Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

hej hej ja sie dowiedziałm co i jak u lekarza i na L4 ide od 20 maja czyli na 6tyd przed terminem :) Narazie sie jakos kuplam chociaz coraz gorzej i ciężej hehehe Iza trzymam kciki może to już ostatnia wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wiec ja juz tez po wizycie u lekarza ,wedlug niego nie powinnam jeszcze urodzic przez 2 tygodnie wiec ciaze powinnam donosic... Kolejna wizyta za 2 tygodnie ,lekarz powiedzial ze \"dzieciak\"jest tak dobrze ulozone ze nie powinno byc zadnych komplikacji i poiwnni wszystko odbyc sie szybko zobaczymy :) Kati -dzisiaj juz sroda jeszcze tylko jeden dzien i Twoj Maz wroci :) Imili -dobrze ze nic sie powaznego nie stalo :) Kala -ja tez uwielbiam truskawki ale chyba jeszcze maja za duzo \"chemi\"bo jak ich zjem to pozniej mnie cala skora swiezbi...ale coz tam ... Dzisiaj mam jakis paskudny poranek ...wstalam z bolem glowy i nic mi sie nie chce a dzisiaj po poludniu idziemy sie zamedlowac do szpitala ,znowu 100 pytan do ...a mi sie nie chce ..ale niestety musze w koncu isc ...Pozdrowienia dla wszystkich i odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;) kati :) to jak coś będę do Ciebie uderzała po rady-odnośnie prowadzenia własnej firmy i rachunkowości samemu ;) Izuś;) no u Ciebie to praktycznie już za 2 tyg. może być dzidzia ;) ja się ciesze ze urodziłam przed terminem :) moja koleżanka leżała w szpitalu 2 tyg. mała nie chciała wyjść , wywoływali i nic, w końcu cc jej zrobili. Kala:) tak tak planetarium darmowe ;) mam siniak do tego na ustach :D co mam mówić wszystkim że mnie dziecko bije?? 1,5 roczne!! dziś skończył 1,5 roczku :) pamiętam jak odliczałam na początku ile ma dni, potem tygodni i miesięcy,a teraz latka już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili mi też podrzuć truskawek. Muszę pojeść ich jeszcze przed porodem, bo po to raczej będę musiała sobie odpuścić chcąc karmić piersią. ZABUSIA odpoczywaj kochana. Należy Ci się :) Iza super, że z maluchem wszystko dobrze. Lada moment będziemy ponownie ciociami, a Ty dołączysz do grona szczęśliwych mamusiek :) YZULKA jeśli tylko będę potrafiła - odpowiem. Jednak każda branża jest inna i mogą być pewne różnice. Np ja jestem VAT-owcem, Ty możesz być na ryczałcie itd. Ale jak coś - pisz śmiało :) Jutro robię sobie dzień wolny :) Zamykam sklep i jadę do stolicy na małe zakupy i pogaduchy z przyjaciółką, a wieczorkiem odbieram męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili 86 -wysyłaj ,adres mogę Ci podać sms jak chcesz -chętnie przyjmę każdą ilość truskawek ja też jeszcze tydzień do pracy, apotem zabieg i 8 tyg w domu o kulach chodzenie więc z pracy wolne(mam nadzieję,że trochę odpocznę i ,że wszystko będzie ok) kupiłam w końcu sukienkę na wesele(idę na dwa) -co z tego,że o czterech nogach też chcę ładnie wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już teraz mam fajnie:wczoraj z kumpelą piłyśmy i gadałyśmy dziś idę na winko i wieczór z filmem do kumpeli innej jutro dentysta w piątek panieński(imprezka) sobota-niestety praca niedziela dwa koncerty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala :) Ty się bawisz na całęgo :) kati:) dokładnie ryczałt wybrałam :) oczywiście jeśli nasz wniosek przejdzie pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Rowniez zycze Milego dnia bo u mnie pogoda sie popsula ...zimno i pochmurno ...przed chwilka przyszla przesylka z ubrankami dla Dziecka :) Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was..:) u nas tez zimno jak nie wiem brrrrr ze tez w jeden dzien pogoda potrafi sie tak popsuc..mam nadzije ze jutro bedzie lepiej:)...ale za to weekend zapowiadaja cieplutko:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie poszłam do dentysty,poszłam na karaoke;P przyjemniejsze zajęcie:) miłego dzionka u nas ładnie słoneczko świeci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja wlasnie zjadlam sobie nalesniki z dzemem ,mialam wielka ochote ,zaraz uciekam posprzatac mieszkanko ...pozniej moze do was zajrze.U nas sloneczko swieci ,ale zimno . Pewnie ze Karaoke jest lepsze od wizyty u dentysty. Wlasnie dzwonila kuzynka meza ze mozemy ich odwiedzic w sobote (bo zmienily sie im plany)a ona urodzila juz pol roku temu a my jeszcze nie bylismy tam zajrzec ...w sumie mi sie nie chce ...ale ...trzeba chociaz na chwilke .Pozdrawiam.Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) no wlasnie piszcie co tam u was, my nie tylko tutaj o dzidziusiach :) Imili dobrze ze nic sie nie stalo... Yzulka wszystkiego najlepszego dla Twojego syna, spoznione troszke ale szczere :) Kala Ty to sie bawisz :) czasami zazdroszcze takiej \"wolnosci\" :) ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo hehe :) RybnikIza a co w paczuszce mialas? :) cos oprcz ubranek? a my dostalismy znaczy tesciowa łozeczko turystyczne ten kojec, bardzo fajne, wczoraj jak dzieci wszyscy skladalismy :) bardzo duzo jezdzimy i napewno nam sie przyda :) jeszcze czekamy na posciel z allegro :) w ogole kupilam sobie rewelacyjne spodnie w przecenie w Teranovej na gumie ciazowe biale z bawełny :) pokupilam bluzek za 8 zl i sweterek za 14 zl normalnie szok jakie super promocje byly w oryginalnych sklepach i pierwszy raz dla malucha nic nie kupilam jestem z siebie dumna :D choc nie powiem bylo ciezko... jest ktos w ogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) w liczbie pojedynczej i mnogiej :) ja mam weekend w pojedynke bo moj maz pojechal na uczelnie i moze to i dobrze bo tak mnie denerwowal dzis!! ze hej!! fajnie ciezarowki macie :) ja tez bym chciala, ale musze sie troszke podleczyc zbic prolaktyne!! Dzis bylam na usg TV - bardzo nieprzyjemne badanie!! teraz mnie boli brzuch po nim!! takie ladne butki dzis mierzylam zakochalam sie w nim :) ale 130 zł za buty do ktorych nawet ubran nie mam :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala udanej imprezki :) Gagatka nie martw sie ja tez sama, na forum tez pusto i w sumie zostaje mi tylko tv, zrobilam pranie a jutro z mama ide na targ na zakupy... tak mi sie jakos nic nie chce... dla ciezarowek wklejam linka http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6360023 fajne rzeczy tutaj sa i niektore tansze np. za kocyk akrylowy chce 48zl a u mnie prawie po 100zl wiec napewno zamowie kilka rzeczy, ale gdzies w maju... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no tak weekend i pusto na topicu... ja sie tez zaraz zbieram na zakupy, pozniej zajrze mam nadzieje ze ktos cos napisze bo tak samemu pisac to chyba nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja wlasie sobie zjadlam i uciekam do rodzicow do pracy bo mi sie nudzi.. Gagatka ja tez sama:D Cafka link przydatny...oj kocyki u Ciebie drogie ja za akrylowy u mnie dawalam 35 zl... Eh jak pieknie sloneczko swieci..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poranne ptaszki :) My dzisiaj po poludniu idziemy do znajomych tak jak Wam pisalam ,wczoraj bylam kupic ubranko dla malej i przy okazji nie odbylo sie bez kupienia naszemu Niemowlaczkowi ubranka rowniez :) U mnie tez sloneczko swieci ,mam nadzieje ze bedzie cieplo. Cafka --- Przyszly ubranka w tej paczce tylko dla Malenstwa,bo zakupilam kilka ubran na aukcji internetowej,tak jak niektorzy z was przez allegro i oplacalo sie bo zakupilam 5 czesci za 5 euro a na etykietkach (bo nie kupuje uzywanych)kazda czesc kosztowala (od 8-10 euro).Wiec jezeli sa jakies okazje w internecie za ktore mozna dac mniejsze pieniadze to zawsze cos tam kupimy ,wczoraj znowu udalo nam sie wygrac :) Ale maz juz sam mowi ze musimy przestac kupowac ubranka bo zaraz nie bedzie miejsca w szafie ,a tak pozniej duzo rzeczy nie ubiore bo bede musiala przebierac co chwile . Ja juz w nic sie nie mieszce ,spodnie ciazowe juz ledwo ledwo ,no i teraz zakupilam 2 bluzki ale jka tak bedzie cieplo bede musiala sobie zakupic jakas tunike z krotkim rekawkiem bo nie mam ,ale nie wiem czy sie oplaca bo to w sumie koncowka ,a wiadomo ze po ciazy troszke brzuszek spadnie zobacze jeszcze... Kala ---i jak po panienskim? Gagatka ---Ty sie troszeczke podleczysz i pozniej ty bedziesz pisac nam o swoich obawach w ciazy 3mam kciuki ,a z mezem mam nadzieje ze to taka sprzeczka krotkotrwala:) Cafka ---Fajny link ale ja niestety nie moge nic tam zakupic bo przesylka by mnie przerosla ,moze jak bedziemy we wrzesniu w POLSCE to cos zakupie ,,,dzieki za link. Nie wiem czy Wam pisalam ,ale zakupilismy dla malenstwa ( w sumie zakupila nam to Tesciowa ,jak szwagierka byla w Polsce bo chcielismy w jezyku Polskim )http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=613141538 Bardzo Fajna Rzecz nam sie spodobala wszystko w jednym miejscu .Moze ktores sie spodoba i rowniez zakupi. Tylko ze w ksiegarni byla jeszcze tansza niz na allegro. Ok uciekam wlaczyc pranie a pozniej sniadanko jak maz wstanie. Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja wlasnie wcinam sniadanko :) tak oczywiscie kłotnia z mezem to taka chwilowa!! Okres mi sie zbliza i malo mi potrzeba zeby mnie zdenerwowac!! :) u mnie tez niby pieknie ale wietrznie :( fajne sa te rzeczy dla maluszka :) i drogie niesety :( moja siostra tez szalala z ubrankami przed urodzeniem i powiem Wam ze w niekorych w ogole Weronika nie chodziła! Ja tez troche jej pokupilam i M> mi powiedzila ze jak kupuje tak ttylko dla mojej chrzesnicy to co bedzie z naszym dzieckiem :) cafka a Ty jestes na nk?? Buziaki :) ps. fajnie ze topik odzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :). U nas specjalnie bez większych zmian. Dziś zamierzamy otworzyć sezon grillowy. Ja wreszcie się wyleczyłam - złapałam jakiegoś przepaskudnego wirusa. Nadal szukam pracy, powoli się załamując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wrocilam z siata zakupow :D oczywiscie musiałam zakupic rozek, 2 pieluszki flanelowe i smoka z aventa bo juz tesciowa mi kupila butle wiec zeby do pary bylo :) no i byla super posciel juz z wkladem za 85 zl juz nie mialam tego jak niesc z mama i poszlam pozniej bo to jest ostatnia za taka cene i zamkniete juz bylo ale to nic pojde w poniedzialek :):) ja juz nie kupuje ciszukow, nie ma sensu bo naprawde duzo ich bedziemy miec :) chyba ze naprawde cos na wiekszy rozmiar... Imili ale ja chce ten 110/140 ale dzis znalazlam tanszy za 67zl a te mniejsze kocyki taki do wozka juz za 40zl byl no nic zobacze ale chyba z tej stronki co podalam zamowie bo tam np. okrycie kapielowe kosztuje 22zl a ja za takie samo dalam 32zl... Rybnik Iza, no tak myslalam za ciuszki tylko dla dzidzi chcialam wiedziec co hihi :) bo ja taka ciekawska jestem ;) co do albumu tez o czyms takim myslalam, tylko czy bedzie mi sie chcialo regularnie to prowadzic... Gagatka nie kloc sie z mezem! :) ja to jak sobie pomysle jaka czasem jestem przez te hormony to az mi zal mojego mezulka, ale dobrze ze to takie chwilowe jazdy mam... :) Belleteyn, nie zalamuj sie, mysl pozytywnie i napewno bedzie dobrze :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita ponownie:) cafka wozek fajny:) ja nie umialam sie zdecydowac miedzy x landerem coneco albo bexa ale jednak kupuje bexe juz kiedys linka wkejalam ale prosze jeszcze raz http://www.allegro.pl/item616264032_bexa_b3_wozki_3w1_fotelik_samoch_kola_pompowan.html kolor zielony:) ja jutro jade na giede samochodową ale pewni cos z ciuchow dla maluszka przyciagne do domu hehe...sobie nic nie kupuje bo bluzek troche mam bo w koncu w tamtm roku modne byly tuniki itp aby 3 dokupilam teraz a reszta z tamtego roku:) ... spodni tez sobie nie kupuje bo na 2 miesiace to sie nie oplaca ciazowych a po prostu swoje rybaczki dzinsowe wsadzam na tylek gumke tylko przewiazalam i tak sie zpainam:D bluzki dluzsze wiec nic nie widac:)..tak samo spodnie z materialu... tylko jedne dzinsy co w grudniu kupilam mam ciazowe:)... eh zmykam z mama pochodzic po skepach..:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Cafka wozek super:) My zakupilismy taki http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=619414188 tylko kolor czerwony z siwym i zakupilismy specjalne pasy do gondoli zeby dziecko moglo byc przewozone wlasnie w niej http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=602931612 Ok ide wymodelowac sobie wlosy bo za godzinke bedziemy wychodzic. Imili twoj wozek fajny tylko ze mi osobiscie (nie obraz sie)nie podobaja wozki 3 kolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh zazdroszcze Wam wybierania wózków :) mam nadzieje ze mnie tez to kiedys czeka :) m (no chyba ze dostane od kuzynki M. bo jest całkiem dobry albo od siosytry ktora poki co nie planuje wiecej dzieci - na razie). Moim zdaniem wozek to wozek - nie musi byc przepiekny wazne zeby byl bezpieczny. A mi rosnie mala złoznica-chrzesnica :) nie bedzie lezec - trzeba ja nosic zeby wszystko widziala :) ja juz posprztalam, bylam u babci teraz to nie wiem co bede robic!! Iza milej imprezy, Imilii milych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, Rybnik-Iza, wasze wozeczki tez fajne tylko ja juz pisalam kiedys ze te kolka musze miec w miare duze :) no nie jestem tez przekonana do 3 kol, ale to kwestia gustu :) ale ogolnie tez macie fajne wozeczki :) kazda mama ma fajne rzeczy dla swojego malucha :D Rybnik-Iza jednak Twoj wozek teraz spojrzalam na cene jest troszke drogi, moj w sklepie kosztuje ok. 1200zl jednak mam taka fajna hurtownie niedaleko i babka takiej mojej kolezance sprowadzila za 940zł co prawda fotelika ten moj wozek nie ma, ale nam to nie przeszkadza bo dostane od mojej kuzynki bo mala juz jej wyrasta :) Gagatka a powiedz mi w czym przeszakdza ta prolaktyna? wiem moze glupie pytanie ale nie wiem... a co jakbys \"wpadla\" teraz swiadomie mozecie podjac decyzje no ale jakby tak byla mala wpadka to czyms to grozi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cafka prolaktyna wlasnie przeszkadza w zajciu w ciaze, przez nia mam nieregularne i dlugie cykle i pewnie bezowulacyjne. Sama prolaktyna w sobie nie jest problemem, tylko ze ja mam 55 ng/ml a prawidlowa wartosc to 2 - 25 ng/ml a zeby zajsc w ciaze musi byc ponizej 10! wiec choc bym bardzo chciala wpasc to nie moge. To jest moja poki co antykoncepcja :( dlatego ja zbijam lekarstwami (tylko szkoda ze sa takie drogie i NFZ ich nie refunduje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakbym byla w ciazy z taka wysoka prolaktyne to albo bym poronila, albo musiala caly czas lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×