Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Zareczona spoko i dzieki ze wypowiedz :) zapytalam poprostu z ciekawosci i tyle :) ah te stresy przedswiateczne i slubne :D co do zaproszen ja zakupie w tej hurtowni tez na konto tej znajmoej wszystko bedzie hurtem kupione, nie chce mi sie robic zaproszen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zareczona ze mna to roznie :P dlatego rzeczy ktore moge jeszcze \"oddalic\" to oddalam hehe, bo raz mi sie cos chce a raz nie :) czyli np. suknia gdzie gust mi sie zmienia, chociaz musze powiedziec ze mam jedna na oku ale nie ma jej w salonie i jak bedzie juz tak daleko to postaraja sie zamowic, to byla rozmowa telefoniczna mam nadzieje ze na zywo szybciej ich porzekonam, bo jak mam zamowic cos czego nie przymierzalam? to nie wchodzi w ogole w gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka - cześć :) no ja też nie pomogę Ci z wynajmowaniem mieszkania :( niestety no mnie ostatnio też coś dziewczynki pomijają :( gagatka - daj spokój już :) musisz się Agatko wypowiadać :) 🌻 My pomiędzy świętami a sylwestrem mamy zamiar kupić wódkę, a o soki się nie martwię bo mam wliczone w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gosiaczek dzieki za zainteresowanie ;) ja rozumiem dziewczyny sa zabiegane ja tez bylam ale teraz dopadło mnie chorobsko i chyba jutro do lekarza sie wybieram yhhh :/ Gagatka nie waz sie uciekac!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!! Jeny, kobiety, czego się kłócicie????? :D:D:D:D Przecież jesteśmy tutaj po to aby sobie pomagać, a nie się kłócić, prawda?? Wszystkie mamy ślub w przyszłym roku, jedne prędzej inne później, jedne mają więcej kasy inne mniej, ale to przeciez nieważne, bo wszystkie jesteśmy zakochane i szczęśliwe :D:D:D:D Wiec bardzo Was proszę, nie kłóćcie się :) Cafka, my wynajmujemy mieszkanko :) Pokój, kuchnia, łazienka i przedpokój :) Umowę mamy na czas nieokreślony. W marcu będzie dwa lata. Na co zwracać uwagę????? Przede wszystkim na właściciela :) Już po rozmowie mniej więcej widać czy będzie się wpierniczał w mieszkano tzn. czy będzie przyłaził itp. Poza tym dla nas ważny był sposób płatności. Chcieliśmy na konto, bo w razie co jest dowód że się zapłaciło. Ponadto w przypadku kaucji warto zwrocić uwagę czy w umowie jest napisane, że kaucja do zwrotu, bo się można zrobić na szaro... Co jeszcze???? Hmmm...wspomniany już grzyb i wilgoć, chociaż nieraz ciężko się dopatrzeć niestety. Aha... jeżeli w mieszkaniu jest na stanie np. lodówka i pralka to należy dogadać się co w razie popsucia, czy naprawiacie sami, czy płacicie wlaścicielowi za zepsucie, bo z tym różnie bywa. Co kraj to obyczaj :) No i cena, należy się zorientować co i za ile, żebyście np. nie przepłacili. My za swoje mieszkanko płacimy 750 zł plus co dwa miechy 100 zł za prąd i co cztery za gaz, a to wychodzi około 40 zł. Wrzucam linki do kilku fotek naszego pokoju, kibelka i kuchenki nie fotografowałam :P 1. wnęka sypialniana :D:D:D:D http://images28.fotosik.pl/128/79fbfeee104e8cdemed.jpg 2. kącik wypoczynkowo-telewizyjny ;) http://images25.fotosik.pl/126/96f78169417b41famed.jpg 3. kącik komputerowy :D ten lubię najbardziej :D:D:D http://images31.fotosik.pl/81/81825138b948f35dmed.jpg Mieszkanko nie jest extra luksusowe, ale póki co wystarcza :D:D:D:D i mieszka nam się fajowo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka dziekuje za wyczerpujaca wypowiedz 🌻 :) mieszkanko napradwe super! ja znalazlam 35 m2 wynajem 900zł jutro bede dzwonic, jest to duzo wiem, ale mieszkanie nie jest w centrum a w centrum ceny koszmarnie duze i jest to cos ala apartament nowoczesne przytulne, czyste ale tylko na zdjeciach;) za taka sama cene w centrum jak ogladalam mozna dostac za przeproszeniem syf :o do lazienki nie wchodzic bo nawet na fotce widac grzyb yhhhh... a powiedz mi Darianko jak to jest jesli cena wynosi 900zł to w tym jest czynsz+plus odstepne? jak mi sie cos przypomni to Cie \"pomecze\" :P dzisiaj bylismy w spoldzielni i porazka poprostu mieszkania za 300tys :O mieli tez najem mieszkania 700zł dla spoldzielni +czynsz i tylko na 2 lata najem pozniej nara wiec tylko jutro sie upewnie jak to jest w przypadku tego mieszkanka do wynajmu i bedziemy dzialac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafka, wiesz, te 9 stówek to wcale nie jest tak wiele, jeżeli jest to całkowity koszt, bo wiem, że w ogłoszeniach różnie podają. Czasem tylko cenę wynajmu, a czasem wynajem plus czynsz. Więc musisz się wywiedzieć :) No i do tego pewnie jeszcze doliczą kaucję. U nas kaucja wyniosła 700 zł. Na gwałt pożyczaliśmy od moich rodziców :( bo takiego bez odstępnego nie mogliśmy znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co jeszcze Darianko :) a czy w umowie jest zaznaczenie ze kwota na jaka sie umowiliscie czyli te 750zł nie moze ulec zmianie czyli podwyzce? to tez wazna rzecz zeby wlasciciel nie zmienial od tak sobie cen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W umowie mamy napisane, że jezeli np. czynsz pójdzie w górę to u nas automatycznie podskoczy :(:(:( No i podskoczyło, od marca 2006 o 50 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki rozumiem :) a o kaucji wiem, bo tak robia chyba wszyscy, tylko zeby ta kaucja byla poznie zwrocona, a dzisiaj bylismy ogladac te mieszkanie z zewnatrz :) fajne miejsce, 2 nowoczesne budynki, fajny prezent na swieta by byl :D ale zobaczymy jak nie to to inne mieszkanko :) dziekuje Darianko 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, czy można się do was dołączyć? :) Właściwie nie mam weny na rozmyślanie o ślubie (ostatnio, bo jeszcze miesiąc temu, planowanie ślubu było dla mnie fantastycznym przeżyciem) data wyznaczona jest (o ile nic się nie zmieni) na 16 sierpnia 2008r godzina 17.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gra w łapki :) napisz cos wiecej o sobie o was? :) w mojej stopce znajdziesz Nasze sluby 2008 tyle Nas jest!!! :D co macie zalatwione? suknia wybrana? jesli tak to prosze wklej linka :) pozdrawiam i dobrej nocy zycze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) gra w łapki:) napisz coś o was?skąd jesteście?jak tam sala?zaproszenia?sukienka?fryzury(pomysły)?co macie już załatwione?ile wiosenek liczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafko,a ty już uciekasz? mam kolejne zaproszenia:) jeszcze tylko 7 jest do zrobienia i wypisania:)posuwamy się powoli dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala jeszcze jestem ale myslalam ze juz nikt nie zawita na kafe, a jednak:) w ogole to cos malo aktywne jest kafe nie wiem ja to tak widze ;) fajnie jak zaproszenia prawie gotowe, mi sie narazie nic nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nie chce,ale co z głowy to z głowy:) dziś kończyłąm pakować prezenty na święta i tak przy okazji przyszły już moje pończoszki do ślubu są słodkie:D:P ciekawe czy do ślubu wytrwają ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy salę, kamerzystę i fotografa, samochód i orkiestrę no i oczywiście mszę w kościele....mam też raka :( a właściwie nowotwór(ziarnica złośliwa), dlatego to wszystko tak się radykalnie pozmieniało, będę musiała jeszcze perukę wymodzić, bo łysa przecież nie stanę przed ołtarzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gra w łapki - przykro mi. ale wszyscy mamny nadzieje, ze powrocisz szybko do zdrowka!! jak szybko sie wykryje i zacznie sie szybko dzialac, to mozna powstrzymac raka!! uwierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala gdybym teraz kupila ponczochy obawiam sie ze nie wytrwalyby :D Gra w łapki bardzo Ci wspolczuje, trzymaj sie kochana 🌻 powiedz mi jesli chcesz oczywiscie jak to znosisz? domyslam sie ze jest ciezko tutaj choroba z drugiej strony radosc i tak posrodku... ale badz dobrej mysli, napewno wszystko bedzie dobrze, musi byc!! zycze Ci tego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gra w łapki-głowa do góry będzie dobrze,a fryzurkę możesz wybrać naprawdę fajną i nikt nie zauważy.My mamy ślub w maju:) ja lat 29,Jarek 33.Mamy kościół,chór gospel:D,salę,obrączki w połowie(tzn do odebrania),materiał na sukienkę...,częściowo zaproszenia,fotografa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, mam nadzieję. Już jestem po pierwszej dawce chemii. I tak jeszcze kilkanaście razy. Miejmy nadzieję, że w dniu ślubu będę się dobrze czuła, ale nie ma co wybiegać w przyszłość. Dobrze będzie. Musi być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymaj Gra w lapki, pozytywne myslenie to polowa sukcesu!! :) Kala dobre z tym prezentem ;) ale ja juz kupilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotografa właściwie nie musiałam długo szukać, bo kuzynka robi śliczne zdjęcia, profesjonalnie, więc się też troszkę zaoszczędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×