Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość _Niunieczka_83
DZień dobry :) czy mogę się dokleić? datę ustaliliśmy na 21 czerwiec 2008. Z salą w moim mieście jest cięzko, więc jeśli to ja chce decydować o dacie ślubu a nie wolny termin na wynajęcie sali to już trzeba się brać ostro do roboty. Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klosiaPP
widze z emasz dokladnie rok po mnie wesele;) ja mam 23 czerwiec 2007 rok:) super;) napewno szybko zleci 3 mam kciuki:) i nie przejmujcie sie docinkami dziewczyn z 2007 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciala ale nie wiem jak moja druga polowa. MAM NADZIEJE ZE JEDNAK W 2008 ZDECYDUJE SIE MOJA DRUGA POLOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale naprawde nikt się tym tutaj nie przejmuje... :D A ja mam dziewczyny urwanie głowy ze szkoła... zachciało mi się dwóch kierunków i mam za swoje :o cały tudzień od poniedziałku do niedzieli w szkole :( czacha dymi! Dzisiaj na szczęście mogłam się chociaż wyspać... Ogladnelam sobie dzisiaj kawalek wesela jednej znajomej i powiem Wam, że masa drobiazgów wpływa na całokształt, tzn. jak to wszystko ostatecznie wygląda... naprawde super wszystko zorganizowali :) Zwłaszcza kilka małych dziewczynek, które sypały kwiatkami i przynosiły obrączki do ołtarza :) słodkie to było :D takie różowe stadko z warkoczykami :P Aha... i oni też salę i zespół zaklepywali sobie dłuuuuugo przed weselem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) Tak jak juz kiedys wspominalam my tez jestesmy na 2008... ale poki co w najblizszym czasie \"spodziewam sie\" oświadczyn. Oczywiście jest to moment ktorego sie hmmm jak to powiedziec - domyslam ;) bo nie mamy zadnych sekretow przed soba i znamy sie na tyle dokladnie, ze jakos to \"czuje\" nie wiem czemu ale jakos tak odwlekam kazda sytuacje, ktora moze sprzyjac temu momentowi. Kurcze to dziwne, ale dla mnie to tak wazne wydarzenie, ze chcialabym zeby bylo to jeszcze przede mna... nie chce mowic o tym wydarzeniu w czasie przeszlym. Chyba rozumiecie co chce powiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras z WAS tez tak miala? czy mialyscie watpliwosci? czy twardo jestescie pewne i spokoje ze to jest TEN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
Witajcie ;) Ja też niemam czasu nawet podrapać się po głowie, studia mnie dobijają... aha no i witamy kolejne panny młode 2008 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milo ze jest nas wiecej:0 dziewczyny trzeba rozmawiac z facetami o swoich potrzebach i oczekiwaniach naprawde bo moja kolezanka opowiadala wczoraj ze jej facet ma 35 lat i sie nie chce od mamusi wyprowadzic i ona wcale nie jest pewna czy \"zrobilby dla niej wszystko\" :/ Mimi musisz koniecznie opowiedziec o zareczynach jak juz bedziesz po :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! 🖐️ mija kolejny dzien, a wlasciwie wieczor ;) i poki co, nie nosze nic nowego na palcu ;) echhhh... chyba mi odbija :D pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
ej ej bo nam topic spada ;) co tam u was slychac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blodzia
dziewczyny to wy jnawet piscionkow nie macie ajuz slub planujecie?? a jak sie facet nie oswiadczy?? ja nie chce was krytykowac ale co wtedyz robice?? jak wam sie nie oswiadczy?? hm? odpwoeidzice nurtuje mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami78 - piękna jest ta sala! Taka elegancka, a jednoczesnie wydaje się bardzo przytulna... jeszcze takiej u siebie w okolicy nie widzialam :o Szkoda, że mieszkam tak daleko od Wraszawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bladzia.....(czytalas caly forum,czy tylko troszke)jedne dziewczyny tak czekaja na oswiadczyny ale chyba kazdy jak dobrze wiem i dobrze zna swego partnera przeczuwa czy sie oswiadczy czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie :) To chyba noormalne, że w związku się o takich rzeczach rozmawia... chociaż my ostatnio rozmawiamy głównie o kafelkach, drzwiach, meblach do kuchni, wannie... :o Ale ostatnio też się zastanawialiśmy nad kapelą weselną :D Chcielibyśmy znaleźć jakąś niestandardową raczej...żeby potrafili zagrać coś blusowego, rockowego albo nawet reggae ;) Ja osobiście nie znoszę tych wsiowych kapelek, co to tylko na disco-polo i Budce Suflera jadą :o bleh! Jak najlepiej się zabrać za opszukiwania? znacie może jakieś strony internetowe, na których się takie zespoły ogłaszają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remocik macie.... My tez poszukujemy po sklepach meblowych sypialni nowej,ale jakos nic nam sie nie podoba. My mamy wstepna rozmowe ze zespolem z glowy,polecila nam ich szefowa sali weselnej gdzie mamy wesele ,wiecc bylo bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) remoncik nie... całe urządzanie :o nie spodziewałam się, że to tyle nerów będzie... ciągle coś do czegoś nie pasuje, co chwilę się okazuje, że dodatkowe pieniądze są potrzebne na to i na tamto :O Czasem sobie myślę, że przydałoby sie to wesele już teraz... przynajmniej by nas rodzina zaopatrzyła w kilka zestawów ręczników, zastawę, mikrofalówkę i mikser ;) A na kapele to mam kilka namiarów od znajomych, ale to są wszystko standardowe zespoły, a my byśmy chcieli jakiś wyjątkowy... zawsze mowiłam, że sukienkę mogę mieć tanią, ale na kapeli oszczędzać nie będę :D Szkoda, że nie ma jakiejś internetowej bazy danych z zespołami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela - a może spróbujcie jakiegoś stolarza odwiedzić My tak kuchni szukaliśmy... nic nam się nie podobało albo było za drogie. Ale się dowiedzieliśmy, że jest sporo małych firm, które realizują takie zamówienia w naprawdę dobrej cenie i oczywiście dopasowują się do gustu klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tutaj gdzie mieszkam,STOLARZA nie oplaca sie zamawiac....bo kilka razy drozej mnie to wyjdzie niz cala sypialnia....(niestety tu nic samemu sie nie oplaca robic). Mamy w sumie czas jeszcze ze sypialnia...bo mamy ale tak sobie pomyslelismy ze moze na swieta kupilibysmy nowa(ale znow ostatnio)jak rozmawialismy to chcemy sie przeprowadzic po slubie na wieksze mieszkanie(wiadomo jak gdy by rodzina sie powiekszyla)wiec nie wiadomo jak bym kupila teraz sypialnie czy bedzie pozniej mi pasowac na nowe mieszkanie,narazie tylko sie rozgladamy. Wiem co znaczy urzadzenie mieszkania....my jak sie wyprowadzilismy zaczynalismy od LYZECZKI...czyli w sumie od ZERA...ale wspominam te czasy jak w BAJCE.hehe. MILEJ PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła 22
witam moge sie przyłączyc?? dziewczyny my tez zaplanowlaimsy slub na grudzien 2008 :) juz nie moge sie doczekac to tylko dwa latka;) hmm? napewno zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ja tez bym chciala miec co urządzac ale my nie mamy mieszkania:/ chyba w przyszlym roku bedziemy musieli brac kredyt a Wy jak to zalatwiliscie? to znaczy gdzie mieszkacie z Waszymi przyszlymi mężami? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leosia z gor sowich
helo dziewczyny:) juz zalatwilam nauki przedmalzenskie w naszym kosciele bedziemy je miec przed swietami w weekend- za darmo:) akurat trafilismy na taki okres kiedy nie trzeba placic:) nie chce chodzic na te nauki ale moj narzeczony sie uparl wiec pojde, ciekawe co mi powiedza.... Wiecie ja jestesm jeszcze dziewica ale nie chce czekac do slubu tylko jakos tak czuje ze nie jestem jeszcze gotowa, moj facet nie naciska, zobaczymy jak to bedzie a u Was jak bylo?? mamy za soba tez wstepna rozmowe co do sali - nasz termin jest wolny ale za tydzien mamy ogladac inna wiec jeszcze nie dalismy konkretnej odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy gdzie mieszkacie z Waszymi przyszlymi mężami?-------- My wyjechalismy z mezem 1400 km od rodziny i wynajmujemy mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Na razie nie jestem jeszcze zaręczona, mój chłopak bardzo by tego chciał i juz od dawna mnie namawia. Ale ja mam obawy, nie wiem czy to ten, hmmm. Jesteśmy ze sobą czwarty rok i czuję, że i tak sie pobierzemy, bo jak nie on to kto? Mam 27 lat :-) Boję się, że już nie spotkam nikogo a lata lecą.... Póki co grzebię w internecie o zespołam muzycznych, salach, szukam kiecki itp. Jakby dobrze poszło z narzeczonym (tzn. dobrze by nam sie układało) to na walentynki byłyby zaręczyny a 6 września 2008 ślub. Hehe, fajnie tak planować.... Już nawet pisze maile z lokalami i zespołami, czy można juz rezerwować i to i owo. Bo podobno żeby mieć fajną salę to trzeba 1,5 roku naprzód rezerwować. Zobaczymy jak się sprawy potoczą, będę do Was zaglądać i opisywac postępy czy będzie ślub w 2008 czy nie.... Troche bym i chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczkaaa
no to witaj w klubie Dora, ja tez 6 wrzesień 2008 ;) a co do mieszkania, to narazie mieszkamy z rodzicami, ja studiuje i on też, ale mamy dostać mieszkanie od rodziców no i mnie też czeka całe to urzadzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemania
ale wy jestescie nudne, i kazda tylko o sobie gada z amiast sie razem jednoczyc sluchac i rozmawiac...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) kolejny tydzień studiów/pracy przed Nami:) Mam pytanie - na której ręce i palcu nosicie pierścionek zaręczynowy? Jest też topik z takim pytanie, ale tam każdy mówi co innego. Sama już nie wiem... Podrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×