Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Yzulka a ja już chcę takiego łobuziaka :) Momentami cieszę się jeszcze z tego spokoju, a momentami chciałabym JUŻ mieć małego przy sobie. A że łobuz będzie to wiem, bo z takiej mieszanki jaką tworzę z mężem nie może wyjść nikt inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati-rzeczywiście z waszej mieszanki to będzie łobuz pierwsza klasa:D;) ja dziś miałam być pracowita,ale najpierw polatałam po sklepach,potem targ-owoce a teraz piorę firany,zastanawiam się nad oknami ,bo mój J. chciał to zrobić a może tak fotel na balkon , soczek i książka i posiedzę w słoneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati miałam tak samo:) a szczególnie pod koniec ciąży jak brzuchol ciążył :) a teraz wstyd się przyznać, ale czasem mam ochotę go z łóżeczka nie wyjmować dla 5 minut spokoju :) nie wyobrażam sobie mieć teraz dzieci rok po roku-chyba bym się pochlastała!!!! no ale gdyby sie trafiło :) nic tylko się cieszyć :) kala :) ja marze o książce-ale z tym łobuzem nie mam jak i kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane..:) No niespodzianka bedzie niezle na porodowce:D...oj ja juz bym chciala miec tego szkraba przy sobie..a co niech rozrabia byle juz byl lipiec:).. Yzulka na pewno sie nauczysz...ja pamietam nienawidzilam parkowania tylem i co wrrrrrrrr wylosowane to zostalo oj ale mialam pamietam strachu ale najlepiej mi to wyszlo..luku z reszta tez nie lubilam..:) ale zdalo sie za 1 razem:)... u mnie juz 4 latka minelo...losie jak ten czas leci szybko ..:) takze Yza na pewno zdasz nie martw sie:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) Imili fajne fajne te rożki :) ja ostatnio znowu kupilam komplet spiochy z kaftanikiem tym razem na 56 bo mam tylko 2 pary a teraz mysle ze 3 komplety starczą i nie dalam wcale duzo bo 14zl za komplet a bawełna fajna :) no i jeszcze body dokupilam ich to mam najwięcej, nie wiem nawet czy nie za duzo. Kati, 🖐️ :) gratuluję synka :) my też mysleliśmy o imieniu Wiktor ale bedzie Dominik :D trzymaj sie tam ze wzgledu na remont, mnie to niestety czeka a czerwcu, nawet myslec mi sie nie chce... i tez bardzo juz bym chciala malenstwo miec przy sobie, a tu trzeba jeszcze 13 tygodni zaczekac... :) Imili to wcale nie jest powiedziane jak sie brzydnie to na corke, ja chyba do 5 miesiaca mialam takie pryszcze na buzi, w ogole wygladalam strasznie, nawet maz sie ze mnie smial i mowil bedzie corka ;) nie jest powiedziane ze slodkie jak sie je to na dziewczynke ja jem tyle slodkiego a tu prosze chlopczyk, wiec ja mam praktycznie wszystko na odwrot, nawet moj pepek nie jest wystajacy a na chlopca powinien byc, podobno, takze nie wierze w te rozne dziwne powiedzenia... Yzulka trzymam kciuki za parkowanie :P Kala bardzo dobry pomysl z siedzeniem na balkonie ja zaraz sie tez wybieram :) męża odprawilam do pracy, tak wiec popoludnie mam dla siebie :) Głupolek, Babitku i reszta laseczek heloł :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe cafka a ja dzisiaj zakupilam skarpeteczki :) 5 par:D..nie moglam sie oprzec.. body oj ja tez ich mam chyba za duzo 7 z krotkim rekawkiem (by byl 7-pak) hehe i 4 z dlugim...nho ja za spioszki z kaftanikiem dawalam 17 zl..ale tez fajna bawelna:)...takze jeszcze ceny dobre... no ja wiem wiem..moja kuzynka z synkiem wygladala tragicznie a potem z corcia wypiekniala..:)...takze roznie to bywa..no u mnie po smakach to by nawert nie szlo poznac hehe bo ja jej roznie..:)..jedynie co to na sledzie patrzec nie moge i majonez:) a z poczatku ejszcze nie umialam nic ruszyc co mialo czekolade..takze roznie to u mnie bywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam kompromis:) wprałam firany i udało mi się umyć 1,5 okna,a potem wyszło słonko,więc koniec mycia-(bo smugi będą)-reszta dla J. będzie;) a teraz kawkę piję ,odpiszę wam i idę z książeczką posiedzieć,zanim przyjdzie J. potem obiadek i lecimy do kościółka,a potem do domu deserek,kawka ,Wieczorem gość a więc miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, skarpetki tez sweet :P ja kupilam tylko jedna a 3 mamy od znajomej co chciala sie ubranek pozbyc i kilka ciuszkow tez wybralam :) a reszta na wies wywioze do mojej babci bo tam biednie maja ludzie wiec skorzystaja... :) 17zl to tez dobra cena :P ja stwierdziłam ze nie bede wydawac na te drozsze ubranka w rozmiarze 56 bo sie nie opłaca jak maluch szybko wyrosnie, wiec kupuje w okazjonalnych cenach a jak bedzie wiekszy to bede szalec z tymi lepszymi bo wtedy dluzej w tym pochodzi tak mysle :):) zreszta tez pewnie od rodziny sie dostanie co nieco... co do wyglądu to ja sie niczym nie sugeruje, jem normalnie, a najwazniejsze zeby dzidzia zdrowo rosla wiec wszystkie gadaniny mam za przeproszeniem gdzies :P Kala miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie tez nie szlaje cenowo...jak sie cos nadarza w fajnej cenie kupuje:)..a skarpetki w cocodrillo byly fajne po 1,50 para wiec kupilam:).. niema sensu wydawac nie wiadomo jakiej kasy na miesiac czasu :)... jesc to i ja jem normalnie:)..czuje sie glodna to jem..chociaz pare osob stwierdzilo ze jak na koniec 6 miesiaca to mam duzy brzuch nie wiem ja tka nie twierdze..widzialam wieksze:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja ostatnio tak z sentymentu robiłam przegląd ciuszków :) i jak zobaczyłam rozmiar 56 i popatrzyłam na mojego olbrzyma :) a co do płci :) zabobony zabobonami-mi wszyscy przepowiadali chłopaka i tak było. ale sama nie wiem czy w to wierzyć-lepiej potraktować jako zabawę ;) cafka:) Dominiś bardzo ładne imię :) My jak będziemy mieć córkę to mamy trzy imiona do wyboru: Anastazja-Nastka Łucja -Lusia Małgosia.....-Gosia ech parkowanie wrrr nie umiem trafić odległości-a mam jelcze tylko 4 godziny do wyjeżdżenia przed egzaminem.... i muszę się nauczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yzulka, dziekuje :) u nas jesli bedzie nam jeszcze pisana dzidzia płci żenskiej to bedzie to napewno ktores z tych imion: Paulina, albo po mojej babci Weronika :) parkowania tez nie lubilam a teraz jakos mi to idzie, a jak nie wyjdzie to poprawie i juz, nie przejmuje sie jak krzywo stane :P wole parkowac niz jezdzic tylem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZulka Małgosia he:D ja mam tak z bierzmowania:D :).. no u nas juz pisala albo Mikołaj albo Nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Pewnie ładna pogoda wyciągnęła wszystkie na dworek :) Ja mam rozrywkę i mini-mini oglądam ;) lepsze to niż teletubisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś nie ma słońca,ale też nie pada nie lubię teletubisi:( chyba wolałabym mini mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:D u mnie tez slonca wielkiego niema..ale jest cieplutko..:) ja dzisiaj nie wyspana bo male do 24 buszowalo w brzuszku i zasnac nie dalo kopało ostro :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala ;) ja tez za bardzo nie przepadam-szczególnie po tej aferze seksualnej....ale co zrobić jak moje dziecko lubi :) a pisząc o pogodzie słonecznej to mi się przypomniała jeszcze jedna żona marnotrawna.... summer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie dzis pogoda nie najlepsza nie pada ale nie jest cieplo. wiatr wieje. cafka masz racje nie kupuj tak duzo spiochow i jak moge poradzic to innym przyszlym mamusiom.ogladajac te wszystkiego rzeczy ktore mozna kupic dla maluchow mozna byloby kupic tego mnostwo taki mamy bogaty asoryment. ja kupilam dla mojego synka kilka par spiochow i wystarczylo niektorych nawet nie mial zalozonych. bartus urodzil sie 3500 i 57 cm wiec spiochy na 56 niektore byly juz male. to wszystko zalezy od producenta rozmiar rozmiarowi nie byl rowny. kupilam tylko jeden kombinezon i gruba czapke.kombinezon i czapki juz nie zalozy bo jest za cieplo w nim. wiadomo cienkie czapeczki,body, kaftaniki. i mi to wystarczylo i tak samo kupuje teraz te wieksze na bieżoco po kilka sztuk.ciesze sie za za niecale dwa tyg bartus bedzie mial 2 miesiace. nie wiem jak u was bedzie ale ja po porodzie przyjechalam do siebie do domu i od pierwszych chwil nikt mi nie pomagal razem z mezem dalismy rade w tych pierwszych tygodniach. tylko ja nie wiem co to sa noce nie przespane kolki. juz to kiedys tam pisalam ale jestem dumna z mojego meza ze tyle mi pomaga przy synku.ten czas tu tak szybko plynie ze jeszcze 3 miesiace i do pracy wracam:( ale nie jest az tak zle bo pracuje okolo 200 m od bloku i nawet w czasie pracy beda mogla przyjsc do domu mam super kierownika :) milego dnia kochane i bede sledzila dalsze pisanie o waszych brzuszkach i fasolkach w srodku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupolku ja praktycznie bede sama..maz przyjezdza przed proodem i tydzien po porodzie jedzie ..rodzice po calych dniach beda w pracy no z reszta nie bede mieszkala z nimi wtedy bo wroce do siebie takze bede caly czas sama:)...a Tobie szybko czas leci maly juz 2 miesiace...nim sie obejrzysz a bedzie rozrabial jak Yzulki Wojtus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) I jak po weekendzie :) U nas minelo Super w sobote grillowalismy przyszla szwagierka ze swoja 2 letnia coreczka a na wieczor niespodziewanie odwiedzili nas szefowa z szefem bylo super :) Przyszli zobaczyc nasze nowe mieszkanie!A w niedziele troche dluzej pospalismy i po poludniu pojechalismy na miasto dlatgeo ze byl festyn i byly pootwierane sklepy i oczywiscie nie odbylo sie bez zakupow dla maluszka:) Wlasnie umylam okno na taras i musze odpoczac (dobrze ze meza jeszcze nie ma bo by krzyczal :) My tez bedziemy sami jak urodze rodzice przyjada na lato jak bedziemy Chrzcili tylko polozna w pierwszym tygodniu bedzie do nas przychodzic :) Pozdrowienia:) Jak tam przygotowania do swiat ???Co Mlode zonki przygotowujecie na ta okazje?Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i dotarłam do pracy choć ciągle kreci mi sie w głowie hehe oddałam troszke krwi i mocz ale pani nie chciała mnie z przychodni wypuscic bo miałam cisnienie 90/62 posiedziałm tam troszke i jak podrosło do 98/65 to mnie pusciał poszłam do domku zjadłam sniadanko no i niestety do pracy mam dzis troszke roboty wiec mam nadzieje że szybko mi zleci weekend zaliczam do bardzo udanych łącznie z piekną majową juz prawie pogodą zdążyłam nawet dostac uczulenia na słonce hehehe co do świat to pojdziemy w sobote do koscioła poswiecic jedzonko w sobotke bedzie wspólne śniadanko z moimi rodzicami potem obiadek hmm raczej nic nie szykuje bo ostatnio słaba jestem wiec mama powiedziała że mam nic nie robić żebyśmy do nich przyszli no moze upieke babkę :) Ps. zaczełam 26 tydzien wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wczoraj pojechaliśmy do babci mojej :) pospacerowaliśmy po lesie z siostrą ;) umówiliśmy się na \"wściekłą\" imprezkę\" ;) a potem zadzwonił mój tata ze mamy jechać do nich bo Paweł i Patki czekają :) Mamy 4 lipca wesele :) zapraszali nas jako drugich (są w Norwegii i ile zdążą to teraz zaproszą, a resztę rodzice)....ech wiece co z jednej strony ciesze się ze już po wszystkim-bo zapraszanie gości jest meczące:) a Paweł oczywiście stał i robił głupie miny, a Pati się z tego wszystkiego pomieszało ;) na dzien dzisiejszy idziemy na wesele, ale neiweidomo jak będzie z teściem. Wiadomo ze ślub sie planuje, pogrzebu nie. Żałobę się nosi w sercu wg. mnie...no nic zobaczymy jak się sytuacji rozwinie :) a dziś 2 godziny jazd :) teraz katujemy ulice sezamkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz nam 700strona stuknie :) Namawiam małża na drugiego kota, jest jakby ciut bardziej przekonany, ale jeszcze troche musze mu powiercić dziurę w brzuchu. kotusia juz wybrana, ale trzeba po nia daleko jechać babitku szczerze mowiąc to z powodu stresu zimno mi nie było wcale :) Na plenerze miałam ubrane kozaczki (brązowe hehe) wiec żadnych problemow nie było :) Pozdrawiam cieplo (i słonecznie!) wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..mi weekend minał normalnie heh w niedziele pojezdzialm z rodzicami po sklepach no bo co robic samej jak maz w norwegii heh.. a dzisiaj wskakuje zaraz do wanny itd bo na 15 do lekarza ide na wizyte kontrolna ajjj juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc znowu na usg malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki. My w weekend oczywiście pracowaliśmy. W sobotę wieczorkiem byliśmy na małych zakupach w Ikei, potem do znajomych i do teściów. Oczywiście w niedzielę byłam półprzytomna więc siedzieliśmy w domu :) Imili ja też mam dziś wizytę kontrolną :) Idę gdzieś na 17 chyba. Leci nam już 25 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam...małe oczywiście dupką wypięte nie chce sie pokazać mamusi..chyba nawet ono chce zeby bylo niespodzianką i zeby mamusia się nic nie dopatrzyla hehe:) rosnie prawidłowo..serduszko bije wszystko na swoim miejscu.. tylko mi lekarz przepisal recepte bo mam spadek hemoglobiny i musze zelazo jeszcze dodatkowo brac..no i zebym w swoja diete wlaczyla jajka i ogolnie wiecej nabialu bo spadek bialka mam :/ eh..ale dobrze ze ogolnie wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja :) (zeby nie bylo, ze przerwy sobie robie znowu ;) ) Iza, Ty sie nie przemeczaj babo! :) Masz o siebie dbac i uwazac - dobrze, ze maz krzyczy :) Zabusia, to krwiopijcy..najpierw wysysaja krew a pozniej sie dziwia, ze cisnienie spada ;) Yzulka, nie rozjedz tego wielkiego żóltego ptaka :P Ruda, ja tez sie przymierzam do drugiego cota :) o dziwo, nie musialam małzowi nawet dziury wiercic :) dobrze, ze nie zmarzłaś :) moje nogi w plenerze sie przegrzaly (chyba Wam opowiadalam :D )..mialam ponczochy - ale ze chcialam zeby bylo odlotowo, kupilam sobie pas do ponczoch - za duzy, i zjezdzal mi z tylka - oczywiscie z ponczochami razem..w polowie zdjec znudzilo mi sie poprawianie - jak sie domyslacie - w sukni ciezka sprawa, i zdjelam w samochodzie i pas i ponczochy..zalozylam pantofle skorzane na gole stopy - efekt byl tragiczny :) wrocilam ze zdjec z obtartymi nogami - a to jeszcze przed slubem bylo :) mama dokonala reanimacji szybkiej stop - miska z letnia woda itd..przed kosciolem zalozylam cienkie rajstopy po prostu - na szczescie awaryjnie mialam :) Kati, powodzenia u lekarza :) Imili, super ze wszystko gra :) masz tajemnicza dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) fajnie posłuchać-poczytać o tych waszych kontrolnych wizytach i maleństwach w brzuszkach:) mi też szybko sob-niedz. minęły na święta idziemy do teściowej po rezurekcji od razu na śniadanko,wieczorem zjeżdżamy do domku,wlany poniedziałek jak się wyśpimy pojedziemy na troszku do mojej mamy zrobię może sałatkę,łososia wędzonego będę miała ,kotleciki i kurczaczek,J. -może namówię by upiekł mufinki.Nic więcej nie robimy bo będziemy w gościach my też idziemy na dwa wesela mimo,że zmarł J. tato-żałoba jest w sercu właśnie się cieszę bo przyszła biżuteria z allegro co zamówiłam na wesele sobie do sukienki(wisienki-są słodkie tak czuje się lato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać ja juz w pracy :) i tez już sie nie moge doczekac kolejnej wizyty a potem bedą juz co 3 tyg wiec czas szybciej niz teraz poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie po wizycie też wszystko ok. Mój lekarz nie robi USG na każdej wizycie więc wczoraj tylko mnie pomordował na samolocie brr... Cukier ok, mocz ok, morfologia się zatrzymała - na szczęście, bo ciągle spadała. W końcu lek zaczął działać. Ogólnie wszystko dobrze z maluchem i ze mną :) Ps. Mamy podłogę w kuchni :D Coraz mniej betonu widać w mieszkanku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×