Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

no witam w niedziele :) ja juz po kosciele i wstyd sie przyznac po obiedzie :) ale u mnie zawsze w niedziele tak wczesnie obiad jest!! (a dodatkowo ja bez ziemniaków jem wiec nie musialam czekac) I pewnie bede glodna kolo 4! Zimno u mnie i chyba znow bedzie padac!! Milej niedzieli zycze, pewnie sie jeszcze odezwe do Was :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ja witam:) U mnie tez zimno i juz padało i sie zbiera chyba na jeszcze...ale ja naprawde sie swietnie czuje jak jest chlodno wiec sie ciesze..:) Ja dopiero czekam na obiad :)..ogólnie to nudy są straszne ... wczoraj mężulo dzwonil eh już nie mogę się doczekać lipca az bedzie obok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Yzulka sorki ale teraz dopiero doczytalam ze zdalas prawko MOJE GRATULACJE :) Pewnie ze na album poczekamy :) My wlasnie wrocilismy ze spacerku ,maly jeszcze spi ,a T poszedl rozpalac grilla ,dzisiaj po poludniu idziemy na urodziny :) Pierwsza impreza malego Fabiana :) Wczoraj znowu mielismy gosci :) przyznam wam sie szczerze ze mam juz dosc tych wszystkich odwiedzin,dzisiaj troche nocka byla zla bo malego brzuszek bolal ale dostal kilka kropli na brzuszek i przeszlo i pozniej spal do 10 a my razem z nim :D U nas sloneczko swieci ale jest wiaterek :( i gdy slonce zajdzie za chmury to jest zimno .Ok Pozdrawiam i zycze wam milej niedzieli :) Jutro dzien dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy dziś u teściowej,no wiecie jeden obiad z głowy;P;) teraz zajadam kanapkę ze świeżym ogóreczkiem jutro dzień dziecka ,nie możemy się doczekać z J.,Pójdziemy do mojej mamy ona ma zawsze dla nas cosik słodkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co 2 tyg temu zdałam a prawko najprawdopodobniej w piątek dopiero będzie....ide pojeździć autem..w NFS off cours :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zbliża mi się @ ...i znowu czekolada moim guru jest ;) :D pożeram wszystko co czekoladowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) waikiki ja też czekam na zbliżający się @ mój kochany mąż wiedząc,że jestem w domu i może mi się nudzić wykupił mi pakiet na plejadzie:) wszystko by było fajne oglądam tą \"brzydulę\"przez Was polecaną:),ale dziś zaczęła mi się coś przycinać więc utknęłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się @ spóźnia tydzień robiłam test-wyszedł negatywny...ale wszystkie znaki wskazują na to że się zbliża tyle ze bardzo, powoli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) To ja, nieregularny babitek ;) na dzien dobry Was wszystkie ściskam :) Kala, jak rekonwalescencja? Mam nadzieje, ze czujesz się dobrze, wypoczywasz i wracasz do zdrowia Yzulka, gratuluje zmotoryzowania :) jezdzij ostroznie :) Iza, ogladałam zdjecia Fabianka :) strrrrasznie slodki bobas :) Cafka, naprawiaj sie z kompem szybko i wracaj :) Glupolek - wysylam zaraz zdjecia :) - i przepraszam za opoznienie. I gratuluje ząbka Bartusia :) Waikiki, jeśli brakuje Ci jeszcze kogos do ankiety, nie znam niestety jedynaków (jakby sie tak zastanowic, to calkiem rzadki przypadek w Polsce ;)), ale moge sie wczuc w role jedynaczki :) Unsusual - pamietamy pamietamy :) Zabusia, jak tam Twoj brzuszek? :) Imili, i jak tam Twoj brzuszek? :) nie dziwie sie, ze jestes nerwowa, tez bym byla :) Gagatka, pracusiu pisaniowy :) kiedy masz obrone? bede trzymac kciuki. Fajnie, ze pisanie juz masz z głowy. A u mnie w sumie nic ciekawego..w koncu jestesmy oboje zdrowi. Mamy drugiego cota, nie wiem, czy pisałam Wam o pierwszym ;) Pierwsza była Fruzia, ma ok 8-9 miesięcy, została oddana do wet na sterylizacje i olana :( nie miała dokąd wrócić, więc wróciła po sterylizacji do nas :) straszna łobuziara, i tak samo śliczna, jak niegrzeczna :), a druga jest Fela. Fela ma 7 tygodni, ciemno brązowy pieprzyk na różowym nosie, jest mała jak pchła, waży całe 90 dkg i ciągle broi. Wczoraj musiałam z nią jechać na prześwietlenie łapki, bo coś nawywijała..ale na szczęście tylko jest stłuczona - nie ma złamania. W sumie obie dziewczyny wymagają od nas sporo uwagi i zainteresowania :) a poza tym - praca, praca, praca i nic ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Babitek mój brzusio rośnie jak na drożdzach malutka w nim też wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i gin mi powiedział że raczej do 5 lipca powinna sie juz urodzić :) dlatego czekaqmy :) mam dalej L4 i tak juz do konca ciąży w pasie 115cm i 14,3kg do przodu :) bede miała co zrzucać. tak poza tym dni lecą jeden po drugim odopoczywam, szykuje ubranka i torbe, piore prasuje gotuje a jak M wraca z pracy to idziemy leniuchować bo kiepsko sypiam wiec popołudniu chętnie drzemie wyniki troszke lepsze oprócz moczu znowu jakieś bakterie ale furagainka da rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No Babitek sie wkoncu odezwal:D ... lubie kotki ale u kogos:D hehe tak na chwile poglasakac poprzytulac:) ale wole psy jednak:) Brzuszek tez rosnie:)Ja to czuje po sobie ze lipca nie dotrwam:) Torbe mam już spakowana wczoraj spakowałam:) dla malego wszystko poprane , i czeka a do szpitala ubranek miec nie musze wiec nic nie szykuje :) tylko na wyjscie. 15 czerwca odbieram lozeczko i inne drobne pierdoły zeby przewietrzyc je z tej farby niech postoi zlozone no i posciel jakby nie bylo trzeba uprac... Wozek niech sobie czekac do konca :) az urodze to sie odbierze:).. O Yzulka mowisz negatywny no popatrz a znowu bys przezywala ten piekny stan:D i Wojtus by mial braciszka albo siostrzyczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia, i niech rosnie zdrowo dalej :) dobrze, ze mozesz sobie spokojnie leniuchowac i odpoczywac :) Imili, ja mam nieopisana slabosc i do kotow i do psow - cale zycie z nimi zyje :) teraz psiaka niestety nie mamy, postanowilismy po poprzednim kochanym Klipowskim, za ktorym nadal tesknie odczekac, az sie przeprowadzimy (oby) do domu z ogrodem i wtedy zgarniemy jakiegos szczekacza. na razie coty :) obie jestescie juz gotowe :) w sumie lada moment :):):) ale czas leci..kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili i Babitku wiecie co ja też jakoś czuje że nie dotrwam lipca hehehe no my też wszystko mamy a wózek pod koniec czerwca odbieram łóżeczko już czeka pościel ma przyjść lada moment bo kupowałam na allegro, no i czekam na podkłady poporodowe i pieluchy jednorazowe bo razem zamóiłąm :) a no zobaczymy gin mi mówił że ten ostatni miesiąc to sie dłuuuuuży hehehehe Yuzulka hehe może jednak Wojtuś bedzie miał rodzeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babitek no co Ty gadasz?? mówisz, ze ja rzadki przypadek jestem?? nieeeee :D nie mozliwe ;) wszystko zalezy, wydaje mi sie, ze na pewno znasz jakiegoś jedynaka, tylko może nie wiesz, ze jest jedynakiem ;) ja mam kuzyna jedynaka i kuzynke jedynaczke :) a poza tym mam już 23 ankiety (m.in. dzieki Wam!!!!!!) i promotorka reszte mi sie zobowiązała na studiach zrobić, powiedziała, ze w grupie 160 studentów na pewno znajdzie 20-30 jedynaków, więc dobije do 50 ankiet :D ale dziękuje Babitku za pomoc!!!! :) Ty z tymi kotkami to masz teraz jak z takimi dzieciaszkami w wieku 2-3 latek - chodzą po mieszkanku i broją :D ...ja dzis nie w sosie z lekka, bo sie mój mąz dowiedział, ze w sobote zginął jego kolega - wypadek samochodowy. po dwóch godzinach od wydarzenia zmarł w szpitalu wskutek obrażeń. Ja go dobrze nie znałam, ale widziałam go pare razy. Mimo tego, niezbyt mnie to nastraja na dzisiaj... ...a popołudnie chyba spędze na pisaniu ściąg na niedzielny egzamin - już nie mam siły sie uczyć!!!!!!!!!! jeszcze 3 egzaminy i pisanie w mega szybkim tempie będzie, bo w lipcu obrona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam że się do was bardzo żadko odzywam ale cierpie na brak czasu muszę do końca przyszłego tygodnia napisać prace mag żeby obronić się do lipca dzidzia i brzuszek rosną i maja się dobrze czasami was podczytujemy pozdrawiamy i ściskami was mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki, ja tez zaglosowalam - nawet juz dwa razy (wczoraj raz i po polnocy drugi raz :)) Zabusia, ja jestem przekonana, ze zleci szybko :) pewnie szybciej, niz bys chciala :) nawet sie nie obejrzysz i bedziesz przytulala szkraba do matczynej piersi :) Waikiki - owszem - uwazam, ze Was - jedynakow jest jednak mniej :P aczkolwiek to oznaczałoby, że jestescie bardziej wyjatkowi, niz rodzenstwa :D A znac znam, nawet wiem, ze to jedynacy, ale to akurat osoby, z ktorymi w zasadzie nie utrzymuje kontaktu. Wszyscy bliżsi znajomi, ktorzy przyszli mi do glowy sa bracmi lub siostrami :) Z kotkami dokladnie tak :) mala Fela teraz siedzi zamknieta, bo jak sie lapa nie zagoi (a przy brykaniu sie nie zagoi) bedzie musiala miec zalozony unieruchamiajacy opatrunek, a tego nie chcemy - ani ona ani ja :) a ze wytlumaczyc jej sie nie da, ze skakanie po wszystkim jest kiepskim pomyslem (zabawką jest wszystko - noga, sciana, poduszka, palec, wlosy, paproch na podlodze) - trzeba uspokajac siłą, przez odosobnienie :) duza Fruzia za to chce sie z nia bawic wiec siedzi przed drzwiami i odspiewuje piesni pochwalne ;) (miauczy w nieboglosy) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babitku dziekuje za głosy!! :D ale mam nadzieje, ze fakt, iz nie utrzymujesz z tymi jedynakami kontaktu wynika z faktu, ze to tacy dalsi znajomi, a nie z takiego, ze są niefajni :o bo faktycznie niektórzy jedynacy są \"ciężcy\" ale jest sporo krzywdzących stereotypów na temat osób nie posiadających rodzeństwa i ja te stereotypy co niektóre OBALE w swojej pracy mgr :D :D :D miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-głosik oddany,a tak w ogóle to super zdjęcie a wiesz,że ja też mojemu mężowi poszukałam ten konkurs,tylko on ma długi ogon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala :D co to znaczy że Twój mąż ma długi ogon?? Ty znowu zbereźnico o tymmm?? :D ;) he he he jak masz fotke na tym konkursie to daj linka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Waiki glos oddany swietne zdjecie :) U nas wszystko dobrze ,maly wlasnie spi dobrze przybiera na wadze ,ma juz 3990 g i dzisiaj ma 19 dni ale ten czas szybko zlecial. A co tam u was ?pozdrawiam sorki ze nie odpisuje do kazdego z osobna ale uciekam za tym czas przygotowac obiadek :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki głos oddany :) Izuś ale ci fajnie że masz juz Fabisia przy sobie ja pomału zaczynam sie przyzwyczajać do myśli ze malutka bedzie sie spieszyć na świat mam coraz częstszeskurcze przepowiadające tzn ok 3-4 na dzień męcze sie strasznie wiec oby do końca czerwca :) nie chce żeby sie az nadto spieszyła oby doczekała 38tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabusia wkrotce i ty przytulisz swoja malenka coreczke :) Zobacz ile czasu juz zlecialo a zostalo naprawde malutko ,ale wiem ze te ostatnie tygodnie ciagna sie nie milosiernie :) Musze sie pochwalic ,wlasnie przyszedl dla Fabianka spozniony prezent na Dzien dziecka(bo zamowilismy go w internecie bo w sklepie taki sam ale o 30 euro drozszy)i wlasnie dzisiaj przyszedl http://cgi.ebay.de:80/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290319864913 mam nadzieje ze bedzie w tym sobie lezal i bujal zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mojej przyjaciółki synek bardzo lubił w takim czyms leżeć :D co prawda nie miał takich wiszących kółeczek, ale w takim leżaczku był najspokojniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zleciało juz bardzo dużo i niebawem zostanie ok 3tyg :) a powiedzw którym tyg Izuś ty urodziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś dzięki no faktycznie a powiedz mialaś wcześniej jakieś objawy kóre są opisywane w tych mądrych poradnikach typu odejście czopu czy takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×