Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej :) oblałam wczoraj-kurcze na placyku w słupek walnęłam....ech wziął mnie z zaskoczenia ten słupek ;P za dwa tygodnie kolejny raz ;) i tak do skutku ;) kati:) fajnei jak widać efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jak przygotowania do świąt,ja leżę w gotowaniu i zakupach nie mam czasu na to,chyba jutro mi zostanie dziś wróciłam od lekarza i teraz wiem napewno,że lek nie zadziałał i będę miałą kolejny zabieg:( niestety z dzidzią będziemy musieli czekać:( (a tak myslałam by pogadać zmężem o fasolce),bo by mi narkozy nie mogli dać:( mam dzwonić w lany pon. do mojego lekarza i on mi poda najszybszy termin jaki znajdzie:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA WSZYSTKICH ŻONEK :) ◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊.............\\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,\',\'.......`. ◊..........,\".....`......,--...`. ◊........,\"...@.........\'....`...\\ ◊.......(Y.............(...........;\'\'. ◊........`--.____,.....\\..........,..; ◊........((_.,----\'.,---\'......_,\'_,\' ◊............(((_,-.(((______,-\' Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa >>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przedswiatecznie :) Korzystajac z okazji chcialabym Wam wszystkim zlozyc zyczenia Wielkanocne: Z okazji Wielkiej Nocy - miłości mocy. Jajka smacznego, tyłeczka mokrego. Smacznej babeczki, dwa litry wódeczki. Słodkiego baranka, imprezy do ranka. http://www.100lat.pl/kartki/2/79/ Zyczy Iza i Tomek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Chciałam już dzisiaj złożyc wam najlepsze światęczne zyczenia zdrowych i pogodnych swiat oraz bardzo mokrego dyngusa:). Eh jutro jade na wies w ogole mi sie nie chce mam nadzieje ze nie zobacze sie z moja jakze ukochana tesciowa heh.. i w ogole dzisiaj przyszedł mi rozek ten co wam pokazywalam jest przesliczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja na nic ostatnio nie mam czasu :( tyle sie dzieje :) mam nadzieje ze po swietach troch sie przystopuje :) Kochane z okazji Świąt Wielkanocnych skladam Wam życzenia: zdtowych, spokojnych w gronie najblizszych świąt :) Agata i Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja dziś w domu pomagam mamie w przygotowaniach. Troszkę posprzątałam, a teraz buszuję w kuchni. Jutro siedzimy w domu - przyjeżdża tylko mój brat z rodzinką. Poniedziałek w rozjazdach. No tyle u mnie. A z okazji Świąt wszystkiego dobrego dla Was i Waszych rodzin życzą Kasia i Darek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia dającego radość, pokój i nadzieję. Wszelkiej pomyślności z serca życzą K. i J.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam świątecznie :) przepraszam ze znowu sie nie odzywałam, ale wypadł nam niespodziewany wyjazd i niestety dostępu do internetu nien bylo:( musze nadrobic co pisałyscie, bo teraz nawet nie wiem co napisac :) wiec kochane żonki i przyszle mamuski :) zycze Wam wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych, dużo miłosci, radości i spokoju :):) a jutro mokrego Dyngusa hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja nadrabiam zaległosci :) więc wracajac do poprzedniej strony... Imili, podziwiam Cie ze Twoj maz tydzien po porodzie jedzie i zostajesz sama z maluchem, ja sobie nie wyobrazam zeby zostac sama, bo jednak ta pomoc jest nam bardzo potrzebna i mysle ze nie ma to jak wlasnie pomoc najbliższej Ci osoby czyli męża... :) nie zrozum mnie zle, bo napewno dasz sobie swietnie rade, ale tez pewnie bedzie Ci momentami trudno, mi nic nie pozostaje jak trzymac kciuki :) co do tabletek na zelazo tez biore tak na wszelki wypadek, bo tez mialam lekki spadek, ale to normalne :) ciesze sie ze z dzidzia wszystko dobrze :) Kala sałatka, łosos mmm nie rob smaka :P a co to za zabieg jesli moge spytac, mozliwe ze juz pisalas a ja przeoczylam, mam nadzieje ze nic powaznego... Kati u mnie juz 28 tc :) moj lekarz tez nie robi usg na kazdej wizycie, niedlugo i tak maluszka wszystkie zobaczymy wiec nie ma co go naswietlac... co do cukru tez sie ciesze ze mam ok, bo ta gluzkoza byla OKROPNA!! :) Gagatka Babitku, Zabusia, Ruda, Iza-rybnik 🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cafka :) Miło Cię widzieć. Ja już padam. Wczoraj same przygotowania, ostateczne porządki, dziś rozstawić wszystko do śniadania - sprzątnąć, rozstawić do obiadu - sprzątnąć, rozstawić do wizyty brata, bratowej i bratanicy - zaraz będę sprzątać. eh... już mi kręgosłup wysiadkę robi. Ale jeszcze godzinka i kładę się do łóżeczka z laptopem, książką, pilotem od TV, herbatką i co tam jeszcze wymyślę :) A Wy pewnie świętujecie? :) Pozdrawiam świątecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kati :) a ja buszuje w necie, szukam jakis projektów, zdjec w sumie wszystkiego :) co mi pomoze mieszkanko urzadzic, przede wszystkim fajnie dobrac kolory i nie wiem co jeszcze :) na przelomie maja/czerwca dostajemy mieszkanko w koncu!!! :D i chcialabym wstepnie miec juz cos wybrane a nie na ostatnich nogach jezdzic po sklepach, a tak męzus za mnie to zalatwi :) tylko w ogole nie mam koncepcji jak :( w ogole to w jednym sklepie byla wyprzedaz wszystko do kuchni i nie tylko, no i maz mi na zajaczka kupil durszlak, łychy, trzepaczka i takie tam :) bo jak przyjdzie wszystko naraz maluch i mieszkanie to nie wyrobimy a taimi pierdolami mozna sobie tez poprawic humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znów pusto? :) Hallo... jest ktoś? My jeszcze w domku, niedawno posprzątałam po śniadaniu. Jeszcze obiad i jedziemy do rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ja:) kati-oszczędzaj się:) cafka-nie przeoczyłaś,nie mówiłam.Mam chore stawy(stan moich stawów w 2002 r był jak u 80 letniej kobiety:(),jestem po trzech zabiegach ,a czeka mnie jeszcze trochę.Niestety stan ich się pogarsza:(ale spoko dzwoniłam dziś do mojego lekarza,który ustawił mi szybki termin.mam na 4 maja,apotem rehabilitacja,8 tyg o kulach i może sie uda następną nogę.Tylko niestety plany z dzidzią trzeba znowu odłożyć:( ale mój mąż mnie wspiera jest kochany:) wszystkim życzę słonecznego i mokrego dyngusa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jak mija wam drugi dzien świat? ja własnie sie zajadam sernikiem od tesciowej, ten wyjatkowo dobry jej wyszedł ;) Kala przykro mi, a jest szansa na całkowite wyleczenie? trzymam kciuki za Ciebie i jeszcze doczekacie z mezem malenstwa :) czego wam zycze! moj maluch w brzuchu tak szaleje ze do kopniakow i boksowania raczkami dodaje jeszcze czkawke :D wiec caly brzuch mi sie rusza w kazda strone:) miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jeszcze na szczescie nie spoznione - wesolych i radosnych Świat Wam, Waszym Polowkom, Brzuchom i Pociechom zycze :) :) u nas swiatecznie leniwie ;) nic mi sie nie chce.. wyobrazcie sobie..mielismy zaplanowany w tym roku tylko (az) wyjazd do stanow na dluga wyprawe, ale wczoraj wyszla opcja wyjazdu do turcji do side, na 2 tyg, do swietnego hotelu za bardzo małą kase..i zdecydowalismy sie :D jedziemy w najblizszy piatek..na taki dlugi urlop jeszcze tak spontanicznie nie wyjezdzalam :) a ciesze sie, jak dziecko :D:D:D Kala, trzymam kciuki, zebys pozbyla sie klopotow ze stawami jak najszybciej i na resztezycia o nich zapomniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no Babitek SUPER :) to pewnie już spakowana? :D a kartke nam wyslesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko kochana, ja do Was nawet moze tu napisze :) poniewaz urlop jest zupelnie nie zgrany z moimi obecnymi projektami w pracy, musze wziac komputer i czasem troche tam pracowac, wiec do netu dostep bede miala :) spakowana nie - wlasnie to mnie troche martwi - zupelnie nie czuje sie przygotowana, jutro lece po jakies t-shirty i kremy do opalania :) reszta chyba jest - ale nie jestem pewna :) w srode musze rozliczyc sie mozliwie najmocniej z robota a w czwartek bede sie pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooooł kobity :P Babitku no z jednej strony fajnie ze sie odezwiesz i zdasz nam relacje na biezaco, ale z drugiej, urlop a Ty pracowac musisz, no ale rozumiem :) jak mus to mus :) z czegos trzeba byc zadowolonym co nie? :P i tak Ci zazdroszcze tego cudownego słonca :D Yzulka, co znowu Twoje dziecko nabroiło?? a gdzie wy jestescie?? ja dzisiaj znowu wyjezdzam nie wiem jeszcze na ile dni, pewnie znowu dostepu do neta nie bede miala, ale co tam ;) meldowac sie ale to juz!!! :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po swiatecznie :) Yzulka co Wojtus zrobil? Babitku super tez bym gdzies pojechala:) My swieta spedzilismy milo pierwszy dzien u szwgaierki a drugi dzien zrobilismy sobie krotki wyjazd :) Bylo milo.Wlasnie niedawno wstalam uciekam sobie zrobic sniadanko .Milego dnia .Moze sie jeszcze odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziękuję za życzenia:) nie wiem czy to kiedyś wyleczę(małe szanse),ale można opóźniać zabiegi:P jestem już po trzech,a to tylko kolejne(albo aż):) ale nie ważne miłego pobytu w Turcji też myśleliśmy o tym aby tam jechać:),ale zobaczymy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala widzisz zapomnialam szybkiego powrotu do zdrowia :) duzo zdrowka.Mnie chyba jeszcze jakies przeziebienie dopadlo ...jest mi zimno i mam katar dzisiaj chyba dzien spedze w lozku z herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) swieta swieta i po swietach :) teraz przydało by sie dzien wolnego na odpoczywanie :P ja dzis wyjatkowa na 11 do pracy bo w piatek siedzialam do konca!! Kala szybkiego powrotu do zdroawia :) nie załamuj sie :) Babitku udanego wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny babitku jak ja ci zazdroszcze to sie nazywa szybki wyjazd ale takie wyjazdy jaki nie planowane zabawy sa najlepsze. wiec milego wypoczynku tobie zycze. relaksuj sie za nas wszystkie :) kala trzymam kciuki aby wszystko sie zakonczylo szczesliwie. miesiac maj juz sie zbliza i juz wkrotce dolaczy malenstwo a nawet dwa malenstwa do mojego bartusia :) Dzis ide z Bartusiem do lekarza jakies uczulenie dostal na buzi w piatek moze cos zapisze a tak to jest kochany juz sobie gaworzy probuje na leżąco odwrocic sie na brzuszek. w piatek bedzie mial juz dwa miesiace a ja za 12 tyg do pracy:( jak ten urlop macierzynski szybko sie konczy.ale ciesze sie ze pracuje 200 m od bloku i ze jak maz bedzie na spacerku to wejdzie do mnie synkiem. musze pochwalic mojego meza na swieta upiekl babke i zrobil sernik z brzoskwiniami i szyneczke.mniam pycha buziole dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) moje dziecko śpi już od 9:30 :P a co narozrabiał - w sumie to nic, a le...jak mnie nie ma w zasięgu wzroku to jest TRAGEDIA!! nawet jak Sławek w pokoju jest to płacz, krzyk, łzy jak grochy leca!!! byłam ostatnio trzy dni u moich rodziców i nawet do łazienki wyjść nie mogłam, a wczoraj pojechaliśmy do siostry i poszłam sobie zapalić(jak pije to tak mam) a on płacz i krzyk!Sławek był obok!nigdy się tak nie zachowywał! teraz mama jest najważniejsza!! normalnie mam ogonek!! dziś złożyliśmy wniosek (tzn,. ja złożyłam) do urzędu pracy o dofinansowanie na założenie własnej działalności gospodarczej! jakbyście miały uszkodzone panele LCD od kompa to dajcie znać-możemy się dogadać :D i jak dobrze pójdzie to od 14 maja zakładam firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja witam poświątecznie hehe ja mam wolne dziś wiec jeszcze sie bycze byłam na małych zakupach i kupiłam sobie butki teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Cafka, mam nadzieje, ze nie bede musiala jakos specjalnie duzo pracowac, ale kompa musze zabrac i czuwac w razie czego :) nie bede na to narzekac, bo faktycznie poinformowalam w pracy o urlopie z 3 dniowym wyprzedzeniem, a urlop 2-tygodniowy - wiec i tak jest dobrze :) no iiii - melduje sie :D Kala, mam nadzieje, ze uda Ci sie doprowadzic stawy do takiego stanu, zeby Ci nie doskwierały. W Turcji juz raz bylismy, ale z zupelnie innej strony - na wybrzeżu egejskim, teraz jedziemy na riwiere :) Poprzedni wyjazd do Turcji baaaaaardzo miło wspominam - polecam. Iza, Ty nie choruj nam tu! Gagatku, dziekuje :) ale chyba jeszcze sie przeczytamy do mojego wyjazdu, co? :) Głupolek, to prawda - takie nieplanowane ciesza mocniej :) ale tez caly czas mam wrazenie, ze o czyms waznym nie pomyslalam :) jakby sie mialo okazac za chwile ze z jakiegos powodu jednak nie moge jechac..paszport juz sprawdzilam :D pewnie to po prostu stresik zwiazany ze spontanem ;) Porelaksuje sie za Was :) Ale czas leci.. Fajnie, ze tak blisko bedziesz miala miedzy praca a Maluszkiem :) Yzulka, zakochany w mamusi :) trzymam kciuki za firme i dofinansowanie :) Zabusia, ja sie dzis tez wybieram po pracy na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×