Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

A ja juz w domku :D puscili mnie wczesniej :) zlitowali sie nad Agatka i pozolili jej 1,5 godziny wyjsc wczesniej, szkoda tylko ze 30 minut czekałam na autobus (korkiii) Wszystkie ładne te sukienki, powiedziałabym nawet ze cudowne, mi podoba sie ta ostatnia :) ceny zreszta tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza?????? hmmm? wrzucilam w stopkę link do piosenki na pierwszy taniec :-) jest to taka nasza piosenka, którą dostałam od Tomka mailem kilka dni od momentu naszego poznania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane widze sie rozpisalyscie mialam co czytac...ja bylam sie zagrzac na solarium bo jest paskudna pogoda....co do sukien ja juz kiedys pokazywalam ta moją jedyną która musze miec:D tak mi sie spodobala http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/3/55 to jest link do niej :) eh..no chyba ze cos mi sie spodoba z nowej kolekcji ktora w styczniu wyjdzie:D zobaczymy jak to bedzie ta pogoda tak okropna ze spac mi sie chce jak nie wiem co P.s wszystkie sukienki piekne co pokazalyscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w pracy. Przyjechał Darek na szczęście (niespodzianka bo miało go nie być dzisiaj) i przywiózł mi leki na przeziębienie. Teraz klapnął przy biurku i udaje że śpi - też go choroba pobiera. Jak tylko ktoś wchodzi do sklepu to hop, głowa w górę i udaje że jest extra wypoczęty :) A ja grzeję się kolejną kawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Darianka czesc imil :) no ja kawy wypiłam dzis juz 3, teraz pije herbatke ciepla popijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem cieply obiadek...kawa sie nie zagrzeje bo nie lubie ...bleee..:P to na solarium sie podgrzalam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wybieram do osiedlowego sklepiku po Danio :-D ale jakos się zebrac nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam smaka , ale gdybym tak jakąś gosposię miała, która by za mnie poszła :-D Nudzę się diabelnie,nawet na papieroska iść nie mogę, bo się jeszcze palić nie nauczyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie na koncie kolejna goraca herbata :) zaraz ide do kosciola, mam msze za wujkiem. kurcze ale zimno, ponoc jeszcze kilka dni ma byc tak zimno. zniosłam sobie śpiwór dodatkowo, bo w nocy zmarzłam. Darianka mi tez marzy sie taka gosposia :0 nie musiała by duzo robic, tylko naczynia myc i gotowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE u NAS tez strasznie zimno.... Co do sukienki to ja mam:wchodzimy na stronke http://www.karina.net.pl/ pozniej na kolekcje i na exclusive i tam szukamy sukienke DALAJLA i taki mam dol .... A gorset wchodzimy na Romantic i poszukac gprsetu Gina i to cala moja sukienka nie mam czasu was poczytac do konca ...duzo dzisiaj napisalyscie ...ale zaraz zmykam do wanny bo strasznie mi zimno.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waiki dziekuje za komplementy i za Twoje zdjecie Ladna z Ciebie dziewczyna :) kto jeszcze chce wyslac zdjecia moj email na nicku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyle powinna trwac msza w kosciele, krótko i na temat czyli 20 minut (bez kazania). Właśnie siedze przy kolejnej juz ciepłej herbatce :D :classic_cool: a do kosciola ubrałam sie w golf i kurtke jesienno-wiosenna i musze powiedziec ze w koncu było mi ciepło :D nie lubie jesieni i juz :o pozdrawiam ide na tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie znowu :) hehe, Gagatka, ja tez wrocilam z kosciola :) ja z kolei bylam ze znajomymi, ktorzy musieli podpisac sie pod papierkiem, ze jestem stanu wolnego - tzn w zadnej innej wierze nie bralam slubu - ksiadz to wysyla do kurii biskupiej z prosba o zgode na udzielenie mi wszystkich sakramentow :) juz coraz blizej. przy okazji dowiedzielismy sie o wszystkie formalnosci slubne, sporo tego.. czy ktoras z Was byla albo bedzie moze na naukach przedslubnych weekendowych? ja wprawdzie nie przemarzlam jakos mocno, bo wiekszosc czasu spedzilam w samochodzie, za to wystalam sie w korkach za wszystkie czasy, daaawno takich korkow nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole kochane to mam do was pytanie..do tych ktore maja juz date w kosciele zaklepana..czy jak bede szla zamawiac date :) i godzine to czy juz musze miec przy tym akt urodzenia i bierzmowania i zgode z kosciola mojego na zawarcie zwiazku malzenskiego w innym kosciele czy to donosi sie trzy miesiace przed slubem?? eh ale wam zawracam glowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, niestety nie odpowiem Ci na Twoje pytanie - nie mam zaklepanego terminu, nie jestem wpisana nigdzie - na razie tylko \'na buzie\', bo w kosciele nie ma jeszcze ksiegi na przyszly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bede musiala sie w koncu wybrac do mojego księżulka i sie zapytać ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie z pewnoscia najbardziej wiarygodne zrodlo informacji :) ja uciekam - ide ogladac ultimatum bouern\'a :) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili, jak idziesz zaklepywać datę to bez jakichkolwiek dokumentów. Wiem, bo byłam teraz w niedzielę zaklepywać termin :-) Wszelkie papiery trzeba mieć na spisywaniu protokołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, niezależnie od parafii, dokumenty dopiero podczas spisywania protokołu. Ksiądz poprosi Was najprawdopodobniej tylko o Wasze imiona i nazwiska i wpisze datę, ot tyle tylko. :-) Sorki, że tak długo nie odpowiadałam, ale Tomcio wrócił i oglądaliśmy TV. Dostałam dziś kolczyki od niego :-) bez okazji :-) Tak się tylko troszkę pochwalić chciałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze sie ze taki prezencik dostalas ja odliczam dni do powrotu mojego jeszcze 26 dni :) i bedzie w polsce w koncu eh...ato super to nie musze isc do ksiedza :) a teraz zmykam spac kochane..dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) obejrzalam film i zasnelam :) wlasnie obudzil mnie adr, nie wiedzialam - czy jest dzien, czy noc, czy wstac, czy spac i po co mnie budzi, skoro taka spiaca jestem? :) nawiasem mowiac - film swietny :) Darianka, gratuluje preznetu :) preznty bez okazji sa najlepsze :D a teraz do wanny i spac :) dobranooooc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×