Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

haj, ja juz na posterunku :-) niestety mam kupe roboty :-( zabieram sie szybko za pranie, jakas kawa i do pracy. w przerwie zajrze co napisalyscie i dosle zdjecia tym ktore prosily :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W USC płaciliśmy 80zł. Świadków się tam nie podaje. Wypisuje się tylko takie zaświadczenia jakie nazwisko się wybiera, jakie nazwisko będą miały dzieci itd. O świadków pytał jedynie ksiądz jak zanosiliśmy dokumenty. Chciał imię i nazwisko, datę urodzenia (lub pesel, nie pamiętam), adres zamieszkania i zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam za slowa otuchy. kala podroż bedzie baaardzooo owocna mam nadzieję :) YZULKA trafiliscie na fajnego xsiedza U mnie jest mokro i duszno- jak to po burzy. Właśnie się pakuję, w domu z rodzcami będę się widzieć maks 2 godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w USC płacilismy 80zł za mój akt nic a za Rafała 25zł :) Co do swiadków podawaliśmy księdzu imie nazwisko pesel i adres zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło to teraz już wiem wszystko!!!!!!!!!!!!! dziekuje dziewczyny! na Was zawsze moge liczyć! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszyscy podziali? Siedzę sobie sama w pracy, deszcz za oknem leje jak oszalały, a D w domku szlichtę wylewa. Dzieciaków w cafejce nie ma bo z domu nie chce się wychodzić więc chociaż mogę odpocząć trochę i na spokojnie popracować. puk puk - jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważajcie! ten unijny test IQ to jakieś naciągactwo!!! przechodzi się ten test ( ja wypełniłam) około pół godziny czasu się marnuje, a potem każą wysłać smsa, żeby otrzymać wynik. Najgorsze, ze nie umiałam znaleźć, ile kosztuje ten sms. W końcu gdzieś tam wyszperałam małym druczkiem w warunkach korzystania... zgadnijcie ile ten sms kosztuje... 38 zł!!! a trzeba wysłać chyba 2 smsy. Po prostu przegięcie... nie dajcie się naciągnąć! Niezły ktoś miał pomysł na biznes ach, Ci obrotni Czesi, hehehe wyobraźcie sobie, ze komuś nie chce się szukać ile kosztuje sms i po prostu go wyśle, bo jest ciekawy wyniku i stracił juz tyle czasu... NIezła manipulacja. p.s. Test na inteligencję się zdaje, jak się nie wyśle smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w domu,nie byłam u gina ,bo rano dostałam @.Przełożyłam wizytę,a jutro znów praca:( ale co tam... kati,ale masz fajnie,że spokój,ja miałam 10 godz,jutro 8 ,i jeszcze @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh jak zimno brrrrrrrr.....wieje mocno i znou chyba burza bedzie:(....nie lubie burzy bo sie boje.,..:) w ogole kochane na nk w galeri slubnej zamiescilam zdjecia paru sukien slubnych w tym moja:)...tylko heh jak cos proszem o nie pisanie ktora moja :D co by rodzinka nie wiedziala:D..to taka mala prosba:) :) Kala to witaj w klubie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ja normalnie w pracy jestem, ale jakoś przez tą pogodę luzy mam :) Kończymy pracę o 19, a ja nadal tu siedzę i czekam na swojego. Właśnie kończą wylewać szlichtę i zaraz mają po mnie przyjechać. Chcę już do domu odpocząć. Do gina też się wybieram, ale znów boli mnie pęcherz i chcę to najpierw wyleczyć przed cytologią. Pójdę więc po niedzieli. A Ty się trzymaj. Będzie dobrze. imili idę obczaić kiecki :) Też nie lubię burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-ja moją wizytę przełozyłam na 15-go i też mam zamiar zrobić cytologię. a zawsze pracowaliście do 20 ,widzę,że po slubie się zmieniło:)wieczory małżeńskie;);P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) waikiki:) my za papierek w usc 85 a za odpis aktu urodzenia razem 50...o świadków pyta xsiądz-wpisuje ich dane do karty z usc (dane z dowodu potrzebne) w weekedn mamy zamiar zaprosić 27 osób:):):) a i chyba jeszcze jedno wesele będzie przed naszym,albo w dzień naszego albo po naszym!!!!!!!!1 S chrzestnego córki najprawdopodobniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku dzisiaj Twoj szczegolny dzien .....Przyjmnij Najserdeczniejsze zyczenia :Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, W takim dniu się zawsze godzi, Życzyć szczęścia dni rozlicznych, I gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, Że nad życia trudną drogą, Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie. Zycza Iza i Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ślub Wasz, Państwo młodzi, W takim dniu się zawsze godzi, Życzyć szczęścia dni rozlicznych, I gromadki dzieci ślicznych. Tylko One sprawić mogą, Że nad życia trudną drogą, Pośród smutków, zawsze, wszędzie, Słońce Wam świeciło będzie. Nie wiem czemu ale zjadlo mi jedna literke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) znowu nie wiem o czym piszecie, nie mam czasu nadrobic :-( my za papierek w usc 80 zl, za odpis aktu urodzenia chyba nic, ale nie pamietam... najwyzej m. placil u iebie jakies grosze bo ja jestem z miasta, w ktorym byl slub. ja tez mam zamiar w najbizszym tygodniu sie wybrac do gina. tez na cytologie, ewentualnie moze zleci jakies inne badania przed staraniami. ale pewnie nie zdaze, bo w przyszla srode znowu wyjezdzam i pojde po powrocie 😡 imili, kiecki widzialam, wiem ktora twoja (o ile nie zmienilas) :-) oczywiscie nic nie napisalam. swoja droga ladne te sukienki... kati, nie mow mi o pechezu, ja sie kiedys pol roku nie umialam wyleczyc... pomogly mi (wierzcie albo nie) kuracje homeopatyczne, nie zadne antybiotyki. u nas byla wczoraj burza OKROPNA a teraz jest ladnie, chociaz chlodo. ja zaraz ide sobie zrobic zdjecie do dowodu, pozniej jakis szybki obiad i znowu sie zabieram za pisanie. jak sie uporam z dzisiejsza czescia dosc szybko moze pojdziemy ze slubnym do kina :-P chociaz pewnie nam sie nie bedzie chcialo :-D a zabusia i iza juz za 2 tygodnie bede zonami :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze Gosiaczku:) najserdeczniejsze życzenia URODZINOWE 🌼🌼🌼 dla Ciebie i Twojego przyszłego męża mnóstwo szczęścia,radości i aby dzisiejszy dzień był początkiem pięknej bajki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala zawęziliśmy trochę godziny pracy. Pracujemy pn-pt 11-19 i sob-nd 9-16. Narazie na wakacje, ale chyba tak już zostanie. Mamy ten remont cholerny i się nie wyrabiamy więc trzeba było coś zadziałać. A właśnie - mamy już praktycznie gotową podłogę w salonie - brakuje tylko paneli. Jest beton na to styropian, folia, rurki do ogrzewania podłogowego, jakieś metalowe kraty i znów beton. Wczoraj chłopaki wylewali go przez ładne kilka godzin - we trzech. W domu zastałam taki burdel że szok. Beton był wszędzie. Przedpokój cały w betonowym błocie, łazienka to samo (nosili z niej wodę), schody też. Sprzątałam do północy. Dziś wynosimy meble z pokoju w którym ma być kuchnia :) summer jeśli pamiętasz to napisz proszę co Ci pomogło dokłanie na ten pęcherz. Mi ból nawraca co kilka miesięcy. Leczę czymś bez recepty w aptece, a jak nie przechodzi to lecę do lekarza, który daje standardowo furagin. Przechodzi a za kilka mies powtórka. Homeopatia pomogła mi na ból zęba (wyrywana chirurgicznie ósemka) więc wierzę w nią. Jak pamiętasz kurację to poproszę. YZULKA zacny plan - 27 osób :) Oby się udało. My jeszcze w tym roku 2 wesela, ale chyba nie pójdziemy na jedno. Gosiaczku wszystkiego naj naj na nowej drodze życia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) gosiaczku wszystkiego anjlepszego z okazji urodzinek ❤️ a z okazji lsubu wszystkiego dobrego, zeby ten dzien byl najpiekniejszym dniew w waszym zyciu :) a ,moe wszystko denerwuje, mam juz dosc tego slubu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati, to byly takie kulki z BOIRON, nazwa CANTHARIS 9CH. kuracja 3 miesiace, codziennie 3 razy dziennie 5 kulek pod jezyk pol godziny po i przed posilkiem musi byc taki odstep. nawet jesli minie bol wczesniej trzeba zrobic 3 miesiace. mnie po tym nic nie nawraca, lekarka powiedziala, ze jak zaczniesz czuc jakis maly bol lub ze ci sie ma zacac to mozna kuracje powtorzyc lub zrobic np 1 miesiac. ale mnie nic nie nawrocilo.. zycze powodzenia :-) leki sa bez recepty. gosiaczku ❤️ duzo milosci dla Was na ten szczegolny dzien. badzcie dla siebie wspaniali, wyrozumiali i cierpliwi... a dzis bawcie sie! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatk:) dość ślubu :P :P :P Tobie zastało tylko 27 dni ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki summer. Spróbuję bo męczę się z tym już kilka lat. Na bóle po wyrwaniu zęba też miałam chyba kulki tej firmy. Też brało się pod język. Tylko kuracja była trzema rodzajami tabletek w takich małych fiolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gosiaczku wszystko najlepszego na nowej drodze zycie zdrowka szczescie spelnienia marzen....zadowolenia z meza:) i duzo dzieci:D... Summer nie zmienilam:D moja oczywiscie jest ta druga co wrzucilam :) no co zdjecia wysylalam na meila w sukni :) to ta moja:)... My mamy jeszcze dwa tygodnie przed nami 13 wrzesnia weselicho u kuzyna karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwczyny my już w Chybiu siedzimy :) pospaliśmy nie powiem i dopiero o 11:24 mieliśmy pociąg :) Nikogo nie ma bo teściuowie w pracy :) Popołudniu idziemy przywitac cicie z Anglii :) Autko potwierdzone Toyota avensis szampańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek86 wszystkiego najlepszego w najważniejszym dniu dla Was obojga życzą Martai Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia jeszcze wiecej milosci szczecia no i dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wrocilismy ze sklepu, kupilismy dwie szafki do salonu, przywioze za jakis tydzien. a wieczorem wyrywamy sie do kina :-P ciekawe jaka pogoda u gosiaczka... u mnie nawet slonce sie przebija ale dosc chlodno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i od nas Gosiaczku dla Ciebie i Twojego męża wiele radości i miłości,niech ten nastrój trwa wiecznie,a miłość zagości na zawsze w Waszych sercach i domu.-J. i K. u nas pieknie słońce świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×