Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

o to jest mysl :D imili jesteś genialna!!!!!!! :) :D :) :classic_cool: chyba na serio muszę jakiś przekręt zrobic, bo gdzie ja dorwe 30 jedynaków, znam maksymalnie może z 10ciu :o a przeciez nie bedę po ulicy chodzic i ich nawoływać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ja tez moge byc jao jedynaczka - a co tam :P wlasnie slecze nad swoja mgr ehhh płodze wlasnie wstep - na jutro zostawiam najgorsze czyli zakonczenie!! Bronie sie 19 czercwca ehhh Sorrki ze tak mało ostatnio pisze, ale jak skoncze ta prace i wydrukuje to mpoze zlapie troche oddechu!! tymczasem, borem lasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka ale ja Ci zazdroszcze, że jesteś na finiszu tej męczarni ;) ...i zazdrosZcze tak szybkiego terminu obrony. ja jeszcze nie wiem kiedy - modle sie o poczatek lipca!!!!! powodzonka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka trzymam kciuki zeby wszystko szybciutko poszlo...:) widzisz waikiki coraz wiecej \"jedynakow\" masz hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mogę być jedynaczką ;P mam kumpele jedynaczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to niezłe aktorki jesteście he he he :D :) :D :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w szkolnych przedstawieniach sie udzial zawsze bralo hehe wiec i teraz moge pograc:) w imieniu synka hehe w sumie to i jak jak jedynaczka bo brat z mezem w NOrwegii hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie pomoc Ci niesiemy :) podać już teraz numer konta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No młody też jedynak :) a ja za niego zawsze wszystko mówię bo jemu ciężko się wysłowić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ja lece do lozeczka bo bede ogladala sobie eliminacje do Eurowizji... pozdrawiam i dobranoc:)..slodkich snow kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :P Waikiki jak chcesz moge wypelnic ankiete :P co do jazdy to szkoda ze masz takie obawy, bo to naprawde fajna jazda jest :) moze tak powoli sie probuj przelamac, bo fajnie jest byc pod tym wzgledem niezaleznym, chociaz ja teraz mniej jezdze bo moj jest bardzo troslkiwy teraz :P ogolnie uwielbiam jezdzic szczegolnie sama :D wtedy sobie spiewam, przeklinam na kierowcow ile wlezie :D ogolnie gadam glupoty :P kupilam dzis materacyk z mezem i wanienke :) ide sie umyc i jeszcze zajrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem taka głodna ze szok, a mój maż nie che mi zrobić kanapek -chyba focha strzele!!! wiecie co moja mama zdała prawko dobre kilkanaście lat temu i nie jeździ!! mnie teraz drażni (waikiki tez ;P bo ja się biedna trzepe i chce strasznie mieć ten plastik, a inni mają i nie korzystają.... waikiki :) zarcik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Yzulka moja mama tez bardzo rzadko jezdzi, no i tez w sumie prawda ze ktos robi bo robi i nie korzysta z tego a ktos chce i nie ma tego... nie martw sie napewno zdasz, tylko sie nie poddawaj bo jak teraz zrezygnujesz to i kasy szkoda nerwow i wszystkiego, wiec walcz do konca :) no nic mykam spac, dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Yzulka moja mama tez bardzo rzadko jezdzi, no i tez w sumie prawda ze ktos robi bo robi i nie korzysta z tego a ktos chce i nie ma tego... nie martw sie napewno zdasz, tylko sie nie poddawaj bo jak teraz zrezygnujesz to i kasy szkoda nerwow i wszystkiego, wiec walcz do konca :) no nic mykam spac, dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nie mogę zrezygnować-nawet te głupie pieniądze....za dużo wydałam!! jestem uparta i mam nadzieję że jednak kiedyś usłyszę bezcenne \"zaliczam\"...chyba się rzucę wtedy na egzaminatora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak tak z rana bo pozniej czasu nie bede miala. ostatnio jestem troch zabiegana. jutro Bartuś ma chrzciny no i w zwiazku z tym gosci bede miala. dzis przyjezdzaja goscie ze slowacji i musze jeszcze pare rzeczy zrobic , maz wroci z pracy to bedzie mi pomagal w przygotowywaniu salatek i nie tylko. bartus zdrow bylismy w srode na szczepieniu jak zwykle bez placzu i wazy juz 6, 6 kg :) widze ze babitek wrocił witam babitku mam nadzieje ze urlopik sie udał musze przeczytac co pisalyscie i wtedy cos więcej bede mogla napisac, iza rybnik moja kolezanka miala termin na 26 maja w dzien matki a malenstwo ma juz przy sobie igorek byl ciekawy swiata bo tak ma na imie i przyszedl na swiat 10 maja. wiec kochana trzymaj sie i trzymam kciuki za dzielna mame no i czekam na fotki na nk :) pozdrawiam was wszystkie i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) zapraszam na kawusie ale zbozowa bo innej nie pijam :) jakie plany na dzis macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Ja mam dziś jazdy :) od 12-14, a potem od 16-18-a w między czasie na piwo pójdę ;P ja Cafke :D rozpuszczalna z mleczkiem poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yza, wiem wiem :o ja sama na siebie jestem zła, a mój mąż to kiedys chciał mi ten plastik wywalić przez okno ze słości :P :o ja i tak wierze że sie w końcu przełamie... w koncu na L-ce to mi sie nawet podobało :) dobra ja zmykam, bo musze sie dzisiaj juz porządnie przyłożyć do nauki - jutro egzamin z socjologi. w ogóle mi to do łba nie wchodzi :( miłego dnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa dla Yzulki :P to Ty masz 4 godziny jazd? o ranyyyy :P Waikiki milej nauki, choc wiem ze mile to nie jest... sa lepsze rzeczy do roboty :) ja jak mialam sie uczyc to zawsze mialam tyle sprzatania tyle rzeczy do roboty ze heeeeej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja:) plany na dziś czytanie ,leniuchowanie,kumpela przyniesie mi torebkę białą na ramię(do sukienki-jutro idziemy na wesele),bo ja mam tylko w rękę,a nie dam rady kule i torebka,a znając J. nie będzie mi niósł torebki:P potem przyjdzie druga kumpela z dwójką dzieci dzieci się pobawią,a my pogaduchy wieczorem jadę na koncert po koncercie próba do kolejnego koncertu:) w końcu do ludzi wyjdę:D miło będzie,tylko nie mogę przeciążyć nogi wczoraj z J. ją odwinęliśmy.Mi się nie podoba ona ,Jemu tak dziś już z powrotem zawinięta,abym mogła chodzić w środę zdjęcie szwów ,trochę się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja herbatkę poproszę:) rozmawiałyśmy jednego dnia z waikiki i wiecie co ,że fajnie by było zrobić taką tabelkę jak była kiedyś o terminach slubów tylko,że ta byłaby z pseudonimem,imieniem,datą urodzin i slubu,aby łatwiej było życzenia składać:) co Wy na to? czy któraś umiałaby zrobić taką "tabelkę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala 🌻 no włacha ;) ktos na ochotnika żeby tabelkę zrobić?? moje dane: waikiki - Ewa - 23.08 - 23.08 :D ...nauka mi nie idzie :o Cafka ja też tak mam, 100 innych rzeczy żeby tylko robic coś ciekawszego - ale paradoks - to nauka powinna być ciekawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki 🌼 moje dane kala321-Kamila-ur.23.06.78-ślub 03.05.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki a rok? bedę wiedzieć kiedy masz okrągłe rocznice:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.. ja dzis humorku niemam wracajac od rodzicow jak szlam na parking po samochod wywalilam sie ..eh na szczescie nie na brzuszek bo sie bronilam jak moglam tylko noge i reke mam pozdzierana :(..pol wody utlenionej wylalam na reke eh.. dobrze ze sa mili ludzie jeszcze az 3 do mnie podbiegla pomogli mi wstac i pozbierac pare rzeczy no i chyba jeden pan byl lekarzem bo spr czy sobie reki nie zlamalam.. az sie poplakalam z nerowo o synka..mam nadzieje ze nic mu nie jest,,,ale juz pare kopniakow zasadzil mi wiec chyba wszystko dobrze.. jesli chodzi o tabelke to prosze.. Pseudonim ........Imię........... Data ur.............. Data ślubu waikiki .............Ewa............ 23.08.1983.........23.08.2008 kala321...........Kamila.............23.06.1978 .......3.05.2008 imili86.............Emilia .............27.08.1986.......4.10.2008 nie jest ona prosto ale zawsze cos hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili skarbie uważaj na siebie, dobrze że się zdązyłas podeprzeć na ręce! mały jak kopie to chyba dobry znak ;) ale nie denerwuj sie juz bo on sie też denerwuje, a po co Wam to? :D Teraz dla równowagi zrób coś, zeby się zrelaksować, posłuchaj ulubionej muzyki, albo zjedz sobie cos smacznego :D jaką piekną tabelke zrobiłaś 🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×