Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość Zareczona
Doriks - jestem ze Strzelcec Opolskich. A moj maz z Zawadzkiego. Kosciol robimy w Strzelcach a przyjecie w Zawadzkim. A Ty skad jestes? My robimy w Renomie, ale na tej duzej sali tam z tylu.To znaczy z przodu zaraz przy dworcu jest restauracja - to tam nie. Jestes juz druga babeczka ze okolicy z forum.Jedna jest nawet ze Strzelce Opolskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu _mona_...................................29.03.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 a oleczkaaa....nigdzie nie moge znalezc Twojej daty zeby Ciebie dopisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze my sie naprawde za bardzo przejmujemy tymi weselami i nasi faceci maja nas dosc? moj mi tez dwa dni temu powiedzial ze gadam tylko o tym jakby juz wszystkoe tematy przestaly istniec... no nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie tak myśle
ze za wczesniej gadacie o tym ślubie...zacznijcie mzoe tak w połowie roku:) bo faceci to nie kobitki..i oni są przeciesz tACY"PROŚCI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
niusiaa widzisz facet mówi to ca ja mówię, za co bluzgałyscie na mnie:P ze za wczesnie by o tym gadac i nie wiadomo czy slub w ogóle będzie:P za wcześnie.. nie wiem po co tak szybko zaczełyscie planowac slub na 2008. a co bedziecie robic w 2008? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahaha ---> no ja to mam tak zapakowane te dwa lata ze juz bede miala co robic...tego lata cywilny+egzamin na uprawnienia budowlane+dopilnowanie budowy mieszkania+przyszly rok poczatek odbior mieszkania+slub latem......czasu braknie:) to co moge to zalatwie sobie wczesniej....faceci to takie inne \"masy\" mysla jedna polkula-udowodnione-oczywiscie nie chce nikogo tu obrazic... ale skoro ja moge sluchac wywodow o jego przyszlym nowym dieslu to on o mojej kiecce slubnej tez moze:) i powiem szczerze ze nie uwazam zeby to bylo za wczesnie....mysle ze to jest tak duzy wydatek ze trzeba rozlozyc wszystko w czasie by miec orientacje w calkowitych kosztach..a nie np okaze sie ze mnie nie bedzie stac na wyprawienie wesela.... a do tego....facet-anty weselnik:)--uwaza ze na peronie przed odjazdem pociagu wystarczy byc 3min naprzod+opony zimowe zaklada sie jak juz beda pierwsze zaspy+itd..itd...+na koncu wesele jak sie chce w lipcu to zalatwia sie je w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i mysle ze jeszcze jedno jest najwazniejsze: slub (wesele) dla dziwczyny to upragniony-wymarzony-najpiekniejszy dzien------dla faceta:to katorga-umeczenie-i dzien zupelnie niepotrzebny i powinien jak najszybciej minac:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodiia 2507
witam ;-) jestem z śląska... moja data ślubu to 9.08.2008 jak widze to nie ma nikogo z taką datą... ja dopiero niedawno zaczęłam uczęszczac tutaj szukając bratnich duszyczek ;-) do co informacji to mam podpisaną umowe na sale.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507..............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona ja i moj chlopak jestesmy z okolic Zawadzkiego i Strzelec Op.My tez myslelismy nad weselem w Renomie, sala jest bardzo fajna.Nie wiem jaka jest tam cena i jak z jedzeniem. Dziewczynki u mnie jest zupelnie na odwrot.To moj facet ciagle musial mi przypominac zeby zarezeerwowac sale,zespoł, fotografa a ja ciagle mowilam ze jest jeszcze czas.No i wreszcie mnie przekonał :) Mimo wszystko on w dlaszym ciagu chyba jest bardziej przejety niz ja.Nie mysle jeszcze o rzeczach typu suknia, buty, piosenki itd bo jak narazie to jestem ostatnia na liscie i czasu mam jeszcze mnostwo :) Sa jednak rzeczy, ktore trzeba zaplanowac z duzym wyprzedzeniem, dlatego dziwia mnie posty, w ktorych wysmiewa sie nasze zaangazowanie.Wiadomo, ze sali, zespolu czy fotografa nie znajdzie sie z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną Strzelczankę- Dorkis- również się do nich zaliczam :-). Normalnie w szoku jestem, że już 3 osoba z tego tematu jest z mojego miasta :-). Witam serdecznie. Co do nas to nasz termin najprawdopodobniej: 30.08.2008- widzę, że chyba jeszcze nie ma nikogo na tą datę :-). Możecie nas dopisać do listy :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507..............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 Dunia83..................................30.08.2008 mimi.......................................06.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dunia83 :) Gratuluje i jestem milo zaskoczona, ze znowu ktos z okolic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha jestem na szarym koncy listy i pewnie nieszybko sie to zmieni.A lista robi sie coraz dluzsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia_81
juz myslalam ze tylko ja mam bzika na punkcie planowania, tez siedze ciagle przed kompem i ogladam suknie i dodatki. ja nie wiem jak sie zdecyduje na jedna kiecke. wiem jedno chce dopasowana, obcisla. jest tu ktoras moze ze szczecina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam ogladac...suknie...zaproszenia...buty...stroiki...sale...itd itp..sprawia mi to olbrzymia przyjemnosc jak magnolii:) ja juz kiecke idealna dla mnie znalazlam....pokazywalam ja Wam niedawno ( link na allegro)..najchetniej bym pojechala ja przymierzyla i kupila jesli by byla dobra hehe od mojego faceta dowiedzialam sie dzis ze mam \"jakas mega schize\" :(:(:( no a co ja moge ze tomi sprawia tyle przyjemnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam przeglądać, a mój narzeczony czasem ogania się ode mnie jak od natrętnej muchy. Ale tylko jak nie ma czasu, bo jest mocno przejęty i zannagazowany :). W te sobote chyba pojadę spisać umowę na salę :), chcę porobić jakies zdjęcia, zeby moc sobie zaplanować dekorację. Jak będziecie chciały to wrzucę je na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze tak:) jak mi sie uda wybrac sale w sobote.....to tez dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja uważam, że to duża przesada, już teraz oglądać buty, zaproszenia itp. rzeczy. My póki co skupiamy się na sali i zespole, bo z tym są największe problemy. Za resztą będziemy się oglądać najszybciej za rok. No może zrobimy wcześniej nauki przedmałżeńskie, bo na razie mamy na to czas. Później może być różnie, bo będziemy oboje szukać pracy i w związku z tym czasu będzie mniej. A powiedzcie (te osoby, które mają juz zespół)- czym kierowaliście się przy wyborze zespołu, jakie warunki musiał spełnić itp. My z salą nie mamy aż takiego problemy, gorzej z zespołem. Tyle ich jest, a ja prawie żadnego nie znam. A może się wypowie Dorkis :-) skoro jesteśmy z tych samych stron? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my patrzylismy przede wszystkim jak graja na zywo, bo na kasecie moze byc wszystko świetnie a potem klapa... nasza orkiestra gra często na weselach i nawet spotkałam znajomą ktora ich zna i byla zadowolona wiec sie zdecydowaliśmy, wiec pytajcie o opinie to sie bardzo przydaje co do oglądania butów i sukien itp to ja tez lubie to robić, trzeba sie mniej wiecej zapoznac z ofertą żeby potem w pospiechu czegos nie robic, a z czasem wolnym moze byc roznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodiia 2507 SKAD JESTES DOKLADNIE ZE SLASKA??? Ja tez pochodze ze slaska dokladnie okolice Rybnika. wlasnie wrocilam ze szpitla malutka jest kochana ma na imie CHANTAL ma 3600 i 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Doriks!!! Wow super, ze jest nas wiecej z okolic. Jak bedziesz chciala jakies info to daj znac.Conieco juz sie poinformowalam. Wiem gdzie nauki zrobic w Opolu w jeden weekend, Renome juz mamy zaklepana - w 2008 roku ma byc 140 zl za osobe.Jedzenie pyszne, niebo w gebie, w duzych ilosciach, nie oszukuja itd. To jest stronka z Renomy: www.restauracja-renoma.pl Zaliczka w Renomie to 1000 zl. Mysmy byli na weselu w zeszle lato i bylo super.Sala wielka, klimatyzacja, pelna kulturka. No ja polecam. Sukienke bede najprawdobodobniej szyla u krawcowej, ktora szyje dla Slimaka w Opolu.Widzialam sukienke w jej wykonaniu i super. Fryzjera mam juz tez wybranego - Jemielnica.Tez babeczka sprawdzona. Kosciol bedziemy miec w Strzelcach!!!W tym duzym na Rynku Pod wezwaniem Sw.Wawrzynca. Jakos mi sie zawsze tam marzylo. Wodke bedziemy kupowac w hurtowni Strzeleckiej lub Makro - podobno sie tez oplaca. Zespol bedziemy miec chyba z Zawadzkiego - Syndrom. No to chyba na razie na tyle. Daj znac dokladnie co Wy juz macie. Moj numer gg jakby co to: 1313299 Ps. Mieszkamy za granica, wiec organizujemy sie dosc wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Gratuluje Izabela1982!!! Byc ciocia to cos pieknego.Ja jestem ciocia od 5 miesiecy...i maly bedzie mial za 9 miesiecy rodzenstwo,wiec bede podwojna ciocia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZARECZONA dzieki za gratulacje ja jestem ciocia juz po raz 3 - widze ze ty juz wszystko z weselem co i jak wiesz.fajnie. my w lipcu jedziemy do polski i wtedy wszystko zalatwimy na tzw.ostatni guzik. DZIEWCZYNY A JAKIM SAMOCHODEM POJEDZIECIE.....juz wiecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia83 jesli chodzi o zespol to kierujemy sie przede wszystkim opinia znajomych.Najbardziej zalezy nam by byl to zespol Diamanty - nie wiem czy kojarzysz.Moj narzeczony byl kiedys na weselu, na ktorym grali i bylo swietnie, a wiadomo, ze od zespolu zalezy bardzo duzo. Zareczona swietnie masz juz to wszystko zaplanowane.140 zl to dosc drogo, ale pewnie w cene wliczone sa juz ciasta.My narazie oprocz sali nie mamy nic wiecej.Zespol i fotografa zamowimy w najblizszym czasie.Moj narzeczony pracuje za granica i musze na niego poczekac by razem wszystko ustalic.O reszcie zaczniemy myslec za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×