Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

ja na walentynki kiedyś zrobiłam sobie kilka zdjęć, zrobiłam sama album i dałam S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walentynki, ja ogólnie zawsze dawałma jakiś prezent i miałam z głowy, w tym roku sie może wysile i cos ugotuje ;) :) :D gorzej jak mi nie wyjdzie :D bo chce zrobić jakąś nowość np. empanadas... nie wiem czy to dobry pomysł, bo jak wyjdzie kiepskie to go moge tym tylko rozdrażnić, bo sie głodny zrobi a nie zje :o a w ogóle to kicha, bo 14 mam szkołe :( i nie mam jeszcze palnu i nie wiem do której na uczelni będę musiała siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) chyba rzecziwscie trzeba dodac do ulubionych nasz topik :) mi przedłużyli umowe az na poł roku (dobre i tyle) za to jutro ide na urlop (choc dzis mialam pierwszy dzien w starej nowej pracy) i intensywnie pisze prace mgr :) na walentynki chyba michałowi zrobie zapiekanke, poza tym ma egzamin i jedzie na uczelnie :( ide do babci teraz, musze jeszcze umyc naczynia - dzis robimy sobie romantic wieczór z spagetti i winko (ostatnie z weselea :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czesc :) pisze prace ale wlasnie stracilam zapał :( co tam u WaS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane usunelam wczoraj konto na nk przypoadkiem wiec pisac jak cos meile to powysylam zaproszenia.. bo zamotana jestem hehe:)... gagatko do ciebie wyslalam bo jakos Twoje nazwisko mi w pamieci utkwilo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Imili dzieki za zaposzenie na Nk.U mnie wlasnie za oknem pada snieg,zjadlam sama sniadanko bo moj Maz niestety jest po operacji dentystycznej ma 6 szewkow i na dodatek zlapal jeszcze grype wirusowa i ciagle lezy w lozku a ja sie nic opiekuje i tylko mysle jak tu sie nie zarazic od niego...bo nie mam zamiaru znowu byc chora... PO za tym u nas wszystko dobrze ,w poniedzialek tez mialam maly zabieg dentystyczny ale juz jest wszystko dobrze.A co u was Mamusie i Zonki???My jeszcze 3 tygodnie i bedziemy w nowym mieszkaniu juz nie moge sie doczekac mam nadzieje ze bedzie sie dobrze mieszkac teraz tylko mysle na jakie kolory pomalowac sciany a pozniej jak urzadzic pokoik dla dziecka... Ok nie zanudzam was ...piszcie co tam u was?Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza eheh gryba panuje...u mnie tez w tym tygodniu wszyscy byli chorzy...Karol chory zarazil sie od moich rodzicow...takze gdzie nie poszlismy chorob....na szczescie sie nie zarazilam bo sie balam tez ze sie zaraze..:)..:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka to masz o tyle fajnie, że jak męża nie będZie to pod jego nieobecność możesz jakąś niespodzianke mu naszykować :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie wszystko dobrze do porodu zostalo mi 9 dni :) hurra iza rybnik a ty jak sie czujesz, uwazaj na siebie aby grypa cie nie dopadla, dziewczyny wyslicie mi na poczte moja jak mam was znalezc na naszaj klasie chetnie i milo bedzie was widziec na zdjeciach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) no, wczoraj nareszcie odebraliśmy zdjęcia i film z wesela... Zdjęcia ochoczo wklejałam do albumu, natomiast filmu nie tknęłam... :D Słuchajcie, boje się! Obejzałam tylko jak wykonane są płytki i opakowanie :D ale nie włożyłam do dvd... i nie wiem kiedy obejżę, jakoś tak...no boje się... Że nic m isię tam niespodoba, wiecie głupia mina, różne wpadki..ehh...chyba muszę do tego dojżeć... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo :) Imilii dzieki za zaproszonka no i taka pamiec do mojego nowego nazwiska :) waikiki wlasnie planuje zrobic mu zapiekanke bo juz od dluzszego czasu cos przebonkuje ze zjadłby sobie jej. dalej nie mam pomysłu. w niedziele za to idziemy do kina na \"idelany facet dla mojeje dziewczyny\" poza tym u mnie spoko, pisze wlsanie mgra :) naskrobalam juz 40 stron :) tzn od piatku napisalam 10, 30 jzu mialam. Jestem wielce zawiedziona moimi zakupami sobotnimi, do ubrania nie kupilam sobie nic :( kompletnie nic!! :(:(:( tylko jakies duperele do pokoju!! (niezwykle mi potrzebne) glupolek a Ty masz profil na nk?? moja siostra tez czeka na porod, juz ma tego dosc, nie moze chodzic (a lekarz jej kazal), spac, pyta sie tylko wszystkich czy jej brzuch sie jzu zniza :) my zaczelismy prace nad powiekszeniem naszej rodzinki - na razie cisza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupolek meila wyslalam mam nadzieje ze dojdzie:).. Gagatko pracujcie pracujcie hehe:)>.. bedzie kolejna :) Unsual obejrz warto...ja sie balam a tak mi sie spodobalo ze juz z 10 razy ja widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie obejrzalam plyty z wesela, ale ja mialam robione przez kuzyna i na razie udało mu sie zrobic jedna czesc!! a wiec moze na pierwsza rocznice dostaniemy ja :) zaraz zabieram sie za pisanie :o bardzo mi sie nie chce :( a jutro do pracy!! koniec urlopu :[ ciekawea jestem co z innym dziewczynami??? summer, babitek, zabusia, kati, Darianką, zaręczoną, rudą (nasza ostatnia panna mloda czyba najszubciej nam zwiała), Belletyn i cala reszta (jezeli nie pamietam to sorrki ale za malo pisałyscie). wlasnie trafilam na strony naszego pierwszego slubu - Darianki-Hrabianki :) az sie rozczuliłam :) ehhh szkoda ze to juz za nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Wam pokażę:) list od męża:);D czy znacie to z autopsji?ja niektóre sytuacje tak:P Najdroższa. > > > > Dlaczego moje skarpetki pod krzesłem, to katastrofa, a twoje zużyte > > płatki kosmetyczne porozrzucane po całym domu to element wystroju? > > > > Dlaczego zostawiony przeze mnie w lodówce pusty talerz cię zadziwia, a > > normalnym jest, kiedy przelewasz zupę z dużego garnka najpierw w > > średni, potem w mały, a na końcu w miskę? > > > > Dlaczego prosisz, żebym wziął cię na spotkanie z moimi kolegami, a > > potem marudzisz, że ci nudno, jesteś zmęczona i chcesz do domu? > > > > Skąd wzięło się twoje przekonanie, że od urodzenia mam dyplom > > elektryka i ślusarza-hydraulika? > > > > > > Dlaczego wzgardliwie prychasz widząc na ekranie Seagala i śmiertelnie > > się obrażasz, kiedy nie chcę z tobą oglądać jakichś kolejnych > > \"Dziewięć i pół tygodnia\"? > > > > Dlaczego tak cię drażni, kiedy zaglądam do garnków i tak cię > > złości, kiedy nie interesuję się twoimi dokonaniami kulinarnymi? > > > > Powiedz, dlaczego ja też mam zachwycać się Angeliną Jolie, chociaż > > bardziej podoba mi się Pamela Anderson, której ty nie możesz znieść? > > > > Wyjaśnij, dlaczego chory mężczyzna wyzwala w tobie niepowstrzymany > > potok sarkastycznych uwag, w tym wypomnienie faktu, że z temperaturą > > 39 stopni robiłaś generalne porządki w mieszkaniu? > > > > Dlaczego po utracie ostatków żelu do golenia okolic bikini tak > > przeraźliwie bronisz resztek swojego szamponu jak przed inwazją? > > > > Dlaczego wyrzuciwszy jakąś moją rzecz niewinnie wachlujesz rzęsami i > > mówisz, że nie wiesz o co chodzi, nie masz z tym nic wspólnego, a tak > > w ogóle, to sam powinienem pilnować swoich rzeczy, przy czym każdego > > ranka wymagasz, żebym razem z tobą biegał po mieszkaniu w > > poszukiwaniu twojego grzebienia? > > > > Dlaczego przed wyjściem spędzasz godzinę przed lustrem, a potem > > informujesz mnie, że zawsze musisz na mnie czekać? > > > > Dlaczego jesteś niezadowolona z walającego się mokrego ręcznika, > > mimo że na jego miejscu w łazience zawsze suszą się twoje stringi i > > stanik? > > > > Dlaczego dostajesz szału zauważywszy mój paznokieć na chodniku, a > > twój włos w garnku z zupą, to coś normalnego? > > > > Dlaczego narzekasz na to, że zakup zimowych opon do auta jest dla mnie > > ważniejszy niż zakup nowych butów dla żony, choć i u ciebie > > stwierdzenie \"transport publiczny\" wywołuje dreszcze? > > > > Dlaczego swoje skarpety pierzesz z białymi koszulami, a moje z > > dywanikami z łazienki i toalety? > > > > Dlaczego wstydzisz się kupować prezerwatywy, a mnie co miesiąc > > wysyłasz po podpaski? > > > > Dlaczego jesteś święcie przekonana, że pochlapane lustro w łazience > > to wyłącznie moja sprawka? > > > > Dlaczego łasisz się do mnie i tulisz, a potem okazuje się, że > > chciałaś, żeby cię tylko podrapać w plecy? > > > > Dlaczego wymagasz, żebym natychmiast pozbył się hantli, o które ty > > się wiecznie potykasz, bo zajmują zbyt wiele miejsca, a sama za nic > > nie chcesz rozstaćsię z zardzewiałą maszyną do szycia, chociaż > > szyłaś ostatnio na zajęciach praktyczno-technicznych w siódmej > > klasie? > > > > Dlaczego przez pół nocy musisz rozmawiać o naszym związku, a kiedy > > ja rano proszę cię o zrobienie śniadania, nazywasz mnie sadystą, > > który nie daje ci się wyspać? > > > > Dlaczego po dwie godziny dziennie żalisz się koleżankom przez > > telefon, że strasznie przytyłaś, a na basen czy aerobik nie masz > > czasu? > > > > Dlaczego trzeci miesiąc każesz mi powiesić jakąś półkę, skoro > > sama nadal jeszcze nie wiesz gdzie? > > > > Dlaczego oczekujesz, że przejawię inwencję przy wyborze prezentu, a > > sama już któryś rok z rzędu dajesz mi zestaw Gilette? > > > > Dlaczego najpierw mówisz, że cię podnieca zarost, a potem mówisz: > > \"Odejdź, kłujesz!\"? > > > > Dlaczego, jeśli wydajesz polecenie (na przykład zrobić > > przemeblowanie, przenieść pianino, wywiercić dziurę w ścianie) i w > > ciącu pięciu minut ono nie jest wypełnione, ty demonstracyjnie > > podwijasz rękawy i sama bierzesz się do roboty? > > > > Dlaczego, kiedy dzwonię ze sklepu i pytam co kupić, ty odpowiadasz: > > \"Nic nie trzeba.\", a kiedy przychodzę do domu nagle odkrywasz, że nie > > mamy w domu ziemniaków, chleba ani proszku do prania? > > > > Twój na zawsze... Żabol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) hehe śmieszny ten list od Żabola, bardzo taki... życiowy :D Obejżałam już płytkę z wesela... suuper.. najabrdziej uśmiałam się z zakończenia. Kamerzysta podpatrywał ludzi w rożnych sytuacjach jak gestykulowali i podkladal teksty z filmow :D moja babcia np z taka mina sklada rece i mowi cos do cioci a podlozony jest teks z filmu o Kargulach \"dałby Bóg żeby on taki i po ślubie\" :D albo z filmu chłopaki nie płaczą, moj kolega wymachuje reka i zwraca sie do drugirgo kolegi \"byle frajer może sobie ot tak tutaj wejsc?\" :D ja tez jestem ja mówię do męća \"no, koniec z wypadami na dziewczynki, koniec z alkoholem, nie mówiąc już o innych używkach\" :D:D czaad! pomysł na prawdę oryginalny, tzn ja sie jeszcze nie spotkałam z takim pomysłem :):) i do tego wczesniej na przyspieszone tempo podlozony pcozatek piosenki zespolu Akurat \"dyskoteka gra\" :) super. troche glupio wyglada jak wychodzimy z kosciola i nie czekamy na ave maria :D:D albo jak kroimy tort, strasznie sie rozwalał :D i ja sie z tego smialam a A troche sie wkurzał :P ojj, ale tego niestety nie da sie wyreżyserować, całokształt i tak rewelka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny . wpadlam sie przywitac te ostatnie dni bardzo mi sie wydluzyly. czekam teraz kazdego dnia jeszcze bardziej z utesknieniem na meza az wroci z pracy . jest on pod telefonem bo jak cos sie zacznie dziac .......do terminu porodu zostalo mi 6 dni :) . w niedziele popoludniu juz jade do mamy i u niej zostane az do wtorku. od mamy mam blizej do szpitala. choc mam gleboka wiare ze wytrzymam do wtorku. bo we wtorek mam sie stawic. byle do piatku wytrzymac potem bedzie ze mna maz ktory naprawde biega kolo mnie aby mi niczego nie zabraklo. a jak samopoczucie mamusiek pozostalych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka:) to teraz Ty musisz kogoś uszczęśliwi, jako ciocię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. no i gagatka doczekalas sie gratulacje :) dzis moj maz pojechal do pracy godz wczesniej aby szybciej wrocic. i jak bedzie w domu bede spokojniejsza ze jest przy mnie a ja ze nie jestem sama w domu. do porodu zostały 4 dni :) juz bym chciala miec to za soba, oby wszystko dobrze przebieglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek nie nartw sie bedzie dobrzE:)...moj za miesiac wyjezdza do norwegii i przyjedzie tydzien przed terminem porodu dopiero...smiejemy sie zeby chociaz zdarzyl hehe..zeby nie bylo ze przyjedzie po wszystkim na gotowE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D ale u mnie sypie snieg :) prawdziwa zima :) gorzej tylko ze moj michal pojechal do krakowa na egzamin wczoraj przed 21 ale wroci dzis :) siostrzenica juz w domu :) spi, placze i je :) hehe jak tam w pierwsze malzenskie walentynki minął poranek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oj gagatko ja jak zazdroszcze twojej siostrze. to szybko ja wypuscili do domu. ja juz pojutrze jade do szpitala :) nareszcie. mam nadzieje ze za tydzien o tej porze bede z synkiem juz w domu. maz moj wział sobie wolne na poniedzialek i wtorek wiec juz czuje sie bezpiecznie. wiec dziewczynki jak bym sie nie odezwala do wtoeku trzymjacie kciuki aby wszystko bylo dobrze a dzidzis zdrow. milego dnia :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek-powodzenia i czekamy z niecierpliwością na powrót szczęśliwej mamy i nowego dzidziusia kafe my z mężem byliśmy dziś na chrzcinach mojego siostrzeńca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za zyczonka :) a na ur. znowu nabawilam sie infe4kcji pochwy!!! szajze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ci \"kolezanka\" prezent zrobiła ;) a więc życzymy również szybkiego powrotu do zdrówka!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×