Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Hej hej!! Już po pracy i zaglądam do Was. Witaj Motylek:) Kasiatko- super te obrączki, tytan zawsze wydawał mi się taki niedelikatny, ale widzę, że ładnie się prezentują:) Co do robienia bram itp. mam nadzieję, że będą maksymlnie dwie, chociaż mieszkam w małym mieście więc różnie może być:) Nam właściciel restauracji zaproponował alkohol po hurtowych cenach i jak zostanie to nie musimy martwić się, bo płacimy tylko za wypity:) A co myślicie o barmanie, który będzie robił kolorowe drinki dla pań:) u nas taka przyjemność kosztuje 300zł tylko alkohol do drinków 700 zł. Byłam na jednym takim weselu i było fajnie wypić drinka a nie wódkę z sokiem pomarańczowym, a co Wy na to? Rybnik - ja chyba też na kawę się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie miec takiego barmana :) ale chyba bym sie nie zdecydowala nie wiem mysle ze co za duzo to nie zdrowo :) ale jak ktos chce czemu nie :) MY wlasnie czekamy na szwagra i bedziemy jesc pizze. Pozdrawiam was wszystkie,nie wiem czy jeszcze do was dzis zagladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny witam tez nowo przybyle ale jestem zabiegana. teraz jestem u mojego miska i jak wroce do domu to wam napisze co sie u mnie dzialo :) pozdrawia was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znalezliśmy mieszkanie. Jedyny mankament brak pralki, ale ściągniemy sobie jakąś używaną. Kamien spadł mi z serca, niby to szuaknie mieszkania ekscytujące, fajne itp. a jednak taki stan zawieszenia męczy. Co do wesela - u nas pewnie będzie kilka bram po drodze, mimo ze kosciol mam jakies 300 metrow od domu :). Pomysł z drinkami b ardzo fajny, może popytam się właściciela sali (tam obok jest bar) czy daloby się tak zakombinowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ gratuluje mieszkania. Wlasnie szwagier poszedl do domu a ja patrze na wspolnej :) zycze wam milego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiątko - świetne te obrączki babitku - dzięki ja ślepota nie zauważyłam, że jest ten sklep w Warszawie! musimy się tam wybrać z Marcinem!! rybnik - ale bym zjadłą taką pizzę :-) a pomysł z koszulką niczego sobie (muszę przemyśleć) Balleteyn - gratulacje wkońcu będzieci na swoim :-) zabka - pomysł z barmanem fajny ale jak dla nas to dodatkowe koszty i co tu dużo gadać średnio nas na to stać :-) BYŁAM NA ROZMOWIE Z KAMERZYSTĄ I FOTOGRAFEM. KAMERZYSTA FAJNY ALE FOTOGRF BEZNADZIEJNY TAK WIĘC POSZUKIWANIA TRWAJĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny juz wrocilam a wiec nie bylo mnie bo jestem zabiegana dostalam prace i za tydzien we wtorek zaczynam prace. a to badania trzeba robic a to u fryzjera bylam w poniedzielek na szkolenie bhp jade do bydgoszczy wiec ciagle cos. belleteyn no to gratulacje wiedzialam ze znajdziecie gniazdko dla siebie :) dziewczyny obraczki wasze ogladalam super. kasiotko pewnie juz sie powili pakujesz no i rybnik tez bo przeciez w odwiedziny przyjezdzasz. nie gniewajcie sie ze nie skomentowalama wszytskich waszych wypowiedzi :( przeczytalam wszytsko ale te watki tak sie zmieniaja ze nie wiem co mam napisac ale przeczytalamm wszystko sumiennie do samego konca i teraz bede na biezaco juz. obiecuje.jest nas tak duzo na tym forum ze nie jestem wstanie sie na temat wszytskich wypowiedziec. :) i bedzie nas jeszcze wiecej mam nadzieje ale przynajmniej jest co czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn- super, że udało się znaleźć mieszkanie, pralka to najmniejszy problem. :) Glupolek - gratuluję pracy, wiem ile to trzeba przygotowań, sama pracuję od kwietnia oj było tego :) Z tym barmanem super sprawa tylko drogo :( Poza tym smutno mi, że całe te przygotowania tylko mnie zajmują, chciałabym we dwoje :( Życie jest brytalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. Ja juz na nogach,wyspana i z filizanka kawy.:) glupolek -GRATULUJE PRACY :) gosiaczek86 -Napewno znajdziecie w koncu jakiegos fotografa i kamerzyste :) U nas przygotowania stanely w Miejscu . Co do pAkowania ,bed esie pakowac 2 dni przed podroza pierwsze jeszcze odwiedziny ale sie ciesze . Uwazajcie na siebie bvo dzis 13 :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberk. Jak zwykle urwalam sie z kosmosu. Podziwiam Was szczerze powiedziawszy. Ja czytam, czytam, ale nie nadarzam odpowiadac. Belleteyn_ .Gratuluje mieszkanka. Super. U nas z tymi bramami to tez bedzie niewesolo. Denerwuja mnie pewne zwyczaje, ale co tu zrobic? Bylam ostatnio rozlewac piwko na urodzinach znajomego, ktory konczyl 65 lat. Bylo ok 100 osob. Mial tez barmana od coctaili oprocz mojego piwka. Barman mial urwanie glowy a moje piwko nie za bardzo. Wiec na weselu nie wyplacilabym sie z tym barmanem. A szczerze powiedziawszy to kazdy sobie sam namiesza co bedzie chcial. Dziewczyny. Jaka jest roznica w ceniu jak sie kupi wodke na akcyze? Nawet o tym nie pomyslalam. A moze bede miala taka mozliwosc. Zycze milego dzionka. Wroce dopiero ok 18-stej, bo ide do znajomych im pomagac robic porzadek w pinicy, bo mieli powodz w piwnicy pare dni temu. Fuuj!!! dobrze, ze mieszkam na 3 pietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou Barman - generalnie fajny pomysl, bylam na jednym weselu, na ktorym byl barman, polegalo to na tym, ze funkcjonowal normalny bar z wyborem alkoholi, goscie zamawiali sobie wybrane drinki a na koniec podliczyli za wypity alko + prace barmana - wyszlo łącznie ok 2000pln - nie pamietam dokladnie. Minus natomiast byl taki, ze wiele osob od wodki przy stole zaczelo, pozniej zaczelo popijac wymyslne kolorowe drinki, wszystko mieszali - efekt - kolejka do toalety, ci \'mieszacze\' kiepsko sie czuli....Ja takich niespodzianek chce uniknac, wiec barmana nie budiet. Belleteyn - GRATULACJE mieszkanka :) strasznie fajnie :D Gosiaczku - ja tez sie przejade do jednego z tych sklepow z obraczkami tytanowymi :) Powiedz kochana, ile chce kamerzysta? I jest w necie moze jego portfolio? A wracajac do alko - u nas, oprocz wodki i wina (czerw i bial) bedzie na stole wiejskim bimber i 4 smaki nalewek roznych (typu ajerkoniak, nalewka z rozy itp) - i to wsio :) Zareczona - jak wodke na akcyze? Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku - kamerzysta ten co byliśmy wczoraj chciała 1300 zł ale dziś znalazłam lepszego.właśnie wysyła mi kilka swoich prac na maila więc jak chcesz to mogę Ci je przesłać - a z tego co wiem to ten chce 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam z ranka:) Belletyn gratuluje znalezienia mieszkania:)bardzo sie ciesze:) Gosiaczku - super ze masz juz pracy:)najwazniejsze abys byla z niej zadowolona:) co do kamerzysty ja nie bede miala bo lukasz sie krepuje i coz zostana mi zdjecia:) teraz wyruszamy na zakupy prezentowe dla najblizszych..wiec bedziemy buszowac po sklepach:)zobaczymy moze sobe znajde jeszcze jakies buty na wesele do siostry:)mama juz gore ale jeszcze dodatkwo mi brakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie Gosiaczku :) wszystko doszło. Nawet fajne te filmy - najbardziej podoba mi sie chyba ostatni - ten z \'plener\' w nazwie. Te historie poznania wczesniejsze wydaja mi sie \'przedluzone\' - pewnie inaczej sie oglada siebie - z zaciekawieniem, a inaczej zupelnie obcych ludzi ;) ale takiej historii chyba jednak bym nie chciala. I 1200 to chyba calkiem przyzwoita cena? A za fotografa ile placisz? Witaj Kasiatko :) udanych zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiątko udanych zakupów - to głupolk znalazł pracę a nie ja :-) babitku - z fotografem to jeszcze nie wiem mam na oku takiego jednego http://www.afi.waw.pl/ wydaje się ok no i ja chcę sam plener więc przyzwoita cena ale muszę się jeszcze z nim umówić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za gratulacje. Co do kamerzysty to się zastanawiam, bo żona członka mojego zespołu robi filmy, on je montuje. Widziałam jeden, gdy decydowalismy się na zespol i byl fajny - no i plus, że za dojazd nic nie wezmie bo przyjedzie z zespolem. Musze się z nimi skontaktowac ile biorą. Co do tej wódki na akcyze to ja też nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - my fotografa mamy juz zaklepanego - chyba niedrogo :) ale tak naprawde nie sprawdzalam cen, bo to znajomy i nie bierze od nas duzo - po prostu. to jego stronka z fotografia slubna www.fotogaleria.com.pl a to z \'nieślubną\' :) www.latoszek.com Ja jestem jego zdjeciami zachwycona... A z kamerzysta wciaz sie zastanawiam - czy chcemy, czy nie chcemy. Adrian chce - jak ja mowie ze chce i nie chce, jak ja mowie ze nie chce :) wiec pomocny nie jest ;) Belleteyn - jesli podobal Ci sie film zony czlonka zespolu no i jesli w ogole chcesz film - to sie nie zastanawiaj :) Lepiej \'hurtem\' od jednej osoby wiecej uslug- zawsze taniej i łatwiej organizacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,Ja wlasnie wrocilam ,bylam na miescie i na godzinke tylko w pracy po drodze ,po poludniu znow na miasto i na poczte bo jakas przesylka na mnie czeka :) My prawdopodobnie bedziemy mieli kamerzyste albo od fotografa ,albo auto+fotografa jeszcze nie wiemy :) bo z tamtgeo zrezygnowalismy . Tez nie rozumiem Zareczona co to jest z tym alkoholem ,moze nam wyjasnisz bo my nie wiemy. Kto chce Placka Ziemniaczanego bo wlasnie piecze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się piszę na placka ziemniaczanego!!! Babitek - niestety nie mogę otworzyć tej strony!!wyświetla mi się, że mam za małe okno! pech dobra biorę się za naukę bo jutro o 8 ranon - egzamin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitek - woooow! jestem rowniez zachwycona zdjeciami!:) naprawde sa sliczne. gdyby fotograf mieszkal na Pomorzu to od razu bym go wziela:) a ile on kosztuje na jeden dzien bez poprawin? przepraszam,ze wszystkich wypowiedzi nie skomentuje,ale przeczytalam wszystkie. mam balagan w domu,jestem na walizkach,pakuje reszte rzeczy i sprzatam mieszkanie, bo jutro w poludnie wprowadzamy sie do nowego mieszkanka. i znow zamieszanie, rozpakowywanie,sprzatanie itp. heh. potem jedziemy po reszte prezentow dla rodziny, bo za 2 tygodnie jedziemy do Polski, przy okazji zakupy do nowego mieszkania:) ciesze sie ze bede mogla urzadzic je po swojemu:) nie jestem pewna czy bede tam miala internet, ale w miare mozliwosci bede odpisywac:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Gosiaczku - pewnie jakiegos plugina flashowego nie ma Twoj komp :( Ineska - witaj i dziekuje bardzo :) bardzo mi milo, ze Ci sie podoba :) Nie wiem tak naprawde, ile On bierze \'normalnie\', moj Adrian robil mu wszystkie strony internetowe - tak sie poznali, no i bedzie nam robil zdjecia ze tak powiem po znajomosci, no i po znajomosci bedziemy mu placic. Ale wydaje mi sie, ze bierze ok 2 tys. - glowy nie daje. My placimy 1500 za caly dzien z weselem wlacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza bardzo dziękuję za placuszki :-) były przepyszne ;-) babitku ja bardzo chcę mieć z film z wesela - zdjęcia fajna sprawa ale nie zobaczysz na nich wszystkiego! Ślub i wesele szybko mijają nie wszystko będziesz pamiętać z tego dnia. na zdjęciach tego nie będzie -słów osób bliskich, kazanie księdza i tego jak sobie przysięgacie !! Ja się nie zastanawiałam nigdy czy chcę bo chcę bardziej niż fotografa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Twoimi argumentami jak najbardziej sie zgadzam Gosiaczku. Tylko ze ja na kazdym filmie, na ktorym sie ogladalam czulam sie zażenowana :) po prostu - nie podobam sie sobie przed kamera :) Ale moze ten jeden film wyszedlby dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny wreszcie sie udalo z praca. :) od wtorku zaczynam bo w poniedzialek jeszcze szkolenie bhp. a co do ceny fotografa to ja jeszcze nie mam :( . gosiaczek powodzenia jutro na egzaminie ineska a tobie zycze milego rozpakowywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolek - nie dziekuje:) Babitek - jeszcze nie mam zarezerwowane. ale mam kolege fotografa, wiec pewnie z nim sie dogadam:) co do kamerzysty, jestem tego samego zdania -chcialabym pamietac i wspominac przysiege. dla mnie to nie samo co zdjecia. poza tym, Babitku bedziesz glowna osoba na weselu, wiec tego dnia i na filmie bedziesz wygladac przepieknie, uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×