Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zaręczona-----> wiesz w innych rejonach Polski ludzie przeważnie mają msze ślubne ok 15 i jakoś radzą sobie z problemem zdjęć. Słyszałam, że wtedy można je zrobić albo przed mszą (ale to trochę dziwny pomysł moim zdaniem), albo za parę dni. Co do nauk to na pewno można w innych parafiach. Nie trzeba w swojej. Ale mimo to zastanawiam się, jak jest w naszej parafii, bo nie chciałabym zbytnio gdzieś dojeżdżac. Chociaż pomysł z naukami weekendowymi jest bardzo kuszacy ;-). Dwa dni i z głowy. hehe Malutka81------> nie przejmuj się. My też jeszcze nic nie mamy, tylko datę wymyśloną. Wiecie co z tymi zespołami to też się trzeba spieszyć. Już od 2 zespołów słyszałam, że mają zajęte terminy na 2008 (oczywiście nie wszystkie), ale jednak. Trochę mnie to martwi i wkurza, bo po co ludzie tak szybko załatwiają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona to str o którą prosiłaś www.fotowojcik.eu jesli nie ma na niej jeszcze za dużo zdjęć to wyśle ci pare na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazlam tu żadnych zdjęć:/ nie ładują sie albo tylko ja tak mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
dzis jade ogladac moze zrobie kilka zdjec i podziele sie z wami wrazeniami:) i mam nadzieje ze cos wybierzemy i bedzie chociaz to z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
jakies dziwne dzis ma skroty myslowe oczywiscie jade ogladac sale:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn, które już mają zespół. Tzn co konkretnie macie- czy macie u nich tylko zaklepany termin, czy też może macie już podpisaną umowę. A jeśli nie to czy wpłacaliście jakąś zaliczkę? Kurcze mi się wydaje, że jak się decyduje na zespól, to od razu trzeba podpisać umowę, ale moze jestem w błedzie? Jak to u was jest. A wczoraj mój facet oświadczył, że umowę to tak podpiszemy za rok!!!!! O masz Ci- jeszcze tylko brakuje, żeby nam ktoś ten zespół podkupił w miedzyczasie. Przecież umowa na słowo- to jest nic. No chyba, że ktoś zna dobrze ten zespól, ale tak. Muszę go jakoś przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze placicie zaliczke i dostanieniecie na pismie ze zaklepaliscie termin ale cala umowa bedzie pozniej, my od razu spisywalismy :) ale z nasza sala wlasnie tak bylo najpierw papierek z terminem a potem umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jescze jak jest z zzespolami...ale jak jezdzilam ogladac sale to zawsze bylo: zaliczka + umowa o REZERWACJI sali na dany termin....sczegoly jak np menu itd podobno duzo duzo pozniej:) ja jutro tez jade ogladac sale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) wiec u nas sprawa z zespolem wyglada nastepujaco: gdy zadzwonilam do menagera zespoli ,i wszystko mu opowiedzialam co i jak...postanowilismy ze on wpisze nas na ta date (i tak w sumie jest bo maja ten termin ZAJETY na stronce)i jak przyjedziemy latem musimy do nich przyjechac oni pokaza nam co ze soba prezentuja ,daja nam plytke no i wtedy jak sie zdecydujemy podpiszemy umowe i damy jakis datek na zaliczke. Jezeli bylabym w polsce :) to napewno jak bym bylam juz zdecydowana ta ten zespol zaraz bym podpisala umowe i mialabym wszystko BIALO NA CZARNYM:D i wiedzialabym ze NIKT tego zespolu mi nie odbierze .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie juz wiele sytuacji nauczylo ze \"to co na papierze to swiete...a na \"gębę\" to sie mozna wieczorem na piwo umowic:)))\" izabelka mi to sala raczej sie spodoba bo na zdjeciach w necie jest super ale....jest jeszcze moja druga polowa ktora obejrzy ja dopiero w przyszla sobote a nie ta:) i niestety ta polowa ma bardziej wymagajacy gust:)) zobaczymy..... a i jesczze mam jedno pytanko....jak daleko od np kosciola czy domu panny mlodej macie swoje sale?? bo ta co jade ja ogladac jest jakies 10minut drogi od miasta ...czy to daleko czy znosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mama tez jakies 10 minut jazdy od kosciolka do sali i wlasnie nie wiem jaki zapewnic transport gosciom:/ a po weselu bedziecie odwozic gosci do domu tak kazdego z osobna? Macie na to jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmawiam z kolezanka ktora brala slub rok temu i powiedziala ze mieli wynajety busik od kosciola do restauracji a po weselu juz kazdy sie troszczyl o siebie ale wiekszosc gosci miala juz zalatwiony transport a przyjezdni mieszkali w hotelu w tym samym budynku:) dobrej nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
ja w piatek widzialam 4 sale i w sumie nasze kryteria spelnila jedna ale jeszcze jutro zobaczymy reszte sal i w tym tygodniu juz bedzie zaklepana sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
dziewczyny nie balyscie sie ze bedziecie mialy sale na dany termin a w kosciele nie bedzie miejsca?? bo poki co mam takie obawy?? i chyba w tym tygodniu pojdziemy do ksiedza a nie tak jak nam mowil w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie martwilam bo powiedzial ze to jeszcze wczesnie ale kazalam mu sobie zapisac olowkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta moja co ogladalam w sobote jest super:) jade w przyszly wekend obejrzec ja juz z facetem i jak sie mu spodoba to rezerwujemy:) a na dojazd wynajme busika:)-spod kosciola i jakiegos dyzurnego nad ranem:) a o ksiedzu to ja wogole narazie nie mysle:) za niecale 5miesiecy cywilny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chwilke mnie nie bylo bo bylam na nartach w krynicy:) przeczytam zaraz wszystko co napisalyscie wybieranie sali zespolu i fotografa jest najgorsze wydaje mi sie a potem juz wszystko mozna spokojnie zalatwaic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) co tu tak pusto? wczoraj wybieralismy obraczki i chcemy takie zwykle polokrągle ze zlota moj bedzie chyba z malutkim diamencikiem:) a Wy jakie macie lub bedziecie miec?? i ile Was kosztowaly? nasze sa po 520 od pary ale z tym diamencikiem wyjdzie troche drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu
uuślub za dwa za jakeis nie clae dwa lata a ty jzu obraczki?? buhahahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey, My mamy obraczki z cywilnego...ale osatnio spodobaly nam sie inne i zamowlismy je ...ale jak przyszly do domu to od razu je odeslalismy....NIE SPODOBALY NAM SIE. A tak u mnie zle....dopadl mnie wirus niemiecki....i czuje sie fatalnie, pozdrowienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu
wow 13 m0cy....ty dziecko wiesz ile to dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona no to super 13 miesiecy szybko minie.... Ja mam za 17 miesiecy i 6 dni hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×