Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Witam :D No, mam już zdjęcia! co prawda bardzo amatorskie, ale jak któraś chce looknąć, to moę wysłać parę na mail, podawajcie adresy jak sie uzbiera to powysyłam:):) Te profesjonalne mamy odebrać w tym tygodniu jakoś a płytkę w przyszłym miesiącu, być może wcześniej... Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym waikiki na pewno sie uda:).. no gagatka podejrzana sprawA:P..nastepna mamusia? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili poszło :) mi sie też spóźnił okres w tym miesiącu o cały jeden dzień :D biorę tabletki więc dla mnei to szok bo zazwyczaj dostaję z zegrakiem w reku :P ale to pewnie stres związany ze ślubem zadziałał ;) mój A jakgdyby do tematu podchodzi bardzo naturalnie \"no nawet jeśli to co? jesteśmy małżeństwem tak??\" :D:D a ja całkowicie nie jesten a to gotowa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja tez po prosze zdjecia izabela37@wp.pl Wlasnie wrocilam od lekarza bylam po zatrzyk bo caly czas nadal boli mnie w tym boku i na lampach cieplych zobaczymy czy to cos pomoze. Glupolek jak sie czujesz i resta mamusiek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam :P mój A miał taka grobową minę, że myślałam że zemdleje z nerw :P ja chyba byłam na luzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny... troche sie zmartwiłam, bo mój kamerzysta ma problem z muzyką jaką odem nie dostał na płytkę... Nie może tej muzy wrzucić do takiego programu który umożliwia wgranie jej na film.. czy Wam może się też coś takiego przytrafiło? To co prawda nie są oryginalne kawałki z płyt, tylko ściągniete sa z netu.. Moze to jest przycyzna, jak myslicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomoge nie wiem unsual...ja zostawilam wybor muzyki kamerzyscie:) na szczescie trafil w gust i piosenki ktore chcialam byly na plycie:)...bez podawania tytulow sam od siebie trafil:) nie mialam glowy heh do zajmowania sie jeszcze piosenkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ci za bardzo nie pomoge ,tez na poczatku myslalam ze bede nagrywac jakies utwory zeby kamerzysta ich mogl dac na plyte ,ale calkowicie tym zapomnielismy i bardzo dobrze bo KAMERZYSTA TREFIL W NASZE GUSTA i kazda piosenke ktora nam dal bardzo nam sie podobala !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, czyli mówicie żeby zdać się na kamerzystę? :) no tak on juz tyle tych filmów porobił, że wie gdzie co pasuje.. tylko ja mam takie dwa swoje number one Michała bajora :D miłośc w sam raz i ja jestem bogaty.. po prostu musza byc na plycie :P:P Bo I kill him ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spytaj sie jego moze akurat ma te dwa utwory...ja sie zdalam na kamerzyste i nie zaluje...wolalam tak niz jakbym miala jeszcze glowe sobie tym zawracac:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu mogę pisać,wkurzałam się ,bo nc nie mogłam zapisać podaj tytuły piosenek ,które chcedsz i niech on sam powrzuca,napewno ma jakieś skoro tym się zajmuje Dominikana-super...marzenie...może zabierzecie mnie do walizki....słońce.... Mamuśki nasze jak się czujecie?super macie,że fasolki w brzuszkach ja też poproszę zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zdjecia super zakochani szczesliwi romantycznie :) izunia rybnik ja czuje sie dobrze nic mnie nie boli maly sie rozpycha czeka mnie ostatnia wizyta 29 stycznia a nastepna to juz porod :) w przyszlym tyg ide z mezem na zakupy idziemy lozeczko kupic i dla dziecka ubranka bo ja nic wczesniej nie kupowalam dzis pierwszy dzien urlopu jakos zlecialo oby nastepne dni tez tak szybko zlecialy jak dzisiejszy dzien. a jak reszta mamusiek juz sie pytalam kiedys ktora jest po mnie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZASOBIERAJSKA@interia.pl ja te z poproszę fotki:) 4 lipca mamy wesele mojego brata ciotecznego:) będzie nasz zespół :) tak im się spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Glupolek jak nikogo nie ma przedemna to nastepna jestem Ja mam termin na 22 maja :) A jak dajecie synowi na imie ,bo moze gdzies przegapilam . Ja wlasnie wstalam ,dzisiaj jeszcze jestem w domu ,ale chce zadzwonic jutro do pracy zeby isc chociaz na kilka godzin bo nie chce mi sie juz w domu siedziec.Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie sie podobaja takie imiona : Tomasz, Adam, Gustaw (Gucio) he he, Cezary (przez wzgląd na zdrobnienie - Czaruś) Erwin a mój mąż stwierdził, ze jak bedzie miał syna to mu da Antoni :) gorzej z damskimi, a mój mąż chciałby dać Zofia , ale ja powiedziałam, ze po moim trupie!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo Zabusia Zuzia ładnie :D podoba mi się... a Bartek to fajne imie, ale kurde takie chyba mega popularne, często spotykane... a zwracacie uwage na znaczenie imion?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczynki: Viktoria Jessica jeniffer Julia Olivia Dla chlopczyka Fabian Kacper Olivier Maik SEbastian Kevin David My musimy zwracac uwage zeby nie bylo Sz Cz zeby Niemcy umili je ladnie wymowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybnik Iza no tak Ty takie na potrzeby międzynarodowego wydźwięku ;) :D :) he he Wiktor mi sie jeszcze podoba :D ładne Imionka Iza mnie sie własnie takie dla dziewczynek podobaja, ale teraz są cholernie modne 😠 z dziewczynka bedę miała problem, aby jej wybrać imię a moze...Amelia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja również poproszę o fotki - belleteyn@poczta.onet.pl . Co do imion to mi się podobają: damskie - Jagoda, męskie- Szymon, Krzysztof ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! kurka dziewczyny nie mam juz dzis zdjatek na kompie w pracy :/ a popoludniami nie siedze na netku, ale moze ktoras z dziewzcyn ktorej juz wyslalam zdjecia moze Wam odrazu forwardnąć? hm? Czy któraś pomoże? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×