Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dołaczam i ja :D Choć przyzaje sie bez bicia ze całego topiku jeszcze nie czytałam!! Ale nodrobie, kiedys :classic_cool: Ja prawdobodobnie w sierpniu stanę na slubnym kobiercu :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gagatka :) Ja też imili w pracy.Wcoraj powinna być wypłata i co??Zostawił nam po 350zł a resztę mamy sobie odłożyć z utargu, a u nas głównie klienci płacą kartą!!!Jestem taka wściekła bo wiecie ile jeszcze będę zbierać ten brakujący 1000??A jest nas 3 dziewczyny!!Też się od września zwalniam :( zbieranie sobie wypłaty jest dla mnie nie do pomyślenia!! W wawie wczoraj było oberwanie chmury i zanim wróciłąm do domku to ki w butach chlupało, a gril się udał - siedzieliśmy w garażu więc deszcz nam nie przeszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja dopiero co wrocilam z pracy :( zaraz uciekam do wanny. Witam nowa kolezanke :) Dzis nareszcie swieci sloneczko i wieczorem bedziemy robic grila. Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałam się co się z Wami dziewczyny dzieje, że nic nie piszecie i dopiero do mnie dotarło, że przecież dziś weekend :( i pewnie nikogo już dziś tu nie będzie bo rybnik wieczorkiem robi grila :) mam nadzieje,że się uda bo dziś u mnie znów pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my relaksujemy się we dwoje w domku u tesciów bo oni wyjechali na weekend jest cudownie aż nie mam czasu nawet tu zajrzeć :) W poniedziałek ide pałacić następną kase na suknie :) Dziś wychodziła zamąż nasza koleżanka ze studiów, a za tydzień następna u której bedziemy balowac na weselichu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! ale tu pustki!!!! ja od wczoraj nie miałam neta i teraz wszystko nadrabiam :) jutro wyjezdzam i nie bedzie mnie jakieś 2 tygodnie... wiec nie bede niestety sie udzielac :( ale spedze 2 calutkie tygodnie z moim Narzeczonym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie wrocilam z pracy...Gosiaczku w sklepie gdzies pracujesZ?? to jak ja...no ja sie zwalniam daj spokoj chcialam odlozyc sobie na suknie slubna ale nieda rady w tej robocie odlozyc jak nie wyplacaja :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili nie dołuj sie 🌻 :) lepiej powiedz jak Ci dzien minał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzien minał bez wiekszych wrazen :) ... nudno jak nie wiem..w pracy nudy...eh zyje aby odliczaniem dni do pazdziernika heh az moj luby wroci :) ... a Wam jak minął...Jeju jak ja bym z checia gdzies wyjechala tak na dwa tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) nadal nie przeczytałam całego tematu, ale w poniedziałek w pracy sie tym zajmę (mam nudna prace starsznie). Teraz idę juz spać :) dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nigdzie nie wyjedzamy w drugim tygodniu planujemy kilka wycieczek ;) a tak ogolnie to chcemy sie sobą nacieszyc :) zleci Imili zobaczysz! zaniedługo Razem sie bedziecie cieszyc przygotowaniami! a u mnie dzisiaj tez troszke nudno, cały dzien sie pakowałam hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) pobuuuuudkaaaaaa!! tak nie moze byc ze pisze sama do siebie! :P pogoda sie spaprała :( ale miejmy nadzieje ze sie poprawi ;) pewnie nikt ze mna kawki nie wypije... ojojoj nie ładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobrek wszystkim :) cafka jak poczekasz chwilke to ja tez sie napije kawki :) ale najpierw sniadanko!! :) Jezu jutro juz poniedziałek wrrr, a mi cały weekend minie na czekaniu na mohjego ehhh bo pozno konczy prace i widujemy sie tylko przez chwilkę!! :o Pozdrówki i miłej niedzieli zycze!! U mnie tez pogoda do dupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. Z poranna kawa wiec cafka lyczek cieplej kawy na pobudke Wczorajszy grill sie udal bo bylo cieplo ...ale jedlismy juz w domku choc moj maz twierdzil ze jest cieplo ale mi bylo zimno :) Cafka .....milego spedzania chwil z ukochanym . U mnie zapowiada sie ze sloneczko bedzie caly dzien wiec po poludniu wybierzemy sie na puchar duzych lodow :) z owocami. Udanej niedzieli. Dziewczyny jakie plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) a juz myslalam ze bede sama ;) Iza to pogoda sie u nas wymieniła teraz u Ciebie słonce a unas znaczy u mnie pochmurno :( ale co tam ;) fajnie jak grill sie udał! dzisiaj wybrobuje mój jedwab do włosów hihi :) a po obiadku jade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale od poniedzialku znow glosza opady i zimno, cafka dokad jedziesz po obiadku (chyba sie domyslam ze do ukochanego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście ze do Narzeczonego :D musimy ponadrabiać, bo widzimy sie w kratke i nie ma czasu isc do kina gdzies pojechac, wiec teraz moze sie nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapowiada sie mily dzien i cale 2 tygodnie. Dobra ja uciekam ...moze jeszcze tu zajrze . pozdrawiam Wczoraj siedzac z mezem na ogrodku ...zastanawialismy sie czemu taka odlegla date wybralismy na nasze wesele ...ale coz juz jest po i musimy czekac do 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja uciekam :) miłej niedzieli wam zycze, piszcie duzo tak co bede miała co nadrabiac ;) pozdrawiam goraco wszystkie Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pogoda kiepska ale mam nadzieje że teściowie nie wrócą przed czasem :) Dziś ostatni dzień weekendowego relaksu we dwoje jutro pobódka o 5 i do pracy :( pociesza mnie jedynie fakt wolnej środy i to że w piątek zwalniamy się o 12 bo musze poszykowac wszystko na sobotnie wesele na które jedziemy już o 8 rano :) Ide płacić reszte zaliczki w poniedziałek chyba to zależy jak długo nam u szewca zejdzie musi mi fleki wymienić na metalowe zeby się nie zdzierał\\y :) Pozdrawaim miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo gdzie się podziewacie u nas pogoda się troszke poprawiła już zjedliśmy obiad i teraz idziemy odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka miłego leniuchowania z narzeczonym :) ja właśnie wróciłąm z chrzcin były w pięknej karczmie rozważaliśmy ja kiedyś na miejsce wesela ale cena nas powaliła i daliśmy sobie spokój - ale piękna jest!! jestem strasznie objedzona lecę spać jutro popiszę bo mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochane :) ja juz ide spac,jutro mnie czkeka ciezki dzien w pracy :) musze przebranc przez cały temat, a jest tego sporo :) A czy to narmalne, ze ja juz szukam zaproszen, tzn na razie patrze :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sobie wlasnie wrocilam do domku bo bylam sie zabawic troszke z dwoma \"normalnymi\" kolezankami z pracy:)...jak wam mienela niedziela kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedzialkowo. Ja mam dzisiaj wolne chyba ze pojde na poludnie do pracy. Dzis po poludniu idziemy takze na urodziny do Babci :) U nas niedziela minala fantastycznie pogoda dopisala ...bylismy po poludniu na pucharze lodow z owocami ...a pozniej poszlismy na kawe do szwgaierki i malej Chantal. Co do zaproszen to ja juz mam teraz czekaja na wypisanie ale tym zajmne sie ok listopada. pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam, że napiszę dziś mój kalkulator ślubny :) zobaczmy jak ceny się kształtują ;) -wesele 140zł/os -alkohol-2 000 -zespół-2600 -kamerzysta i fotograf 1600 -suknia-1800 -dodatki-450 -garnitur-700 -zaproszenia-200 -kościół-700 -kurs tańca-400(za parę) -balony,księga gości, ozdoby na samochód, itp.200 -makijaż-150 -obrączki-1200 -stół wiejski- 700 no i chyba to tyle z tego co wiem ile będzie kosztowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Gosiaczku widze juz duzo masz... ja narazie z tego co mam to Sala- 3500 Kucharki 2600 (za dwa dni) Zespol 2100 (za dwa dni grania) wiecej narazie nie mamy heh :) zaproszenia hmm dopiero bedziemy w czerwcu rozdawac..wiec duzo czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×