Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witam się niedzielnie!! Nowe koleżanki też witam :) No więc wczoraj byłam na ślubie koleżanki i tak: kościół wielki ludzi mało..no i najważniejsze rodzice panny młodej nie przyszli :( strasznie mi przykro było mio, że to nie mój ślub i wkńcu żałowałam, że nie zdecydowaliśmy się pójść do niej na wesele ;( U mnie przygotowania w sumie stoją bo od 2 miesięcy szukam kompletu na noc po ślubną i - NIE MA!!!!!!!!!!!!!!Wścieć się można - wszystko udawało mi się załatwić raz ciach a tu taki kłopot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powrocilam gosiaczku :) nie martw sie do slubu na pewno cos znajdziesz bez problemu w koncu troszke czasu jeszcze masz:) no ja dzisiaj zostalam zaproszona na panienski do dziewczyny od karola brata raczej narzeczonej..eh nie wiem czy pojde/...ale jak bede szla to zastanawiam sie co jej kupic..a mowie ze nie wiem czy pojde bo najlepsze byo to ze nie zaprosila mnie osobiscie a przez siostre narzecoznego i troszke mi przykro :( ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz Emilko - trochę się pobawisz :) no chyba że nie znasz lub nie lubisz dziewczyny to co innego.A ja kupiłabym coś śmiesznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.butyslubne.com.pl/zlota_perla-p-14-pl.jsp http://www.butyslubne.com.pl/zloty_mroz_3-p-70-pl.jsp http://www.butyslubne.com.pl/nicola_manzoni_kawior_ecru-p-82-pl.jsp co do butow szukałam w internecie tak przeglądając stronki a patrzylam bardziej za slotymi lub ecru i to jedyne ktore sa w miare fajne lecz nie jest to to jakie bym chciala..no ja to bede chyba musiala pol roku przed zaczac szukac hehe zeby cos kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku znam ..i wlasnie myslalam o czyms smiesznym lub jakims komplecie bielizny na noc poslubna tylko ze wlasnie o to chodzi ze ja poznalam z tej strony ze jes taka powazna i jakby co to nie ona wielka p. mgr. eh :/ a raczej chyba licencjat odpiero obronila..eh i taka cholernie powazna jest i obawiam sie ze moglaby zle to odebrac...sama nie wiem/...no nie przepadam za nia ale coz zrobic rodzina w koncu bedziemy ale z drugiej strony nie chce przykrosc sprawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku ide ide wlasnie bo to 6 pazdziernika ...wesele od brata narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ JA PLANUJE Z MOIM SLNCEM SLUB NA 2008 ALE DOPIERO MAMY 8TYSIECY WIC JESZCZE DUZO BRAKUJE ALE MAM NADZIEJE ZE ZDAZYMY UZBIERAC ZEBY 2008 WZIASC SLUB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcieli bysmy zeby nasz slub byl wyjatkowy inny niz kazdy ktory byl w nszych rodzinach juz . MYSLELISMY NAD DATA 8.08.2008 MOZE SIE UDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie na pewno :) zobaczycie :) .. hmm...ale nawet jakbyscie teraz zaczeli cos zalatwiac to zaliczki sie wplaca wiec na pewno byscie uzbierali na doplaty po weselu reszte i z pieniazkow z wesela. Eh zapatrzylam sie na uwage o Arku Gołasiu i sie tak nabeczałam jak nie wiem w tak mlodym wieku zginac jeszcze ich slub pokazywali tak pieknie wygladali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou wszystkim :) po kolei :) Summer - moj adr angazuje sie w przygotowania jak chce - wtedy wpada w tworczy szał :) a czasem nic nie robi :) I tak samo, jak Twoj Gagatko - na wszystko ma czas na spokoooojnie :) Hejkahokejka - witaj ponownie :) zaraz Twoja date poprawie :) Lumidee, mysle, ze na razie mozesz spokojnie wyluzowac, ja tez poki co nic nie robie, a slub w kwietniu (mamy sale, zespol, foto, kamerzyste, kosciol, i plany na wszystko inne - wiemy, co gdzie i jak). Ja jestem ze swoim 5 lat, zareczeni od lutego - od moich urodzin i walentynek w jednym :) Zareczona - w sam raz k :) klub kobiet konkretnych i kreatywnych :) w piatek do nocy pracowalam nad struktura i funkcjonalnoscia, od jutra zaczne gnebic grafika, trudno mi powiedziec kiedy - mam nadzieje, ze dosc szybko :) Yza - my mamy juz fotografa. co do butow - wg mnie najwazniejsze, zeby byly wygodne, spod sukienki i tak niewiele buta wystaje :) ale pamietalabym tez o tym, ze czuby wydluzaja. A swiadkowa - nie umiem doradzic :) nie wiem jakie masz relacje z jedna i druga :) moja swiadkowa jest moja najblizsza przyjaciolka, z ktora spedzam ogrom czasu :) Zareczona - jak juz znajdziesz swoje wymarzone buty krzycz glosno, to kupie sobie te same :D mamy takie same wymagania w tym temacie :) Gosiaczku - dlaczego rodzice nie przyszli??? Imili - buty najbardziej mi sie podobaja pierwsze, ale jak dla mnie zbyt wysokie :) Bielizna bajeczna :) naprawde piekna..i tez najbardziej podoba mi sie pierwsza :) WItaj Kasiek :) Imili, pamietam - teraz nie ogladalam uwagi, ale kilka programow o Nim juz widzialam, strasznie szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Babitku szkoda szkoda ...jeszcze jak pokazywali wypowiedz zony ze chcieli tam pojechac w dwojke a wrocic w trojke a wrocila sama eh :( normalnie malo kiedy tak rycze ...ostatnio tez jakos na necie ogladalam zdjecia z ich slubu...no buciki tez te pierwsze ale chcialabym nizsze bo chce wytrzymac cala noc w nich a nie ze po kosciele beda mi nogi odpadaly ...chyba wszystkie mozliwe sklepy obejde...albo tam gdzie sukienke bede kupowala moze beda mieli :) i dopasuje choc licze sie z tym ze bedzie drozej w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez bylo bardzo smutno, jak sie dowiedzialam, taki mlody chlopak.. :( Imili, pewnie w salonie drozej, ale z drugiej strony, wydajac tyle kasy na cala oprawe oszczedzac na butach 100pln - jesli drozej znajdzie sie faktycznie wygodne? ja w sumie nawet nie wiem gdzie bede butow szukac - na razie sie nie rozgladam, bo nie mam nawet pewnosci jaki kolor bedzie miala sukienka - planuje ecru, ale co wyjdzie - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja Babitku tez nie wiem jaka bedzie suknia hehe mam upatrzona ale wiesz w necie moze wygladac ladnie a ciekawe jak przymierze jak sie bedew niej czula :) no i wiesz w salonie zawsze dobiora tak zeby pasowaly do sukni ...w ogole welon juz tez obmyslilam poniewaz suknie chce bez trenu...to welon chce taki dwuczesciowy zeby byl do kosciola dlugi a po kosciele odpinam i mam krotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Imili bede szyla :) wiec w ogole nie wiem, jaka finalnie bedzie - na razie koncepcja dojrzewa w mojej glowie :) a buty musze miec w miedzy czasie, do przymiarek juz. ale to dopiero po kupnie materialu. welon chce tylko krotki - lekko za lopatki ale za to chce tren :) nie za dlugi i podpinany :) ja zmykam do wanny i ogladac tv :) colorowych snow Imili :) do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobranoc Babitku :) ... ja mialam kiedys ere na treny podobaly mi sie teraz jakos juz mi przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najchętniej to już bym zaczeła szyć suknie ślubną:) niewiem jak to będzie bo nie chce z typowym gorsetem,no i słysze od wszystkich że mam za duży biust(75dd) i będe musiała mieć coś na szyje zakładane albo na ramiączka. a mnie się kompletnie takie rzeczy nie podobają... chciałabym mieć odkryte plecy całkiem,jak to się mówi do nerek:):):) a żęby to sie jakoś trzymało to na tasiemki lub sznureczki powiązane z tyłu. tylko niewiem czy tak pasuje jak mam tatuaże na ramieniu i na plecazh przy kręgosłupie. no i na ramieniu jeszcze. ewentualnie suknia mojej babci.....pod szyje,rękawy do kostek i czarna:):) poważnie w takiej brała ślub... śmieje się ale będe miała zonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj będzie krawcowa miała 3 światy:) ale chyba mucze z tego pomysłu zrezygnować bo stanika nie założę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×