Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witam was ja juz w domku po pracy poszlam sobie na solarium. Nusia...sala piekna.No tak masz moze racje ja mowie ze bedziemy sie starac 2 miesiace przed ale nigdy nic nie wiadomo :( Gagatka ...Jezeli Tobie sie podoba sala to ok....nie jest tragoczna tylko nie moj styl ale na swoj sposob ladna. Babitku ...dziekuje w imieniu Taty :)Sala TWOJA ROWNIEZ LADNA ,choc tez nie moj styl . Ewai ....witaj :)Ja juz jestem po slubie cywilnym wiec juz sie troche nacieszylismy soba :) hehe Zonqa ----No to zapowiada sie mily dzionek. Pola witaj rowniez napisz cos wiecej o sobie. Wszystkie pokazujecie swoje sale wiec ja rowniez wam zdradze http://www.arkadia.jazd.pl/galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybnik twoja sala super-->juz ci to pisalam:) zreszta ....dziewczyny.....kazda sala jest super i ma cos w sobie...liczy sie dobra atmosfera i super goscie ktorzy potrafia sie bawic a nie tylko klapnac za stolem i wcinac schaboszczaki:) Babitek sluzbowy kalendarz to ja mam mega duzy i wypchany+tysiace karteczek w nim luzem zapisanych hehe imieninowo-urodzinowy notes tez juz mam...teraz pora na slubno-mieszkaniowy hehe niestety jestem -przynajmniej staram sie byc-perfekcjinistka...musze wszytsko sprawdzic porownac poczytac i jeszcze raz sprawdzic:) oczywiscie nie zawsze sie to udaje.... wlasnie wrocilam z budowy na ktorej pomiedzy pracownikami naszymi i innymi wywiazala sie mega draka....oczywiscie nasi chronili tylki i nie powiedzieli mi calej prawdy o sytuacji...wywiazala sie mega klotnia i nerwowka...nawrzeszczalam sie niepotrzebnie z facetem.....az mnie zoladek rozbolal...beznadzieja....ciezko byc szefowa tylu chlopa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ewai! jedni mowia, ze trzeba sie soba nacieszyc przed dziecmi a jedni mowia, ze zycie zaczyna sie dopiero z dziecmi. My nalezymy do tych drugich. Zwolnilam sie z pracy, bo nudy straszne byly.Ide sie szykowac na urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie ogarnelam mieszkanie bo niestety jutro musze znow leciec do pracy :( Jestem sama w domu wiec fajnie sie sprzatalo przy rytmach muzyki hehe. Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jutro wieczorek zapoznawczy!! czyli rodzice sie zapoznaja!! Ehhhh cieżki dzień sie zapowiada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.My jesteśmy z Katowic. To jest tak że musimy wpłacać zaliczkę w lokalu w którym chcemy mieć imprezę no ale ciężko nam sie zdecydować i dlatego mamy 2 lokale zarezerwowane i w 1 z nich chcemy odebrać zaliczkę,może nam odda kase a jak nie to poszukamy kogoś uda sie lub nie ale szkoda 1000zł,mamy na myśli tu Gościniec Śląski nie jesteśmy przekonani właściwie mojej mamie sie nie podobało w tym lokalu i mnie zniechceciła. Mamy głowe pełną bo jeszcze tyle czasu a tu trzeba wszystko rezerwować już teraz, a co myślicie na temat muzyków na wesele ma być dj czy 2 osobowy zespół,bo mamy dylemat. Tyle na głowie bo jeszcze remontujemy mieszkanie, bo odkąd mieszkamy to nic nie robiliśmy w nim a tak mój facet musi sie sprężyć i do ślubu zdążyć,może wszystkiego nie zrobimy ale część na pewno,dużo wydatków. Ale mam szczęscie bo mam urlop jeszcze 2 tyg.wiec chociaż pracy nie mam na głowie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do niusii ?? Czy masz jakiś kompleks na temat swojego wieku,bo pisałaś ze niestety 28,ja szczerze mówiąc to mam,denerwują mnie te laseczki około 20 lat, młodo wyglądam,ale ten czas tak leci i pewnych zmian nie da sie ukryć, a stare jest tylko wino,chyba za dużo o tym myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik dzieki :) moze diabeł nie taki starszny jak go maluja, ale stresu troche jest!! Co do orkiestry to myslelismy ze mamy, a tu lipa bo maja juz zajety termin!! Chociaz jak dla mnie moglby byc dj!! A ile Wy płacicie za orkiestre?? Ewai remont mieszkania to spory wydatek!! My bedziemy wynajmowac !! Choc wiem, ze na pewno nie bedzie nas stac na luksusowe zycie to wole tak niz mieszkac z rodzicami w domu!! Wystarczy ze mieszka tutaj siostra z mezem a nasz dom znowu nie hotel i nie ma 10 pokoji z łazienkami!! A sprobowac mieszkac samemu mozna, zawsze mozemy przeprowadzic sie do rodziców moich!! Chyba pasuje isć juz spac :) Wiec dobranoc dziewczynki :) kolorowych snów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewai ja mam 22 lata!! I mnie z koleji denerwuja 17,18 !! Młoda to oczywiscie po solarium, chude, (albo i nie) z brzuchem na wierzchu!! Taki kurwiszon!! Oczywiscie sorry jak kogos obraziłam, ale jak widze taki na ulicy to mnie rzuca!! A niestety ulica sa pełne takich ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuszna uwaga te 18 denerwuja mnie jeszcze bardziej,beztroskie ich życie ,ale one tez sie zestarzeja haha. Tu masz racje ze lepiej mieszkać w wynajmowanym M niz z rodzicami bo zawsze ktoś lub coś denerwować bedzie. Napisz mi adres twojej strony interetowej bo narzekasz na te krzesła to sobie kukne. Jeśli chodzi o remont mieszkania to nie wiem czy nas na to stać,ale jak już zaczeliśmy to trzeba działać,zrezygnowaliśmy z wakacji żeby kase przeznaczyć na remont. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze moja krzesła to tamat nr 1 :) http://www.tarnowianka.pl/ nie sa za ciekawe!! Ale musze sie wytłumaczyc na slub zdecywoaliśmy sie w zeszłą srode (bo początkowo miał byc 2009) a za sala zaczełam dzwonic w ten wtorek!! Wiec wielkiego wyboru nie ma!! Choc moze pan własciciel cos przez ten rok zmieni :) Dziewczynki wszystkie macie ładne sala!! Kazda ma swój klimat!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z brakiem kasy wiem coś na ten temat!! :) my na chwile obecną nawet 2 tys na reke nie bedziemy mieli!! No chyba ze cos sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoły i lokal na zewnątrz jest fajny,a te miejsce do grilowania super,pewnie1 kolacje podadza w nim moze jakiś prosiak lub coś tam z miesa, u mnie tez bedzie grill. Co do krzeseł to rzeczywiście nie za bardzo,ale może powiedz właścicielowi że te krzesła nie pasują do tak pieknego wnetrza, może pomyśli i zmieni,jednak tym nie warto sie przejmować,Teraz wiem ze kazdy lokal ma jakiś mankament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka 85 i jeszcze jedno mamy ślub w ten sam dzień wiec ja zamawiam pogodę,musi dla nas słonko świecić,ale upalnie niech też nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kompleksu wcale a wcale:) mi tam sie nigdzie nie spieszy..ale wkurza mnie jesli ktos stawia sobie za priorytet \"wyjsc za maz+urodzic dziecko+se jakos zyc\" i narzuca go innym....a tak postrzegaja mnie niektorzy znajomi ktorzy juz maja np odchowana 2 dzieciakow....kiedys uslyszalam:\" no ja to mam meza juz 9lat....nie martw sie Anka ty tez moze jakiegos znajdziesz\" hehe ja mam inne priorytety i dla nas najpierw byla wazna kariera i osiagniecie pewnego poziomu zycia.....teraz go mniej wiecej mamy wiec pora na reszte:) ja wczoraj dziewczyny siedzialam w pracy od 7-19ej masakra -czekalismy na transport z niemien ktory byl opozniony jakies 6h:(( i dzis od 7-13ej tez pracuje...ale na samochodzie mam juz moje torby z ciuchami i wracam po pracy w koncu do domku do mojego micha:) potem jeszcze 4dni i w koncu wymarzony urlop i wyjazd do angli do mojej przyszlej rodzinki:) do slubu tez mam troche inne poejscie niz wiekszosc dziewczyn:) dla mnie nie liczy sie pieknie przyozdobiony kosciol....skrzypaczka...chory itd itd....liczy sie sama przysiega...a pozniej to ze spotka sie cala rodzina-a oboje mamy wspaniale rodziny swietnie sie bawiace (oprocz kilku delikwentow ozywiscie:) ) tego nie moge sie doczekac....znajomych wspolnej zabawy siedzenia i atmosfery:) a ze tesciowej wymarzyla sie skrzypaczka w kosciele to tez chyba bedzie:) ja spotkanie rodzicow organizuje po powrocie z angli...hmmm....ciekawe jak bedzie:) pozdrawiam i spadam na kawuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny !!!! Ja juz na nogach zaraz zmykam do pracy :) mam nadzieje ze szybko sie wyrobie ,bo ostatnio zaklad byl otwarty do 13 a ja siedzialam do 14 :( Ewai my tez musielismy zaplacic zaliczke w naszej sali :) i zycze ci powodzenia zeby ci oddali zaliczke :) ale to chyba bedzie jakis cud ...ale moze pozniej kogos znajdziesz na te miejsce. Gagatka ...my za zespol placimy 135 zl od godziny teraz juz wiem ze juz chca 140 ,,,ale my jeszcze mamy po starej cenie i jednorazowo 60 zl za transport. Co do remontu mieszkania ..wiem jaki jest wydatek mieszkam tu 3 lata a juuz chyba 2 razy remontowalismy i najdrozsze byla lazienka ...bo wymienialismy wszystko od podstaw.:) Nusia ...jeszcze tylko 4 dni i wyjazd mam nadzieje ze jeszcze przed wyjazdem do nas zajrzysz ale jezeli nie to juz Tobie zycze milego urlopowania i wypoczynku . My dzisiaj chcielismy jechac na basen kryty ale zwiazku z tym ze musze isc do pracy plany sie pomieszaly. poizdrawiam i zycze milego weekendu i cieplego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim :) My też musimy płacic zaliczke, ale powiedzilelismy ze zapłacimy połowe zaliczki bo wiecej nie mamy!! Tzn mamy ale jakby cos sie stało, to lepiej zeby mniej przepadło!! Ide na kawkę :D Tym którzy siedzą dziś w pracy zycze zeby szybko i przyjemnie mineło :D Ja mam jeszcze olne do poniedziałku! papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewai pogoda niech bedzie w sam raz :) byle by nie padało i nie przygrzewało za bardzo, bo wtedy spłyne razem z makijazem :) Kuchnia juz posprztana, zostyało mi jeszcze 3 pokoje i kortarze!! Choc pewnie i tak bedzimy na plu siedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z pracy :( trocgę widzę mam zaległości :) co do planowania dzidziusia przed ślubem to nie mam nic przeciwko ale to nie dla nie...bałabym się, że będę się źle czuła w ten jedyny dzień :) nie wybawię się nie wypiję ;) i takie tam, a poza tym jestem jeszcze młoda i nie mieszkamy razem z Marcinem - chcę się nim upić do upadłego, a potem za jakieś 3 latka będzie dzidziuś :) Sale wasze sa piękne - KAŻDA i wiesz gagatka gdybyś o tych krzesłóach nie wspominała wcale bym na nie uwagi nie zwróciła - bardzo fajnie to wygląda :) remonty - wczoraj malowaliśmy Marcina pokój - jeden dzień tylko a jestem padnięta więc wyobrażam sobie co czują wszystkie remontujące :) My od stycznia planujemy malutki kredycik i wykańczamy nasze mieszkanko :) Czas do ślubu leci mi bardzo powoli... ewai witaj wśród nas - ja ma lat 21 więc mam nadzieję, że nie będę Cię zbytnio denerwować ;) gagatka - my za zespół płacimy 2600 wtym jest 400zł za dojazd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek to duzo !! A ja myslałam,że 1700 to sporo!! :( Choć nadal jestesmy bez orkiestry, w poniedziałek idziemy wpłacic zaliczke, moze gosciu nam da namiary na orkiestry bo cos tam wspominał ze ma :) a i sie rozgladniemy za alkoholem w hurtowniach!! A poki co nadchodzi wielki strs przed spotakniem rodziców!! :o Ja chyba choruje na jakoas chorobe o nazwie błedy ortograficzne. wiec sorrki za te wszystki literówki!! :) papap Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka w takim razie powodzenia na wieczorku zapoznawczym :) ja planuję takie spotkanie jakoś we wrześniu ale za bardzo mi się do tego nie śpieszy :( a może przesadzam i nie będzie aż tak źle :( ??? gagatku nie wiem czy to dużo za zespół wydawało mi się, że nie przynajmniej tak gdzie szukałam mniej więcej ceny kształtowały się w tych granicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze ceny normalne tak w granicach takich sa za zespoly ja place 2100 za dwa dni...c do rodzicow heh moi mzna powiedziec ze sie znaja mniej wiecej bo miszkali kiedys w jednej miejscowosci heh takze bedzie latwiej spotkanie planujemy na pazdziernik teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety sama siedze sobie bo moj luby w pracy mial wyjsc 14-15 a tu go jeszcze nie mam i jestem zla na niego dziekuje za zyczonka powrotu do zdrowia ale obawiam sie ze to troche potrwa bo nie ma zadnej poprawy i obawiam sie ze moglo mi sie przyplatac jakies gorsze chorobsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Gdzie sie podziewacie ...my wlasnie zjedlismy obiadek a teraz odpoczywamy....pogoda :( niby cieplo ale slonca nie ma i sie chmurzy ....Jakie plany na dzisiaj ...my raczej nic ... Wczoraj od mojego meza chrzesnica 4 latka zrobila sobie krzywde i ma poszyta brode :( ale wszystko dobrze. Ok uciekam popatrzec na telewizor. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż ja jak zwykle siedzę w pracy ale dziś na szczęście tylko do 20 :) jeszcze 4 godzinki i pędem do domu :) Wiecie co tak sobie teraz myślę, że zupełnie bez sensu wybrałam lipiec na miesiąc naszego ślubu :( no ale przecież teraz już niczego nie odwołam ... ale znacznie lepiej byłoby w jakiś chłodniejszy miesiąc..choć z drugiej strony gdyby to był np.maj to musiałabym jeszcze chodzić do szkoły i obrona itp i nici z podróży poślubnej, a z gdyby trochę później np.wrzesień to musiałabym czekać jeszcze kolejne 2 miesięce żeby być przy Marcinie już na zawsze...ej chyba wymyślam..jednak chyba dobry ten lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Gosciaczek86 ! Przy obecnych anomaliach pogodowych nie zdziwie sie jak w lipcu bedzie zimno. Zycze jeszcze udanego weekendu. Mykam zaraz na mecz do mezusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek86 nie spoko nie drażnisz mnie:))mimo młodego wieku,czasem gadam troche głupio,ale to szybko mija. Kurcze konczy sie wekend i znów myśli krążą o problemach dnia codziennego,ale tak musi być. Miłego rozpoczęcia tygodnia dla was wszystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zostalam sama na calutkie 5 dni.Mezus pojechal na szkolenie. Dziwne uczucie.Pierwszy raz sie rozstajemy na tak dlugo. Mam nadzieje, ze szybko to minie. A teraz mykam do pracki.Milego poniedzialku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×