Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Spacja no co Ty, nie zapomniałam!! :) for You 🌻 ja jutro bede dzwonic i sie umawiac z zespołem, niestety ja sie tym musze zając bo mój m. na 3 zmiany pracuje :( Spacja nie dołuj sie z powodu wyjazdu przyszłego Męża, mój tez był sam tylko ja dawałam mu siły i rodzina bo miał strasznie cięzko :( jak sobie o tym pomysle to az mi łezki napływaja do oczu i obiecalismy sobie ze juz nigdzie sami nigdzie nie jedziemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam też tutaj inne topiki i widze ze problem jest z pogodą w czerwcu, każdy z Nas chciałby super pogode na ten dzien, ale nie jestesmy w stanie przewidziec pogody, wiec ja jak bede załatwiac fotografa to takiego co ma swoje studio które zawsze jest pewne i plener, ale jeszcze nie wiem czy w dniu ślubu czy w inny bo zalezy czy będzie z miasta mojego M. czy z mojego, bo jak z mojego to bedzie plener a jak od mojego M. to bedzie w inny dzien z tego wzgledu ze starcilisbysmy na to duzo czasu... a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a długo był sam??? Mój łącznie bedzie poza domem beze mnie 2 miesiące... bo w cały lipiec razem bedziemy w Irlandii :) Dziękuję za kwiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas z fotografem nic nie wiadomo....chcielibyśmy zrobic plener w tygodniu po ślubie, ale nie wiem, bo przeciez trzeba bedzie wrócić do pracy, a ja nie mogę wziąć dnia wolnego na żądanie i urlop tez mi nie przysługuje ineczej niz w ferie albo wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie . My wlasnie zjedlismy truskaweczki z bita smietana humory nawet dobre .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacja, 3 miesiące osobno :( Rybnik smaka mi zrobilas na truskawki chyba tez sobie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku tak sie rozgadalyscie ze ja nie nadaze tego czytac...a co bedzie jak ja pojade do domu..bo to jeszcze 22 dni ehe to wtedy to tutaj ksiazke zastane do przeczytania ale to dobrze:)co do mojego slubu to ja sie zaczynam go bac....dzisiaj gadalismy z lukasza rodzicami i powiem wam ze jego mama ttak to przezywa ze ja sie zaczelam bac, a wczesniej mi to nawet do glowy nie przyszlo...jak ona cos powie to normalnie tylko sie za glowe lapac..to dopiero bedzie szopka:)ehhhh wszystko sie zacznie dziac jak juz bedziemy w kraju:)my idziemy na nauki przedmalzenskie weekendowe:)kolo nas- trwaja 3 dni i kosztuja 130 zl od osoby...lub 80 zl jak sie chcialao dojezdzac codzien...a wiadomo ze sie nie bedzie chialao...zobaczymy jak to znimi bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam, pisalam i pisalam i...wystapil blad. Nie mam juz sily pisac drugi raz. Jestem zmeczona po dwudniowej parapetowce. Iprezka udana. Malo szkod. Milego wieczorku Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie pożegnałam mojego Miśka :-( rozpisałyście się, że hoho :-) no cóż nam przyszło dziś do głowy, że zdjęcia może będzie nam robił kolega Marcina który pozostawił dobrą państwową robotę po to by realizować się jak fotograf. Jutro M będzie do niego dzwonił i zobaczymy co z tego wyjdzie :-) my robimy zdjęcia tak 2 dni po ślubie.. a co do pogody to wolałabym żeby było chłodno bo nasza sala nie posiada klimatyzacji :-) a to będzie lipiec więc raczej wolałabym żeby upałów nie było. kamerzysty w dalszym ciągu nie znalazłam - szukam taniego bo myślę, że film to już każdy chyba pożądny umie zmątować :-) dobrze, że masz spoko teściową cafka ja o swojej dobrego słowa hmmyy cięzko byłoby powiedzieć - niczym się nie zajmuje i nic ją nieobchodzi :-( jutro pierwszy egzamin w sesji o 13 trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, czy taka dobra hmm, różnie miedzy nami bywało, od jakiegos czasu układa sie naprawde dobrze, moze dlatego ze czesciej rozmawiamy, nie wiem w kazdym badz razie jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naprawdę masz się czym cieszyć!! Dobrze, że ja nie będę mieszkała z moją teściową bo bym chyba po tygodniu popełniła samobójstwo :-) no ale sama też sobie dam radę ze wszystkim - bez łaski :-) lecę spać na egzamin trzeba się wyspać :-) a jeszcze tak miałam spytać już nie wiem czy dobrze pamiętam a niechce mi się grzebać w postach ale z tego co dobrze pamiętam to rybnik kupiliście dwie Księgi Gości i tak się zastanawiam czemu dwie?? buziaczki i kolorowych potworków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos leci, duzo pracy, odliczam dni do przeprowadzki i do wyjazdu do Polski. nadal nie moge ruszac palcami. ale staram sie nie narzekac. poza tym zyje, bo czuje jelita, jak mnie bola, wiec chyba ok? a co u was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie Ineska :) u mnie tez OK, jakos leci... to ja sie już bede zbierac bo nie wysypiam sie jak jestem z moim M. ;) a teraz jestem sama wiec musze nadrobic spanie. Dobranoc WSZYSTKIM!!!!!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska-----> dobrej nocy :) ale przychodz częściej :) Wszystkim Dziewczynkom życzę kolorowych snów :) Ja wykorzystując fakt, że narzeczonego nie ma, obejrzałam babski film \"Wszystko o mojej matce\", ale coś mi się zdaję, że raz jeszcze go obejrzę razem z Ukochanym :) Strasznie mnie poruszył....wprawił w dziwny nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spa_cja postaram sie, ale nie obiecuje. ale napewno bede czesciej jak poczuje sie lepiej. dobranoc...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was !!!! Kupilismy tylko 1 ksiege gosci (chyba ze gdzies napisalem 2 a za to przepraszam). Poniedzialek a mnie strasznie glowa boli ,wxzoraj juz o 9 poszlismy spac. Dzis pojedziemy zalatwic ubezpieczenia i karte zdrowotna no i chyba tymczasoway dowod no i do banku ,bo kazdy mowi zebysmy poczekali do srody bo napewno ktos odesle dokumenty ....ale ja jakos w to nie wierze ...wolalbym wszytsko juz dzis zalatwic ale tak ymsle moze rzeczywiscie ktos je odesle i po co daremnie znow tyle pieniedzy wyrzucic na nowe dokuemnty. Dziewczyny ostatnio siedzac na internecie znow szukalam sobie aut do slubu i znalazlam syrenke !!!! http://doslubu.eu/kontakt.php (nawet fajnie bylo by takim autem jechac ) Ale najbardziej spodobal mi sie czerowyn samochod z tej strony http://www.video.whizz.pl/glowna.html tylko czekam na jego odpowiedz ile sobie zazyczy ... Milego dnia dziewczyny (prawdopodobnie mam dzis wolne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wstałam i czuję jak w moim brzuchu wiruję jakaś tromba powietrzna- - och te nerwy!! strasznie mi już niedobrze :-( rybnik - fajne te autka!! A z tymi księgami Gości to może byłam pijana jak czytałam albo coś mi się w głowie uroiło! :-) złodzieje przeważnie odsyłają dokumenty (teraz mają taką kulturę) ale z drugiej strony jak nie odeślą to lepiej zacząć załatwiać dokumenty. nie wiem ile się u was czeka na ich wydanie ale jeżeli policzysz i stwierdzisz, że mozesz poczekać jeszcze 2 dni to poczekaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Rybnik fajna syrenka ;) ja kiedyś miałam syrenke ale byłam dzieckiem wiec duzo nie pamietam jedynie ze zdjęć... co do dokumentów ja bym chyba poczekała, bo wydaje mi sie odeślą, dlatego ja nie nosze dokumentów z portfelem. ale powiem Ci ze moja mama kiedys przez przypadek zgubiła portfel miala tamm pare groszy i co najwazniejsze bilet miesieczny za niecałe 100zł a to był poczatek miesiaca 100zł droga nie chodzi i dobrze ze nie kupiła drugiego!! bo ten Ktoś odeslal jej cały portfel z wizytowkami BILETEM co najwazniejsze,no jedynie pieniedzy nie było... moim zdaniem warto poczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dokumentow ile sie czeka ...nie wiem dokladnie ale mysle ze jak poczekamy jeszcze ze 2 dni to sie nic nie stanie. Tu wlasnie w Niemczech tez przewaznie oddaja ale jak to ktos znalazl z mlodych :( ciezko to widze napewno wyrzucil je do kosza i teraz juz ich nie znajdziemy. Nie wiem zobaczymy co dzis zalatwimy ...narazie maz jest jeszcze w pracy ale w najblizszym czasie powinnien juz byc i pojedziemy... Jestem cala zdenerwowana dobrze ze ja tez nie zgubilam dokumentow. A tak dziewczyny nawiazujac do slubu!---------------kiedys myslalam zeby miec na slubie golebie biale i po mszy po prostu je wypuscic tylko problem polega na to ze ja sie boje takich zwierzakow.,hehe. A wy co chcielibyscie miec na swoim weselu .... My jeszcze chcemy zakupic fontanny tortowe chcielismy czekoladowe ale troche kasy za duzo za to chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik nie denerwuj się, ja mysle ze odeślą :) i Ty tez w to wierz! ja nie wiem jak wygladaja fontanny czekoladowe :) i szczerze powiem ze nie myslalam o czyms szczegolnym-jeszcze. moze jedynie o tym zeby dzieci w kosciele przed Nami szły z kwiatami, ale czy ja wiem czy tyle dzieci sie uzbiera... a dziewczyny jak juz kiedys poruszałysmy temat piosenek na pierwszy taniec to ja was teraz chce zapytac o piosenke ale dla rodziców, czy macie juz cos na oku? bo jatej piosenki \"Cudownych rodziców mam\" chyba nie chce, jest ładna ale oklepana to raz a dwa nie chce na niej ryczec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gołębie - bardzo ładnie to wygląda ale ja niecierpię gołebi poprostu nie wzięłąbym ich do ręki !!dziwne trochę bo to są jedyne zwierzęta, któych nie lubię!! co do atrakcji śłubnych to jeszcze tak dokładnie nie myślałąm podoba mi się pomysł z pękającym wielkim balonem na pierwszy taniec no i narazie to tyle. no i M wczoraj jeszcze mi powiedział, że \"do ślubu jeszcze rok to czym się tu tak narazie ekscytować\" no i jakoś zapał mi minął :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do piosenki dla rodzicow Urszula Sipinska\"Cudownych rodzicow mam \"-----jest naprawde oklepana i caly czas jak ja slucham placze ale jednak wydaje mi sie ze jednak przy niej zostaniemy . Jest jeszcze piosenka Bayer Full\"Wlac dla Rodzicow\" I piosenka po slasku Kumpliki \"Rodzice\" Dziekuje dziewczyny za slowa otuchy. http://www.czekoladowefontanny.pl/index.php?t=63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×