Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a moi brali we wRześniu i są dawno po rozwodzie.... więc nie widzę zależności drogie Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mowimy NIE przesadom:):):) hehe dzis mam super humor bo spotykam sie chyba z moja fryzjerka i robie na glowie rewolucje:)) juz nie moge sie doczekac wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedys slyszalam ze r w nazwie miesiaca wrozy szybki Rozwod wiec chyba to nie prawda... a moja ciotka mowi ze sie slubu w maju nie powinno brac bo bedą nieszczescia... pozdrowienia i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na dobrą sprawę
to te przesądy mogą się schować!! I tak wszystko zależy od ludzi, którzy mają tworzyć jedność, rodzinę. Moi rodzice i wujek sa z lipca. Nie powiem by byli wzorowym małżeństwem, ale brną przez życie wspólnie - gorzej z wujkiem:/ moja siostra z kolei wychodziła za mąż w kwietniu. i bardzo dobrze im się układa i z dziećmi też ok. gdybyśmy się tak przejmowali wszystkimi przesądami, to nigdy byśmy ślubu nie wzięli, bo na pewno do każdego miesiąca się coś znajdzie. także nie ma co sie przejmować!! ja biore w tym roku cywilny na przełomie maja/czerwca, a koscielny chce w kwietniu za rok. Daty bedziemy ustalac na dniach. I tak dla mnie najważniejszym dniem jest ten, w którym zacęliśmy sie spotykać, a ślub to swego rodzaju uhonorowanie tego dnia. nawet na obrączkach bedziemy mieli datę początku naszego związku. pozdrawiam wsystkie Narzeczone!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice brali slub we wrześnie - niedlugo 25 latek im stuknie, a ciotka brala slub w maju - i juz 30 sie zbliza. To tylko głupie przesądy. My robimy w sierpniu ze względu na rodzicę za granicą - wtedy dostają urlopy i przyjeżdżają do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem tu nowa. Nie wiem czy już o tym pisałyście, bo nie sposób przeczytac 48 stron, ale mam pytanie: Ile planujecie że wyniesie was ślub z weselem ze strojem, fryzjer itd? U mnie kwota obliczona to ok 30 000 zł na 100 osób. Ślub 13.09.2008 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ ANETKA. co do Twojego pytanie :trudno tak szybk okreslic kwote. wszystko zalezy na co sie zdecydujemy.... ale mysle ze napewno dosc duzo. ja mniej wiecej bede wiedziec w lipcu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu leosia......................................29.12.2007 _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507..............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 Dunia83..................................30.08.2008 oleczkaaa...............................06.09.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 Anetka zostałas wciągnieta do tabelki - witaj w anszych skromnych progach. My liczyme, ze bez naszych strojow wesele na 85-90 osob wyniesie nas ok.22-24 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Witam wszystkie nowe i 'stare' forumowiczki. Anetka! My liczymy dokladnie tyle samo co Ty.Czyli ok.30 tys na 100 osob. Mieszkamy za granica i wliczamy w ta cene tez dojazdy do Polski - przymierzanie sukni itd. Ale sumka jest i tak nieczego sobie. Wiecie co mnie i tak przeraza? Ceny np. kwiatow, 'ksiedza' - przeciez to powinno byc takie naturalne i od siebie i tansze oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anetka. My policzylismy wszystko i wyszlo nam ok 20 tys na 60 osob.Ale jak bedzie naprawde okaze sie tuz przed slubem :) Mnie w ogole denerwuje fakt, ze trzeba placic proboszczowi za slub.Jest juz nawet jakas umowna cena o ktorej pisalyscie 500 zl.Ksieza powinni sie wstydzic, ze biora za to pieniadze.Sakramenty powinny byc za darmo.Takie moje zdanie.Przepraszam, ze tak troszke nie na temat, ale wkurza mnie to co sie teraz dzieje w kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka wiec u mnie to wygladalo i wyglada nastepujaco: gdy juz podjelismy decyzje o KOSCIELNYM weszlam sobie do internetu i pierwsze co to szukalam namiarow na sale. gdy juz wszytskie namiary spisalam wzielismy telefon i zaczelismy dzwonic i tak znalezlismy sale:oczywiscie rodzice i tescie pojechali ja zobaczyc:okazalo sie ze wyglada wszytsko tak jak w internecie i nam ja zamowili ze spisaniem umowy i dania zaliczki. zespol:polecila nam kierowniczka sali,oczywiscie zadzwonilismy do nich zapytalismy sie ich co i jak i teraz jak przyjedziemy do polski mamy z nimi termin na posluchnaie ich jak graja kamerzyste:rowniez znalazlam przez internet ,i znow z nim rozmawialismy telefonicznie umowilismy sie rowniez z nim jak przyjedziemy do polski to wejdziemy do niego.filmy jego widzialam przez internet i bardzo nam sie podobaly. ksiadz:poszla do niego moja mama powiedziala jak sparwa wyglada i tez jak przyjedziemy w tym roku to tez mamy do niego wpasc. z fotografem narazie nic nie rozmawialismy. A co do sukienki to rowniez ja w tym roku moge kupic a oni tydzien przed wesele moga ja jeszcze przerobic i taka nasza sparwy wyglada wszytsko zalatwiamy TELEFONICZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli nie mozesz liczyc ani na rodzicow ani na tesciow to moze jakas bliska przyjaciolka,ciotka,kuzynka lub ktos na kim mozesz polegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Postanowilismy, ze jedziemy w marcu do Polski.Hurra! Tez planujemy teraz duzo zalatwic...oby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodiia 2507
witam dziewczęta!! dawno mnie tu nie było... strasznie byłam zabiegana... Izo odpowiadając na dawne twoje pytanie to jestem z Jaworzna... ja juz podpisałam umowe na sale.. teraz szukamy zespołu... i przez przypadek kupiliśmy zaproszenia ale dosłownie to było nie planowane... kolegi znajomy zamknął sklep i wyprzedawał wszystko za smieszne pieniądze.. wręcz darmo... wiec grzechem było nie skorzystac :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHHK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHHK
beznadzieja ile ty masz lat dziewuszko zeby tkaie kiecki zakłądac..przeciesz to jest na kobiety po 30...fujjjz astanów sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhk o gustach się nie dyskutuje. malutka_81 ile mniej więcej będzie cię kosztowała ta sukienka? Kupujesz sukienkę czy wypożyczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka jak tak czytam to widze że u mnie w mieście jest strasznie drogo. Wypożyczenie sukni z tych markowych kosztuje 1300 zł zakup nowej nie markowej z salonu 2200 zł. Od talerzyka płacimy 140 zł to najtaniej w mieście bo gdzie indziej proponowali nam 185 zł od osoby bez napojów!!! Miasto ma 100 000 mieszkańców. To nie dużo, chyba. Nie wiem czy kupic suknie czy wypożyczyc. Jestem niskiego wzrostu więc wypożyczenie raczej chyba nie wchodzi w grę bo wszystkie będą za długie, a kupioną można przerobic w salonie. Na razie to przejrzałam w internecie ze 2000 sukien i żadna mi dechu nie zaparła, nawet te z tych drogich to jakieś takie nie za specjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka zdjęc na kompie ale nie wiem jak je wkleic a nie mam linków. Pokazałabym co mi się mniej więcej podoba. Wiecie jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mi się nawet podoba, ale w sumie urzekło mnie tylko to że ta dziewczyna tak ładnie w niej wygląda. Ten welon taki fajy, ładnie się układa. Nie wiem czy się otworzy link. javascript: ShowBigPicture(current_picture)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę uciekac później wpadnę, dajcie znac co sądziecie o tej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Anetka!!! U nas tez jest dosc drogo! 140 zl za osobe (z ciastymi, ale bez napojow? Wypozyczenie sukni od 800 zl w zwyz. Nie martw sie.W wypozyczalniach szyja na miare.Skracaja, poszerzaja , co tylko chcesz, nawet doszywaja kamyczki, swiecidelka, placisz i o nic sie nie martwisz,oddajesz brudna lub poniszczona.W cenie czesto jest juz pranie i ubezpieczenie. Ja bede najpierw szla do wypozyczalni a potem do krawcowej, bo tez tanio bierze. Okolo 1000 zl.Wystarczy, ze pokazesz fotke. Ps.Wejdz na strone www.suknieagnes.pl na tej stronie podoba mi sie okolo 20-stu sukien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Wow! Nawet mi wyszlo wstawienie sukieneczki.Wystarcz kliknac na link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonqa
dziewczyny czy u was w waszych stronach tez tak drogo sobie zycza za sale i jedzenie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×