Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zareczona, zycze Ci zeby cysta sie wchlonela, bo wiem jak to jest:( ehh Zareczona, czasami ma dobry humorek, ona nie jest zła, ale jesli ja mam inne zdanie i je wypowiem to poprostu masakra!! wyglada na to ze mam tylko przytakiwac? :o ale nie powiem wkurzyła mnie tym jak powiedziala zeby przelozyc slub i wesele bo ja nie mam pracy no porazka!!! ja je przeloze za rok a moze sie tak zdarzyc ze znowu bede bez pracy, nie wiem nie rozumiem jej czasami, nie ona płaci za przyjecie weselne, nawet od nich pieniedzy nie chce na te wesele, bo bedzie mi wypominac ze dala tyle i tyle, dla niej ciagle jestesmy za mlodzi na slub, a co ona mysli ze ja z moimi problemai bede rodzic dzieci po 30stce? niestety nie moge sobie na takie cos pozwolic, zeby wszystko odkladac na ostatnia godzine bo ona tak chce!!!!! wiec nie wiem jak to bedzie boje sie jak cholera dlatego ze ona potrafi nastawiac swojego syna przeciwko mnie, co jest nie na miejscu i okropne z jej strony!!! tyle na temat tesciowej!!! :D nie ma sensu o niej plodzic bo ona i tak taka bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja probowala przekabacic mojego meza na jej strone, ale jej sie nie udalo. Pogadaj z mezem najlepiej co myslisz. Moj caly czas mowil, ze mam ja olac i sie nie stresowac. Tez dobre wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka to nie dobrze ze potrafi przestawc swojego syna przeciwko Tobie, gdyby sie nie dał to byłoby lepiej!! no ale takie sa juz te tesciowe!! A jak ta cysta sie objawia?? Bo mi tez sie spoznia okres!! Hmm I jak to lekarz wykrywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona to jeszcze nie moj mąż, choc bardzo juz bym chciała!! :P dlatego ona ma ten plus ze moze kopac pod nami dolki, bo wie ze nic czyli przysiega malzenska Nas nie laczy. olewam ja, staram sie byc mila jak ona jest mila ale jak widze ze cos nie gra to sie odsuwam, bo ona bezposrednio nie przyjdzie do mnie z problemem albo prosba, ona idzie do syna zeby mi przekazal to \"cos\" wiec dla mnie to jest komiczne :D ale dosc, wazne ze mam wspracie w moim M. i powiedzial jej dosc dosadnie ze chce byc ze mna i bedzie!! wiec moze troche odpusci... ja naprawde zazdroszcze dziewczynom ktore maja wspracie w tesciowej, jest to oczywiscie pozytywna zazdrosc, bo ja chcialabym sie z nia normlanie dogadac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiedzialam, ze mam cyste. Przybadaniu USG sie wykrywa, ale tym mniej przyjemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tez sie wlasnie musze wybrac, ale poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia, moze dostane okres!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, cysta to taki guz na jajniku, jak sie nie wchlonie to wtedy trzeba wykonac laparoskopie ale bywa i tak ze po tabletkach sie wchlania i znika, nie jest to grozne, jak sie to kontroluje, a objawy hmm? ja nie mialam jako tako na kontroli wyszlo, a jesli nie wiesz ze masz cyste i z nia \"chodzisz\" to predzej czy pozniej jesli nie jest leczona peknie i wtedy masz normalna operacje i blizne, starszny bol jak przy wyrostku podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka na moje pytanie czy mam sie martwic lakarz powiedzial, ze nie. Za miesiac zmieniam lekarza-specjaliste od takich spraw.Zobaczymy co on powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona, jak nie jest za pozno to nie masz sie czym martwic, ja mowie juz o tym stadium ostatecznym, czyli operacja. a tak wiem ze lekarz podaje tabletki i po nich sie cysty wchlaniaja, wiec nie masz sie czym martwic, ale prawda jest taka ze na te sprawy pomoze dzidzia :D to mi powiedzial lekarz, ze na ustabilizowanie tej gospodarki hormonalnej bedzie dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak tu miec dzidzie jak sie nie ma owulacji? Bledne kolo. Cafka a Ty? Na jaka wodke bedziecie polowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie dziwi mnie to ze nie masz okresu, bo u mnie bylo wszystko w normie, nawet nie podejrzewalam cysty, wiec bylam nie milo zaskoczona. nie mam pojecia jaka wodke napewno 0,5 razy 2 na jedna osobe, wiem ze nie wszyscy pija, ale wodka sie nie zepsuje a pozniej sie przyda. tez mamy zamiar kupic w tym roku bo taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za godzinke wychodze na cmentarz :) miałam chwilowy najazd rodziny wiec mnie nie było przez moment!! Zajadam sie wlasnie murzynkiem :) ktora chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka - no to niemilo ze strony tesciowej... faktycznie troche nie fair takie podejscie, nie dosc ze zero wsparcia to jeszcze cie kopac po kostkach jak sie tylko da... przeykre ale nie przejmuj sie. najwazniejsze ze twoj przyszly maz jest po twojej stronie. a tesciowa coz, rzadko sie slyszy zeby byla w porzadku. ja do mojej tez mam duzo zarzutow ale staram sie ja AKCEPTOWAC jako matke marcina. tyle. wiem ze nie bedzie miedzy nami zadnych pozytywnych uczuc nawet gdyby na pierwszy rzut oka bylo inaczej... gagatka - ty sie tez nie przejmuj tym co mowia kolezanki. mysle ze sama wiesz, jakie masz priorytety a jedno drugiemu nie przeszkadza. mozes zskonczyc szkole i byc juz po slubie, nie rozumiem co przeszkadza :-) a nawet jakbys byla po studiach to i tak nie ma gwarancji ze znajdzisz prace i bedziecie od razu ustawieni. wiadomo, ze na wszystko potrzeba czasu. i a propos naszego menu - my mamy ustalone juz w umowie, glowny obiad, trzy kolacje, stol wiejski, owoce i zimna plyta. do tego ciasta i alko. chcemy ktoras z kolacji wziac na wynos, bo wydaje sie nam, ze jedzenia bedzie za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka wszystkiemu te hormony sa winne. My planujemy tez butelki 0,5, ale 0,75 na glowe, bo tylko mlodzi beda pili. Ja i tak mam obawe, ze sie upija. Na szczescie wszyscy naleza do wesolkow po alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam sie na wieczór z rodzinka Michała tzn kuzynka :) Ale sie objadłam murzynkiem, teraz tylko sie połozyc i lezec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer szkoda gadac ;) dobrze sie czuje jak jej nie widze :) Gagatka ja mialam sernik :) Zareczona, ja przewaznie kupuje ubranka albo na teraz do chodzenia albo ciut wieksze, ubranko zawsze sie przyda, i kiedys pamietam tez kupilam hmm jak to opisac, taka zabawke cos ala smoczek i jest to wypelnione woda, to jest dobre jak dzieciom zabki wyrastaja, wiem ze sie to przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mala ma miesiac i ma starszego brata, ktory ma rok, wiec zabawek ma full. Ciuszek chyba dobra pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gagatka :) ide sie polozyc, bo cos oslablam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakas hustawke?? Tak na przyszłośc juz!! Ale ciuszki zawsze sie przydadza tylko wieksze najlpeij kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hustawki nie moge, bo maja wszedzie regipsy w domu. No kasy Gagatka to mam dosc na koncie, ktorej nie moza ruszac pod zadnym pozorem, bo na wesele jest.Hi. Zarty zartami nie lubie udawac bogatej cioci. Wole wziasc dzieci co drugi dzien na spacer. Prezenty dla taich malych dzieci sa praktycznie dla rodzicow, bo to oni sie ciesza, ze nie beda musieli kupowac. No to teraz mnie skarcicie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny . Rozpisalyscie sie troszke was poczytam ...wiec witaj nowa kolezanke .Widze ze nie tylko ja borykam sie brakiem .... Co do prezentu na Chrzest ....Zareczona ...mieszkasz w Niemczech a jestes zameldowana na ebayu Np.butelka z imieniem data urodzinitp.http://cgi.ebay.de/Babyflasche-mit-Gravur-Geschenkidee-Taufe-Geburt_W0QQitemZ150174726257QQihZ005QQcategoryZ110147QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Plyta z kolysanka i imieniem http://cgi.ebay.de/NEU-Traumhaft-schoenes-SCHLAFLIED-mit-eigenem-NAMEN_W0QQitemZ250180452512QQihZ015QQcategoryZ110147QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Mozesz sobie tutaj poogladac http://baby.listings.ebay.de/Taufe_Geschenke_W0QQfclZ3QQfromZR11QQsacatZ110147QQsocmdZListingItemList

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju Iza skad Ty takie rzeczy wynajdujesz? Wzielam dzisiaj mala pierwszy raz sama na dlugi spacer ( cala godzine).Ale niunia byla grzeczna. A w domku jak przyszlam dalam jej buteleczke i patrzyla na mnie tymi swoimi malutkimi oczkami. Mniam.Schrupalabym ja z checia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
hejka nie było mnie trochę,ale już wróciliśmy z moim do domku.Zdziwił się,że czytam co napisałyście,bodopiero wczoraj Was znalazłam.Ale fajnie:) gagatka85-nie przejmuj się głupim gadaniem.Fajnie ,że bierzesz ślub:) Zaręczona-ja też już oglądałam ozdoby świąteczne,ale większość będę robić sama.W zeszłym roku też robiłam i innym się podobało,nawet niektóre ozdoby rozeszły się, a pierniki zjedli.:) cafka i zaręczona-witajcie w klubie,moja teściowa była miła i cudowna,dopóki nie kupiliśmy mieszkania i jej synek ukochany nie wyprowadził się z domu.Wtedy zmieniła oblicze...Moja teściowa chyba zna też Wasze :) chcę murzynka :P co do prezentu dla dziecka ,przeważnie kupuję ubranka większe,środki czystośći (oliwki,płyny itp.Zawsze się przyda i jest niezbędne dla rodziców).Pozytywka lub płytka z kołysankami fajna rzecz ja też chcę dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala321
jest fajnie ciepła zimowa herbatka z pomarańczowymi pałeczkami w czekoladzie podana przez Jarka cudo,ale on mnie kocha:)na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczyny, jest tam ktos??? mi ca ly dzien zszed l na odwiedzaniu rodzinki, gagatko, witam w klubie z murzynkiem:):) i nie przejmuj sie gadaniem tesciowej, ślub jest b. wazny, i to ze sie kochacie, prace znajdziesz i szkole jeszcze tez zdazysz skonczyc dziekuje baaaaardzo za przepis na karmelowy krem, ja tez nie lubie zwyklych maślanych wiec te na pewno bedzie super co do lekarzy, to nie mam słów, szkoda nerwow, bo ja mam wrazenie ze teraz bez gerubej koperty nic sie nie da zalatwic... a co do tesciowych, cóż ja przyszła T mam na razie fajna, ale ma duzy wpływ na swojego syna, tak jak i ja :D, zobaczymy co bedzie pozniej... i witam nowe Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×