Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Kala wejdz w preferencje i tam sobie ustawisz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 sorki, dopiero przeczytalam, tez mialam problem z netem:) ja nie szyje, ja prowadze tylko salon i pracownie. nie mam takich zdolnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
ok,ładne te sukienki calineczko:) coś bym zjadła może deserek czekoladowy chce któraś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc uszyte,przepraszam. ja bym zjadla, ale przerzucam sie na odchudzanie. spuchlam po tabl. hormonalnych, a jak rzucilam je, to spuchlam jeszcze bardziej, heh. jak sie zrzuca zatrzymana wode w organizmie? ps. malo jem, i duzo sie ruszam, za duzo..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce ja chce :P łądne suknie Calineczko, ale ja musialabym kilka polaczyc w jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczyny ja uciekam milego wieczoru i kolorowych snow ,...jestem zmeczona a nikt mnie nie przytuli tylko kolderka :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik kolorowych snow :) Calineczko mamy duzy wybor to zle bo nie mozna sie zdecydowac, jakby był maly to tez byłby problem, wiec i tak i tak nie dobrze ;) Gagatka Ty dalej grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa rybnik-iza,dobrych snów:)ja też zaraz idę tylko się wypluskam ,a rano znów praca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Jareczek woła do łóżeczka:) już idę;) może pobroimy;) jutro wejdę po pracy tak ok 17,więc miłych rozmów,poczytam jak wrócę fajnie mieć przyjaciółkę krawcową ,też sie cieszę kumpela inna w zeszłym roku kupiła materiał we Wrzeszczu i bajońsko zapłaciła.A krawcowe wiedzą gdzie szukać taniej-udało mi się:) wiem ja chcę dzidzię:)idę broić;) pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala najbardziej zdecydowana co do dzidzi widze :) Tobie tez zycze kolorowych snow 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i miłej produkcji jak to ujęła Nasza Babitek :) ja też się zmywam, dobrej nocki wszystkim dziewczynkom 😴 Gagatka nie szalej tam na tym kurniku :P bo jutro Ty mi nie dasz szans :) dobraaaaanooooooooooccccccccc 😴 do juterka, spotykamy sie rano na kawie?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegar tyka,ale do tego trzeba dwojga;) już wykąpana i pachnąca lecę do Jarka pa:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mimo ze dzisiaj sobota ,ja wstalam wczesniej ,maz wrocil niedawno z pracy ,za oknem brzydka pogoda pada deszcz wiec chyba dzisiaj do miasta nie pojedziemy ...bedziemy w domu siedziec ...bo z parasolem nie lubie chodzic. Wszystkim dzisiaj pracujacym zycze Milego dnia a tym ktorzy maja wolne MILEGO odpoczynku. Kawka ,Herbatka i Kakao dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kala czesc rybnik :) ja nie lubie dlugo spac!! Tak do 9/10 jest ok!! Potem juz jak wstaje to mam wrazenie ze pol dnia spałam!! Właśnie jem!! :) Cafka ale mnie te literki wciągneły :) hehe az mi sie nie chce teraz pracy szukac :P Ja zjem, szybko posprzatam i literki hehe :) Tym ktorzy dzis w pracy zycze zeby szybko mineło :) a tym ktorzy leniuchuja zeby było długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim :-) ja juz wstalam jakis czas temu, zdazylam posprzatac. chcialabym sobie pospac chocby do 9 a ostatnio codziennie wstaje o 7 nawet jak nie musze. kala - milej pracy, niech ci szybko dzien zleci :-) gagatka tylko sie nie wciagnij za bardzo w te literki bo pozniej faktycznie zal bedzie isc do pracy :-D my zaraz jedziemy na zakupy, chociaz nie bardzo mi sie chce wychodzic :-) milego dnia dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka zazdroszcze ci tej ladnej pogody u mnie pada deszcz. Czekam az maz wstanie .....i pozniej bed epatrzeb na powtorki \"Na wspolnej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou :) ja wstalam z 30 minut temu :) i planuje dzis sprzatac. graczki, postrzelajcie sobie chomikiem ;) http://www.grymix.pl/502/wystrzel-chomika/ (gra jest humanitarna, chomiki przezywaja kazdy strzal :D ) apropo sukienek, moja bedzie mnie kosztowac z dodatkami ok 1500pln - szyta przez krawcowa - ale sprawdzona. Ines, 1900pln za sukienke na warunki londynskie to bardzo malo. na warunki polskie rzeklabym - normalnie. wcale nie drogo wg mnie. mnie niewiele mniej kosztuje szyta, a nie kupowana :) 4 strony temu caca pytala, czy skorzystalybysmy z firmy zajmujacej sie organizacja wesel - zastanawialam sie nad tym na samym poczatku - kiedy ilosc rzeczy, ktorymi trzeba sie zajac wydawala mi sie przerazajaca - teraz wiem, ze wszystko rozklada sie w czasie i spokojnie mozna to zrobic z przyjemnoscia samemu :) wiec raczej nie, nie skorzystalabym.. Kala, jak produkcja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kropi kurcze a jutro planowalismy wypad na rowery ale jak widze ta pogode to raczej niec z tego nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!! wreszcie mam neta!! buu od rana nie mialam... za to caly domek posprzatalam pranie 2 tury az :) druga sie konczy hehe, podlogi kurze odkurzanie, rany jak sie namachalam :) Gagatka bo przeze mnie w nalog wpadniesz ;) pozniej rundka? :) pozniej obadam gre od Babitka ;) u mnie ciepło słoneczko za chmurkami ale wychodzi od czasu do czasu ;) wszystkim milego dnia i zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam ja dziś wstałam ok 9 zjedliśmy śniadanko a potem poniewaz jesteśmy u tesciów grabiłam liście na placu a oni pojechali na zakupy. Teść jest upierdliwy jak zwykle Od jakiegos czasu dość dziwnie się czuje a dziś zjadałam pokryjomu cały słoik korniszonów :) Popołudniu wybieramy się odwiedzić cicie Rafała Pozdrawiam życze udanej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Zabusia czy bedziemy ciociami?? :) U mnie akcja ścinanie dęba!! Ufff kierowałam ruchem :) teraz sprztaja a ja gotuje makaron na łazanki :) która chce?? A wiec z grania nici!! :( ale za to weiczorkeim :) Cafka spoko, najwyzej bede sie leczyc z literek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×