Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

a ja sie z wami niestety nie lacze w pragnieniu pojscia do domu, bo sobie siedze w domu i popijam herbatke :-) i zeby nie bylo tak rozowo to wykaszluje sobie pluca :-D :-P agatka, my jedziemy na 6 dni, wyniosl nasz hotel ok 1000 PLN za 2 osoby ( w tym sniadania). ceny w pradze ogolnie nie sa wysokie. troche poszperalam w necie i kilka na pierwszy rzut stron z cenami: http://www.praga.pl/miasto/obiady/ tu jeszcze strona o rezerwacji noclegow w pradze (ale ja jej nie znam) i troche info rowniez o miescie: http://www.wirtualnapraga.com.pl/ rezerwacja miejsc znowu: http://www.czechy.pl/ czechy - i podpowiedzi na romantyczny wypad do pragi :-) http://www.czechtourism.com/pol/pl/docs/holiday-tips/romantic-holiday/index.html poki co tyle :-) a miejcie jakis pozytek z mojego obijania sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer. wielkie dzięki :) bo my własnie o Pradze myśleliśmy :)>jeszcze co do urodzin to poki co widze ze jestem wsrod was staaaraa ale po schodach na 4 piętro dajesz radę ;) Mam zastój w nauce- nic mi sie nie chce, a że mam słabą silna wolę to z nauki nici..........grrr nie lubie tak..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda :-) ciesze sie ze sie przydaly te linki :-) co do schodow - kochana daje rade nawet na 8 pietro... ale juz z lekka zadyszka :-D jak sie zdecydujecie na cos w pradze daj znac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) ja zabiegana :) (Summer, i stara :P - ja mam dzis 28 i do soboty nic sie nie zmieni ;) ) wlasciwie wiekszosc juz zalatwiona, udalo sie ze wszystkim. zostaly detale do dopiecia. nie mam np jeszcze sukienki :) bedzie w domu jutro wieczorem. no i ostatnie potwierdzenia - godziny z kamerzysta, fotografem itp itd. zestresowana jakos specjalnie nie jestem (chyba), choc jestem lekko nerwowa :) ale ogolnie nastroj dobry :) zostaly 4 dni :) (95 godzin :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku:) już godzinki odliczasz;):):) fajnie fajnie tez bym chciała ale jeszcze troszkę;):)...szczerze powiem ze dni mi mijają bardzo bardzo szybko0a szczególne przy małym0on jeszcez sam nie siedzi a chce juz stać:):):) dzis kończy 5 miesięcy-zleciało jakby w kilka minut:):) Zaręczona;)też sie dawno nie odzywała a wydaje mi się ze chyba już jest na tym etapie ze wie co nosi pod sercem:):):) brakuje mi troszkę brzuszka:):) a co do wagi to w ciągu 5 miesięcy ;);););) straciłam 7 kg-nie wliczając tych po porodzie:):) moge śmiało polecić pestki z dyni na elastyczność skóry a przede wszystkim brzuszka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol babitek :-) helołłłłł :-) fajnie ze wpadlas :-) zazdroszcze ci tych 4 dni, juz bym sama chciala zeby bylo po wszystkim.. udalo sie utrzymac sukienke przed adrianem w tajemnicy?? :-) yzulka, Ty juz od razu po porodzie wygladalas super wiec teraz pewnie tez jest jeszcze lepiej :-) a co z tymi pestkami?? jesc?? ile dziennie?? czas leci kochana, no niestety... wojtus niedawno nam sie tutaj urodzil a juz 5 miesiecy.. co do brzuszka... zawsze mozecie sprawic mlodemu rodzenstwo :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze babitkowi :-) 28 lat idealny czas na slub :-P zreszta tak jak moje 26 i 22 i inne :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja nic nie mówię\"staruszki moje\":):p J. stwierdził,że jesteście \"młode siksy\":D no tak ja w czerwcu 30-tka, a J. ma 34:) ale młodzi jeszcze jesteśmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pogody u nas było ładnie,teraz duży wiatr się zrobił.A co do kawalerskiego:mój J. ma w tą sobotę:) strach się bać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, ze J. ale jakos tak was wrzucilam do wspolnego worka :-P no u ciebie tez juz wielkimi krokami nadchodzi dzien 0 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer:) jesć jesc:):) garść dziennie-poważnie brzuszek jest z dnia na dzień coraz twardszy:):) rodzeństwo??? oczywiście za trzy lata:):):) co do wieku to ja w dzień fryzury próbnej gagatki:) koncze 24 lata a S w sierpniu 16- 25:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kupiłam butki do przebrania z wysokich na coś niskiego .Szukałam nigdzie nie było mojego rozmiaru(34,w porywach jak mało wypadają 35).W końcu o 20:57 sklep zamykali o 21-dostałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ja mam pytanie co do tipsow (bo pewnie wiekszosc bedzie sobie robila)- ile dni przed slubem robicie?? bo ja mam opcje albo w srode albo w piatek i nie wiem. sklaniam sie na piatek... yzula, od jutra zaczynam jesc dynie :-) kala, no to gratuluje butow :-) a ciekawe gdzie dzisiaj nasza agatka sie podziewa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drukowałam zaproszenia :) ale jak na razie połowe :) bo jak oczywiscie kiedys prosilam michala zeby sie doweidzial o nazwiska polowek kuzynów to tak oczywiscie on wie, ale jak przyszło co do czego to z skrucha przyznał ze tego nie zrobił!! Ale i tak nam zabraknie zaproszen :) No to jedziemy pokoleji :) Babitku witaj :) widze ze juz na godziny liczysz wszystko :) heeh ale juz masz mniej :) tez bym juz chciala :P Yzulka 5 miesiecy jejuu ale ten czas leci :) pestki z dymi hmmmm sprobuje. No fakt Kala ja zem młoda siksa ;) choc i tak mowie mojemu M. ze jestem starajego koledzy z technikum chodza z 19 :) a ja to juz przezytek :P Gratuluje zakupow :) summer mysle ze tipsy najlepiej w czawartek na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja nie robie tipsów,maluję w piątek swoje,a teraz już staram się zauscic i pielęgnować:P,choć u mnie w racy graniczy to z cudem:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja witam :) Aprop paznokci ja nie robie tipsów z plastikowa końcówką tylko nadlewane zelem owiele dłużej się trzymają są jak naturalne tzn nie są takie rube jak tipsy polecam gorąco choć wiem że na terenie ślaska robi to tylko salon w sosnowcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paznokcie robie dopiero gdzies w czwartek dwa dni przed slubem narazie mysle jak tu ladnie sie opalic na ten wielki dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Dawno mnie nie bylo ale nie mialam czasu . U mnie wszystko ok. wlasnie ubralam swoje butki slubne :) Co do Tipsow ja mysle ze tak w czwartek albo w piatek no albo w srode czyli 2-3 dni przed slubem. Yzulka wszystkiego naj ....dla Wojtusia :) Poizdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moje pazurki robie w piątek dzien przed weselem jestem umówiona na 16:00 :) A fryzurke i makijaż na 9 rano w dniu ślubu oczywiście w między czasie mój tata pojedzie odebrac mój bukiet bo nie wiem czy Rafał bedzie jechał z Chybia czy moze bedzie u babci mojej sie ubierał bo wsumie w piatem mamy jeszcze spowiedz wieczorkiiem :) Bońciu ale ten czas leci już tylko 2 miesiace i 26 dni hehehe Buziaki dla naszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie :-) agatka, spokojnie, nie denerwuj sie na michala. mysle ze jeszcze nie raz prezd przygotowaniami da ciala :-) norma moja droga :-P zabusia, a powiem ci ze mnie bardzo zdziwilas, ze mowisz ze zelowe tylko w sosnowcu. ja sobie dam glowe uciac, ze w salonie obok mnie takie robia, a juz na pewno w silesia city w katowiccah.. ja tez na pewno chce zelowe i jak najkrotsze. u mnie nie ma opcji zapuszczania, jakis mam taki dziwny ksztalt ze tylko krotkie paznokcie wlasne u siebie toleruje :-) :-D chyba zrobie w piatek. zabusia, a o ktorej macie slub? my mamy na 15 i kobieta mi powiedziala, zeby na 10 przyjsc na czesanie i makijaz. iza, i jak butki? :-) dubduss, co do opalania, to ja na pewno 3-4 razy do solarium. tylko znowuz nie wiem ile to musi byc odstepu miedzy tymi opaleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja pazurki w piątek-i właśnie żelowe-chociaż teraz w piątek tez sobie robie na wesele tylko nie takie szponiaste a krótkie-mam nadzieje ze nie będę jak kiedyś zakładać rajstop przy pomocy rękawiczek:P:P:P wogule paznokietki po porodzie mi sie rozdwajają i włosy wypaja-niedługo do muzeum trafie:P:P:P biorę silice juz ponad miesiąc i minimalna poprawa:(:( przedwczoraj mój tata miał urodziny a dzis Wojtek ma imieniny i zaraz mykamy po prezent-dla taty bo Wojtek ma to w nosie jak narazie:P:P:P kala;) Ty następna w kolejce-dziewczyny jak Darianka pierwsza poszła to potem moment i kolejne0dosłownie jak z porodem na moim drugim topicu jak pierwsza dziewczyna się rozsypała to od rau kolejne:P:P: tylko tam było więcej bólu ale szbciej szło:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala321 gdzie kupiłaś buty?????????? bo mam ten sam problem- mam b. małe stopy, jak znajdę buty na siebie to je kupuję, jesli do tego bardzo mi się podobaja to cena nie gra roli :) kiedyś kupilam w jeden dzień 3 pary :) Wszystkiego dobrego dla Wojrusia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabusia, ja tez z mama, ale my obydwie mamy niewiele do uczesania (ja zwykle proste wlosy rozpuszczone z racji dlugosci) a mama krotkie. yzulka, no chyba po kali bedzie troche przerwy, bo nie kojarze, czy ktoras slubuje rowniez w maju??? a propos bolu i porodow :-) wczoraj weszlam sobie na kafe na topic o przykrych wspomnieniach z porodow, i po prostu wierzyc mi sie nie chcialo, ze to jest mozliwe. kobiety takie rzeczy pisaly, ze az strach isc rodzic do szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×