Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Darianka Wariatko kochana GRATULACJE ORANY ALE SIE CIESZE SUUUUUPER :) ŚLICZNA DATA O RANY DOPISZ SIE DO TABELI TERAZ TO I MY TRZYMAMY KCIUKI ŻEBY BYŁO JUŻ OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drainka :):):)gratuluje ;):):):):):) he to jednak mój komentarz do zdjecia był jak najbardziej prawdziwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dzięki :) Kochane jesteście. Odgrzebałam obie tabelki i się dopiszę :) Pseudonim ........Imię............... Data ur............ Data ślubu gagatka..........Agata.............6.02.1985............ .2.08.2008 Rybnik-Iza.......Izabela..........13.05.1982............ .19.07.2008 cafka.............Magda............15.06.1984........... 7.06.2008 ZABUSIA25.......Marta.............24.06.1983...........19.07.2008 kala321...........Kamila............23.06.1978 ...........3.05.2008 Belleteyn_.....Małgorzata........14.08.1984...........16 .08.2008 waikiki............Ewa...............23.08.1983......... .23.08.2008 Yzulka...........Iza................30.06.1984.......... ..30.08.2008 imili86.............Emilia ............27.08.1986............4.10.2008 Darianka.........Daria..............14.09.1984............29.03.2008 No i ta dzieciowa jeszcze NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka.......22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009....Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................13.07.2009..................... .......chłopiec Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka kati.....................27.07.2009..................... .......chłopiec Zonqa ..................30.10.2009.............................??? ???? Darianka...............04.02.2010........................... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu się bardziej ciężarówkowo niż ślubnie zrobiło - co oznacza, że ja zdecydowanie tu nie pasuję. U nas nie ma warunków, ani finansowych, ani lokalowych - a nie wyobrażam sobie wychowywać dziecka utrzymując się z jednej średniej pensji w wynajmowanej kawalerce 25m2. Ja nadal jestem bez pracy - teraz trochę \"z wyboru\" - bo przygotowuję się do egzaminu na aplikacje i troszkę zarzuciłam poszukiwania, tylko siedzę i kuję 8 godz. dziennie (jak etat). Darianko - gratulacje!!! Postaram się zmobilizować i częściej pisać - tylko o czym, skoro każdy mój dzień wygląda tak samo - pobudka, śniadanko, nauka, mała przerwa, nauka, przerwa na \"Przyjaciół\", nauka, nauka, nauka - do 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ Twój dzień to chociaż naukowo przebiega :) a mój????? TV, leżenie, TV, leżenie i siku siku siku ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, no w zasadzie tak - ale to na dłuższą metę naprawdę męczy - a przede mną jeszcze takich 6 tygodni (do pierwszego egzaminu) i następny miesiąc po nim drugi egzamin. O, u mnie zaczęło lać. Paskudna pogoda :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupolek -ta piękna Kasia -to ty? Gagatka-trzymam kciuki:) robię dziś naleśniki z twarozkiem i truskawkami,kto chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :P ale sie tu zrobiło :) Kala ta zupa była na dzisiaj ale już wczoraj ją jadłam :) Gagatka też trzymam kciuki!!! :) Waikiki Ty już też niedługo będziesz po obronie :) aaa i chcialam powiedzieć że też na Twojego małpiszonka głosowałam :D Yzulka wygląda to na jakieś zapalenie pęcherza co? a na co jest ten płyn lactacyd? Głupolek jjeeeejjjj zapomniałam :( ale wyśle tylko moj narazie na mieszkaniu jest a ja mam ten badziew więc nawet zdjeć tu fajnych nie mam:( Zabusia, Imili to ja jeszcze mam fajnie ze mnie tak nie boli... w ogole ciagle spac mi sie chce jak na początku ciąży nie wiem czego to oznaka, zrobilam pranie ręczników a tu co?? deszcz!! więc poszłam spać :) Darianka kochana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 bardzo się cieszę i jak teraz jesteś w domku to pisz tutaj do nas co i jak, pewnie że rozumiem że na początku to się tak nie trąbi o tym bo sama byłam w 10 tygodniu na 3 dni w szpitalu więc znam ten strach, ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) Belleteyn, wszystko się ułoży, pozdajesz egzaminy, znajdziesz pracę i już reszta jakoś pójdzie... :) grunt to pozytywne myślenie :) aa Gupolek nie ma Cie w tej pierwszej naszej tabeli urodzinowej, musisz sie dopisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZE DZIECIĄTKA: Yzulka.......22.11.2007 .....Wojtuś Glupolek ... 17.02.2009 ..... Bartuś Rybnik-Iza...15.05.2009....Fabianek OCZEKIWANIA: Cafka...................9.07.2009....................... ......chłopiec Imili86..................9.07.2009..................... .......chłopiec Zabusia25..............14.07.2009....................... .. ..dziewczynka kati.....................27.07.2009..................... .......chłopiec Zonqa ..................30.10.2009.............................??? ???? Darianka...............04.02.2010....................... .... ?? Darianko GRATULACJE WIELKIE :D jeeeeeeee jak super kolejna do nas dołączyła:D wreszcie kochana sie odezwałas:D Belletyn nie martw sie mój dzien nie wyglada inaczje tyle ze ja mam targ,mieszkanie,tv (ew.komp) i tak ciagle :) takze jakby nie bylo tez ciagle tak samo:D oj to malenka macie kawalerke my tez wynajmuje tyle ze nasza ma niespelnia 40 m2 wiec jest duza pokoj mamy ogromniasty Jaaaaaaa chce nalesnika!!!!!!!!!!!:D ja wybłagałam mame i jutro mi narobi pierogów z jagodami oj juz mi przed oczami staja hehe :D juz czuje ten smak uwiebiammmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cafko lactacyd to płyn do higieny intymnej ale jest moim zdaniem najlepszy i lepszego niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i co do spania to mam to samo...z poczatku bylam senna a teraz od jakis 2 tygodniu znowu ciagle bym mogla spac ze czesto o 20 juz leze w lozku jakos powrociło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariankaaaaa Gratulejszyn!!!!!!! no co Ty tak nas długo w nieswiadomości trzymałas :P :D ❤️ dbaj o siebie kochana! kala kurdeeeeeeee czy ty musisz takie dobre rzeczy robić?? ja tu o suchym pysku czekam az mąz coś przywiezie ...a Ty póki co dawaj naleśnika!! :D jestem padnięta przez tą bieganinę, ale dzisiaj już w dziekanacie złozyłam 3 prace, 4 zdjęcia, dowód wpłaty na dyplom i płytę cd. Za 2 tygodnie obrona! aaaaaaaaaa DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA GŁOSIKI!!!! GŁOSUJCIE ILE SIE DA :D TEN MAŁPISZONEK TO JUŻ W GORYLKA SIE ZAMINIŁ, BO ŻARŁOK JEST NIE Z TEJ ZIEMI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy mi tu juz o tych objawach nie wypisujcie, bo gdybym miała jeszcze jakies inne to dzisiaj rano bym pomyslała, ze w ciązy jestem. Mdliło mnie jakoś tak dziwacznie że szok!! ale nic poza tym, wiec to raczej wina tego stresu, zmeczenia i całego zamieszania ze szkołą! jeszcze wczoraj 2 drinki na wieczór walnełam i głowa to mi dzisiaj chciała eksplodować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłam Tobie też naleśnika,a ja poproszę jutro pieroga z jagodami-pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili, Waikiki looknijcie na nk :D reszte dziewczyn musze jakos odnalezc bo niestety nazwisk nie pamietam:( a juz kiedys Gagatka sie mnie pytala o konto i tak teraz w koncu siedze na tym gracie i sie nudze tzn mam pelno roboty ale co innego zawsze wazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala wczoraj miałam z mięsem ;) dzieki za naleśnika, bo juz mi slina po brodzie ciekła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala ok wysle jutro pieroga z jagodami:D Cafka dziękuje za zaproszenie:) (śliczna kobitka z Ciebie) ;) nie żebym miała jakaś orientację inną hehe :P waikiki nie martw sie bez objawowa ciąza też może być tak jak w moim przypadku na przykład hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi te chcę :D Ale jak macie parówki i kefir to już w ogóle :)tak mnie na te parówki i kefir wzięło :D Cafka, no a ja?? Ja też chcę być zaproszona :( Hehehhee, nie no żartuję z tą smutną minką :) Już Cię zaprosiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko parówki mam w lodowce ale kefiru dzisiaj brak jakbyś przedwczoraj powiedziała to by był. :) Zachcianki ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×