Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

aha..myslalam ze juz :) .. heh... no ja jeszcze nie wiem co ile bedzie kosztowalo..owoce i warzywa bede miala taniej...bo moi rodzice maja sklepik na targu z owocami i warzywami wiec po znajomisciach na gieldzie bedzie taniej..alkohol bedziemy mieli chyba z Czech..bo jest taniej ..juz pytalismy czy bedzie mozliwosc wczesniej zamowic wiecej a potem odebrac gdzies w lipcu lub sierpniu..no i nadal kamerzysta fotograf eh..okaze sie w pazdzierniku jak zalatwimy ...i wiecej nie wiem narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nasze obliczenia takie Sukienka -1900 (z rabatem kosztowala 2500) Buty --250 zl. Zaproszenia ---60 zl Ksiega gosci -20 zl tablice rejestracyjne --15 zl. Etykietki na wodke 15 zl podwiazka -20 zl sala 140 /1 osoby na dzien dzisijeszy ok 100 osob. Obraczki ..mamy z cywilnego. I to chyba narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, Witaj Gagatka :) Gosiaczek - srajecko z tą wyplata :( zarty sobie robia...totalny brak szacunku do ludzi, wydaje im sie, ze wszystko im wolno :( Cafka - choc juz pojechalas - udanego wyjazdu, baw sie dobrze :) Mam nadzieje, ze wszystkim Wam milo minal weekend. Moj byl bardzo fajny :) Co do kalkulatora: -wesele - 160/os (tez ok 100 osob) - alkohol - ok 2000-3000 - zespol - 2700 - kamerzysta - 1000 - fotograf - 1500 - suknia? dodatki? garnitur? zaproszenia? kosciol? kurs tanca? - kwiaty, ozdoby na samochod - ok 400-500 - makijaz - 100, fryzjer - ok 200 - obraczki? wciaz duzo niewiadomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- wódka, - wino półsłodkie białe i czerwone, - nalewki w 4 smakach (jakiś ajerkoniak, wiśniówka itp) - na stole wiejskim, - bimber na stole wiejskim - bimber symbolicznie, w niewielkiej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na rezie wszystko na oko wiec: alkohol ?? zaproszenia 300 zł rózne głupoty typu zawieszki na alkohol, tablice 100 zł za osobe góra 120 zł (osób ok 110) sukienka i buty (mysle nad wypożyczeniem --->> sukienki ocxzywiscie) 1000 zł solarium, fryzjer, kosmetyczka 300 zł wiązanka ślubna 200 zł placki 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ to pytanie gramatycznie napisałam!!! :P poprawne pytanie brzmi: Jakie bedziecie mnieć alkohole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majona - rozumiem, ze chodzi o wlasna produkcje? :) nie. kupujemy smirnoffa, mamy mozliwosc kupienia jej od dystrybutora (kolejnosc - producent-->dystrybutor-->hurtownia-->sklep) - wiec powinno wyjsc troche taniej, bo prawie na poczatku łańczuszka zarobkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Żabka nas czasem czyta? Jesli tak - jak sie czujesz? Jak nastroj? Wrocilas juz z urlopu? napisz cos kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Kurcze powinnam chyba zadac pytanie czy mnie pamietacie. Hehe. Urwanie glowy z tym remontem lazienki, ciagnie sie i ciagnie. Wlasnie jakies pol godziny temu moja przyjaciolka oznajmila mi, ze miesiac po mnie ma wesele. Rece mi opadly, bo miesiac przede mna przyjaciel mojego meza ma wesela, na ktore juz jestesmy zaproszeni. U nas najwiekszy problem jest z urlopem i kasa, bo na dojazd z Niemiec musimy liczyc. Poza tym pare misiacy prze naszym slubem planujemy starac sie o dzidziusia, wiec nie wiem jak miesiac pozniej bede mogla przyleciec samolotem na 2 dni na slub mojej przyjaciolki. Kurde.Powinnam sie cieszyc!!! Cennik... My liczymy okolo 6 tys euro za wszystko. Czyli jakies 24 tys zlotych. A Wy? Sorki, ze nie wypisuje wszystkiego, ale czas nagli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) pojawil sie u mnie mini-maxi problem..... otoz postanowilam zebrac sie w sobie i isc do kosciola zalatwiac wszystko z ksiedzem...i niebardzo wiem jak mam to zrobic i co zrobic ze spowiedzia.... otoz nienawidze hipokryzji i klamstwa.... ale: gdy powiem prawde ze : biore tabletki, mieszkam z facetem, sypiamy ze soba, -->nie dostane rozgrzeszenia-->nie udziela mi slubu..... gdy sklamie by byc zgodnym z kretynskimi i hipokrytycznymi zasadami kosciola-->spowiedz bedzie niewazna.... no i jestem w kropce... boje sie tej spowiedzi jak diabel swieconej wody....bo na bank jak ksiadz sie spyta czy zaluje np ze wspolzyje z facetem zdecydowanie odpowiem ze NIE !! i co tu z tym fantem zrobic....:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona - niech sie szybko remont konczy :) (ja tam Cie nie zapomnialam :D nic sie nie boj ) Z obecnych wyliczen wynika, ze zamkniemy sie w kwocie ok 32-35 tys :( troche mnie to boli, ale nie wiem, gdzie zaoszczedzic... Nusia, kochana bratnia duszko :) jak wiesz, ja mam podobny problem do Twojego - tyle, ze ja jeszcze musze sobie dorobic wszystkie sakramenty. Dlugo zastanawialam sie nad tym, o czym piszesz. Czy mam mowic prawde, narazajac sie na brak zgody na slub, brak rozgrzeszenia itd, czy postapic wbrew sobie i nie mowic prawdy - a przynajmniej nie mowic jej w 100%..I bylam w takiej samej kropce, jak Ty. Doszlam do wniosku, ze niestety troche hipokryzji jest nieuniknionej w tym wypadku. \'Moj\' ksiadz akurat jest taki, ze zdaje sobie sprawe, jak zyja mlodzi ludzie, wie, ze mieszkamy razem, nie pochwala tego, ale tez nie prawi w zwiazku z tym godzinnych kazan i rozgrzeszenie daje. Natomiast prawda taka, ze moja z Nim rozmowa nie jest do konca szczera, bo tak samo, jak Ty - nie zaluje ze sypiam z Adr, ze z Nim mieszkam od lat, nie zaluje, ze zapobiegam ciazy, itd. Zadaj sobie Nusia pytanie - dlaczego to robisz? Nie dla ksiedza i Jego zadowolenia, ale dla siebie, dla ukochanego, dla Was. Ja przysiegac przed oltarzem zamierzam najszczerzej, jak sie da, to nie bedzie hipokryzja i klepanie regulek - kocham szczerze, szczerze chce przysiac wiernosc i uczciwosc, itd. I to jest dla mnie najwazniejsze, a fakt, ze po drodze musze zrobic cos, co nie do konca jest zgodne z doktryna kosciola - trudno. Nie podpisuje sie pod nia w pelni - rzeklabym, ze nawet nie podpisuje sie pod spora jej czescia. Ale podpisuje sie pod slubem, pod przysiega i to wszystko jest absolutnie szczere i nie zaklamane - a to dla mnie najwazniejsze. Krotko mowiac - zeby osiagnac cel, zlamie niektore zasady i w nich bede nie w porzadku. Ale juz nie czuje sie z tym zle...jakos przewartosciowalam sobie to wszystko w glowie i juz mi dobrze z taka mysla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje załatwienia mam już: - fotograf wpłacona zaliczka 200zł (całość 1400zł) - dj 1000zł - suknia 200zł zaliczki (cala 1400) - sala zaliczka 500zł od os 140zł - buty 190zł - butki dla młodego już są te co na obrone raz założył :) Rozglądamy się za : - obraczkami ok 600zl u rzemieslnika - bukiet 120zł razem z dekroacją dla pana młodego - strój dla autka ok 70zł (giełda kwiatowa w tychach) - garnitur + koszula + krawat + pasek = 500zł - welon ok 50zł To chyba tyle :) :) Nusia nie martw się mam ten sam problem :) też biore tabletki i mieszkamy razem już trzy lata jak pójde do spowiedzi to poprostu wyczuje jaki to ksiądz i powiem lub nie a jak nie to sie wyspowiadam z tego po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrące się w temat spowiedzi :) Nie możecie skłamać przy spowiedzi, bo całą spowiedz nieważna i śłub także!!!Gorzej :( komunia przyjęta będzie świętokradzko, a to jest najgorszy grzech ciężki i to nie chodzi o Kościół tylko o Boga!!Nie liczmy, że będziemy szczęśliwe jesli od początku małżeństwo zbudujemy na kłamstwie... Ja też współżyję z Marcinem ale z nim nie mieszkam :( Mam taki pomysł dziewczyny - zamiast czekać ze spowiedzią do końca lepiej wybrać się wcześniej i pójść do spowiedzi - jeśli będzie ok to umówić się z tym księdzem na spowiedz przedślubną, a jeśli będzie źle to jest czas żeby znaleźć innego księdza!! Naprawdę dziewczyny nie kłamcie ;( A co do żalu za grzechy-nikt nie będzie żałował\\, że kochała się z miłością swojego życia - taka jest prawda ale w tym pytaniu księdza nie o TO CHODZI!!!Chodzi o to czy żałujemy, że skrzywdziłyśmy Pana Boga...a na to już myślę spokojnie możemy odpowiedzieć, że żałujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHULKA
JA TEZ,JA TEZ!!4.10.2008!!JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC!!SALE JUZ MAM ORKIESTRE ROWNIEZ!MA BYC LADNA POGODA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHULKA
Z WYPRZEDZENIEM????????????JA CHCIALAM SALE I ORKIESTRE ZAREZERWOWAC NA SIERPIEN 2008 A TU JUZ TERMINOW WOLNYCH NIE MA!!!!!!!!NO CO WY DZIEWCZYNY?NA OSTATNIA CHWILE LATAC!TO DOPIERO JEST PORAZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michulka! Witamy.Trzeba Cie dopisac do naszej listy.Tylko gdzie ona znowu jest? Moja przyjaciolka ma wesele 8.10.2008 wiec tez jej zycze slicznej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.pierwszy wieczór po powrocie z wakacji spędzam przy komputerze,bo muszę przyznać,że przez ten tydzień odrobinę zatęskniłam za Internetem:) dołączam się ze swoimi wstępnymi kalkulacjami.co prawda znam dopiero część kwot,jakie będą się wiązać z moim ślubem i weselem,ale od czegoś trzeba zacząć:) Nauki Przedmałżeńskie 50 PLN Opłata w Kościele 400-500 PLN Formalności w USC 80 PLN Przyjęcie weselne od osoby 130 PLN [razy 70] Wodzirej i DJ w 1:) 650 PLN Fotograf [zdjęcia w kościele] 400 PLN Paczki z ciastem dla gości 20 PLN [razy 30] Noclegi dla gości -> minimum 40 PLN razy 30 Obrączju około 1000 PLN Sukienka ok. 800 PLN [będzie szyta na zamówienie] aLkohol ok.2000-2500 PLN o reszcie jeszcze nie wiem,ale pewnie jeszcze ogólne koszty znacznie wzrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki o osoby ktore powracaly z urlopu :) Zareczona zycze Tobie aby remont sie skonczyl szybko. Ostatnio zapomnialam dopisac do listy Sukienka -1900 (z rabatem kosztowala 2500) Buty --250 zl. Zaproszenia ---60 zl Ksiega gosci -20 zl tablice rejestracyjne --15 zl. Etykietki na wodke 15 zl podwiazka -20 zl sala 140 /1 osoby na dzien dzisijeszy ok 100 osob. Zespol---135 zl od 1 godziny Kamerzysta --800 zl Auto 250 zl Obraczki ..mamy z cywilnego. I to chyba narazie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie dziewczyny Jak Wy kalkulujecie :) Dobrze, ze ja tak skrupulatnie tego nie robiłam bo mogła bym zawał dostać i wszystko co dało się wcześniej zapłacić zapłaciliśmy żeby iść do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Ty to masz niepewna ta prace. Ja tez teraz lece do pracy, ale po 20-stym bede skladala podanie do innej firmy.Szukam teraz czegos na caly etat z wszystkimi swiadczeniami. Mam uczucie, ze czas mi ucieka za plecami a ja nie mam nic na rente uzbierane. Wiec trzeba sie porozgladac za nowa praca. Zycze milego i slonecznego dzionka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja juz dzsiaj po pracy i dwa dni wolnego teraz...ehh a w piatek daje wypowiedzenie...teraz sobie ciasto robie heheh naszlo mnie na kopiec kreta to robie...naajprostsze i najszybsze w robocie..a wam jak wtorek mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnika
Zareczona tak to u mnie juz bywa z ta praca nigdy nic nie wiadomo ...ale coz dopiero wrocilam ...a jutro znow na rano .... ostatnio mam jakiegos dola ...wszystko mnie denerwuje a zlosc niestety wyladowuje na mezu :( ale mam nadzieje ze w koncu mi przejdzie, Pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja siedze jeszcze w pracy, ale juz sie chyba pozbieram do domu niebawem. Mialam ciezki dzien dzisiaj... Agital - my musielismy policzyc pi razy oko wszystko, bo trzeba bylo sie zastanowic, czy w ogole bedziemy mieli taka kase :) Najpierw chcielismy zmiescic sie ok 25 tys, pozniej sie okazalo, ze nei damy rady i trzeba bylo dolozyc jeszcze 10 :( Imili - smacznego kopca :) Nie jadlam go nigdy - dobry? :) Iza - nie przejmuj sie, kazdy czasem lapie takie nastroje. Ja czasem tez lapie agresora i najbardziej dostaje sie Adr, ale zawsze w koncu mija. Zrob cos co lubisz, poprawi Ci sie humor od razu A u nas jutro wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×