Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Tak bukiet jest sliczny tez mi sie nawet spodobal i mam nadzieje ze cie nie urazilam. Dobra ja narazie zmykam Moj maz wrocil wlasnie z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik, no co Ty, nie uraziłaś, po to wysłałam fotke żebyście oceniły :) dzięki za linka zaraz poczytam o mowie kwiatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra maz poszedl spac ....ja zrobilam sobie chwilke przerwy z kawa :) a potem uciekam prasowac Dziewczyny mam do was pytanie : Gdzie najlepiej waszym zdaniem pojechac powiedzmy na 2 dni i odpoczac gdzies nad jeziorkiem ..... Morze to wiem ....a inne propozycje ... jak bedziemy w Polsce chcemy sie wybrac przynajmniej na 2 dni gdzies odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka82 - tylko ze ja wcinam pomidory codziennie, bo uwielbiam pomidory... poza tym to nie jest przesilenie, czuje ze to cos glebszego... ,chyba zatrucie? wczoraj tak zle sie czulam, ze nawet nie mialam sily dzwonic po pogotowie... ps. Wszystkiego Najlepszego Zycze Wszystkim Dzieciaczkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska chodzi ci o grzyb w domu :( Powiem szczerze ze moj szwgaier kiedys na starym mieszkaniu wlasnie mial grzyba wdomu wszyscy byli chorzy tzn.katar itp. Musieli zrobic wszyscy badania i po badaniach okazalo sie ze nie moga dluzej mieszkac wtym mieszkaniu i musieli sie przeprowadzic . Ineska radze sie wybrac do lekarza i zrobic kontrolne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska to moze wybierz sie do lekarza, bedziesz spokojniejsza... rybnik, hmm mi trudno powiedziec gdzie, teraz mam pustke w głowie ;) ale jak na cos wpadne to napewno napisze... ja szukam sobie zespolow i fotogrfow i sie usmialam na jednym bo byly przykldowe filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na niektorych mozna naprawde sie posmiac jak niektorzy spiewaja co ? INESKA A TY MARSZ DO LEKARZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik no dokładnie :) ale na jednym były zabawy i tez smieszne bylo na ziemie kobitki upadły heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to naprawde swietnie mozna sobie humor poprawic. Dobra ja narazie znow zmykam ide prasowac pozniej wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jakie wy macie zespoły? chętnie posłucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik, na 2 dni odpoczynku proponuje Kazimierz Dolny....albo Góry Świętokrzyskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiątko fajny masz zespół, włąsnie sobie słucham mp 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spa_cja twoja propozycja extra nigdy tam nie bylismy wiec moze czas sie wybrac. A inne propozycje???? Co do zespolu to naszego nie idzie posluchac w internecie ,ale zastánawiamy sie czy nie zmienic jeszcze zespolu na http://www.ratoro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go dzisiaj znalazłam i słuchałam bo są mp 3 ;) jest w porzadku, ale czegos mi brakuje, jestem troche wybredna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bedzie ze mna cięzko zeby wybrac jakas suknie, bo tutaj nic dla siebie nie widze :( prawie wszystko jest rozszerzane na dole a jak jest prosta to mi sie nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mi sie wlasnie podobaja takie doly sukienek ..tak jak juz powiedzialam kazdy ma inny gust ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie :) a my jestesmy po too tutaj zeby sobie doradzac i wyrazac swoje zdanie... ja nie twierdze ze sa brzydkie, bo są ładne, ale ja jestem szczupła i jak zaloze taka rozszczerzana to bede wyglądac smiesznie tak mi sie wydaje, ostatnio jak moja kolezanka brała slub była w 6 miesiacu, to miala rozszerzana na dole zbyt mocno, bo wygladala jak balon i naprawde nie fajnie, wiec to zalezy od \"ciała\" ze tak powiem, na kims jak najbardziej mi sie podobaja, ale musza byc dobrane do sylwetki, a nie zeby dodatkowo pogrubialy albo wisiały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik, coś tylko my sie tutaj udzielamy :) a jaka piosenkę wybieracie na pierwszy taniec? ja wiem ze to daleko jeszcze, ale my mamy wybrana Kindla \"z kims takim jak Ty\" jak chcecie to moge wam wysłąc na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka -----ale zbieg okolicznosci my wlasnie chyba tez bedziemy mieli KINDLA- Z KIMS TAKIM JAK TY albo T.GRELEWICZ -ZAWSZE BEDE KOCHAL CIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu juz wogole nie moj gust ale sukienka w swoj sposob fajna nawet ta 2 mogla by byc (ale to nie moj gust)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych dwóch podobnie jak rybnik wybralabym numer 2 ale na moja sylwetkę odpada :( zreszta troszke nie w moim guście, ale jako suknia to jest ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik - proponuję Okuninkę jeśli chciałaś jeziora :-) byłam tam ze 3 lata temu bardzo sympatycznie lasy, jeziora, tanio. z sukienek to podoba mi się z tej strony projekt ANGEL biel kasiątko - spokojnie już niedługo będziesz w Polsce a tu z rasizmem się nie spotkasz :-) Pierwszy taniec :-) mam piosenkę tylko nie znam ani tytułu ani wykonawcy, znalazłam ją na starej płycie taty i się zakochałam.A może któraś zna (to bardzo by mi się przydało) refren leci tak: Gdzie Ty tam Ja mimo burz z woli dusz ja Cię kocham no i już gdzie Ty tam ja na biegunie na K2 ale jeszce nie wiem czy mój zespół zgodzi się jej nauczyć i zaśpiewać więc profilaktycznie szukam jeszcze czegoś innego :-) a mój zespól to http://www.amigos.hg.pl/ Ja też idę jutro na BASEN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×