na nogach :o zycie jest piekne - od dzis codzennie trzeba wstawac i do szkoły i do pracy chodzic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dobrze ze weekend tylko szkoda ,ze pogoda za oknem paskudna pada deszcz :( Gagatka ...Mam nadzieje ze szkola ci szybko minie.... Ja wlasnie sprzatam ...i czekam az maz wstanie .... A jutro ide do fryzjera nie moge sie doczekac ....Bo mam juz wielkkie odrosty.Milego weekendu.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Ja wstałam, męża wyprawiłam do pracy, wzięłam gorrrrrący prysznic i staram się uczyć do obrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajci:) eh ja dzisiaj na wesele ide...brrrrrrrrr jest tak zimno tylko 8 stopni...ja zamarzne :/... jeszcze chora chyba jestem glowa mnie boli i sie czuje jakbym gorączke miala oj :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję, że pogoda się poprawi - bo teraz u mnie właśnie była zlewa, a poza tym zimno i brzydko. Dobrze, że sobie zaplanowałam bolerko - bo kieckę mam na szerokich ramiączkach. W ogole to zamierzam się "wystylizować" na lata 50. - 60. Mam czerwoną kieckę w grochy, kremowe bolerko, balerinki czerwone w serduszka na obcasie i planuję dokupić czerwoną/kremową opaskę do włosów i kolczyki (już licytuję na Allegro) wiśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zajecia sobie daruje - bo - pan wykladowca przyjechal tylko godzine spoziony - po czym on jeszcze musi kawe wypic powiedział i znikł na kolejne 40 minut!! Zaczeły sie wyklady trwały krotko bo nawet sie nie nudziłam :) zrobil tylko godzinna przerwe i puscił nas do domu. Jutrzejsza niedziele spedzimy we trojke - ja, michal i kubica :P zimno u mnie straszne :o ja chce latooo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke .....Darianko ....Jutro twoj szczegolny dzien Twoje urodzinki przyjmnij juz dzisiaj odemnie Najserdeczniejsze zyczenia przedewszystkim spelnienia Marzen:) Jutro mnie nie bedzie i dlatego juz teraz pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×