Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Gość ale czego wy jej gratulujecie
jak wyszla jedna kreska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to zobaczymy -planujemy po slubie pojechać za granicę i coś sobie zarobić bo nic nie mamy (główne marzenie - mieszkanie!). Alre jeśli się pojawi wpadeczka, no to przecież tragedii nie będzie. Zamówiłam zespół :), ten o którym pisałam parę stron wcześniej. Grają b. fajnie, mają ladne światla i co najważniejsze ich oczepiny nie dotycza tylko dupy Maryni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy dziecko niedlugo po slubie:) teraz usiluje znalesc prace na pol etatu zyczcie mi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......................................Data ślubu leosia......................................29.12.2007 _mona_...................................29.03.2008 Malutka_81 .............................7.06.2008 spa_cja ..................................7.06.2008 zonqa.....................................14.06.2008 ZABUSIA23...............................19.07.2008 izabela1982.............................19.07.2008 nusiaa....................................26.07.2008 kodiia 2507..............................9.08.2008 Belleteyn_...............................16.08.2008 Magnolia_81.............................16.08.2008 Zareczona...............................16.08.2008 _mona_ ................................ 16.08.2008 zabulka123456 .........................16.08.2008 Dunia83..................................30.08.2008 oleczkaaa...............................06.09.2008 mimi.......................................06.09.2008 anetka....................................13.09.2008 aaaaaaaaaaaaaagusia ...............20.09.2008 Doriks....................................18.10.2008 HEYKA WSZYSTKIM:) spacja juz sie poprawilam...o ile dobrze znalazlam Twoja date:) ja narazie zakonczylam weselny szal....najwazniejsze rzeczy juz mam....zostaly na pozniej juz zwykle \"pierdy\" Belleteyn_ -->ale ze niby taki madry i elokwentny lubiacy wykrzykniki to kto??niby ja?;) ja dzis w pracy mam mega szal.....wczoraj rozpoczelam w zyciu nastepny wazny dla mnie krok....mieszkanie sie buduje..a teraz inwestuje w moja kariere zawodowa:)-zlozylam wnioski o uprawnienia -->jak mnie zakwalifikuja to w czerwcu egzamin....koszty niesamowite...ale po zdaniu egzaminu powimnny sie szybko zwrocic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a ja jestem tutaj nowa. Czytając wasze wypowiedzi strasznie zazroszczę Wam przygotowań do wesela, też bym już tak chciała, zyć w tym szale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello crazylady :) a to czemu nie mozesz zyc w tym szale?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam juz zalatwiona sale termin w kosciele i zespol:D ulga i mam do was pytanie spieszyc sie z fotografem i kamerzysta czy saobie to odlozyc do czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czekam az łaskawie moj facet zdecyduje sie na kolejny krok w swoim zyciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazylady -->moj dojrzewal ze dwa lata...i wlasnie rozmiekl;) zonqa -->ja juz mam kamerzyste i fotografa....zalatwilam wszystkoi kompleksowo w jednej firmie..impreza+zespol+kamerzysta+fotograf...samopchody tez maja....wiec poszlo latwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusiaa u nas zaręczyny zaniedługo stracą ważność (podobno po roku) juz sama niewiem jak dać mu delikatnie do zrozumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszalam ze po dwoch latach straca waznosc ale to w ogole jakies bzdury, skoro poprosil Cie o rekę to znaczy ze kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy za bzdury opowiadacie- pierwsze słysze, żeby zaręczyny w ogóle kiedykolwiek traciły ważność- to nie jogurt, który jak się zepsuje, trzeba wyrzucić. To jakieś śmieszne, co wymyśliłyście. Gdyby rzeczywiście zaręczyny traciły ważność po roku, to większość z nas tutaj musiałaby się do naszych ślubów znowu zaręczać, bo to w końcu jest ponad rok!!!! Na prawdę zabawne ;-). Wiecie co, nie chcę tu nikogo krytykować ani nic, ale rozmowy o balonach na 1,5 roku przed ślubem wydają mi się co najmniej śmieszne. Przez to potem jesteśmy tu postrzegane jako panienki, dla których nie liczy się sama uroczystość zawarcia sakramentu małżeństwa, ale tzw otoczka. Potem nas widzą jako tandeciary, które nic tylko całymi dniami dyskutują na temat koloru kokardek na wódkę albo czy balon ma strzelać, czy nie i w jakim ma być kolorze, żeby pasował do koloru obrusu. Czy dla was na prawdę TYLKO TO się liczy? Jeśli tak, to żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze to nie jest najwazniejsze, ale kazda z nas ma prawo dzielic sie pomyslami ktore przychodza jej do glowy, po to jest to forum, a jego tematem jest wlasnie slub i wesele i wszystko co jest z tym zwiazane.... tak samo mozna nam zarzucic ze rozmawiamy o salach, zespolach i fotografach bo to tez nie jest najwazniejsze.... a Ty widze bardzo sie przejmujesz tym co pisza na innych forach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
Dunia83! Co Cie ugryzlo. Masz juz cos zalatwione? Mi to zalatwianie robi niezla frajde - jak jezdzenie na karuzeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno facet nie chce z nia
gadać o slubie.... "Czy dla was na prawdę TYLKO TO się liczy? Jeśli tak, to żal mi was. " co to za hasło w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że już któraś boi się przedstawić swoje zdanie i wpisać nicka- no cóż bywają i tacy..... I nie przejmuj się moim facetem i mną- wszystko z nami w porządku, chyba w przeciwieństwie do Ciebie- jarającej się balonem hehe ;-). Mona wyobraź sobie, że nie przejmuję się tym, co piszą o nas na innych forach. Co więcej- sama tak uważam :-). Bo rozmowy o balonach były, są i będą dla mnie śmieszne i niepoważne. No ale skoro chcecie się tym jarać, to się jarajcie. Bo przecież PO TO jest to forum- jak to ładnie ujęłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym: \"tak samo mozna nam zarzucic ze rozmawiamy o salach, zespolach i fotografach bo to tez nie jest najwazniejsze\"--------> Mona jest pewna różnica w rezerwowaniu sali, z którymi wiadomo, jakie są cyrki, a w rozmowach o balonach ;-). Zwłaszcza na półtora roku przed ślubem. Owszem wiadomo, że i dekoracja się liczy, ale no kurde nie jest najważniejsza, a już na pewno nie na tyle, żeby o niej rozmyślać dniami i nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos poddał fajny pomysl i ja go podjęłam to chyba dobrze prawda?? jesli nie podoba Ci się to o czym rozmawiamy nie musisz podejmowac tematu ale tez nam nie wmawiaj ze myslimy o dekoracjach dniami i nocami bo to pewne naduzycie jesli wiesz co mam na mysli.... mozesz zawsze zaczac pisac na forum jesli bedziesz gotowa na to aby podejmowac dyskusje na ROZNE tematy na przyklad za rok albo jakos tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mona------> forum jest też od tego, że mogę napisać co myślę np. o balonach. Bo to forum jest dla wszystkich, a nie tylko dla entuzjastek balonów. I sorry ale nie Ty będziesz mi mówić, kiedy mam wrócić na forum a kiedy nie. Czy ja Ci zabraniam jarać się balonem????? NIEEEEE. Piszę tylko co o tym myślę. Tyle. Miłego wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym co wyście takie wrażliwe? Od razu jak ktoś napisze, że coś mu się nie podoba, to na niego napadacie. Trochę samokrytyki. Nie każdy lubi to samo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zareczona
A ja tam marze o Podrozy Poslubnej.Hahaha! Wiecie co dziewczyny? Mniej 'jadu...' i wiecej wyrozumialosci dla innych. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno facet nie chce z nia
właśnie :) wylałaś już cały swój jad na nie duniusiu ? tak was czytam i sie smieje same sie niedlugo zjecie nawzajme, juz jednej cos nie pasuje a to dopiero poczatek... uwielbiam to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mniej \'jadu...\' i wiecej wyrozumialosci dla innych\"------> no wlasnie!!! ale to dziala w dwie strony jesli nie wiecie. Chcecie wyrozumialosci to same bądźcie wyrozumiałe, a nie damusie, którym to nie mozna nic powiedzieć. A do tej powyzej- to chyba dziewczyno mylisz pojecia. Zobacz sobie w slowniku co to jest \"jad\" i co to jest \"krytyka\" bo widze, ze nie rozróżniasz. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno facet nie chce z nia
to tyle juz mialo byc przedtem:P dobranoc girls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) nie moglam spac wiec tu wpadlam, chyba jednak jestem w ciąży dziewczyny bo znow robilam test i tym razem yszly dwie kreski:) narazie jestesmy w szoku:) ale nawet sie nie spodziewalam ze moj narzeczony tak sie ucieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leosia to nic tylko trzeba sie wybrac do Ginekologa i jezeli on potwierdzi twoje przypuszczenia to nic Tylko gratulowac !!!! Ciesie sie z wami,choc przypuszczam ze troche sie plany u was chyba zmienia zwiazku z ciaza....:) Ale gratuluje z calego serca. Oj oij Dziewczyny ostatnio zrobilo sie tu goraco ....ale coz i tak bywa. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leosia, gratuluję. Wielkie szczęscie czy panika? Dunia83 - żyj i daj żyć innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja tez gratuluje :) jade do wrocławia na weekend do kolezanki, jeszcze tam nigdy nie bylam a slyszalam ze to piekne miasto, moze ktoras z Was jest z okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×